Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Merhabalar bende uzun bir aradan sonra tekrar motosiklet sahibi oldum ve dominar 400 ug 2021 model aldım. Fakat daha önce Pulsar da kullandım bana biraz fazla ısınıyor gibi geldi motor. Tabi rodajda olduğu için kesin de olamıyorum. Fabrika çıkışı mrt lastikler ise aşırı derecede kötü onun yerine anlas veinto sport aldım. Başka kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. İyi sürüşler herkese.

REKLAM ALANI
    Motomax
    The Trouble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Alıntı tayfungun45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın .İlk fırsatta bende alıcam inşallah. 2021 model sanırım sizinki. 2021 olanda herhang önemli bir değişiklik var mıdır.
    Ben mt-25 imi sattım titreşim yüzünden dominarı alıcam almışken 2021 olsun istiyorum ama ne zaman gelicek motorlar bilmiyorum.
    Teşekkür ederim, 2021 modelde sanırım Euro 5 olması dışında herhangi bir değişiklik yok.

Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bende uzun bir aradan sonra tekrar motosiklet sahibi oldum ve dominar 400 ug 2021 model aldım. Fakat daha önce Pulsar da kullandım bana biraz fazla ısınıyor gibi geldi motor. Tabi rodajda olduğu için kesin de olamıyorum. Fabrika çıkışı mrt lastikler ise aşırı derecede kötü onun yerine anlas veinto sport aldım. Başka kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. İyi sürüşler herkese.
    Hayırlı olsun, benim de bir önceki motorum NS200'dü. Pulsara göre bana da çabuk ısınıyor gibi geldi ama motor hacmi daha yüksek olduğu için büyük ihtimalle. Siz titreşim konusunda ne düşünüyorsunuz? Benim motorun aynaları titriyor rölantide, pulsar titremiyordu sanki. Sürüş esnasında gidonda titreşim yok, belirli devirlerde depoda ve ayaklıklarda titreşim hissediliyor ama pulsardan çok farklı tarif edemeyeceğim bir titreşimi var, titriyor ama rahatsız etmiyor diyebilirm kısaca. Lastik konusunda ise pek bir yorumum yok, motosiklet henüz 120 km'de şimdilik bir sorun yaşamadım.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift 150 & Dominar 400 UG
    Benimkinde 3.500-4.000 devir civarlarında hafif gidona vuran titreşim oluyor. Ama sadece o aralıkta. Ayrıca 150den sonrada ufak ufak hissettiriyor depo ve gidonda. Onun haricinde ısınma konusunda bir şey diyemeceğim. Alet 30-40 saniye durunca direk fan açıyor.

Fabrika çıkışı mrf'lerin üzerinde mum olduğu için kayma yapabiliyor ona dikkat ediniz. Ben yatış kısımlarına kağıt zımpara yaparak mumu kaldırdım ya da en azından kaldırdığımı düşünüyorum. Şu anda orijinal lastikle güzel asfaltta peg değdirebilecek kadar yatırabiliyorum motoru. Geçen gün çıktığım performans sürüşünde sağ pegi yere değdirebildim

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Evet titreşim pulsardan fazla rolantide aynalar biraz titrediğini gördüm fakat 373cc tek silindir makine sizdekiler de titriyorsa sorun yok demek ki. Ayrıca ısınma durumu da problem gibi durmuyor. Tam kapanma bittikten sonra benimde rodaj bitmiş olur bakımda onu da sorarım. Ekstra olarak spy5000m alarm taktırmayı düşünüyorum.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

ANES MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)