Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    Alıntı takarya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum nasıl 1 depo ile 370 km yapıyosun? ben en fazla 260-270 gidebiliyorum? bir sorunmu war benimkinde yoksa dewirli kullandığım içinmi bu kadar fark oluyor? (şehir içi kullanım için)
    Bende en az 320 KM gidiyorum bir depoyla.
    Alıntı DeathaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hell storm çok teşekkür ederim. özellikle lastikler ve ilgi alaka ile yazdıkların için bende seriliğe bayılıyorum özellikle ışıklarda seri olan bir motorsiklet ile metal yığınının arasından sıyrılıp elveda demek accayip güzel. rodajı çok ağrılı demişsin bu konuyu açar mısın? ben biras eski kafalıyım bu konuda. illa da sıfır illada sıfır diyen akıllılardanım desem yeri var.
    uzun süre 4000 devirde gidince titreşimden oturduğun yerlerin çok fena oluyo bi süre sonra ağrıdan hissizleşiyor.motorun küçük devirleri uzun süre gitmek için değil ama ilk 800 km de seri olması için o devirlerde dikkatli gitmek gerekiyor...
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    yakıt konusunda kimse bişey söylememiş nie bu kadar gizliyosunuzki eninde sonunda ortaya çıkacak.. şaka bi yana bazı arkadaşlar 1 depoyla 320 350 km yaptıklarını söylüyolar kullanan arkadaşlarım 250 yi anca yapıyoruz diyolar iki ara bi derede kaldım şimdi kısacası bu motor kaç km hızla nekadar yakıyor veya hangi devirlerde fazla yakar biri itiraf etsin artık şehir efsanesi olarak kalmasın

Motosikleti
    Kawa Ninja 250R
    Alıntı MeTaFiZiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt konusunda kimse bişey söylememiş nie bu kadar gizliyosunuzki eninde sonunda ortaya çıkacak.. şaka bi yana bazı arkadaşlar 1 depoyla 320 350 km yaptıklarını söylüyolar kullanan arkadaşlarım 250 yi anca yapıyoruz diyolar iki ara bi derede kaldım şimdi kısacası bu motor kaç km hızla nekadar yakıyor veya hangi devirlerde fazla yakar biri itiraf etsin artık şehir efsanesi olarak kalmasın

orta devirde kullanıyorum,yeri geliyor ilk viteste redline a kadar çıkıyorum ortalama 280-290-300 km de ışık yanıyor,ışık yandıktan sonra 70 km civarı gidiyor ortalama rahat kullanırsan 400 km e kadar rahat çıkar,bi 10000km yapıyım o zaman herşey belli olur

sitede bazı arkadaşlar 1 depo ile 250 km yapıyormuş? sanırım sürekli yüksek devirde kullanıyorlar 140-150 km hızla seyir halindeler ondan çok yakıyor...
    Okan KETENCİ
    ßazı rüyalar görülmeye,ßazı gerçekler yaşanmaya
    değerdir.En güzel gerçeğimsin,gördüğüm en güzel rüya sensin.........:salut:

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı dread adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10000km yapıyım o zaman herşey belli olur
    Yapılmışını verelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:51 PM ----------

sitede bazı arkadaşlar 1 depo ile 250 km yapıyormuş? sanırım sürekli yüksek devirde kullanıyorlar 140-150 km hızla seyir halindeler ondan çok yakıyor...
    Sürekli yüksek devirde kullansanda bu kadar yakması zor, Kıyıköy gezisinde 140-150km ortalama hızla gittik artçımla yine 280-290km de ışık yanmaya başladı, depoda 4lt benzin kaldığına göre hesap basit

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    motorda benım gözume batan arka kuyruk..plakanın takıldıgı yer cok çirkin..ama cıkarmak ıcın vıda felan yok..kesılmesı gerekıyor gıbı..burada degısıklık yapan yada fıkrı olan varmı?
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

Motosikleti
    Kawa Ninja 250R
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda benım gözume batan arka kuyruk..plakanın takıldıgı yer cok çirkin..ama cıkarmak ıcın vıda felan yok..kesılmesı gerekıyor gıbı..burada degısıklık yapan yada fıkrı olan varmı?
    şule abla,dediğin gibi kesilmesi gerekiyor mecbur..bende düşünüyordum geçen polis durdurdu plakalığa baktı kesik mi diye,hayırdır filan dedim koltuğun altında olanları bağlıyorlarmış.ben kesmicem artık plakalığı küçülttürcem sadece...
    Okan KETENCİ
    ßazı rüyalar görülmeye,ßazı gerçekler yaşanmaya
    değerdir.En güzel gerçeğimsin,gördüğüm en güzel rüya sensin.........:salut:

Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    şule abla,dediğin gibi kesilmesi gerekiyor mecbur..bende düşünüyordum geçen polis durdurdu plakalığa baktı kesik mi diye,hayırdır filan dedim koltuğun altında olanları bağlıyorlarmış.ben kesmicem artık plakalığı küçülttürcem sadece...
    evet plaka sıparısı verdım kuculcek.ama bu kuyruga da bı cozum bulmak lazım..endurocular gıbı..dıycem sımdı millet kötu bısı yazdıgımı sancak..dııl ama...tarz degısıyo böle anlamında demek ıstedım.

Motosikleti
    VFR 800

Dikkatli bakıldığında Vida görülebilir, kesmeden değiştirmek mümkün daha önce örnek sitelerde vermiştim. Aşağıda mevcut

http://www.kawiforums.com/ninja-250r...nator-diy.html

Kafamda 3 değişilik var, Arka çamurluk, led stop lambası ve servo plaka

Önümüzdeki 2 ay sanırım yapacağım. Belkide 600cc ye geçebilirim kimbilir.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Bir gün bende NİNJA olacağım
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah..

o zaman bu motor okadarda abarttıkları kadar yakmıyormuş yav..

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninjaaaa bir bilsen ey sevdiğim senin yüzünden ne hallerdeyim

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim şirkette (NTV) bir tane siyah Ninja 250 var arkadaşlar, ara sıra görüyorum gelip giderken girişte, buradan mıdır sahibi acaba?

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim şirkette (NTV) bir tane siyah Ninja 250 var arkadaşlar, ara sıra görüyorum gelip giderken girişte, buradan mıdır sahibi acaba?
    Ne o sahibiyle pazarlığa tutuşup bana ninca mı alacaksın

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne o sahibiyle pazarlığa tutuşup bana ninca mı alacaksın
    Evet temiz motor, alıcam aşkım sana

Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatli bakıldığında Vida görülebilir, kesmeden değiştirmek mümkün daha önce örnek sitelerde vermiştim. Aşağıda mevcut

http://www.kawiforums.com/ninja-250r...nator-diy.html

Kafamda 3 değişilik var, Arka çamurluk, led stop lambası ve servo plaka

Önümüzdeki 2 ay sanırım yapacağım. Belkide 600cc ye geçebilirim kimbilir.
    güzel olmuş.işe tam olarak ıstedıgımde buacaba benım usta bunu yapabılırmı?ben yapamıycama göre

Motosikleti
    VFR 800
    güzel olmuş.işe tam olarak ıstedıgımde buacaba benım usta bunu yapabılırmı?ben yapamıycama göre
    Biraz zorlanabilirsin gibime geliyor, plaka iptalinde yanlara sinyal lambalarını tutturmak lazım aşağıdaki kiti alırsan usta önceki postta verdiğim resimlere bakarak da yapabilir zaten

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/250R-...Q5fAccessories

Ama unutma bunu yaptıktan sonra arka koltuğa kadar çamur atabilir, ben kuyruğu plaka altına kadar kestim bazen arkaya çamur atıyor. Yani çamurlukta şart

Ya da 2 ay filan beklersen ben nasıl yapılır tarzı birşey oluşturabilirim. Ama targa ile yapmayabilirim, aklımda güzel fikirler var. Bence bekle yani

Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz zorlanabilirsin gibime geliyor, plaka iptalinde yanlara sinyal lambalarını tutturmak lazım aşağıdaki kiti alırsan usta önceki postta verdiğim resimlere bakarak da yapabilir zaten

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/250R-...Q5fAccessories

Ya da 2 ay filan beklersen ben nasıl yapılır tarzı birşey oluşturabilirim. Ama targa ile yapmayabilirim, aklımda güzel fikirler var. Bence bekle yani
    pahalıymış oldukca..keşke bende ''aklımda bı fıkır var''dıyebılcek kadar bilgili olsaydım..bişi yaptırmadan paylasırım burdan zaten..senın yapacagınıda beklerız burda..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Cok igrenc ya digital gostergelisi yokmu bunun?yada sonradan takilabiliyomu?bu ne 80 li yillarin takometresi gibi...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi olan kısım: Olabilir yani ne olmuş ? Kimse kimseye cevap vermekle mükellef değil ki burada. Herkes gönüllülük esasınca bildiklerini paylaşıyor zaten.

Turuncu kısım: Bilen biri elbet birgün gelir yazar, ama sırf sen sordun diye hazır olda 5 kişi bekleyecek diye bir kaide yok.

Kırmızı olan kısım : "Oha!" diyebiliyorum sadece. Sanırım cümlenin sonunda yükleme gelen "meli, malı" ekinin ne anlama geldiğini bilmiyorsun. "Yanıtlamalı" dediğin zaman, o kişinin senin bahsettiğin işi yapmak gibi bir zorunluluğu olduğu anlamı çıkar. Ama o kişinin böyle bir sorumluluğu yok farkındasın değil mi ?

Cbr 125 başlığındaki arkadaşımız Görkem (ve diğer arkadaşlar) en üstte de yazdığım gibi gönüllülük esasıyla yapıyorlar bu işi. Yoksa onlar yapmasa kimsenin oraya yazmak gibi bir sorumluluğu yok.

Sen de kırılma, biraz sert algılayabilirsin yazdıklarımı, ama bilmeni istedim
    benim yerime yeterince yazdığın için teşekkürler arkadaşım...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    VFR 800
    pahalıymış oldukca..keşke bende ''aklımda bı fıkır var''dıyebılcek kadar bilgili olsaydım..bişi yaptırmadan paylasırım burdan zaten..senın yapacagınıda beklerız burda..
    Evet gerçekten pahalı, neden bekle diyorum biraz işin çakallığına kaçacağım ondan biraz zor olduğu içinde pek açıklamadım

Bu arada sitem hissettim yazında bir örnek resim koyuyorum şöyle birşey olacak maliyeti yüksek ve temini zaman gerektirdiği için hemen yapamıyorum

burada resimli anlatımlar var, ingilizce sorun olursa Google Translate ile biraz tarzanca olsada yazıyı tercüme edebilirsin.

Yada bunlar pahalı çözümler ucuz bir çözüm yokmu dersen, benim şu an yaptığım gibi kuyruğu plaka altına kadar kesebilirsin ama buda arka koltuğa çamur gelmesi demek

http://www.kawiforums.com/ninja-250r...d-diy-faq.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:03 PM ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi hayırlısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler