Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Tekrar Selamlar,

İstanbul'lu arkadaşlara bir sorum olacak:

31.Mayıs-1.Haziran'daki CSS (California SuperBike School) eğitimi için İstanbul'a geleceğim Ankara'dan. Ama İstanbulu pek bilmiyorum. Eğitim 07:00-17:00 saatleri arasında İstanbul Park'ta olacak. Oraya yakın bildiğiniz oteller var mı acaba?

Yol v.s. zaten çok bilmiyorum, vakit kazanmak için yakınlık önemli

Teşekkürler şimdiden önerileriniz için ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok dostum ben kocaelide oturuyorum okuldan dolayı bu sene son sene
    motoru canakkaleye martta ılk defa goturecegım hayırlısıyla duruma gore bakacagız artık
    anladım hocam bende motorumu getirirsem görüşmek isterim. neyse ninja formunu gereksiz yere kirletiyoruz sanırım

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar Selamlar,

İstanbul'lu arkadaşlara bir sorum olacak:

31.Mayıs-1.Haziran'daki CSS (California SuperBike School) eğitimi için İstanbul'a geleceğim Ankara'dan. Ama İstanbulu pek bilmiyorum. Eğitim 07:00-17:00 saatleri arasında İstanbul Park'ta olacak. Oraya yakın bildiğiniz oteller var mı acaba?

Yol v.s. zaten çok bilmiyorum, vakit kazanmak için yakınlık önemli

Teşekkürler şimdiden önerileriniz için ;)
    Grand Sidamo hotel var 6 km istanbul parka.
    Bide crowne plaza hotel var 9 km oda.

Maps'ten gösteriyim.

Grand Sidamo : http://maps.google.com/maps?saddr=F%...ra=ls&t=m&z=15

Crowne plaza : http://maps.google.com/maps?saddr=Is...ra=ls&t=m&z=13
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250
    bugün farkettiğim birşeyi sorucam size, motorda giderken atıyorum 70-80 ile giderken debriyajı sıkığımda motor kendiliğinden giderken bip bibip bip bip bip gibi sesler geliyor alarmlı saat gibi ses çıkmaya başladı neden böyle oluyor sizde de varmı bu ?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    depo kapağından geliyordur. bende de yapıyordu, kapağı ve kilidi söküp içindeki valfleri çıkarttık ses kesildi. ama olurda motor yan yatarsa o valfler olmadığı için benzin sızdırma ihtimali var.
    Felon bunu beğendi.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grand Sidamo hotel var 6 km istanbul parka.
    Bide crowne plaza hotel var 9 km oda.

Maps'ten gösteriyim.

Grand Sidamo : http://maps.google.com/maps?saddr=F%...ra=ls&t=m&z=15

Crowne plaza : http://maps.google.com/maps?saddr=Is...ra=ls&t=m&z=13
    Hocam çok teşekkürler Başka da var mı civarda acaba önerebileceğiniz?

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2412555/detay/
    arkadaşlar motorumu satmış bulunmaktayım elımde 2 adet arka ön lastik kaldı sıfır ayarında 600 km yol yaptı ilgilenen olursa telden ulaşsın ii günler

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo kapağından geliyordur. bende de yapıyordu, kapağı ve kilidi söküp içindeki valfleri çıkarttık ses kesildi. ama olurda motor yan yatarsa o valfler olmadığı için benzin sızdırma ihtimali var.
    O zaman motor yan yattığında 10saniye içinde kaçmaya başlamak lazım, yoksa boum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Via hotel

http://maps.google.com/maps?saddr=F%...ra=ls&t=m&z=13
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tekrar sağolun ama via otel ya da via port diye aratınca çıkan linkler direkt crown plazaya yönlendiriyor :( Viaport Sabiha gökçen'deki otel miydi acaba?

Motosikleti
    XL650V Transalp
    hocam ben turizmciyim. kadıköy'de bir seyahat acentasında çalışıyorum.

bana otel için ayırdığın bütçeyi söyle sana bir kaç otel önereyim. rezervasyonunu da acenta fiyatından yaparız.

pendik sahilde ist park'a 15dk'lık mesafede güzel oteller var.

crowne plaza (sabiha gökçen'in ordaki via port), divan asia, the greenpark pendik, titanic kartal'da konaklayabilirsin. yanlış hatırlamıyorsam pendik marina civarında açılan bir kaç tane ufak butik otel var, isimleri şimdi aklıma gelmiyor. ayrıca sabiha gökçen'in içindeki airport hotel'de de konaklayabilirsin.

ben sahildeki greenpark pendik'i öneririm. hem canın sıkılınca sahilde turlarsın hemde piste ulaşımın çok kolay olur. (dehşet bir manzarası vardır)

crowne plaza piste en yakın otel ama çevresi güzel değil.

gelmişkende görüşür laflarız
    ejlover bunu beğendi.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kartl tıtanıc iyidir ama mutfağını bi görün derim
    kafanıza sıkarsınız :D
    orda çalışmıştım az bir süre
    5 yıldızın hakkını vermeyen mutfaklar var

genel olarak güzel fakat bulaşıklar felan biraz problemliydi

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Green park i kesinlikle oneriririm.Altin elbiseli adam,Barkin abi ile cbr 125 programini green parkin onunde cekmistik hatta.Manzara cok guzel.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Hocam çok sağolun şimdiden ne diyeyim

GreenPark fena değil gibi. Booking.com'dan baktım şimdi de bayaa bir indirim mi var ne? Ona rağmen tuzlu oldukça. Bu arada 3 gece konaklayacağım o yüzden gecelik ücreti ne kadar ucuz o kadar iyi. Manzara çevre falan da çok önemli değil aslında. En önemlisi İstanbul Park'a en kısa sürede ulaşabilmek. Dediğim gibi İstanbul'da yolları falan hiç bilmediğimden trafik v.s. karmaşaya girip bir de yok arayarak vakit kaybetmek istemiyorum. Eğitim de peş peşe 2 gün sabah 7 akşam 5 bir de Ankara'dan yol yordunu geleceğim için zaten pek manzarayla falan işim olamayacak bayılıp kalıcam aksamları gibi Ama Dönmeden görüşmeyi isterim çok

Gecelik 100€'yu geçmemek koşuluyla İstanbul Park'a en yakın yerler tercihimdir hocam ;)

(The Marmara Pendik Residence'ı gördüm şimdi bi de GreenPark'a çok yakın fiyatı da daha uygun )

Motosikleti
    XL650V Transalp
    greenpark pendik'e bir bakayım, bizdeki fiyatları 100€'un altındaydı diye hatırlıyorum. Yarın ofiste bakar sana mesaj atarım.

bu arada crowne plaza'dan İstanbulpark'a gitmek nedense bana çok karmaşık geliyor ve her seferinde kayboluyorum...

CSS nerede konaklıyor biliyor musun? onlarla aynı otelede rezervasyon yapabiliriz sonuçta (tabi fiyatı sana uygunsa).

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    greenpark pendik'e bir bakayım, bizdeki fiyatları 100€'un altındaydı diye hatırlıyorum. Yarın ofiste bakar sana mesaj atarım.

bu arada crowne plaza'dan İstanbulpark'a gitmek nedense bana çok karmaşık geliyor ve her seferinde kayboluyorum...

CSS nerede konaklıyor biliyor musun? onlarla aynı otelede rezervasyon yapabiliriz sonuçta (tabi fiyatı sana uygunsa).
    Ben de aynen ulasimi kolay bi yer olsun istiyorum ustat cunku kaybolma olasiligi yuksek )

CSS ekibi nerde konaklayacak bilemiyorum. Yarin bi sorarim motorondaki ilgililere size geri donus yaparim ;)

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung bile litresi 4.44tl den aldığım 20tl lik benzinle 120 kesin gidiyor 10-15 daha fazlada gider ben cesaret edemiyip benzin alıyorum cbr250r ı bir kişi öle dedi die yargılıyamassınız bende derim arkadaşın ninjası 20tl 10km gidiyor bunu nie genelliyosunuz acun0 harbi kabak tadı verdiniz ya
    hala aynı fikrimi savunuyorum.
    250 cc motorun ortalama ne yaktığını bilemezsek tüh halimize.
    fazla tartışmak istemediğim için olayların üstüne gitimiyorum.
    bunların ki or.... pozisyon öğretmeye benziyor

Motosikleti
    XL650V Transalp
    yahu ona bakarsanız 1.7lt ile 50km yol gittiğimi biliyorum ninja ile şehir içi trafikte.

250cc bu, ne kadar sıkarsan o kadar çok yakar. az da yakar, çok sıkarsan 650cc'lik tek silindir endurodan fazla da yakar.

Erdem ile 20TL'lik benzini 40 - 50km'lik yolda bitirdiğimizde biliyorum... sürekli 170 - 180 basarak...

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    iki sezon emektarlıgımı yaapan beni hiç üzmeyen karabücügümü satmak üzereyim
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    yahu ona bakarsanız 1.7lt ile 50km yol gittiğimi biliyorum ninja ile şehir içi trafikte.

250cc bu, ne kadar sıkarsan o kadar çok yakar. az da yakar, çok sıkarsan 650cc'lik tek silindir endurodan fazla da yakar.

Erdem ile 20TL'lik benzini 40 - 50km'lik yolda bitirdiğimizde biliyorum... sürekli 170 - 180 basarak...
    20tl 40-50km cok abartılı oldu usta ya bende tekirdağa gittim o limitlerde ama okadar yakmıyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler