Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Alıntı Danieljohn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendime güven konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum ama cahil cesaretide göstermek istemiyorum. Bursa' da yaşayan arkadaşlar ,bu bölgede eğer varsa verilen kurslar konusunda beni bilgilendirebilirlerse sevinirim.
    Bu arada ninjayı sıfır almayı düşünüyorum. Bayilerle pazarlık payı nedir ne değildir tecrübesi olan arkadaşlar var mı?
    SAygılar
    Bursada verilen kurslar ile ilgili konular mevcut olmalıydı forumda biraz araştırmak gerekli sanırsam. Bende ikinci el aldım şahsi fikrim son kullanıcısı olmayacağım yada en az 3-4 sene binmeyeceğim motoru sıfır almam. Satarken kayıp çok oluyor sonrasında. Motor ile ilgili olarakta kullanımda ilk başlarda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz ben 6 aydır kullanmama rağmen 2. vitese atarken hala geriye doğru yatıyorum bazen... Çok seri motorsiklet gerçektende.
    ZX-6R '08 Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tanıdıktan denk gelmesi zor olduğu için ikinci el pek düşünmüyorum. Birikinciside Allah ömür verirse 5 civarı binmek istiyorum.
    Fikirlerinizle desteğiniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar...

Merhaba arkadaşlar,
    iş çıkışı bayiye gidip beyaz ninjanın siparisini vericem kısmetse. Daha önce hiç vitesli kullanmadım, nedir tavsiyeleriniz ???

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Merhaba arkadaşlar,
    iş çıkışı bayiye gidip beyaz ninjanın siparisini vericem kısmetse. Daha önce hiç vitesli kullanmadım, nedir tavsiyeleriniz ???
    selam dosttum hiç vitesli motor kullanmadıysan önce çinli bir vitesli motorda pratik yap derim yada egitim al derim yoksa yazık edersin ninja parcalarıda pek ucuz degil...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    gittiniz mi fuara

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    fuar güzeldi.

honda'nın yeni modellerine hasta oldum cbr125'in yeni kasası ninja ile neredeyse aynı kalıpta.

yamaha yzf125'i 8400'e satıyor (ötv indirimli fiyatı), cbr250 ile aynı fiyat.

bu arada bir tane goldwing gözümün önünde devrildi

michelin pilot activ lastikleri (110/70 ve 140/70) buz motor stantından 385tl'e aldım
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şimdi Daytona motor ile görüştüm;
    yeni fiyat 5100 euroya indirilmiş.
    kawasaki nin yine 250 klasmanında geri kalacağını düşünüyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhh yarasın üstüne yine koymuşlar.. normalde 12% gibi bi fiyat indirimi olması lazımken 9% indirmişler.. ben 4950 euro bekliyordum fiyatı ama 150 euro koymuşlar üstüne..

şimdi baktımda İstanbul motor dediğim gibi 4960 eurodan satıyor..

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Bugun Sizlerden Birileri Aydın/Kuşadasına GEldimi Yeşil Ninja vardı?
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar güzeldi.

honda'nın yeni modellerine hasta oldum cbr125'in yeni kasası ninja ile neredeyse aynı kalıpta.

yamaha yzf125'i 8400'e satıyor (ötv indirimli fiyatı), cbr250 ile aynı fiyat.

bu arada bir tane goldwing gözümün önünde devrildi

michelin pilot activ lastikleri (110/70 ve 140/70) buz motor stantından 385tl'e aldım
    hayırlı olsun taktırdınmı lastikleri...bende almayı düşündüm ama sonra vazgectim bu yıl götürür benim lastikler artık seneye fuarda uygun fiatta alırız bizde...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa fuara katlmamakla kendini çok büyük görmektenmi yoksa cokmu küçük görüyor anlam veremedim dogrusu...

merhaba,
    ankara bayi ve z motor 4960€ fiyat verdi. daytona 5100 dedi

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    merhaba,
    ankara bayi ve z motor 4960€ fiyat verdi. daytona 5100 dedi
    selam aslında ötv indirimi bi işe yaramadı haziran 2010 aldım motoru ben 5250 euro ozaman kur 190tl idi şuan 5100 euro kur 220 tl ...anahtar teslim fiatı aldım ben bu arada...saygılar

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Sitede hala güncelleme yapılmamış, 5.600 EUR olarak duruyor. Z Moto 4.960 EUR fiyat verdiyse ve Daytona 5.100 EUR veriyorsa, pazarlık payını hesaba katıyor demektir. Sıkı pazarlık yapıp, ucuza aldım diye düşünürken, aslında rayicine almış oluyoruz

honda mı bu kaliteli mal oldugundan işine gelen alsın diyor. malını yere yere vurmuyor.

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda mı bu kaliteli mal oldugundan işine gelen alsın diyor. malını yere yere vurmuyor.
    Ya mala kötü diyen yok zaten ama, herşeyin de bir doğrusu var Acun. Nihayetinde sen distribütörün verdiğinden 140 EUR fazla fiyat çekiyorsan, insanları salak yerine koymaktan başka birşey değildir bu. Haksız mıyım?

bu gün honda indirdi ama motor satmadı yani motorlar nisan ayında girecek hep bunlar filim onlarda fiyat artıracak sen seyret olan sana bana olacak.

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün honda indirdi ama motor satmadı yani motorlar nisan ayında girecek hep bunlar filim onlarda fiyat artıracak sen seyret olan sana bana olacak.
    Bu sözüne katılıyorum, Nisan'da motor gelince sezon da zaten açılmış olacak ve zamlar başlayacak. Başka bir topicde bahsetmiştim, fuar öncesinde Z Moto ile konuşmuştum. Neden 100 Eur zamlı oldu ve 5.600'e çıktı fiyat demiştim. Aslında 5.900 olacak ama biraz tutuyoruz, yavaş yavaş yansıtmayı düşünüyoruz demişlerdi. Şimdi adım gibi eminim kurun düşmesini bekliyorlar, kur 1,9 seviyesine insin, Z Moto fiyatı 4.960'tan 5.200 EUR seviyelerine çeker fiyatı diye düşünüyorum.

Bu arada Honda'yı daha fuarda alan arkadaşlar olduğunu biliyorum. Fuarın ilk günü birkaç arkadaş aldı, hatta bizim forumun bölümünde ayaküstü sohbet ettik. Verdim parayı aldım, bekliyorum dedi Nickini hatırlayamadım, kusura bakmasın...

Keşke Kawa'da fuarda olsaydı, benim adıma büyük hayal kırıklığı oldu

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    başlık biraz şenlensin

fuardan çiftini 25tl'e aldığım sinyalleri takması için motoru öğlen tamircime bıraktım. öğle tatilim bitmeden önce arka sinyalleri taktık, flaşörü değiştirmesi ve önleri de takması için motoru orda bıraktım. akşam fotoğraf çeker buraya yüklerim.

Sinyaller bunlar:
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitede hala güncelleme yapılmamış, 5.600 EUR olarak duruyor. Z Moto 4.960 EUR fiyat verdiyse ve Daytona 5.100 EUR veriyorsa, pazarlık payını hesaba katıyor demektir. Sıkı pazarlık yapıp, ucuza aldım diye düşünürken, aslında rayicine almış oluyoruz
    Ya resmen adam kazıklamak bu, adamlara güvenip pazarlık etmesen girecek yani 140€. o paraya 4 depo benzin alınır. Hayır sunu anlamıyorum, bu satıcı düşünmüyor mu bizm başka bayilerden de fiyat alacagımızı. Kendini küçük düşürüyor.

arkadaşlar sunu sormak istiyorum bn ninja 250r almayı duşunuyorum ve akrapovic full carbon egsoz taktırmayı dusunuyorum ama kimisi diyo qerek yok kimiside çok guzel oluyo diyor sizce buna qerek warmı birde şunu sorucaqım kawasaki ninja 250r hızı artırılabilir turbo falan filan taktırılıp

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:13 ----------

arkadaşlar 2 silindirli motor 4 silindire çıkartılabilirmi bilqisi olan cevap yazarsa sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler