Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    BU SAYFADA çantalarla ilgili bir şeyler paylaştım belki işinize yarayabilir. CRF 250 de güzel duracaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    yan çanta demirleri için bükülmesi düşünülen bağlantı da artçı ayak basma için bir u uzantı nasıl olurdu.. malum orjinal artçı ayaklık çok yukarda.. evet bende yan çanta bağlantıları ve çantaları konusunda beklemede olduğumu yazmıştım. inşallah hem teknik hem maddi olarak yeterli çalışma olur.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı DadasOflu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vodafona kayıtlı böyle bir numara yokmuş Sıtkı Bey,

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

85 55 sonu. aradım görüştüm kargoya hemen verdi. Teşekkür ederim.
    selamlar , far korumanın takılı halinin fotosunu koymanızı rica etsem , teşekkürler,

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    Merhaba 14te Güven61 foto mevcut ürün aynısı. Crf.Akyazı Selami Bey den alındı. Tlf no su son sayfalarda mevcut. İsyerimde makina foto şu an yok diye yonlendirdim sizi .
    intothewild ve Guven bunu beğendiler.

Dün gidip yakından gördüm Rally'i. Dostlar aşık oldum galiba.
    O zengin kız, ben fakir oğlan, nasıl olcek biledim gari.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Arkadaşlar hayırlısıyla bende bugün ralli siparişini verdim. Birkaç güne elimde olur inşallah bende buradan düşüncelerimi paylaşırım. Sizden ricam aksesuar konusunda önerileriniz ne olur. Ben çanta demiri bi topcase düşünüyorum ayrıca bu motor için motor koruma demiri mevcutmu mevcutsa nerden edinebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Aklıma gelmişken sele için herhangi bir uygulama yapan varmı

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    hayırlı olsun öncelikle
    birkaç sayfa okuma zahmetinde bulunursan geriye doğru bütün cevapları bulabilirsin

Motosikleti
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelikle
    birkaç sayfa okuma zahmetinde bulunursan geriye doğru bütün cevapları bulabilirsin
    Geride yazılanları okudum merak etmeyin.... Belki farklı yeni fikirleri yada düşünceleri olan insanlar olabilir...

Motosikleti
    maxem arka çanta nasıldır arkadaşlar kullanan varmı....

Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxem arka çanta nasıldır arkadaşlar kullanan varmı....
    Fiyatına göre gayet başarılı... Beklentilerine bağlı bir durum. Ama topcase demirine bağlantı yaparken ekstradan pul kullanmanı tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun DadaşOflu...
    Güven bey sahibindendeki ilan sizin galiba özel değilse motoru neden satıyorsunuz merak ettim....
    murat 60 ve Guven bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Güven bey sahibindendeki ilan sizin galiba özel değilse motoru neden satıyorsunuz merak ettim....
    sıtkı abii bmw ye binice rally den vaz geçti galiba
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Özel değil tabii ki Alpbatur Bey.
    Mahalle baskısıyla F 700 GS aldım. Evdeki hesap çarşıya uymayınca maalesef satma zorunluluğu hasıl oldu.

sıtkı abii bmw ye binice rally den vaz geçti galiba
    Son on yıldır garajımda herzaman bir hafif enduro olmuştur Murat'çım. Rally geçici süreliğinde gidiyor. İnşallah İlk fırsatta geri gelecek. Zira Karadeniz Yaylaları'nda aşık oldum Rally'e.

Motosikleti
    [QUOTE=guven61;4220388]Özel değil tabii ki Alpbatur Bey.
    (Mahalle baskısıyla F 700 GS aldım. Evdeki hesap çarşıya uymayınca maalesef satma zorunluluğu hasıl oldu.)

Sıtkı bey ozaman hem hayırlı olsun hemde hayırlısı olsun diyelim. Bende rally yeni aldım sizin sattığınızı görüncede açıkçası motorla ilgili beğenmediğiniz eksik birşeylermi var diye merak ettim. Cevabınız için teşekkürler.....
    Guven bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Sıtkı bey ozaman hem hayırlı olsun hemde hayırlısı olsun diyelim. Bende rally yeni aldım sizin sattığınızı görüncede açıkçası motorla ilgili beğenmediğiniz eksik birşeylermi var diye merak ettim. Cevabınız için teşekkürler.....
    Teşekkür ederim.
    Rally klas bir motosiklet. Hiç kuşku duymadan O'nunla Dünya Turu'na bile çıkarım.
    Alpbatur bunu beğendi.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Selamlar ben de motoru almayı düşünüyorum ancak boyum 176 ve ayaklarım yere zor basıyor.L'ye oturduğumda daha rahat ettim ama rally'nin yanında gerçekten albenisi yok, çok eski gözüküyor.Motorun selesi L modelinden muhtemelen 2 cm daha yüksek.Sizce bu sorun olur mu ya da çabucak alışılabiliyor mu?

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ben de motoru almayı düşünüyorum ancak boyum 176 ve ayaklarım yere zor basıyor.L'ye oturduğumda daha rahat ettim ama rally'nin yanında gerçekten albenisi yok, çok eski gözüküyor.Motorun selesi L modelinden muhtemelen 2 cm daha yüksek.Sizce bu sorun olur mu ya da çabucak alışılabiliyor mu?
    merhaba ahmet
    boyun benden uzun ben 1.68 im rally crf den yüksek daha önce bu tarz bir motor kullandıysan zorlanmazsın alışamazsan eğer alçaltma aparatı var en son 150 tl idi yanılmıyorsam onu alıp bu işi çözebilirsin ben kullanıyorum bu aparatı meemnunum

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Arkadaşlar selam, motoru bir süredir inceliyorum, siz de çok faydalı bilgiler paylaşmışsınız sağolun. Aklımda tek bir soru işareti kaldı, tork ve hızlanma yeterli olacak mı?

Ben Yamaha mt125 ile motosiklete başladım ve 5bin km sonra arkadaşımın 390 duke ünü kullanınca motorumun trafikte yetersiz kaldığını anladım. Ben de 96kg olduğum için özellikle yokuş yukarı sollamalarda sıkıntı yaşıyordum. KTM 390 bana boyut olarak küçük geldi rahat edemedim ancak hızlanması ve torku çok hoşuma gitti, trafikte rahat ettirdi. Şimdi merak ettiğim, acaba crf250R örneğin yokuş yukarı 110 civarı bir hızla giderken gazı açınca 130 lara kolayca çıkıyor mu? Yani yüksek viteslerde düşük devirde hızlanması nasıl? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Keyifli sürüşler.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı FCTokuri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, motoru bir süredir inceliyorum, siz de çok faydalı bilgiler paylaşmışsınız sağolun. Aklımda tek bir soru işareti kaldı, tork ve hızlanma yeterli olacak mı?

Ben Yamaha mt125 ile motosiklete başladım ve 5bin km sonra arkadaşımın 390 duke ünü kullanınca motorumun trafikte yetersiz kaldığını anladım. Ben de 96kg olduğum için özellikle yokuş yukarı sollamalarda sıkıntı yaşıyordum. KTM 390 bana boyut olarak küçük geldi rahat edemedim ancak hızlanması ve torku çok hoşuma gitti, trafikte rahat ettirdi. Şimdi merak ettiğim, acaba crf250R örneğin yokuş yukarı 110 civarı bir hızla giderken gazı açınca 130 lara kolayca çıkıyor mu? Yani yüksek viteslerde düşük devirde hızlanması nasıl? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Keyifli sürüşler.
    merhaba
    şehir içinde de şehir dışında da rahatlıkla kullanabilirsin kontrolü dengesi gayet iyi yüksek olması trafikde çok rahat ilerlemeni saglar
    Maks. Güç (kW@ dev/dak): 18.2kW / 8500rpm (24.4 PS)
    Maks. Tork (Nm@ dev/dak): 22.6Nm / 6750rpm
    motor bir racing değil bunu anlaman lazım öncelikle motor da 6. vites ölü sadece düz yolarda yakıt ekonomisine dayalı olarak kullanabilirsin biraz rampa gördüğünde hemen bayılıyor 6. vitesde
    devirli kullanırsan aşağıdan itibaren yani 1. 2.3 viteslerle hızlanarak bahsettiğin hızları yakalayabilirsin ama normal şartlarda biraz zor motor tork ağırlıklı ve 95 - 105 km rahat seyir hızı sonrasında asılman gerekir birazda titreşim olabilir[COLOR="Silver"]
    FCTokuri bunu beğendi.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    merhaba
    şehir içinde de şehir dışında da rahatlıkla kullanabilirsin kontrolü dengesi gayet iyi yüksek olması trafikde çok rahat ilerlemeni saglar
    Maks. Güç (kW@ dev/dak): 18.2kW / 8500rpm (24.4 PS)
    Maks. Tork (Nm@ dev/dak): 22.6Nm / 6750rpm
    motor bir racing değil bunu anlaman lazım öncelikle motor da 6. vites ölü sadece düz yolarda yakıt ekonomisine dayalı olarak kullanabilirsin biraz rampa gördüğünde hemen bayılıyor 6. vitesde
    devirli kullanırsan aşağıdan itibaren yani 1. 2.3 viteslerle hızlanarak bahsettiğin hızları yakalayabilirsin ama normal şartlarda biraz zor motor tork ağırlıklı ve 95 - 105 km rahat seyir hızı sonrasında asılman gerekir birazda titreşim olabilir[COLOR="Silver"]
    Anladım, motor çok hoşuma gidiyor, keşke diyorum 400-500 cc olsaymış benim kilomla trafikte çok daha rahat olurmuş:/ Racing bana göre midir emin değilim kendimi enduro ve doğa sürüşlerine daha yakın hissediyorum ama trafikte de kullanacağım için yine rally en iyi seçenek gibi görünüyor ve hala kampanyalı veren bayiler var(19900). Kiralayan var mıdır acaba şöyle 3-5 gün kiralasam belki çok iyi olur, bir araştırayım) Çok teşekkürler, umarım en kısa zamanda aranıza rally ile katılacağım. Keyifli sürüşler.
    murat 60 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)