Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Ben önümüzdeki mart ayı gibi michelin pilot activ almayı planlıyorum orjinal ebatlarda
    dreamkiller bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben önümüzdeki mart ayı gibi michelin pilot activ almayı planlıyorum orjinal ebatlarda
    kardeşim michelin alacaksan bir tık büyük alabilirsin.. 140 lık almanı tavsiye ederim zira michelin in taban ölçüleri digerlerinden biraz daha küçük oluyor..
    enginar bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim michelin alacaksan bir tık büyük alabilirsin.. 140 lık almanı tavsiye ederim zira michelin in taban ölçüleri digerlerinden biraz daha küçük oluyor..
    Tavsiye için teşekkürler

Maver1ck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence en iyi tercih yoshimura.
    Hem gorsel olarak hem de ses olarak.
    Yoshimura akrapovic ve two bro'lu ninjalar gordum canli olarak.
    Benim tercihim yoshimura olurdu.
    akrapovicle two brothers duyma imkanım oldu. çok buyuk bir fark var two brothers çok çok daha fazla tok ses çıkarıyor kı yoshımurannın o kadarcıkarabiliceğii dusunmuyorum, bence two brothers den şaşma
    Bi parıLtıya bakar moruk gözLerimin içinde...

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Arkadaşlar elimde michelin pilotactive set olarak var sadece 500km gittim üzerindeki çubukları duruyo 600 tl ye almıştım ilgilenen varsa mesaj atabilir.
    Saygılar..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    İbo bizim @enginar lastike bakınıyordu.. Bir konusun bakalım
    ibopaşa bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    .
    Nasılsın Kürşat abi? Bende aldım bir Ybr bayadır uğramaz oldum. Aklıma geldiniz de bir halinizi hatrınızı sorıyım dedim. Uğur abide özletti valla kendini.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Vay Can'ım Ben sayfanın bekçisi takılıyorum burada Motorun hayırlı olsun kardeşim tekerine taş değmesin.. Artık fotoğrafa boğ bizi Uğur özletti haklısın ama önemli olan bitirsin daha takılır buralara.. Bizde Oktay Abinle mangala rakıya dayandık bu aralar hatunlar dedikodu yapıyor biz içiyoz
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Vay Can'ım Ben sayfanın bekçisi takılıyorum burada Motorun hayırlı olsun kardeşim tekerine taş değmesin.. Artık fotoğrafa boğ bizi Uğur özletti haklısın ama önemli olan bitirsin daha takılır buralara.. Bizde Oktay Abinle mangala rakıya dayandık bu aralar hatunlar dedikodu yapıyor biz içiyoz
    Sağol Abi'm benim. Sen buralarda oldukça bende her vakit bulduğumda uğramaya çalışıcam. Bende katılmak isterim size nasip kısmet olursa bir gün
    Oktay abi'mede selamlarımı iletirsen sevinirim abi'm. Sağlıcakla kalın

Bu arada senin yeni Twin canavar ne durumda abi memnunmusun?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sorun yok şu an birader.. Bakalım upgrade olayına girişces yavaş yavaş

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Dostlarım size bir sorum olacak. ninjam için osram night racer ampül alıcam fakat h7 mi almalıyım h4 mü?? bilen biri yardımcı olurmu lütfen

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    H7 idi galiba yanlıs hatırlamıyorsam.. Yakın zamanda Rio değiştirdi ampullerini o daha iyi bilir..

Motosikleti
    Cümleten Selamın Aleyküm.

Aşağıda linkini vereceğim motosiklet çalınmıştır. Bende sahibinden.com'da gördüm. Siz yardım sever insanlarla bu durumu paylaşmak istedim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06163146/detay
    Ercument bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    gözümüz kulağımız açık olsun can.. Bu şerefsizler son zamanlarda iyice azdılar.. Beyler motorlarınızı koruyun.. Murat senin motoru bir otoparka bırak kardeşim yada getir benim kapalıda dursun.. yakın zamanda kadıköyde çalınan 5. motor.. Azdı o.cocukları!!!
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    gözümüz kulağımız açık olsun can.. Bu şerefsizler son zamanlarda iyice azdılar.. Beyler motorlarınızı koruyun.. Murat senin motoru bir otoparka bırak kardeşim yada getir benim kapalıda dursun.. yakın zamanda kadıköyde çalınan 5. motor.. Azdı o.cocukları!!!
    Çok hakılısın abi kanı bozuk bu insanların. Öilletin dişini tıranağına takarak, didinip çalışıp edindiği emekler sonucunda aldıkları motosikletleri hiç düşünmeden, vicdanları sızlamadan çalıyorlar. Allah'tan korkusu yok bu insafsızların.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    İşin acı tarafı Türk Polis teşkilatı askeriye lojmanını basmaktan çekinmiyor, ama konu emek hırsızları olunca kılını kıpırdatmıyor.. Motor çalınmış çalınmamış kimsenini umrunda değil..

Bu arada herkesin yeni haftası güzel geçsin.. Bu hafta istanbulda son güneşli hafta.. Çıkarın motorlarınızı son son gezin gezebildiğiniz kadar
    ibopaşa bunu beğendi.

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Motoru çalınan arkadaşa büyük geçmiş olsun Allah tan korkmayan şerefsiz kanı sütü bozuk çok piyasada, umarım bulunur ama fazla umutlanma derim çoktan parçalamışlardır. Çok puştluk dönüyor piyasada Mesela benim motorum da kaza sonrası 25,000 liralık masraf çıkmıştı, bende sigortadan motorun parasını almaya tercih ettim 7800 tl motorun parası ve 1500 tl ye motorun kalanından aldım. Yani 25000 tl masraflı motoru 1500 tl ye satın aldılar ve aldığım habere göre de toplamışlar motoru.(Tabi bu geçen aylarda oluyor) Peki bu nasıl oluyor? Ön arka amortisör bütün granajlar şase gösterge paneli gidon benzin deposu ayaklıkların bir kısmı gidik olduğu halde motosikleti nasıl topladılar..Herhalde ne söylemek istediğimi anlamışsınızdır Saygılar
    Twin, dreamkiller ve hayvan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cümleten Selamın Aleyküm.

Nasılsın Kürşat abi? Hiç forumda ses soluk yok nedir bu yaaa
    Buluşma felan varmı abi bu aralar müsahit olduğum bir zamana denk gelirse mutlaka katılmak isterim. Kar, kış geliyor abi yapalım birşeyler oturmayalım böyle

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Can bu aralar ayı gillerden bendeniz kış uykusundayım.. Daha ziyade TOKUR u sezona hazırlayacağım inşallah.. Sezonda çakma Monster asfalt kralı TOKUR aranızda olacak
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Can bu aralar ayı gillerden bendeniz kış uykusundayım.. Daha ziyade TOKUR u sezona hazırlayacağım inşallah.. Sezonda çakma Monster asfalt kralı TOKUR aranızda olacak
    Sezonu bekleyemem abi Tokuru beklerim ama Şimdiden meraklandırdın beni

Abi Murat abi sen ben ayarlayabilirsen abilerim'den gelebilicek olanları çağır. Pazar günü 1:30 2:00 gibi toplaşır herkes birşeyler yaparız. Valla çok sıkıldım ben. Okul çok baydı. Biraz hava almaya farklı şeyler yapmaya ihtiyaç var
    Güzel bir buluşma hazırlasak, olursa bir mangal olmazsa bir çay bahçesinde oturup bir çay içsek süper olur. Maksat muhabbet sohpet Hemde Tokur'un şimdiki halini birde sezon'daki halini görürüm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler