Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 400 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

NK serisinin yeni üyesi 400 NK, 400 cc, çift silindir, sıvı soğutmalı, 42 HP gücündeki motoru ile 7650 d/D’da 35,4 nm tork sağlıyor.

CF Moto 400 NK'da önde 300 mm hidrolik çift diskler, arkada ise 240 mm papatya disk fren kullanılmış. Diskler, kullanılan J.Juan marka çelik hortumlu fren sistemi ve Continental ABS fren sistemi ile desteklenmiş. Modelde monoshock arka amortisör yapısı kullanılarak daha dengeli ve keyifli yolculuk yapılması sağlanmış. 400 NK Euro 4 normlarına da uyumlu.

400 NK'da bir diğer göze çarpan detay ise sürüş modu özelliğinin olması. İster sport ister ekonomi modununda tamamen kendi tercihinize göre ayarlayabileceğiniz mod düğmesi 400 NK'da mevcut.

trigger26 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    görüntü şekil harika ama cf nin yapması gereken tek ve ilk şey yedek parça fiyatını düzenlemesi 150 cc 150 nk nin bir ayak peginin tek olmaması ve komple olup sadece o parcanın 350 tl olması gösterge panelinin 700 tl olması bence biraz fazla pahalı.
    SAZMAN ve Lazasker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Ergün Er. bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki mondial ekselansları bunun fiyatını ne zaman açıklayacaklar ?

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüntü şekil harika ama cf nin yapması gereken tek ve ilk şey yedek parça fiyatını düzenlemesi 150 cc 150 nk nin bir ayak peginin tek olmaması ve komple olup sadece o parcanın 350 tl olması gösterge panelinin 700 tl olması bence biraz fazla pahalı.
    ooo bu gerçek mi? Gösterge 150 nk CF motonun 700 TL mi? Bunlar iyice abartmışlar...

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Türkiyede en çok ses getiricek motoru getirip bu şekilde öldürdüğü için UMA'yı tebrik ediyorum :D
    sdemircan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X
    Nisan bitti hala bir açıklama yok. Heralde getirmeyecekler motoru.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Dominarı beklediler anladık ama halen neyi bekiyorlar bende anlamış değilim. Bizim bayinin revayetlerine göre mayısta mallar gelecek ama piyasada fiyat yok??? Mayıs dediğin 1 hafta kaldı. 15 olursa güzel satar. 16-17 kağıta millet dominarı seçer firma farkından dolayı.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominarı beklediler anladık ama halen neyi bekiyorlar bende anlamış değilim. Bizim bayinin revayetlerine göre mayısta mallar gelecek ama piyasada fiyat yok??? Mayıs dediğin 1 hafta kaldı. 15 olursa güzel satar. 16-17 kağıta millet dominarı seçer firma farkından dolayı.
    Ben 1 hafta önce falan uma ya mail attım ama dönüş olmadı hala

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Bende 1,2 aya motor almak istiyorum bu modelinde fiyatı çıksa bajajla git gel yaşiyorum 15 olsa taksitle felan direk alırım şekil bajajdan güzel Abs var Euro4 de var bi açıklasalarda rahatlasak. Getirmeme ihtimaleri varmı ?

Motosikleti
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 1,2 aya motor almak istiyorum bu modelinde fiyatı çıksa bajajla git gel yaşiyorum 15 olsa taksitle felan direk alırım şekil bajajdan güzel Abs var Euro4 de var bi açıklasalarda rahatlasak. Getirmeme ihtimaleri varmı ?
    Walla bende fiyat bekliyorum ona göre hareket edicem. Yükselteceğim motoru, aylardır bunları bekliyorum. Getirmeme ihtimalleri var mı var, firma biraz tırt öngörülebilir hareket eden ciddi bir firma değil ki. Ha bizim distribütör ciddi olsa bile cf napar bilemem ağızlarıyla kuş tutsalar sonuçta çinli denilir, nitekim öylede davranıyorlar aylardır interneti didik ettim bi tane doğru dürüst ingilizce inceleme videosu bulamadım bırak Türkçesini.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Bende 1,2 aya almak istiyorum bu motoru da fiyat bi türlü gelmedi Dominarı bundan yavaş kalıcak belli abs,euro4 de var çelik firen hortumu felan şekil zaten temiz bide fiyatı olsa çok güzel olur be.Bu saaten sonra vaz geçdik seneye diyebilirler mi ? Acaba

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geleceği falan yok, ayrıca bu saatten sonra gelse ne olur, gelmese ne olur ? Sanırım henüz Avrupa veya ABD'de satışa sunulmadı.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X
    Bende facebook sayfalarına yazdım ama cevap veren yok. 400NK gören kaçıyor sayfadan sanki.
    Sezon açıldı, bırak motoru ortada fiyat bile yok. Çok geç kaldılar bence.

Motosikleti
    400NK
    Herkese merhaba arkadaşlar, 400NK modeli Mayıs ayının 10'u ile 20'si arasında satışa sunulacak.

Rakibi dominara göre çift silindir, çift disk fren ve artı özellikleri ile önde olduğunu belirtirler.

Fiyat olarak ise 17.500 ile 18.000 arası olabilir. Eğer tanıtım amaçlı fiyat belirlerse kısa süreliğine biraz daha uygun fiyat ile satışa sunulur. Biraz daha sabredin

Motosikleti
    Dominar D400
    Motor iyi olabilir de Servislerin durumu ve yedek parça bulunabilirliği işi çok belirsiz.

Motosikleti
    Fiyatı Dominara yakın olursa Dominar karşısında hiç şansı yok. Artık kendini kanıtlamış bajaj mı cfmoto mu deseler herkes bajaj der. Kaldıki en önmeli etken servis firma durumunda hiç şansı yok.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Fiyatı Dominara yakın olursa Dominar karşısında hiç şansı yok. Artık kendini kanıtlamış bajaj mı cfmoto mu deseler herkes bajaj der. Kaldıki en önmeli etken servis firma durumunda hiç şansı yok.
    Bence işler böyle yürümüyor. Neden mi? İkiteker bir sevda işi. Sülalende tek bir kişi beğenmez. Ama sen o kıza aşık olursun ya. Motosiklet işi aynen öyle. Bana Yamaha XMAX önerilmişti. Çünkü, alırken de satarken de çok avantajlı idi. Ben satışta zarar edeceğim modeli yani XCITY'i tercih ettim. Çünkü küçük tekerli scooter'a binmek istemiyordum. 5 yıl sonra şimdi kararımdan memnunum. Yine aynı kararı veririm.
    Bu şekilde düşününce CF-MOTO' 1000 TL pahalı olsa bile benim için BAJAJ'dan daha cazip görünüyor. Deneme sürüşü fırsatı olursa CFMOTO 400NK'yı deneyeceğim. İlk izlenimlere göre CFMOTO daha cazip görünüyor. Sonuçta Bajaj'da olduğu gibi bunda da motoru yetkili servise ellettirmemek gerekiyor. Önemli olan garanti'yi yakmaya yetecek kadar cesaret vermesi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    şu an mt25 im var. deselerki 17 18bine nk400 alır mısın? cevabım kesinlikle almam olur. servis ve parça olayı bu motoru bitirir. e fiyatını 14 15 yapamayacaklarına göre, o zaman servis işini çözmeleri gerekiyor, parça kolay. ekrem beyle bi görüşmemizde hintliler servis olayının türkiyede bu denli önemsenmesine çok şaşırıyorlar demişti. satış sonrasını hintliler pek önemsemiyormuş hindistanda. sizden öğreneceğimiz çok şey var bu konuda demişler. aynı şey bu çinliler için de geçerli. umrunda değil demekki adamların. çift silindir 400cc 650cc makine getiriyorsun ama servislerini ne duruma getirdiğin belli değil. motoru getirmeden önce servislerimi şöyle iyileştirdik böyle yaptık gibi reklamlar çalışmaları yapıp motorun alınabilirliğini yükseltmeleri gerekiyordu. fuarda nk400 ü inceledim tasarım ve özellik olarak çok iyi ama satış sonrası destek olayı olmadan canım motorları hiç ederler. düşünsenize nk400 ya da nk650 almışsınız ama mondial servisinde mondial motorlarla beraber bakıma sokuyorsunuz. olmaz böyle. mutlaka bu motorların servisleri diğerlerinden ayrılmalı. bajaj-kanuni ayrımı gibi. ikisini de kuralkan satıyor ama servisleri ayrı

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Türkiye'de japonlar bile servis işini gönlümüzü rahat ettirecek seviyeye getirememişken Bajaj dahil diğer markaları ancak garanti dışı, yani yetkili servise gitmeden alırdım. Güvenmek çok zor değil. İmkansız.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)