Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ielapoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş konulara bakarmısın paylaşılmıştı sanırım.
    Selamlar,

Mesajı atmadan arama yapmıştım zaten ama verilen linkler ölmüş sadece parça parça olan user manual aktif link olarak vardı ve service manual da yoktu.

Elinde 2011 model için user ve service manual olan varsa paylaşabilir mi acaba benimle?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Alıntı ielapoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Mesajı atmadan arama yapmıştım zaten ama verilen linkler ölmüş sadece parça parça olan user manual aktif link olarak vardı ve service manual da yoktu.

Elinde 2011 model için user ve service manual olan varsa paylaşabilir mi acaba benimle?
    Bende var ama biri 10MB biri 28MB'lık PDF dosyaları, emaille gitmez sanırım... Varsa bir yolu göndereyim...

Bu arada bendekiler ingilizce ve 2011 modele özel olmayabilir. Biri 248 diğeri 525 sayfa.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    39 beygir Ninja 300R'ın ayak sesleri.
    http://hellforleathermagazine.com/20...0-636cc-zx-6r/

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    39 beygir Ninja 300R'ın ayak sesleri.
    http://hellforleathermagazine.com/20...0-636cc-zx-6r/
    Amerika içinmiş ama. Orda farklı motorlar niyeyse hala anlamadım 250ler de karburatörlüydü hala :S
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ielapoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende var ama biri 10MB biri 28MB'lık PDF dosyaları, emaille gitmez sanırım... Varsa bir yolu göndereyim...

Bu arada bendekiler ingilizce ve 2011 modele özel olmayabilir. Biri 248 diğeri 525 sayfa.
    Selamlar,

İngilizce veya Almanca olursa dert olmaz, aşağıda bir kaç yoldan bahsedeceğim hangisi size uyarsa kabulümdür.

1- dropbox kullanıyorsanız oradan public klasöre koyup sağ tuşla link alarak paylaşabilirsiniz,
    2- zip ile dosyaları bir klasöre alıp 9ar MB olacak şekilde bölebilirsiniz.
    3- filedropper.com gibi bir çözüm kullanarak paylaşabilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkürler

Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MErhabalar, motosikletin 5000 bakımı zamanı geldi. yalnız ben Nevşehir'deyim en yakın servisler mersin, ankara ve konya'da bulunmakta. Ootoban mevcut olduğu için Mersin'e gideyim diyorum. servisten servise fark var mıdır onu soracaktım. bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim..

Bir de servis bakımında dikkat etmem, göz önünde bulundurmam gereken şeyler nelerdir sizce?
    fikri olan yok mu

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar er 6n alacaktım fakat alacağım motor satılmışş şimdi 2. secenek ninja 250 buldum en çok istediğim renk hemde.. sizce bu motoru sıkı bir pazarlıkla 8500 e alırsam iyimidir.. we bu motoru aranızda tanıyan warmı ? yeni ninja gelince satamam diye korkuyorum aslında bu motoru sizce napmalıyım yardımcı olursanız sewinirim
    elit motogaraj

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    sanırım link vermeyi unutmuşsun Engin hocam

Motosikleti
    street triple rs
    elit motogaraj

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor duruyosa ve 8.500tl alırsan sen allahın en sevdiği kullar sıralamasında ilklerdesin hocam :D
    ejlover bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    street triple rs
    akşam akşam iyi güldürdün hocam beniii :D bakalım hayırlısı :D
    elit motogaraj

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    MErhabalar, motosikletin 5000 bakımı zamanı geldi. yalnız ben Nevşehir'deyim en yakın servisler mersin, ankara ve konya'da bulunmakta. Ootoban mevcut olduğu için Mersin'e gideyim diyorum. servisten servise fark var mıdır onu soracaktım. bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim..

Bir de servis bakımında dikkat etmem, göz önünde bulundurmam gereken şeyler nelerdir sizce?
    Arkadaşlar bir el atsak. Ankara, Konya veya Mersin'de tanıdığı, Kawasaki servisleriyle ilgili bilgisi olan kimse yok mu ? Eğer kimse çıkmassa bir de bu şehirlerin grup başlıklarına yazmayı dene. Oralardan yardımcı olan çıkabilir.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    fikri olan yok mu
    Ejlover'a sorabilirsin Ankara servisi hakkında fikir verebilir sana, görmemiş olabilir senin mesajı.
    ejlover bunu beğendi.

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir el atsak. Ankara, Konya veya Mersin'de tanıdığı, Kawasaki servisleriyle ilgili bilgisi olan kimse yok mu ? Eğer kimse çıkmassa bir de bu şehirlerin grup başlıklarına yazmayı dene. Oralardan yardımcı olan çıkabilir.
    çok sağolun hocam. bir de öyle deneyeyim..

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ejlover'a sorabilirsin Ankara servisi hakkında fikir verebilir sana, görmemiş olabilir senin mesajı.
    pm attım arkadaşa. sağolun..
    ejlover bunu beğendi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    fikri olan yok mu
    Nasıl nere gideceğinden pek bir şey söyleyemeyeceğim. Yanlız 5000 bakımı genel yapılan şeyleri sana yazabilirim. Yağ ve yağ filtresi değişiyor. zincir bakımı yapılıyor. Genel temizlik ve kontrol yapılıyor. Benim ödediğim miktar 140 tl.

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:13 ----------

arkadaşlar er 6n alacaktım fakat alacağım motor satılmışş şimdi 2. secenek ninja 250 buldum en çok istediğim renk hemde.. sizce bu motoru sıkı bir pazarlıkla 8500 e alırsam iyimidir.. we bu motoru aranızda tanıyan warmı ? yeni ninja gelince satamam diye korkuyorum aslında bu motoru sizce napmalıyım yardımcı olursanız sewinirim
    Bence yeni modeli bekle
    Hondaaaaaaaa

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Hocam ben o motora mayis ayinda baktim.
    Ugur hocamin motoruna talip oldugum zamanlar, o hemen teslim edemeyecegi icin bu motor 2. Alternatifti.
    Benim gordugum kadari ile kafa grenaji komple boyali deponun sag tarafi boyali idi. Bunlar benim gordugum,bir servise goturmedim belki daha fazlasi da vardir...
    Yinede sahibi ile konus belkide ben yaniliyorumdur ayni motor degildir
    . Twobrothers egsoz ve alakasiz yesil tank pedden tanidim
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ninja 300 ile ilgili soylentiler artiyor ve son duyuma gore 2013 ninja 300 modeli ilk olarak Amerika ve sonra da tum Avrupada satisa konulacak ve ninja 250nin yerini alacak, yeni kasa ninja 250 uzakdogu pazari ile sinirli kalacak, Amerikanin en cok satilan 5 modelinden biri olan ninja 250, cbr250 ciktiktan sonra sallanmis, tum dunyada satislari yariya yakin azalinca, koklu bir degisim yapildi, Avrupa icin 250cc beklentisini de 300cc olarak yapmislar, 250cc baslangic ehliyetine uygun olmasina ragmen ( avrupada 33 beygir siniri varmis ) 300cc olarak devam karari alinmis, 39beygir olacak ve fiyatlandirmasi cbr 250yi bitirecek cinstenmis, yalniz turkiyeye girisi bayagi bir yuksek olacak vergilerden dolayi da, hondanin da buna karsilik bir suprizi var, yeni cbra hazir olun.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 300 ile ilgili soylentiler artiyor ve son duyuma gore 2013 ninja 300 modeli ilk olarak Amerika ve sonra da tum Avrupada satisa konulacak ve ninja 250nin yerini alacak, yeni kasa ninja 250 uzakdogu pazari ile sinirli kalacak, Amerikanin en cok satilan 5 modelinden biri olan ninja 250, cbr250 ciktiktan sonra sallanmis, tum dunyada satislari yariya yakin azalinca, koklu bir degisim yapildi, Avrupa icin 250cc beklentisini de 300cc olarak yapmislar, 250cc baslangic ehliyetine uygun olmasina ragmen ( avrupada 33 beygir siniri varmis ) 300cc olarak devam karari alinmis, 39beygir olacak ve fiyatlandirmasi cbr 250yi bitirecek cinstenmis, yalniz turkiyeye girisi bayagi bir yuksek olacak vergilerden dolayi da, hondanin da buna karsilik bir suprizi var, yeni cbra hazir olun.
    bugünlerde 250cc alacak biri ne yapmalı yani ? ne zaman gerçekleşecek bunlar ülkemizde
    Yavuz Sultan Selim Han

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    CBR250ye kayar gibi oluyorum youtubedan iki kıyas videosu izliyorum pek çogu ninjanın birden çok noktada daha iyi oldugunu söylüyor geri vazgeçiyorum benim boy da 1.88 olunca eşek gibi kalacak cbr iyice altımda ninja duruş olarak da daha çok hoşuma gidiyor
    elestirmen hocam mesaj kutuna bakabilir misin?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    CBR'ın ninja 300'e rakip olabilmesi için dört silindire dönmesi lazım. Anca o ses için alınır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler