Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı BLACK34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye şartlarında ve yollarında gereksiz bir makina .
    Burdaki gereksizliği tam anlayamadım. Aslına bakarsan şehir içi kullanım için çok uygun bir makina. 600lükler kadar büyük değil, alt devirleri sıkıcı değil, bastınmı seni bazı tehlikelerden kurtaracak kadar seri... Ayrıca 4-5 lt. den fazla yakacağınıda düşünmüyorum. Bence istanbul trafiğinde bundan daha mantıklı bir alternatif yok

Bunlar kendi düşüncelerim tabi...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Paris Motosiklet faurından resimler

Göstergeler dijital değilmiş.
    Ve Tanıtım videosu:

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @GorkeM

Bende sana katılmıyorum...o zaman pek hala GS500'de başlangıç motorudur...oda 45 beygir oturuş pozisyonu daha rahat...nede olsa aralarında 5 beygircik var ne olur dimi ondan...arkadaşlar kendinize gelin motora ilk başladığınızda hiçmi düşmediniz...hiçmi fren sıkacağınız zaman panik yapıp gazı açmadınız...hiçmi bi anda panik olarak frenleri sert sıkıp çok zor durumlarda kalmadınız...hiçmi sizi sıkıştıran arabaya uyuz olup dip gaz peşinden gitmeye kalkmadınız...

40 beygir bir motor için hiç de küçümsenecek bir hız değildir...yorumları yaparken radikal yapmalı şapkayı önümüze koyup düşünüp ona göre yapmalıyız...bana kalırsa GT250'de kesinlikle ideal bir başlangıç motoru değildir ama biz ne dersek diyelim 600 ile 1000 ile başlayan arkadaşlarımızda mevcut ne yazikki...

Edit:Görkem dediğin gibi kardeşim...iyi bir eğitim alındıktan sonra bu tarz motorlarla başlanabilir...ancak malesef ülkemiz gerçeği genelde kullanıcıların çoğunun ne doğru düzgün bir eğitim almaya zamanı oluyo nede bu iş için önceden bir bütçe ayırıyolar...
    Anlaştığımıza sevindim. Düzgün bir eğitim aldıktan, kendimizi ve limitlerimizi bildikten sonra bunun gibi süper bir makinayla başlayabilirdik... Tabii bu gibi makinaların gücünü zamanı gelince hıza çevirirdik

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu motorun varlığından haberdarken cbr 125 almak çok koyacak Keşke Kawasaki'de Honda gibi marka olarak yer alsa Türkiye'de...Z-moto'nun getireceğinden hiç umudum yok çünkü
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Çok güzel fuar fotoları. Bu arada göstergenin digital olmaması iyi bence. Devirde ve özellikle hızda ibdeyi takip etmek zevkli.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    250 cc ninja 40 hp verseydi benim gs500 'ü değiştirirdim bununla sonuçta bizimkisi de 48 hp. amma okuduk topiği baktıkkine o kadar muhabbetten sonra 30 hp de karar vermiş herkesler. e o zaman tam bir hyo rakibi. umarım gelir memleketime. artık yeni başlayan mı yoksa 125 likde 500 km yol yapıp hah ben oldum piştim diyenler mi alır biner onu bilmem.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

gerçekten güzel yapmışlar ...Çok hoşuma gitti.

çok mu kötü bu z-moto bi kaç kişiden daha duymuştum

makinenin kırmızısı çok iğrenç ama kawasaki rengi (fıstık yeşil) her zamanki gibi bi kawasaki ye çok yakışıyo

arkadaşlar hyonun maksimum hızı nedir. bende zealsun 200 var ve hyo 250 almayı düşünüyorum.bazende aldıktan sonra 650 lik al diyorum ama ben 180 yapabileceksem 250 likle ne gerek var 650 cc ye

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel motor olmuş! Gelsin, gelsin de birileri alsın! Biraz çeşitlilik olsun piyasada. Ne o hep aynı markaların aynı modelleri...!
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo GT250 R 9000 ytl den satılırken bu alet 10.000 den gelirse satış rekoru kırar.
    Yedek parça konusunda hyosung'dan daha kötü olacaklarını hiç düşünmüyorum...

BU alet 10.000 ytl olursa bu dururken kim Hyosung'a 9000 ytl verir?
    tam bnm düşündüklerimi yazmışsın ama hyo lu arkadaşlar şimdi fırlar hyo daha ii die bende kahkaha atarım sadece....

bu arada 9750 deılmıydı 250 r

(ibrelerini begenmedim kawa nın )
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    3500$ yaklaşık 5500 ytl.Vergisi (lüks,motorlu taşıt,egzos,lastiğin üzerindeki tırtık,ampul,sibop kapağı vergisi adı altında),gümrüğü derken bi 3000 daha koy eder 8500,ithalatçı firma burası Türkiye bana bu kar yetmez der 2000 daha köser eder 10500,ee bayide "ben efendi olayım,sürümden hakkımla kazanayım,nasılsa taş atıp kolum yorulmuyor,toptan-parakende arasındaki kar farkı bana yeter nasılsa" demez,2000 de o koyar oldumu 5 milyarlık motorun fiyatı 12500 ? Ama bu fiyat bile artık gözümüze normal geliyor öyle değilmi,alıştırdılar malesef.

Arkadaşlar burdan herkese söz veriyorum 12.000 ytl yi geçmezse ilk ben alıcam,gözü kapalı 600-500 cc den vazgeçicem.Ama ben yzf-r125 i 10.000 ytl nin altında tahmin etmiyorum,bu heralde 13-14 bin civarı olur ülkemizde ! Düşünsenize; tahminim 30 beygirlik bir motosiklet,V-TWİN motor (yani sesi var,titreşimi az),kalıplı gövde,abilerine göre düşük yakıt tüketimi ve muhtemelen 180 km/s yi zorlayabilecek bir makina ! Bundan yarısı kalitesinde ve özelliklerinde çin,hindistan,kore motorları 9.000 lerde geziyo ! Ancak bakarız 1 sene sıkılanlar satarsa 2.elini alırız.600cc de performanslı naked ler varken !

Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaşlar geçen cuma akşamı Kawasaki'ye ninja 250 ile ilgili bir e-posta atmıştım.Cevabı sizinle paylaşmak istiyorum.

Merhaba,

Tarafımıza göndermiş olduğunuz emaile istinaden, öncelikle Kawasaki'ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ninja 250R modelimizle ilgili olarak, Türkiye'de satışa sunulma tarihi Mayıs ayı sonrasında başlayacaktır. Model ile ilgili bilgileri güncellendikten sonra web sitemizden bulabileceksiniz. Neyazıkki Kawasaki Türkiye'den önce bir çok forum sayfasında Ninja 250R modelimizle ilgili bilgiler çıkmıştır. En sağlıklı bilgiyi model özellikleri, resimleri ve fiyatına ait bilgileri en kısa zamanda www.kawasaki.com.tr den öğrenebileceksiniz. İyi çalışmalar.

Saygılarımızla

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    türkiyeye gelirse bide uygun fiyatlı olursa cbr 125 kadar satar gibime geliyor...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    as t1
    amerikadan gidip alsak dahaiyi olmazmı 6 aydabir gümrükten geçiririz türkiyede gelsebile 9 10 bin ytl den aşağı olmaz bu makina

Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amerikadan gidip alsak dahaiyi olmazmı 6 aydabir gümrükten geçiririz türkiyede gelsebile 9 10 bin ytl den aşağı olmaz bu makina
    Gümrükten nasıl sokacaksın İthal izni gerek benim bildiğim...Parçalayarak getirtebilirsin o da ayrı bir dert...Her iki durumda da ruhsatı nasıl alacaksın

Motosikleti
    Kymco Agility City
    güzel olmuş. En azından başlangıç seviyesi bir racing olur tabi türkiye ye gelirse
    :bestmt:

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı FreeWind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş. En azından başlangıç seviyesi bir racing olur tabi türkiye ye gelirse
    Bilmem. Gelirmi acaba?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-gelmiyor.html

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Bu Makina Yavrusu Gelirse Ilk Müsterisi Ben Olurum Emin Olabilirsiniz...nede Olsa Ninja...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler