Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bir kaşılaştırma videosu izledim özellikleriyle birlikte fiyatıda karşılaştırıyorlardı, dominar cbr 250 den daha ucuz hemde ABSli versiyonu. Biz söyleyince kötü oluyoruz. Elin hintlisi de fiyatı 250likten ucuz performansı hemen hemen aynı olduğu için yere göğe sığdıramıyor yoksa muhteşem ötesi bir 400lük olduğundan değil aha internet elinizin altında açın bakın.
    Bu motosiklet hakkındaki en kısa ve öz tespit, yorum vs...

Yamaha MT-25 15.5 bin iken bu motor hindistandaki gibi 12.5 bine satılsa tamamda yüzde 37 ötv yi hakeden ahım şahım bi performansı yokken bu motor nasıl fiyat/performans motoruna dönüssün. bi tarafını yırtsan yine 250cc japon fiyatına satacaksın.

adamda mesela pulsar 200 var. 15.000 km sürmüş. diyelim nisan ayında 7 bine sattı. bu motorda 15.500 tl. üstüne 8.500 tl koyacak ve bunu alacak mı şimdi?

R25 16 iken ninja 300 20 küsür. Yamaha ne kadar sattı, kawasaki ne kadar sattı? ninja 300 e ötv binmeseydi mesela fiyatı 17 bin olsaydı R25 ve N300 satışları nasıl olurdu.

Her mal fiyatıyla ederiyle güzel

ÖTV ye yakalanıpta çok satan 50 beygir altı motor söyleyin bana? Bajaj kar marjını çok düşük tutacakta bekle babam bekle...

Bence göbekli pazarlamacı abi lerde şu muhabbet dönüyordur ÖTV adamların suçu değilya naapsınlar...

Bu motoru zorlasak dahi +3000 tl lik ÖTV den dolayı fiyatı 250cc japon fiyatına geliyor. onda da kazancımızdan bir halt bi bok anlamıyoruz millete hizmet olsun diye motor satmıyoruz haliyle. o halde fiyatına göre iyi giden NS200 ü biraz zamlıyalımda hızlı motor isteyen bajajcıları 200 ns mi 370cc dominarmı diye sorduralım.zaten parası 125-150cc bizim ürün gamında yeterince ucuz model var.

Hem çok satan 200ns ten daha fazla kar marjı hemde 4000 bin küsür koyunca daha kalıplı torklu 370cc model var şimdi...

Bak olayı hemen çözdüm. Ama satıcı tarafından
    kdiner, YasinC, sheriff87 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet hakkındaki en kısa ve öz tespit, yorum vs...

Yamaha MT-25 15.5 bin iken bu motor hindistandaki gibi 12.5 bine satılsa tamamda yüzde 37 ötv yi hakeden ahım şahım bi performansı yokken bu motor nasıl fiyat/performans motoruna dönüssün. bi tarafını yırtsan yine 250cc japon fiyatına satacaksın.

adamda mesela pulsar 200 var. 15.000 km sürmüş. diyelim nisan ayında 7 bine sattı. bu motorda 15.500 tl. üstüne 8.500 tl koyacak ve bunu alacak mı şimdi?

R25 16 iken ninja 300 20 küsür. Yamaha ne kadar sattı, kawasaki ne kadar sattı? ninja 300 e ötv binmeseydi mesela fiyatı 17 bin olsaydı R25 ve N300 satışları nasıl olurdu.

Her mal fiyatıyla ederiyle güzel

ÖTV ye yakalanıpta çok satan 50 beygir altı motor söyleyin bana? Bajaj kar marjını çok düşük tutacakta bekle babam bekle...

Bence göbekli pazarlamacı abi lerde şu muhabbet dönüyordur ÖTV adamların suçu değilya naapsınlar...

Bu motoru zorlasak dahi +3000 tl lik ÖTV den dolayı fiyatı 250cc japon fiyatına geliyor. onda da kazancımızdan bir halt bi bok anlamıyoruz millete hizmet olsun diye motor satmıyoruz haliyle. o halde fiyatına göre iyi giden NS200 ü biraz zamlıyalımda hızlı motor isteyen bajajcıları 200 ns mi 370cc dominarmı diye sorduralım.zaten parası 125-150cc bizim ürün gamında yeterince ucuz model var.

Hem çok satan 200ns ten daha fazla kar marjı hemde 4000 bin küsür koyunca daha kalıplı torklu 370cc model var şimdi...

Bak olayı hemen çözdüm. Ama satıcı tarafından

o halde fiyatına göre iyi giden NS200 ü biraz zamlıyalımda hızlı motor isteyen bajajcıları 200 ns mi 370cc dominarmı diye sorduralım.zaten parası 125-150cc bizim ürün gamında yeterince ucuz model var.

Hem çok satan 200ns ten daha fazla kar marjı hemde 4000 bin küsür koyunca daha kalıplı torklu 370cc model var şimdi..

bu söylediklerin mantıklı hak veriyorum.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Biz kez daha yazayım, bu motoru sürerken alınacak çekiş hissi ile 250'likleri, hele ki çift silindirli olanları sürerken hissedeceğiniz çekiş arasında dağlar kadar fark olacak. İki kişi ile bu fark daha da artacak. Onun için ben gerçek sürüş şartlarını ve test organizasyonunu beklemek gerek diyorum. Bende MT-07 varken Duke 390 sürmüştüm. 390'ın nasıl gittiğini bilenler bilir. Ben MT-07'yi hakkını vererek kullanmadım, hiçbir zaman gazını çok açmadım zaten yumuşak sürüşü severim. O testte Duke 390 için içimden "Bu motor gitmiyor" dediğimi hatırlıyorum. Normalde yarışsak Duke 390 süren birisi kalkışta belki beni geçebilirdi, geçemese bile zorlardı. Söylemek istediğim bu işte. Bunu da test edince birlikte tecrübe edeceğiz.

Fiyat konusu zaten en önemli nokta. 250 cc Japon'a tercih edilir mi gelince göreceğiz. Zaten benim için Inazuma'dan başkası yalan. Evet buna 18 bin verilmez ama R25'e hiç verilmez. Oraya çıkmaktansa inip TNT25'e giderim.
    bursalıali ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    pulsar 200 ns
    motorun hindistan dergilerinde falan okuduğuma göre 0-100 ü 8.3 top speedi de 168 km. Eğer gerçekten de böylese neden böyle bi motor yapılmış anlamıyorum Tamam tork var ama pulsar 200ünde 0-100 ü 8 küsür saniye top speedi de 155 km neden ben pulsar 200 ü satıp ta biraz daha beygir ve tork için neredeyse iki katı bi fiyat odeyeyim bana mantıklı gelmedi.Bazı arkadaşlar herşey top speed yada ivmelenme mi ? diyebilir ama snuçta para veriyosun ve her açıdan tatmin etmesi erektiğini düşünüyorum. Kaldıki fiyatı da muamma diyelmki 13 bin tl bandına sıfır fiyatını koydular o fiyata 2. el japon mu yoksa sıfır bajaj mı bilemedim.Benim şahsi fikrim acele etmemek lazım.
    NoWyld bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dolar iyice uçmadan fiyat açıklasalarda ne yapacağımıza karar versek. Cf moto'dan da ses yok.
    Benelli trk502 nin de fiyatı 20'nin çok üstünde olacak deniyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla tahminlerin çok üzerinde geleceğini düşünmeye başladım. TRK 502 için konuşulan Hindistan fiyatları 20 bin TL'nin üzerinde. Bizde 30 bin derlerse şaşırmayın. 25 bin TL 'yi geçmez umarım. Belki de açıklamak için kurun düşmesini bekliyorlardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

Alıntı mikail06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hindistan dergilerinde falan okuduğuma göre 0-100 ü 8.3 top speedi de 168 km. Eğer gerçekten de böylese neden böyle bi motor yapılmış anlamıyorum Tamam tork var ama pulsar 200ünde 0-100 ü 8 küsür saniye top speedi de 155 km neden ben pulsar 200 ü satıp ta biraz daha beygir ve tork için neredeyse iki katı bi fiyat odeyeyim bana mantıklı gelmedi.Bazı arkadaşlar herşey top speed yada ivmelenme mi ? diyebilir ama snuçta para veriyosun ve her açıdan tatmin etmesi erektiğini düşünüyorum. Kaldıki fiyatı da muamma diyelmki 13 bin tl bandına sıfır fiyatını koydular o fiyata 2. el japon mu yoksa sıfır bajaj mı bilemedim.Benim şahsi fikrim acele etmemek lazım.
    Bir video var, eleman defalarca 0-100 deniyor, en kötüsü 7.1 çıkıyor. Bsjaj neden 8.3 demiş anlaşılır gibi değil.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar iyice uçmadan fiyat açıklasalarda ne yapacağımıza karar versek. Cf moto'dan da ses yok.
    Benelli trk502 nin de fiyatı 20'nin çok üstünde olacak deniyor.
    Benimde beklediğim üç model ama benelliden ümidim yok adamlar 250lik tntyi mt25den yukarı fiyata satmaya çalışıyorlardı ne içiyorlarsa artık. CFden beklentim var oda 650lik nkyı 21,6 ya satmalarından yola çıkarak. Dominar japonların 250liklerinden ucuz olmak ZORUNDA yoksa gitmez. Yukarda yazmıştım hindistanda dominar ABS cbr 250 ABSsizden daha ucuza satılıyor. Vergiyi mergiyi vatandaşa antamazsın anlamamaktada haklıdır. Kuralkan gitsin dominarı 250lik olarak getirtsin. Ne kadar doğrudur bilmem ama bizim bayi TNT250 için ısrarla bu 300lüktür vergi dilimi için 250 diye getirildi diyor.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    CF Moto biraz daha yaygın olsaydı (mesela Benelli gibi) aslında NK650 o fiyata kaçırılacak gibi değil. 20300 TL'ye sıfır satan bile var. CFMoto NK400'ü bununla orantılı olarak uygun fiyata verebilirse (bence yeni kurdan dolayı artık zor) o zaman Dominar'ın da uygun fiyatlı olmasını bekleyebiliriz ama bence fiyatı zaten 250'liklerden fazla olmayacaktır. 2017 model 250'liklerin fiyatları daha açıklanmadı. ABS'li olurlarsa ben 20 bin TL'den aşağı fiyat görebilmeyi ummuyorum. Eğer 2017 TNT 25 ABS, 12 bin TL civarında kalırsa yine tek alternatif olur.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CF Moto biraz daha yaygın olsaydı (mesela Benelli gibi) aslında NK650 o fiyata kaçırılacak gibi değil. 20300 TL'ye sıfır satan bile var. CFMoto NK400'ü bununla orantılı olarak uygun fiyata verebilirse (bence yeni kurdan dolayı artık zor) o zaman Dominar'ın da uygun fiyatlı olmasını bekleyebiliriz ama bence fiyatı zaten 250'liklerden fazla olmayacaktır. 2017 model 250'liklerin fiyatları daha açıklanmadı. ABS'li olurlarsa ben 20 bin TL'den aşağı fiyat görebilmeyi ummuyorum. Eğer 2017 TNT 25 ABS, 12 bin TL civarında kalırsa yine tek alternatif olur.
    NK 650 aklıma düşmedi değil ama benzin olmuş 5.5 yakındada 6ları görür gibi, yakıtından korktum açıkçası. Çok gezerim oda zorlar beni. 20300e nere satıyor yaf bak yine takıldım ona :-)
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NK 650 aklıma düşmedi değil ama benzin olmuş 5.5 yakındada 6ları görür gibi, yakıtından korktum açıkçası. Çok gezerim oda zorlar beni. 20300e nere satıyor yaf bak yine takıldım ona :-)
    650Nk yı hakkaten o fiyatlara veriyorlarsa fiyatı çok iyiymiş. Yanlış bilmiyorsam o modelde ABS var ve orijinal continental lastikler ile geliyordu
    Hızlı gitmeyin çok yakar

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sahibinden'de bir bayi satıyordu. Hatta biraz daha fazlasına TK modeli de var. Yalnız bunlar elde kalanların fiyatlarıdır, yeni gelenler zamlı olacaktır diye düşünüyorum. İlan linki burada :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...57782159/detay

Bu da başka bir bayideki motor. Bayi fotoğrafları kendi çekmiş. Gerçekten güzel motor bu 650NK :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...34023889/detay
    sheriff87 ve bursalıali bunu beğendiler.

Şu KTM'nin motorları biraz rahat olsa beklemeden gidip alacağım ancak kazık gibi. Kawasaki Z300'e bazen de 500r'a bakıyorum. 20'bin tl'nin altında bakınıyorum. Böyle giderse bu senede 150ns ile devam edeceğim gibi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    KTM'nin motorları, yani ufak motorları hem çok rahatsızlar (onlardan daha rahatsız bir tek dar seleli krosları gördüm) hem de çok titreşimliler. Zaten oturuş pozisyonları bir gerginlik yaratıyor adamda, bir de üzerine titreşim gelince hiç çekilmiyor. Ayrıca seslerini de beğenmiyorum. O yüzden Dominar 400 performansının Duke 390'dan aşağıda olmasının benim için hiçbir önemi yok. Duke 390'ı saydığım dezavantajlarından ötürü hiçbir koşulda satın almam. 44 BG olacağına keşke 35 BG olsaydı da titreşimsiz olsaydı. Adamlar kros motorlarda uzmanlar ama V-Strom 250 gibi kasada rahat bir motor çıkarmıyorlar. İnşallah yeni kasası iyi çıkar. Bir an önce gelse de denesek. Geçen haftasonu motoru bakım için götürdüğümde aynı bayide Duke 390 ve 250, Ninja 250SL, Z250SL, Z300 ve Ninja 300 vardı. Z300 ve Ninja 300 gerçekten diğerlerinden çok daha güzel ve kaliteli motorlar ama Z300'ün 6120 € fiyatı var. Neredeyse 25 bin TL yapıyor. Yazıktır o parayı vermeye... Z-Moto bu sene batmazsa bir daha da batmaz artık. 250SL'leri ise o kasayla bedava verseler almam. Keşke Z300 kasasında olsaydı da 1000 TL pahalı olsaydı. O zaman peynir ekmek gibi satacaktı.
    YasinC, bursalıali ve GP500-1st bunu beğendiler.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM'nin motorları, yani ufak motorları hem çok rahatsızlar (onlardan daha rahatsız bir tek dar seleli krosları gördüm) hem de çok titreşimliler. Zaten oturuş pozisyonları bir gerginlik yaratıyor adamda, bir de üzerine titreşim gelince hiç çekilmiyor. Ayrıca seslerini de beğenmiyorum. O yüzden Dominar 400 performansının Duke 390'dan aşağıda olmasının benim için hiçbir önemi yok. Duke 390'ı saydığım dezavantajlarından ötürü hiçbir koşulda satın almam. 44 BG olacağına keşke 35 BG olsaydı da titreşimsiz olsaydı. Adamlar kros motorlarda uzmanlar ama V-Strom 250 gibi kasada rahat bir motor çıkarmıyorlar. İnşallah yeni kasası iyi çıkar. Bir an önce gelse de denesek. Geçen haftasonu motoru bakım için götürdüğümde aynı bayide Duke 390 ve 250, Ninja 250SL, Z250SL, Z300 ve Ninja 300 vardı. Z300 ve Ninja 300 gerçekten diğerlerinden çok daha güzel ve kaliteli motorlar ama Z300'ün 6120 € fiyatı var. Neredeyse 25 bin TL yapıyor. Yazıktır o parayı vermeye... Z-Moto bu sene batmazsa bir daha da batmaz artık. 250SL'leri ise o kasayla bedava verseler almam. Keşke Z300 kasasında olsaydı da 1000 TL pahalı olsaydı. O zaman peynir ekmek gibi satacaktı.
    Boy 1.90 128kg iri kıyım olduğum için kawa'nın 250'likleri çok ufak kalıyor. Sanki çocuğun bisikletine binmiş gibi duruyorum. İkinci elde Z300 buldum 16'ya. Dominar ve 400nk'nın fiyatını bayilere sorunca bilmediklerini söylüyorlar. Böyle giderse şubatın sonuna kadarda dolar 4 olacak.

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Dominar 400 ün titreşim ve ara hızlanmasını merak edenlerdenim gelince bulabilirsem hemen bir test yapacağım.Fiyat da uygun olursa 2.gezi motoru olarak alınabilir bu arada inşallah şu stop etme ön cam titreme ekran gitti geldi gibi sorunlar bu motorda olmaz.
    bursalıali bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı mikail06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tork beygir'in yanında çevrilen devir de önemli, ns200'le 100 yaparken 7000-7500 arası bir devir atarken bu motor ile 100 yaparken 5000 devir çevir atacak, o aradaki 2000 devir çok şey değiştirir konfor açısından.
    bursalıali bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim merak ettiğim bu piyasada ve durumda dominar 400 e bel bağlayan ucuz gelir vs diye tozpembe düşünen varmı?

bütün motor bayileri fuarda daha da zamlanacak diye milleti bariz tehdit ediyorlar.

ulan kadıköy z moto Sl 250 ye 16.000 dedi ABS siz Suzuki inazuma 250 ye 17.500 diyor ve fuarda daha fazla olacak diyor. giren müşteriyi böyle korkutmayı biliyorlarda inşallah daha da artar g.tünüze sokarsınız malları diyorum artk içimden

Benim merak ettiğim bu piyasada ve durumda dominar 400 e bel bağlayan ucuz gelir vs diye tozpembe düşünen varmı?

bütün motor bayileri fuarda daha da zamlanacak diye milleti bariz tehdit ediyorlar.

ulan kadıköy z moto Sl 250 ye 16.000 dedi ABS siz Suzuki inazuma 250 ye 17.500 diyor ve fuarda daha fazla olacak diyor. giren müşteriyi böyle korkutmayı biliyorlarda inşallah daha da artar g.tünüze sokarsınız malları diyorum artk içimden
    16 civarları olursa alırım maksimum 17-18. Daha üzerine ikinci elde başka motor kovalarım.

Zaten bu bayileri anlamıyorum burunlarından kıl aldırmıyorlar. Dedikleri gibi olur da bir taraflarında patlar umarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    motorumdam çok memnunum pulsar ns200.yanlız artık yavaştan yükseltmek istiyorum 17 ay civarı birlikteliğimz var.gerçekten hiç bir sorun sıkıntı yaşatmadı bana.arkadaşlar dalga geçti olm alınırmı yapma etme utandırdım diyebilirim iyiki almışım diyorum ve yine dedim.yanlız satma konusuna geldiğinde işin rengi değişti.gerçekten 5 kuruş etmeyen bir piyasası var.sevilen ve beğenilen bir motor ama bayilerin kafasına göre satmasından kaynaklı ciddi bir 2. el değer kaybı var.yani belli bir fiyatı olur ondan bayi karına göre değerlendirir 100 tl 300 tl falan filan.plaka ruhsat hediye ederler gibi gibi.bu adamlar resmen 1000 tl ucuza satıyorlar ve piyasayı bitirdiler.burdan kuralkan mı desek ekrem atamı desek bilemiyorum ama bir daha BAJAJ almayı düşünmüyorum.adam akıllı kontrol etmedikleri sürece bayileri paramı ölü yatırıma çevirmek istemiyorum.adam 8900 tl + ruhsat ns200 alıcak öbür bayi gel aynısını 8200 e veriyim bide kredi kartına peşin böliyim falan diyor yani.5000 tl ye falan satıcazda bizde alan olcan 2. elini bu motorun.dominarda artık gözümde max 12.000 helalinden veririm dahada alıp zarara giremem.sizede tavsiyem almayın bekleyin nasılsa serbest piyasa 16 dan girer 14.500 e alırsınız.2el dede artık 11 max gideri olur
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS

Eğer Hindistan Bajaj, Kuralkan'a özel bir fiyat verirse, yani strateji gereği NS200'de yaptığı gibi "Burası Hindistan orası Türkiye fiyat da bu" şeklinde yaklaşmazsa o zaman gerçekten iyi bir fiyat görürüz. İyi fiyat derken en baştan yazdığım gibi 250 cc Japon motorlarının fiyatından bahsediyorum. Yoksa %37 ÖTV ve ABS ile zaten onlardan ucuz bir fiyat beklenmemeli. Biliyorsunuz NS200 çıktığında Hindistan'da 3000 TL civarında bir fiyata satılıyordu ki Duke 390 bile o zaman 8000 TL mi neydi orada. Yani bunların maliyetleri oldukça düşük, Bajaj istediği kadar fiyatını indirebilir. O yüzden KTM sıkıştığında çat diye Duke 200'de TL'ye geçip fiyatını sabitleyebiliyor. Burada önemli olan motoru pahalıya çıkarıp satılmadığında fiyat ayarlamak yerine en baştan fiyatı optimize edip insanların hevesini kursağında bırakmamak ve müşteriyi kaçırmamak olmalı. Biraz üstüne MT-07 veya aşağısına TNT25 alınabilecekse o motor zor satar. Japon'ları zaten artık saymıyorum bile. Inazuma'yı ayrı tutuyorum ama diğerlerine o paraları vermem. 2017 modeller bir gelsin siz o zaman göreceksiniz Japon fiyatlarını... Zontes 250 bile 11500 TL oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumdam çok memnunum pulsar ns200.yanlız artık yavaştan yükseltmek istiyorum 17 ay civarı birlikteliğimz var.gerçekten hiç bir sorun sıkıntı yaşatmadı bana.arkadaşlar dalga geçti olm alınırmı yapma etme utandırdım diyebilirim iyiki almışım diyorum ve yine dedim.yanlız satma konusuna geldiğinde işin rengi değişti.gerçekten 5 kuruş etmeyen bir piyasası var.sevilen ve beğenilen bir motor ama bayilerin kafasına göre satmasından kaynaklı ciddi bir 2. el değer kaybı var.yani belli bir fiyatı olur ondan bayi karına göre değerlendirir 100 tl 300 tl falan filan.plaka ruhsat hediye ederler gibi gibi.bu adamlar resmen 1000 tl ucuza satıyorlar ve piyasayı bitirdiler.burdan kuralkan mı desek ekrem atamı desek bilemiyorum ama bir daha BAJAJ almayı düşünmüyorum.adam akıllı kontrol etmedikleri sürece bayileri paramı ölü yatırıma çevirmek istemiyorum.adam 8900 tl + ruhsat ns200 alıcak öbür bayi gel aynısını 8200 e veriyim bide kredi kartına peşin böliyim falan diyor yani.5000 tl ye falan satıcazda bizde alan olcan 2. elini bu motorun.dominarda artık gözümde max 12.000 helalinden veririm dahada alıp zarara giremem.sizede tavsiyem almayın bekleyin nasılsa serbest piyasa 16 dan girer 14.500 e alırsınız.2el dede artık 11 max gideri olur
    Motorun 2015 model değil mi ? Zaten 2016'da revizyona girdi, motorda iyileştirmeler yapıldı. Tabi ki fiyatı düşecek, bundan doğal bir şey yok. Bu herkes için iyi bir şey. Motosiklet yatırım aracı değildir. Yazıyı okuyunca girip baktım hala 8600 TL'ye ikinci el satanlar var. Bu millet enayi mi sıfırından pahalıya ikinci elini alsın ?
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)