Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @temelyurekli
    Tnt250 ile trk502'nin blokları ortak. Bn302/tnt300, leoncino 502 ile trk502 ortak blok kullanıyor.

O 2 aydır sorunu çözülemeyen motor kafadan kazalı. Tesisatının yenilenmesi gerekiyor. Sahibinin de yaptırabilecek durumu yok.
    temelyurekli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis sıkıntısı çekmediğimiz bir marka var mı? Kaldı ki ülkeye geleli 3 yıl olmuş ve bu model henüz yeni servislerin yetersiz olması gayet doğal. Motosikleti almadan önce bu konular forumda konuşuldu. TNT 25 ve 250 sayfasına bakın belirli bir süreye kadar servis yetersizliğinden bahsedilmiş sonra ilerleyen dönemlerde tüm servisler motosikleti tanıdı ve ona göre müdahale etti. Distribütör heba edecek deniyor ama adamlar 2 marka ile Türkiye'de satış lideri
    kaç yıl beklemek lazım hocam tnt25de çok fazla sorun bildirimi var ama 250 öyle değil galiba, güçlü olanı almak lazım, zayıf olanı tırt galiba...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Bu motor benim çok hoşuma gitti ama servis korkusu beni bitirdi... Böyle bir motor aldığım zaman honda esengül ayarında bir servis isterim ben.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç yıl beklemek lazım hocam tnt25de çok fazla sorun bildirimi var ama 250 öyle değil galiba, güçlü olanı almak lazım, zayıf olanı tırt galiba...
    Aslında tırt değil sahibi falan değilim. Gözlemim şöyle;

İlk gelen ürünlerin sargıların da sorun vardı. Servislerde de tam bilgi olmayınca olay çok uzadı hızlı reaksiyon gösterilmedi. Sonraki ürünlerde sorun yok.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    TNT25'in sorunları çözülmüş, ABS'li gelirse 2018 de iyi satabilir. Fiyatı da uygun yaparlarsa tabii.

TR de, şehirde kullanılacak kaliteli 250cc yok.

Honda, CB250F getirmedi gitti. Ben senelerdir onu bekliyorum. Hain Honda.

Her zaman öyledir. Ne kadar para o kadar kalite birde benim aklımda şöyle bir şey var neredeyse Benelli'nin satış yaptığı tüm ülkelerde BN251 satılıyor bize ise TNT 25 geliyor haliyle az satılıyor buda markanın çok önemsemediğini göstergesi olabilir umarım BN251'in geldiğini görürüz. Yabancı forumlardan takip ettiğim kadarı ile TNT 25'ten daha az arıza veriyor.

2018'de gelecek modeller hakkında bilgi ve tahminlerinizi paylaşabilir misiniz? TRK kesin gelecektir ama TNT serisi ne olur sizce?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    yabancı forumları karıştırıken bazı fotolar buldum paylaşayım.değişik çanta seçenekleri göreceksiniz.
    bu arkadaş,test sonunda şu yorumu yapmış:
    Avantaj ve Dezavantajları

+ şasi
    + rüzgar koruması
    + fiyat

- ön fren, dozajlama
    - titreşim
    - arka fren pedalı

artçı koltuğu altı :

sürücü peginin lastiği çıkabilir.

bursalıali ve polo34 bunu beğendiler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yabancı forumları karıştırıken bazı fotolar buldum paylaşayım.değişik çanta seçenekleri göreceksiniz.

https://i.hizliresim.com/7yv0na.jpg

https://i.hizliresim.com/POMLW7.jpg

https://i.hizliresim.com/g9o30b.jpg

https://i.hizliresim.com/9DLJ1r.jpg

https://i.hizliresim.com/qJBokQ.jpg

https://i.hizliresim.com/MaJnG2.jpg

artçı koltuğu altı :

https://i.hizliresim.com/rJ9lk1.jpg

sürücü peginin lastiği çıkabilir.

https://i.hizliresim.com/LO3Vzb.jpg
    Bir iki tanesi Benelli Facebook sayfası paylaşmıştı. Güzel görseller eline sağlık. @Epic dostum dediğin gibi TRK502 kesin gelecektir. TNT600'de getirilmeye devam eder TNT serisinde 25'in geleceğini sanmıyorum çünkü getirseydiler 2017'de getirirdiler TNT 125 modeli gelebilir yada RN180'den dolayı gelmeyebilir. Emin değilim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

ama bn serisini getirmelerini tercih ederim. Sonuçta birçok avrupa ülkesinde BN serisi satılmakta

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Koçlar kafa kafaya

Samimi 46 bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    o degilde telli jant olaydi iyidi

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tanesinin boynu bükük kalmış, uzun yola çıkamadığından depresyonda olmasın? ; ))

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ALLAH esirgesin. (hepimizi)
    bursalıali ve jackonbir bunu beğendiler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    TRK 502

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı Mayday59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah doğrudur. Bence ülkemiz için gerçek olamayacak kadar güzel bir haber. Böyle birşey olursa ithalat vergisiz ve nakliye masrafsız Benelli giriş ve orta segmenti parçalayabilir. Ama sözün özü ben inanmıyorum.

doğru arkadaşlar böle bişey bekleniyordu ve şimdi oldu.
    Peki şimdi benelli fiyatları düşecek mi? özellikle 2.el de

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Olmaz düşmesin fiyatlar, önceden alanlar zarar etmesinler (forumun genel kafası).

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Arkadaşlar yeni gördüm, buradada satış fiyatından bahsediliyormuş. Biraz önce diğer konuda yazdığım gibi :

"Ucuza mal etseler bile ucuza satacaklarmı?
    Zaten bu fiyatlarla satılıyor motorlar.
    Varsayıyorum; Türkiyede üreterek %20 avantaj sağladılar. Bu %20, son satış fiyatına %5 olarak yansısa bile şaşırırım."

Aksine Türk malı olduğu için fiyatları artırabilirler bile.

Motosikleti
    TRK 502
    Öncelikle şunu belirteyim fiyatlar düşmez.Ancak daha çok model gelir.Bu hususta en büyük pay şu olur parça fiyatları düşer(burada üretilirse),elde etme hızı(istek sonrası 1 gün),Servisler benelli ye göre eğitim alır.(işini bilen usta sayısı artar).Servis ağı genişler.Tabii ülke ekonomisine katkıyı,bölgedeki işsizliğe düşürmesini unutmamak lazım.Firma işi Kuba ya bırakmaz yani kaliteden düşüş istemez çünkü burada üretilecek parçalar öncelikle Avrupa pazarına gider.Tıpki Toyota ve Honda da olduğu gibi.Ancak fiyatlarda 250 cc hariç bariz bir düşüş olmaz.En azından gümrük vergisi yemeyeceği için yeni modeller(gelecekte çıkacaklar)zamlı olmaz.Şimdi akla da su gelmesin benelli tüm motorlarını burada yaptırmaz.Tahminim başlangıçta sadece montaj ve basit parçalarla başlayacaktır.
    emremm bunu beğendi.

Alıntı Mayday59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu belirteyim fiyatlar düşmez.Ancak daha çok model gelir.Bu hususta en büyük pay şu olur parça fiyatları düşer(burada üretilirse),elde etme hızı(istek sonrası 1 gün),Servisler benelli ye göre eğitim alır.(işini bilen usta sayısı artar).Servis ağı genişler.Tabii ülke ekonomisine katkıyı,bölgedeki işsizliğe düşürmesini unutmamak lazım.Firma işi Kuba ya bırakmaz yani kaliteden düşüş istemez çünkü burada üretilecek parçalar öncelikle Avrupa pazarına gider.Tıpki Toyota ve Honda da olduğu gibi.Ancak fiyatlarda 250 cc hariç bariz bir düşüş olmaz.En azından gümrük vergisi yemeyeceği için yeni modeller(gelecekte çıkacaklar)zamlı olmaz.Şimdi akla da su gelmesin benelli tüm motorlarını burada yaptırmaz.Tahminim başlangıçta sadece montaj ve basit parçalarla başlayacaktır.
    899 TRK parasına gelsin ne eder eder alırım.

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)