Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Evet 5500 E U R O !!!!

yani yakşalık olarak yanlış hesaplamıyorsam 11 milyar yada yeni parayla 11bin YTL işte.

Öle sinirli yazıyorum diceksiniz arkadaşlar,neden. Bende dicem size şöle ;

İnternet alemine dalmış motorumu değiştirmek için kaptırmış giderken bu modeli gördüm ve baktım fiyatına 5500. AHAA dedim ben mıtoru yarın satar öbür gün bunu alırım die. Sonra öğrendim ki ben siber alemde o kadar kaptırmışım ki fiyat detayında EURO oldupunu unutmuşum.. Ve büyük hüsran tabi ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu ne hortlamaymış kaç senelik yahuu.

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenisi bu motorun zzr250. 2005 modeli var zaten
    ya cok tıpsız beeaa bu na para verılmez
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Arkadaşlar motor budur... Fiyatı 5500 euro yani 11.000 ytl...Yurtdışı fiyatlarını bilmem ancak benzer s&t kanuni ve yzf 125 modelleriyle karşılaştırıldığında çok da abartılı gelmiyor...Ha bütün fiyatlar hepsi birden abartılı o doğru bak

Alıntı superrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor budur... Fiyatı 5500 euro yani 11.000 ytl...Yurtdışı fiyatlarını bilmem ancak benzer s&t kanuni ve yzf 125 modelleriyle karşılaştırıldığında çok da abartılı gelmiyor...Ha bütün fiyatlar hepsi birden abartılı o doğru bak
    amerika fiyatı 3500 dolar yani 4500 ytl

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı superrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tıp guzel ama o paraya 2 yasında 600f bulurum
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    Kymco Agility
    fuarda önce Kawa 250'i inceledik, sonra hemen ardından Yamaha R125'i..

Tek söyleyebileceğim, R125'in ebatları ve şekil açısından Kawasaki ile adeta dalga geçtiği. Performansı nedir ne değildir bilmiyorum, ama ilk görüş olarak R125 1-0 önde başlıyor bence!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    eee ne oldu alan var mı?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    fiyat olayının cidden suyunu çıkardılar. alan var mı diyorum kimseden ses de çıkmıyor ..

arkadaslar ninja 250 zurichde 6470 chf yani 7500 ytl civaari ama burda10000 ytl karsiligi harika makinalar alinînr helede cok az kullanilmis makineler dahada ucuz ama turkiyeye getirsen bir suru vergi semeriyle seksene mal oluyor gerisini hesaplamaya bile gerek yok

arkadaslar ninja 250 zurichde 6470 chf yani 7500 ytl civaari ama burda10000 ytl karsiligi harika makinalar alinînr helede cok az kullanilmis makineler dahada ucuz ama turkiyeye getirsen bir suru vergi semeriyle seksene mal oluyor gerisini hesaplamaya bile gerek yok

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vitesliye geçişimi ertelemeseydim neredeyse almak üzere olduğum motosikletti bu. baya inceleme fırsatı buldum, 5-10 dakikalık bir artçı deneyimi de yaşadım.

sınıfının en mükemmel makinesi bence(ne honda cbr, ne de yamaha yzf 125 r, yalan ediyor). korkunç hızlı şahlanıyor, motor sesi zaten racing sınıfında. yoshimura ve two brothers egzos uygulamalarıyla da sesini dinlemenizi tavsiye ederim.

Tek rakibi aprilianın rs 125i diyeceğim ama yeni ninjanın ona göre de artısı var. tam racing oturma pozisyonu değil, touringle racing arası bir sürüş pozisyonu var bu da sizi daha rahat ettiriyor. yol tutuşun fevkalade olduğundan bahsetmeyeceğim bile..

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    Benim motorumda bundan. Hem de eski sayilir. 2001 model. ABD ve Kanada'da Kawasaki'nin en cok satilan modellerinden biridir. Bu yuzden uzun yillar en ufak bir degisiklik bile yapilmadi bu motorda. Yenilenen 2008 model eskisinden de iyi. Ucuz, sorunsuz, bakimi kolay, az yakar, ustelik artik gorunusu de hic fena degil. Ama bu motoru Turkiye'de alirmiydim? Kesinlikle hayir. Tek sebebi de fiyati. Motorun kotu olmasindan degil yani. Gerci ben Turkiye'de herhalde scooter disinda hic bir motor almazdim herhalde Her ulkede vergi var Turkiye'de ki vergiler akil, mantik disi. Alanlara hayirli olsun simdiden
    Because you are mine. I walk the line..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    kaç para bu alet yaa geliyormu türkiye ye

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    gecıs motoru ıcın oldukca pahalı bı motor...ayrıca bır sport touring sınıfında bır motor race yazdıgına bakmayın.... hos b motor ama gayet pahalı...

Motosikleti
    kaç para tr de ??????????????

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 9900ytl ye aldım ama şimdi 11750 ytl
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    allaa alla nasıl olur ya öle bi anda fiyatı arttırmışlar? ee peki hocam nasıl iyimi bari gidiyormu sesi nasıl??

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha binmek nasip olmadı ben fuardan aldım mayıs 15 de gelecek motor bekliyorum şu anda
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    güzel makine... diğer markalar da 250cc lik makinelerin modellerini getirseler çok iyi olur.
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler