Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Rx 115 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    beyler 115 16 beygir 135 ise 18.5 beygirdir.. ama zannetmeyinki 2.5 beygirden bişey çıkmaz.. aralarında hızlanma olayında ve son süratte büyük farklar vardır..temiz bi 135 rahat 170 km sürate çıkar zaten 13000 devir saati olan bi makina.. piyasası da 2750 3000 ytl civarındadır.. şunu da unutmadan söyleyim debriyajsız 2. viteste bile önünü kaldırabilir.. yani bi nevi ölüm makinası niye derseniz kasa hafif sürat çok fazladır tork da öyle tabi.. eee sürat sevenlere bire bir.. nerden biliyon derseniz bende var da...
    mzhastası bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Alıntı serserimQuad42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rx 115Lik Hemen Almayı Düşünüyorum Ama Temiz Birşeyede Çok Para İstiyorlar.Bende Vardı Ama Bu fiyatlarda Oldugunu Bilmiyordum Çok Ucuza Verdim Şimdide Arıyorum..........
    Dostum ben motorumu satıcam eger ilgilenirsen sana verebilirim Motoru komple sıfırdan topladım sırf canım sıkıldığı için sitede bilmeyen yok desem yeri var.Linki veriyorum http://www.motosiklet.net/forum/show...d=1#post530378
    fotolarını burdan görebilirsin.2500ytl istiyorum ilgilenirsen daha geniş bilgi verebilirim
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    aRKADAŞLAR BEN BU MOTORU BULDUM 98 model 700 YTL istiyorlar. biraz yıpranmış. devirle bana maliyeti 1000 YTL civarı olacak, uygun mudur sizce?
    ...Sergerdan...

gececi senin motosikletin 140-160 gösteriyorsa benim motosikletim yani rx 115 im 220 ile gidiyo modifiyeli yer jeti

Arkadaslar gerçekten rxler çok etkili bi motor japonlara helal olsun sesi gidişi süper bi defa bu resimdeki motordan 150 yaptım tık demedi motor halada kullanıyorum sadece bi buji değiştiriyorum okadar oda normal....

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    ben bu motorun sadece ama sadece sesine hayra<nım görüntü 0 gibi ama genede sadece sesine hayranım çok hoş ve acayip sünüyor motor

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Herşeyiyle hoşuma gidiyor 28000 km ye geldim hala sorun yok arasıra gazlıyorum gitmem demiyor tek şikayetim çok hafif olması yan rüzgarlara dayanamıyor
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Baba Yamaha

YAV ABİLER BEN BELKİ EN KÜÇÜK BİNİCİSİYİM BABAMDAN KALDI ALINTERİ DEGİL AMA BU MALDA Bİ SESVARKİ GÖRMEYİN BEN KENDİM 110 DA YAPTIM AMA UÇURUYOR ADAMI DİKKAT GENÇLİK ÇOK YİMİYOR YİYORSADA HAKKI TAMAM MI ABİLER HAK EDEN YER BARAN İNCEYOL ADIYAMAN ASKA.SUSKUN02@HOTMAİL.COM BİNİCİLER EKLESİN YORUM BEKLİYORUM
    16 YAŞINDAYIM BABA TEK LAF BU

haluk39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA RX 115 ENERGY İNDUCTİON
    arkadaşlar bende de rx 115 war.bişi sorcaktım.şimdi rx in üstünde ngk nın bujisi war,servise gittiğimde adam bana ngk iridyum takma dedi,fakat ngk nın sitesinde iridyum tawsiye ediyor.bilen warsa bana yardımcı olabilir mi???
    [YAMAHA RX 115] 39 ET 842....

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu

rx 115

slm bende yeni üye oldumbendede rx 115 var 2003 kırmızı
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

haluk39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA RX 115 ENERGY İNDUCTİON
    bu sitede çok rx ci yok herhalde.....
    [YAMAHA RX 115] 39 ET 842....

merhaba

selam arkadaşlar benimde rx115 im war.99 gri gull modifiye.adıyamandayım.zxr 135 almak için satmayı düşünüyorum.bilgilerinize)

Motosikleti
    walla toplasan 10 kişi anca çıkar

ngk farketmez sen bujinin ağzını kapalı tutma yeter hiç bi sorun çıkmaz ama kapalı olursa piston deliyor hafiften fazla aç bujinin ağzını korkma bas hiç bişe olmas hangi marka olursa olsun ama BOSCH u tercih ederim..

Motosikleti
    asya as125

rx115

ya babacım ben böle bi makina görmedim :D çok manyak bişey bizim ark daha dün aldı aynısından kafaya koydum bende alcam motor çok tatlı 2 zamanlı olmasına rağmen egzos sesi süper :D dedin gibi biz 145 yaptık 2 kişi motor baya iyi yakıt a gelince normal.

Motosikleti
    rx ngk bujiye bi tavsiyem var,bujiyi takarken bujide tek pul var oraya bir pul daha koyun devir daha çabuk yükseliyor.son hızda haliyle 10-12 km arası artıyor,buji ngk b9hs

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    (25 karakter Olayı )

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    bu motosikletten arkadasımda vardı sehir içinde 80 assa inmiyor çok deli makina ondaki 115 di cok kullandım harika makina yakıtı ise normal 2 zamanlı çünkü diğer bir tanıdığımda ise RX 135 KİNG vardı oda yamaha fzr 400 racingle kapıstılar RX king gözden kayboldu çok çabuk hızlanıyor ve acayip süratli herkese tavsiye ederim fakat benzinin her ne kadar hakkını versede bence cok paran olması lazım onunla günlük geze bilmen için....
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    rxZ 135 silindiri lazım
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı gececi46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor özellikleri : silindir hacmi 115 8 beygir 2 zamanlı 5 vites
    Arkadaşlar bu motorun tek kullanıcısı benim geliba sitede ama kullanan varsa onlar bilir pek fazla bişey dememe gerek yok 140 - 160 rahat basıyo ama bunu kullanan ların 1 adet petrolü olması lazım benzin yakmıyo içiyo geçen adıyama gittik arkadaşla 2 kişi 550 km 80 ytl lik benzin yaktı oda 2 zamanlı olmasından kaynaklanıyo sanırım eğer anlayan arkadaşlar varsa yazsın lütfen çok yakmış veya normal die
    Buda Resimleri
    http://www.resimupload.com/resim_upl...leyen=gececi46
    http://www.resimupload.com/resim_upl...leyen=gececi46
    140-160 mı basıyoe??? 250 lik MZ de aynını basıyor ve aynı yakıyor. emin misin hızından???
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler