Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda wave 110i - crf 250 rally
    devir saati koymuşlar birde şekli değişik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kullanan inceleyen bir arkadaşımız izlenimlerini paylaşsa keske almak isteyenlere ışık tutmuş olursunuz . Motor dağ da yeterli güce sahip olur mu acaba , çekişi gücü hızlanması vb....
    Aydin1966 ve intothewild bunu beğendiler.

Motosikleti
    Slm Arkadaşlar dün 340km yol yaptim toplam 440km oldu motorun gidişi ,hizlanmasi,oturuş şekli ve dengesi normal crf ye göre daha iyi Rally nin şasesini uzatmişlar ve genişletmişler uzun yolda daha dengeli ve rahat olmuş.Abs güzel çalişiyor yola bir kararsiz kedi çikti akşam vakti yolun ortasinda aniden durdu frenleri bi assildim Abs devreye girdi.Motorun eksozu 95 km hizdan sonra açiliyor performans eksozu gibi sesi gürültülü çikiyo teknik özelliklerinde yazan çift boru çikişi denilen olay devreye giriyor wr 250 r deki gibi motorun performansi artiyor.Motor rodajda olduğu için araziye çikamadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

Bu EXUP olayi 2017 crf 250L ve Rally de var sanirim motor şehir içinde sessiz belli bi devirin ustunde ikinci vana veya valf açiyor hizlanmasi ve çekişi artiyo arazidede güzel olur çekişi zannedersem
    murat 60 bunu beğendi.

Rally Nisan itibariyle 21.200 TL olmuş .. :((((
    Çok kötü yaaaaa...

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Aydin1966 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rally Nisan itibariyle 21.200 TL olmuş .. :((((
    Çok kötü yaaaaa...
    Wr 250 ile aralarında 2.250 fark var böyle giderse kimse tercih etmez bukadar şişirilmemeli bence yada yamaha danda ataklar gelirse orantı kurulabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Arkadaşlar bayiimiz aradı motorlar gelmiş aylardır merakla bekliyorum nihayet yarın sabah kısmetse gidip teslim alacağım
    apokolips ve intothewild bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    21.250 TL güncel rakam , ortalama 25 leri bulacak gibi bir söylenti var ama bakalım.. 18.500 e alanlar da oldu , biz 19.900 e aldık şuan 21.250 yani bu ivmede devam edecek gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

güncel kullanım bilgilerini paylaşayım, motorsikleti 30 mart 2017 de ilk parti olarak teslim aldım ve perşembeden peri toplamda 350 km şehir içi yol yapma şansım oldu , ilk 100 km de hiç zorlamayıp çok yumuşak kullanmakla birlikte sonrasında hafif hafif ivmelenmesini , vites geçişlerini , sürati bi seviyeye kadar test ettim. Daha önce CRF 250 L kullanmadığım için onunla karlılaştıramıyor olacağım , sonuçta xmax 250 abs modelinden bu modele geçiş yaptım yalnız açıkça belirtmek isterim ki vites bambaşka bir his ve kesinlikle motorsiklet kullandığınızı anlıyorsunuz.öncelikle scooterdan vitesliye geçecek arkadaşlara bir bilgi olsun.
    sonrasıda ise motorun dinamiklerinden bahsedeyim.Vites geçişleri inanılmaz hassas , yerinde ve zamanında verdiğiniz tepkilere kesinlikle olumlu cevap alıyorsunuz ve bunu rahat hızlanma , sarsıntısız vites geçişleri , frenlemenin iyi oluşu ve tabiki daha önceden de bahsettiğim gibi süspansiyonların inanılmaz yumuşak olduğu hissiyatı olarak görebileceksiniz.açık yüreklilikle söyleyebilirim ki ben iyi ki Rally almışım diyorum , modeli ,duruşu , çizgileri kesinlikle çok dikkat çekici.Haftasonu istanbul beylikdüzünden kalamışa kadar sahil boyunda gezmediğim yer kalmadı desem yeridir.muhtemelen bu süreçte 5 kişi fotoğraf çektirdi,bir kaç kişi de modelini cc sini sormak için yolunu değiştirip yanıma geldi.amacımız tabi ki böyle bişey değil yalnız bunu şu sebepten örnek veriyorum ; alet dikkat çekiyor.Teslim olmasını bekleyen arkadaşlara söylüyorum bayılacaksınız.almayı düşünen arkadaşlara söylüyorum ,evet rakam yükseldi yalnız 1350 tl fark verseniz ölmezsiniz,bitmezsiniz, aç kalmazsınız , şu hayatta ki tek bir keyfiniz için hayallerinizi daha da geciktirmeyin gidin alın ve bekleyin derim.selametle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanan inceleyen bir arkadaşımız izlenimlerini paylaşsa keske almak isteyenlere ışık tutmuş olursunuz . Motor dağ da yeterli güce sahip olur mu acaba , çekişi gücü hızlanması vb....
    az önce bir kaç yorum ekledim incelemeni öneririm , benim şu ana kadar kullanışımla söyleyebileceğim şey kesinlikle her yolda çekişinden hızlanmasından ve süspansiyonlarından memnun olacağın yönündedir , tabi ki bir KTM sıkıştırma oranı bekleme bu makinelerden ama seni üzeceğini asla düşünmüyorum.Egzozsun sesi bile seni kışkırtmaya yetecek düzeyde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wr 250 ile aralarında 2.250 fark var böyle giderse kimse tercih etmez bukadar şişirilmemeli bence yada yamaha danda ataklar gelirse orantı kurulabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Arkadaşlar bayiimiz aradı motorlar gelmiş aylardır merakla bekliyorum nihayet yarın sabah kısmetse gidip teslim alacağım
    gözün aydın kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

şöyle de bir video bilginize ;

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=fDzxVIg8_iY
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Gözün aydin Murat çok sevindim motorunun geldiğine
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı apokolips adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözün aydin Murat çok sevindim motorunun geldiğine
    teşekkür ediyorum cok sağol abdullah.

arkadaşlar motoru dün teslim aldım boy ve bu tarz motor hiç kullanmadığım için biraz zorlandım ama alışıcaz inşallah.
    yaptığım araştırmalarda bu motorun mıchelin lastiklerle geleceğini sanıyordum birçok sıtede bilgiler bu yöndeydi öyle hatırlıyorum ama lastikler tam bir hayal kırıklığı oldu benim için daha çok yol endrosu dual sport bir motor üretiyorsun taktığın lastik %70 arazi %30 yol tuhaf anlayacağınız
    şimdi bu lastiklerin değişmesi gerekecek negibi önerileriniz var tecrübe eden arkadaşlardan fikir alabilirmiyim biraz bakındım bır kaç marka var aklımda
    Metzeler Tournace
    Heidenau K60
    Michelin Sirac
    hangisini seçmem gerektiğine karar veremedim
    apokolips ve kdiner bunu beğendiler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

arkadaşlar motoru dün teslim aldım boy ve bu tarz motor hiç kullanmadığım için biraz zorlandım ama alışıcaz inşallah.
    yaptığım araştırmalarda bu motorun mıchelin lastiklerle geleceğini sanıyordum birçok sıtede bilgiler bu yöndeydi öyle hatırlıyorum ama lastikler tam bir hayal kırıklığı oldu benim için daha çok yol endrosu dual sport bir motor üretiyorsun taktığın lastik %70 arazi %30 yol tuhaf anlayacağınız
    şimdi bu lastiklerin değişmesi gerekecek negibi önerileriniz var tecrübe eden arkadaşlardan fikir alabilirmiyim biraz bakındım bır kaç marka var aklımda
    Metzeler Tournace
    Heidenau K60
    Michelin Sirac
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, zamanla kullanıma alışırsın istersen alçaltma aparatı takabilirsin.
    murat 60 bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, zamanla kullanıma alışırsın istersen alçaltma aparatı takabilirsin.
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Kemal crf'mı takip ediyorsun
    kdiner bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı enable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Kemal crf'mı takip ediyorsun
    arkadaş eski pulsarcı idi azda olasa muhabbetimiz var o yüzden sıkıntı yok, genelde başlıkları okumaya çalışıyorum o kadar, yoksa boy yok binemem zaten bir defa eski modeline bindim kısa mesafe o kadar, benim boya bana göre uygun olmadığı için almam alamam da zaten.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally

Metzeler Tournace
    Heidenau K60
    Michelin Sirac
    hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah ama lastiklerin michelin geleceğine hiçbir yerde ulaşamamış olman gerekiyor keza tüm CRF ler yıllardır IRC lastiklerle gelir ve Rallynin de tüm lansmanlarında bu lanet lastikle geleceği belli idi.
    Bende lastik araştırmasını uzun bir süre yaptım ve kesinlikle Heidenau k60 alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

eleman 154km hız yapmış ! ben daha zorlamadım o kadar ama 135 km leri çok çok rahat gördüm.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=M3a0BL1ExUE
    murat 60 ve apokolips bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemal bey çok teşekkur ederim takiptesin maşallah
    alışık olmadığım için yadırgadım biraz sanki pulsar dahımı keyifli idi ne sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

bayii tescil işlemleri için 450 tl isteyince kendim yapmayı tercih ettim yaklaşık 250 civarı işlemler halledilebiliyor. tabii önce trafik sigortası yapmak lazım çalıştığım firmayı aradım bana verdiği fiyat 1050 tl oldu yeni çıkan tavan fiyat uygulamasını sordum kendilerine ulaşan bir bilgi olmadığını söylediler emniyetden randevuyu iptal ettim fiyatları duyunca
    sonra aldığım bayııyı aradım ruhsat işlemleri için nekadar sürem olduğunu sordum motor kapının önünde yatıyor trafiğe çıkmadığın sürece 3 ay dedi
    bende beklemeye karar verdim tavan fiyat uygulamalarında netlik kazanılana kadar bekleyecegim bir süre daha bugünkü hesaplarla:
    sigorta:1000 tl
    ruhsat:250 tl
    lastik:600 tl
    birde ekstra kilit alamk istiyorum abus disk kilidi alarmlı:600 tl
    toplam:2450 tl
    gıderler çok fazla burda kaçınılamayacak şeyler belli enazından sigorta işini minimize edebilirsem daha iyi olacak forumda indirimle alakalı başlık açılmıştı oradakı verilerle yarı yarıya düşmesi gerekiyor
    biraz daha bekleyeceğim zaman herşeyin ilacı
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    kemal bey çok teşekkur ederim takiptesin maşallah
    alışık olmadığım için yadırgadım biraz sanki pulsar dahımı keyifli idi ne sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

bayii tescil işlemleri için 450 tl isteyince kendim yapmayı tercih ettim yaklaşık 250 civarı işlemler halledilebiliyor. tabii önce trafik sigortası yapmak lazım çalıştığım firmayı aradım bana verdiği fiyat 1050 tl oldu yeni çıkan tavan fiyat uygulamasını sordum kendilerine ulaşan bir bilgi olmadığını söylediler emniyetden randevuyu iptal ettim fiyatları duyunca
    sonra aldığım bayııyı aradım ruhsat işlemleri için nekadar sürem olduğunu sordum motor kapının önünde yatıyor trafiğe çıkmadığın sürece 3 ay dedi
    bende beklemeye karar verdim tavan fiyat uygulamalarında netlik kazanılana kadar bekleyecegim bir süre daha bugünkü hesaplarla:
    sigorta:1000 tl
    ruhsat:250 tl
    lastik:600 tl
    birde ekstra kilit alamk istiyorum abus disk kilidi alarmlı:600 tl
    toplam:2450 tl
    gıderler çok fazla burda kaçınılamayacak şeyler belli enazından sigorta işini minimize edebilirsem daha iyi olacak forumda indirimle alakalı başlık açılmıştı oradakı verilerle yarı yarıya düşmesi gerekiyor
    biraz daha bekleyeceğim zaman herşeyin ilacı
    bunun için beklemene gerek yok , daha bilgili bir sigortacı ile görüş , sigortanı yaptır 1000 tl den plakanı al yolunu yap , sonra yeni yasa çıktığında yeniden rakam çalışır revize ettirir aradaki farkı da alırsın , bunu her sigortanda senede 6 kere zaten yapma hakkın var , bunun için beklenir mi tekrar sorarım sana.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı intothewild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun için beklemene gerek yok , daha bilgili bir sigortacı ile görüş , sigortanı yaptır 1000 tl den plakanı al yolunu yap , sonra yeni yasa çıktığında yeniden rakam çalışır revize ettirir aradaki farkı da alırsın , bunu her sigortanda senede 6 kere zaten yapma hakkın var , bunun için beklenir mi tekrar sorarım sana.
    Sigortalarda ki uygulama basinda yer aldı ve nisan ayında devreye gireceği söylendi kısa zamanda netlesirse beklemeye değer memleketde nerede okadar dürüst adam kanunu yasayı maddeyi bulucan adamın gözüne sokucan adam kalkıp elimize ulaşan birşey yok deyip sallayacak öde dur kimin umrumda ki

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Sigortalarda ki uygulama basinda yer aldı ve nisan ayında devreye gireceği söylendi kısa zamanda netlesirse beklemeye değer memleketde nerede okadar dürüst adam kanunu yasayı maddeyi bulucan adamın gözüne sokucan adam kalkıp elimize ulaşan birşey yok deyip sallayacak öde dur kimin umrumda ki
    bende bu sebepten diyorum ki zaten bu hakkın yıllardır var , sigortanı yaptırdıktan sonra sene içerisinde araştırıp daha uygun sigorta bulur isen 6 kere zeyil yaptırabilirsin ama yok ben bekleyeceğim diyorsan senin tercihindir tabi ki ,mesela bende trafik sigortası yaptırdım 977 lira ve kasko 1806 lira , yeni yasa çıkarda rakamlar aşağıya gelir ise 2 sinin de farkını sigorta şirketinden alacağım.

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    Merhaba Murat bey, tabi ki takdir sizin, ama ben olsam kesinlikle beklemezdim. Kanunun, hatta anayasanın birçok alanda uygulanmadığı, açık açık ihlal edildiği bir ülke artık burası. Örnekler sayısız, gerek yok lafı uzatmaya. Hal böyleyken, basında çıkan bir haber, ki minimum fiyatın aşağıya çekilmesi değil, tavan fiyatın sınırlandırılması bahsi geçen demeç/haber, sizin trafik sigortası yaptırmanızı geciktirmemeli bence.
    Benim sigortam CRF 250L için 288 TL çıktı, Anadolu Sigorta, Çanakkale için. Güvendiğim, hep en iyi fiyatları veren bir sigortacım var, isterseniz ondan da bir teklif alın.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı habara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Murat bey, tabi ki takdir sizin, ama ben olsam kesinlikle beklemezdim. Kanunun, hatta anayasanın birçok alanda uygulanmadığı, açık açık ihlal edildiği bir ülke artık burası. Örnekler sayısız, gerek yok lafı uzatmaya. Hal böyleyken, basında çıkan bir haber, ki minimum fiyatın aşağıya çekilmesi değil, tavan fiyatın sınırlandırılması bahsi geçen demeç/haber, sizin trafik sigortası yaptırmanızı geciktirmemeli bence.
    Benim sigortam CRF 250L için 288 TL çıktı, Anadolu Sigorta, Çanakkale için. Güvendiğim, hep en iyi fiyatları veren bir sigortacım var, isterseniz ondan da bir teklif alın.
    Olabilir tabiki araştırmada fayda var ruhsat çıkmadığı için sbm den sorgu yapamıyorum ikamet istanbul olunca fiyatlar kol gibi oluyor ilginiz için teşekkür ederim verebilirseniz numarasıni konuşuruz

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    0533 732 47 14, Ahmet Taner Oğul, Antalya. Çanakkale'den Ergün hocadan aldım numaranızı diyebilirsiniz.
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    0533 732 47 14, Ahmet Taner Oğul, Antalya. Çanakkale'den Ergün hocadan aldım numaranızı diyebilirsiniz.
    Teşekkür ederim hemen arayacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Ergün hocam çok teşekkür ediyorum görüştüm kendileriyle adınızı vermeyi unuttum kusura bakmayın lakin yarı fiyatına halledicez inşallah emniyet den randevu alamadım pazartesi ye kaldı hepsini bir halledicem kısmetse tekrar destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim tekerinize taş değmesin

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)