Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artcılı bunla uzun yol yapılmaz perişan oldu ben bı daha kıne artcılı uzun yol dusunmuyorum ama tek kişi gayet süper...
    Yazık artçına acıdım şimdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:48 ----------

Benim bir arkadaşımda 250cc 4 silindirli motor var. Suzuki 1991 model 25.000 km'de. Arkadaşım bu motora 5.000 Tl istiyor. Bu motorda 4 silindirli olduğu için dikkatimi çekiyor. İllaki pazarlıkla biraz indirilir fiyatı. Resim koymak yada link vermek isterdim ama her hangi bir sitede satış ilanı yok ben gittimde gördüm motoru arkadaşımın dükkanında duruyor. Sizce alınabilirmi bu motor? Ne kadar mantıklı?

HERKEZİN DÜŞÜNCELERİNİ CEVAPLARINI BEKLİYORUM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 600 f
    artcılı bunla uzun yol yapılmaz perişan oldu ben bı daha kıne artcılı uzun yol dusunmuyorum ama tek kişi gayet süper...
    kardeşim nasılsın
    sende ozaman erkek arkadaşınla deyilde benim anlattımın gibi tıfıl kısa boylu bir kız buluyorsun sırt çantası gibi arkanda olduğunu bile unutuyorsun
    hafta sonu gezi yapıyormuyuz çadırlı madırlı

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı bluebox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim nasılsın
    sende ozaman erkek arkadaşınla deyilde benim anlattımın gibi tıfıl kısa boylu bir kız buluyorsun sırt çantası gibi arkanda olduğunu bile unutuyorsun
    hafta sonu gezi yapıyormuyuz çadırlı madırlı
    olabılır bızde cadır yok ama kumsalda yatıyoruz ben dıger arkadas lara bıldereyım yapalım bı gezı saroz erıklı olabılırmı katılmak isteyen burdan yazsın ok

Motosikleti
    Yamaha
    arkadaşım ben hasköydeyim erikliyi bildiğine göre orayıda biliyosundur ?

Ama geziye katılamam motorum yok maLesef =(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

olabılır bızde cadır yok ama kumsalda yatıyoruz ben dıger arkadas lara bıldereyım yapalım bı gezı saroz erıklı olabılırmı katılmak isteyen burdan yazsın ok
    Hasköy'ü biliyormusun? Arkadaşım

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben hasköydeyim erikliyi bildiğine göre orayıda biliyosundur ?

Ama geziye katılamam motorum yok maLesef =(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

Hasköy'ü biliyormusun? Arkadaşım
    bılmıyorum kardesım

Motosikleti
    Yamaha
    Tüh ya bendeki şansa bak motor olsa bende katılırdım. Erikliye çok yakınım ama işde Çelebiyi geçtikten sonra ana yolda devam ettinizmi Eneze giderken hasköy tam 2 tepenin arasında kalıyo yani yokuştan iniyosun sağda manav gibi bir yer var ilerde sağdada sapak var biri düz anayol çıkıyo diğeride sağ sapıyo orası hasköy ama şansa bak yha =(

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar Saros Erikli gezisini yapmayı düşünüyormusunuz? Belki tanışma fırsatımız olur.

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    Arkadaşlar selam,

Ben de bugün aranıza katıldım sabah motorumu satıp öğlen koştum ninjayı aldım hemen

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşım motorun çok güzel ALLAH nazardan kazadan beladan saklasın.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Yazık artçına acıdım şimdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:48 ----------

Benim bir arkadaşımda 250cc 4 silindirli motor var. Suzuki 1991 model 25.000 km'de. Arkadaşım bu motora 5.000 Tl istiyor. Bu motorda 4 silindirli olduğu için dikkatimi çekiyor. İllaki pazarlıkla biraz indirilir fiyatı. Resim koymak yada link vermek isterdim ama her hangi bir sitede satış ilanı yok ben gittimde gördüm motoru arkadaşımın dükkanında duruyor. Sizce alınabilirmi bu motor? Ne kadar mantıklı?

HERKEZİN DÜŞÜNCELERİNİ CEVAPLARINI BEKLİYORUM
    linkini vereyim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...r-makina/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 ----------

Bak güzel insan bu kadar yaşlı motorları almak büyük risktir. Kapalı kutu alırsın ilk bakışta güzel gelir bi bakarsın 1000 km sonra yatak sarar bilmem ne olur.
    Bence tek artısı 4 silindir oluşu ama eksileri;
    19 yaşında makina Allah bilir neler gördü
    Çook çokkk nadir bulunan bir model bu yüzden 2. el piyasası "0" ve buna bağlı olarak parça bulmak ve almak zor olur
    Satmak istesen 2 senede zor satarsın
    Bu dezavantajlara rağmen fiyatı fazla (Bence o fiyatın yarısı anca eder o da temizse)
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    herkeze merhaba hevesle aldğım ninja mı ekipteki herkezin büyük cc ye geçmesinden dolayı ve kafama yatan bir motor bulduğumdan dolayı zararına kısa süreliğine satlığa çıkarıyorum.ilgilenler bi göz atsın yok yok... tel:05425428101 sahibinden ilanı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay ilan şuan pasif ama yeni güncellediğimden
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Ben de bugün aranıza katıldım sabah motorumu satıp öğlen koştum ninjayı aldım hemen
    aramıza hosgeldın kardesım bı tanısma faslı yapcaz kısa zaman içinde senınde katılmanı beklerız saygılar

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkini vereyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:36 ----------

Bak güzel insan bu kadar yaşlı motorları almak büyük risktir. Kapalı kutu alırsın ilk bakışta güzel gelir bi bakarsın 1000 km sonra yatak sarar bilmem ne olur.
    Çook çokkk nadir bulunan bir model bu yüzden 2. el piyasası "0" ve buna bağlı olarak parça bulmak ve almak zor olur
    Bu dezavantajlara rağmen fiyatı fazla (Bence o fiyatın yarısı anca eder o da temizse)

Evet arkadaşım haklısın aslında ama adamla konuştum motor 25.000 binde karburatöründe sorun var dedi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:36 ----------

Alıntı batuhan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhaba hevesle aldğım ninja mı ekipteki herkezin büyük cc ye geçmesinden dolayı ve kafama yatan bir motor bulduğumdan dolayı zararına kısa süreliğine satlığa çıkarıyorum.ilgilenler bi göz atsın yok yok... tel:05425428101 sahibinden ilanı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay ilan şuan pasif ama yeni güncellediğimden
    Arkadaşım msnmi versem motorunun resimlerini atarmasın pc masa üstünde
    güzel durur

gs.can.7@hotmail.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:38 ----------

aramıza hosgeldın kardesım bı tanısma faslı yapcaz kısa zaman içinde senınde katılmanı beklerız saygılar

Arkadaşım geziyi ne zaman ne tarafa yapmayı düşünüyorsunuz? Belki tanışma ihtimalimiz olur tanışırız. Tabi sizde isterseniz ?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    saolasın inşallah ilk buluşmaya gelirim, vakit uyarsa neden olmasın?

bir de sizinde motor çok ısınıyor mu? ben dün biraz gazladım, hararet göstergesi hep tam ortada ama motor cayır cayır yanıyor uzun süre tem de hızlı gittim yine de bacaklarım sucuk gibi oldu.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkini vereyim

Neyse arkadaşım vaz geçtim benim için en uygun olan ninja. Sanada çok teşşekkür ederim. Yardımcı olduğun için.

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R

[/COLOR]

Arkadaşım msnmi versem motorunun resimlerini atarmasın pc masa üstünde
    güzel durur

gs.can.7@hotmail.com
    anlamadım?
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı batuhan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadım?
    senin ninjanın resimlerini atarmısın pc'me koyucam o yüzden istedim

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın inşallah ilk buluşmaya gelirim, vakit uyarsa neden olmasın?

bir de sizinde motor çok ısınıyor mu? ben dün biraz gazladım, hararet göstergesi hep tam ortada ama motor cayır cayır yanıyor uzun süre tem de hızlı gittim yine de bacaklarım sucuk gibi oldu.
    Gayet normal hele hele bu havalarda
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar Saros, Erikli gezisi düşünüyordunuz ne oldu? Vaz mı geçtiniz o istikametten? Ben yakınım oraya sizlerle tanışmak isterim. Tabi sizde isterseniz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler