Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CRF 250 RALLY
    Merhabalar CRF ailesi bende aranıza katıldım.
    Hepinize motorlarınızı keyifle kazasız ve belasız sürmenizi diliyorum.Motor ile ilgili videolar çekmeyi düşünüyorum.Yani ilk deneyimlemeler falan.Burada da bunu paylaşmak istiyorum. Bu konuda ilk deneyimim crf ile araziye çıkış videomu yayınladım. Düşüncelerinizi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    https://youtu.be/Nw0OWcIiSpg
    https://youtu.be/Nw0OWcIiSpg" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    murat 60 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Çağlar CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Çağlar.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Sadece biraz sertlestirmek istiyodum arkayi ama aley cantasindada anahtar olurdu olsaydi.sanirim yok [/QUOTE]

bu motosklet içim özellikle ayarlanmış konfora yönelik bir amartisör kullanılmış zamanla alışırsın hiç uğraşma illaki sert olacaksa değiştirmen gerekebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

[QUOTE=Çağlar CRF;4183208]Merhabalar CRF ailesi bende aranıza katıldım.

hayırlı olsun güle güle kullanın.

mrtkulaksiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx150
    Alıntı Çağlar CRF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize motorlarınızı keyifle kazasız ve belasız sürmenizi diliyorum.Motor ile ilgili videolar çekmeyi düşünüyorum.Yani ilk deneyimlemeler falan.Burada da bunu paylaşmak istiyorum. Bu konuda ilk deneyimim crf ile araziye çıkış videomu yayınladım. Düşüncelerinizi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    https://youtu.be/Nw0OWcIiSpg
    [video]https://youtu.be/Nw0OWcIiSpg[/url]
    Hayirli olsun caglar.allah kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:19 ----------

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece biraz sertlestirmek istiyodum arkayi ama aley cantasindada anahtar olurdu olsaydi.sanirim yok
    bu motosklet içim özellikle ayarlanmış konfora yönelik bir amartisör kullanılmış zamanla alışırsın hiç uğraşma illaki sert olacaksa değiştirmen gerekebilir.[COLOR="Silver"]

Yok kalsin o zaman bu ayar iyidir.alisik olmadigima fazla konfora bunye yadirgadi
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda crf 250l rally

arkadaşlar herkese merhabalar,

27-28 temmuz da honda da 2. seviye egitiminden sonra 29 da bu rotayı izleyerek 10 günlük bir gezi planım var çadır kamp yapmayacağım 1. gün akşamı ankara da olacağım vs.

daha önce motosikletle hiç uzun yol yapmadım planlamalarımı hep akşam varacağım yere ulaşabilmek üzerine yaptım yolda nelere dikkat etmeliyim yanıma almam gereken olmazsa olmazlar nelerdir ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum
    şimdiden teşekkür ediyorum.

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi keşke Bafrayı da rotaya katsaydın oradan Hamsilos(Sinop Burnu) yapıp yoluna giderdin.

Motosikleti
    Artık yok
    https://i.hizliresim.com/YNVZWE.png

27-28 temmuz da honda da 2. seviye egitiminden sonra 29 da bu rotayı izleyerek 10 günlük bir gezi planım var çadır kamp yapmayacağım 1. gün akşamı ankara da olacağım vs.

daha önce motosikletle hiç uzun yol yapmadım planlamalarımı hep akşam varacağım yere ulaşabilmek üzerine yaptım yolda nelere dikkat etmeliyim yanıma almam gereken olmazsa olmazlar nelerdir ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum
    Kulak tıkacı olmazsa olmazın bence. Baş ağrısından, yorgunluktan ve dikkat dağılmasından koruyor gerçekten.

Zincir yağını unutma. Lastik tamir kiti, en azından köpük... gideceğin yere hiç durmazsan götürür.

Ve küçük su...

Bence yeter bunlar. Bir de nerelerde honda servisi var not al.
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx150
    https://i.hizliresim.com/YNVZWE.png

Bence sele minderi almalisin birde yagmurluk.bugun yaklasik 220 km yol yaptik totom acaip agridi.
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı tokhanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi keşke Bafrayı da rotaya katsaydın oradan Hamsilos(Sinop Burnu) yapıp yoluna giderdin.
    ordu da bir arkadaşım var orası bile ihtimal gitmeye bilirim net değil sinop da ceza evine de gitmek isterdim lakın başka zaman bi karadeniz turu ile hepsini dolaşabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulak tıkacı olmazsa olmazın bence. Baş ağrısından, yorgunluktan ve dikkat dağılmasından koruyor gerçekten.

Zincir yağını unutma. Lastik tamir kiti, en azından köpük... gideceğin yere hiç durmazsan götürür.

Ve küçük su...

Bence yeter bunlar. Bir de nerelerde honda servisi var not al.
    kulak tıkacı yerine intercom var müzik dinleyerek gideceğim lastik tamir kitim yok maalesef onunla ilgilenmem lazım minder konusunu da hallettim

lastik tamir kitim yok maalesef
    Lastik tamir kiti/köpüğü olmadan bakkala dahi gitmeyin , 30 km yolu 3.5 saatte arka lastiği yiyerek dönebildim , acısını bilirim , kitsiz/köpüksüz gezmeyin bir dost

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik tamir kiti/köpüğü olmadan bakkala dahi gitmeyin , 30 km yolu 3.5 saatte arka lastiği yiyerek dönebildim , acısını bilirim , kitsiz/köpüksüz gezmeyin bir dost
    köpük dublex lastıkler için değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum

Motosikleti
    Artık yok
    Hayır dal girse bile götürüyor, gayet kullanışlı iç lastiklrrde de

Motosikleti
    pcx150
    O degilde dun biraz suratleneyim dedim 120 km ve uzeri.acaip titresim var ya.lastiktenmi aceba yoksa dogasimi bu aletin.yani o suratlerde uzun sure surulmez eger boyle ise.rodajda oldugu icin ancak cok kisa bi sure cikabildim.

Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı mrtkulaksiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O degilde dun biraz suratleneyim dedim 120 km ve uzeri.acaip titresim var ya.lastiktenmi aceba yoksa dogasimi bu aletin.yani o suratlerde uzun sure surulmez eger boyle ise.rodajda oldugu icin ancak cok kisa bi sure cikabildim.
    Haklısınız, 120 ve üstü titreşim var. Bence doğası , çünkü peglerde de hissediliyor o durum. Lastik etkiler ama o kadarda değil kanımca.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    arkadaşlar selam , 28.07.2017 cuma günü istanbul levent trafiğinde bir Rally gördüm , egzos değiştirmiş şeker bir ses geliyordu , burada mıdır acaba o arkadaş

Motosikleti
    HONDA CRF 250 RALLY
    Arkadaşlar merhaba
    öncelikle hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür ediyorum.Uzun mesafe bir yolculuğa çıkmayı planlıyorum.Bu bakımdan bir topcase edinmeyi düşünüyorum.Önerebileceğiniz marka model veya kullanan varsa onların tecrübelerinden yararlanmak isterim.Keyifli sürüşler herkese.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    honda da aldığımız 2. seviye sürüş egitiminden kareler

https://www.youtube.com/watch?v=WaZVhkEcTRI

https://www.youtube.com/watch?v=1rtIlgDvpjM
    apokolips bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Rally'de ABS sadece arkada mı var?
    Sitesinde teknik özelliklerde ABS den hiç bahsetmemiş.

Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rally'de ABS sadece arkada mı var?
    Sitesinde teknik özelliklerde ABS den hiç bahsetmemiş.
    ABS standart hem önde hem de arkada... sadece arka ABS devre dışı bırakalabiliyor istenildiğinde.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)

Bir videoda sadece arkada var gibi bir şey söyledi. Belki arka kapatılıyor demiştir.
    Zaten sadece arkada ABS saçma olurdu. Asıl önde lazım.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)