Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    140 civarında hafif bir titreme var. Sağ ayağımın altında. 140 tan sonrasını ise sadece yokuş aşağı görebildim( max 150 ). 140 ile fark hissetmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Aynen bende ibrede 150'yi eğimli yolda görebildim,140 ı geçtiğim zaman bir titreme başlıyor,sanırım bu normal...Bu arada derdim deli gibi hız yapmak değil,zaten onun için maxi scooter'a biniyorum..110 120 arası otobanda inanılmaz keyifli ve yağ gibi gidiyor..bu da bana yeter zaten...

DAELIM TY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar slm,

Bu aralar bana ufak bi servis gerekicek gb motor'a ya pis benzin denk geldi yada karbilatörde sorun var temizlenmesi gerekiyor gb hisettim 3400 km filanım. Motorda kalkışlarda filan titreme oluyor ve sesi biraz daha değişik çıkıyor. Hani dururken gaz verirsin tam harekete geçmeden pat pat pat gb ufak bi geçiş yaşanırya kavrama sırasında şu sıralar baya hisetiriyor kendini. Çekişden düşme var motorda. Siz bu tarz bi sorunyaşadınız mı ? Bilgisi olan varmı...

Arkadaşlar slm,

Bu aralar bana ufak bi servis gerekicek gb motor'a ya pis benzin denk geldi yada karbilatörde sorun var temizlenmesi gerekiyor gb hisettim 3400 km filanım. Motorda kalkışlarda filan titreme oluyor ve sesi biraz daha değişik çıkıyor. Hani dururken gaz verirsin tam harekete geçmeden pat pat pat gb ufak bi geçiş yaşanırya kavrama sırasında şu sıralar baya hisetiriyor kendini. Çekişden düşme var motorda. Siz bu tarz bi sorunyaşadınız mı ? Bilgisi olan varmı...

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Alıntı DAELIM TY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekişden düşme var motorda. Siz bu tarz bi sorunyaşadınız mı ? Bilgisi olan varmı...
    Dediğin gibi benzinden olabili belki. Fakat benim başıma gelmedi.

Aranızda almanca bilenler varsa aşağıdaki forumda faydalı birşeylere rastlayabiliriz. Google'da daelim forum diye arattım ve aşağıdaki siteyi buldum.
    http://www.daelim-forum.com/
    Sitede bizim motora gps bağlamış olanlar filan var. Tabii ben sadece fotoğraflara bakabildim almanca bilmediğim için.
    Ayrıca http://www.dataparts.de/ sitesinde S2 için aksesuar ve yedek parçalarda var. Gerekirse online satın alabiliriz.

Birde buraya bakın aksesuar için http://www.dmc.co.kr/cyber/cyber_freewing250_acc.asp

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Batris linkler için saol...acilen almanca bilen birini bulmam lazım
    yav...www.dmc.co.kr sitesine ingilizce giriş yaptım fakat şu cyber denen yere giremiyorum,member id istiyor,üye oliym diyorum üye olunacak bi yer yok...nasıl üye olucaz bu siteye yaa??batris bana yardım edermisin?şu orjinal arka çantalar hoş görünüyor,ilk defa gördüm...korece bilen bi arkadaşa sordum,çantanın fiyatı öyle çok fahiş değil 70 dolar filan diyor bi yanlışlık yoksa...valla sipariş veririm cidden öyleyse...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    ben bez su geçirmez çanta almayı düşünüyorum. heybe şeklinde ve kuyruk kısmı çantalarıda var onlardan da bi tane alıp bu şekilde halletmeyi düşünüyorum.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Valla bende korece bilmediğim için nereden girilir, nasıl alınır bilmiyorum. Çantalar cidden güzel görünüyor. Hatta altta motosiklet için saat bile var.
    Veya http://www.dataparts.de/index.php?language=en sitesindeki çantalara bakabilirsin. Orada S2 125 linki altında var.

Korece bilen birini bulup sipariş vermeye karar verirsen bana da bildir. Bende alabilirim.

Motosikleti
    http://www.dmc.co.kr/cyber/showroom_freewing.htm

esas burası güzel hatta sol üst köşede bide videosu var harika

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    http://babelfish.yahoo.com/translate_txt
    bu siteye girip alta korece sitenin adresini yazıyorsunuz. Çeviri seçeneğini de Korean to English yapınca sayfanın ingilizcesini çıkarıyor.
    İnternet güzel bir şey valla

Motosikleti
    eyvallah kardeş yaw

arkadaşlar s2 için uygun IRIDIUM Buji buldum ebayden tanesi 6.99usd kargo fiyatı max 20 usd (satici ile maillestim) ben kendim icin 2 adet almayı planlıyorum, toplu alirsak hem kargo fiyatı düşer hem de Türkiye fiyatından çok daha makul fiyata özellikle kış kullanımı için daha iyi performans veren bujilerimize kavuşmuş oluruz. Türkiye'ye teslimat için 10-15 iş günü max dediler. İstanbul içine daha önce 7 günde teslimat yaptirmişlar.

Soruşturduğuma göre, özellikle soğuk havalarda iridumların ataşleme performası daha iyiyimiş, uzun ömürlü bujilermiş (~30.000km) ve yakıt tüketimini olumlu etkilermiş....

PS: bizin standart bujimiz dpr7ea-9 hem daelime mail attim hem de satıcıya kesinlikle dpr7eix-9 ile tam uyumlu olduğu ve sorun çıkarma ihtimalinin olmadığını bildirdiler

Yorumlar, öneriler

ürünü incelemek isteyenler:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/NGK-I...spagenameZWD1V

satıcı hakkında yorumlar:
    http://feedback.ebay.com/ebaymotors/...:feedback:2:us

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    abi şu sitedeki CYBER yazan kısıma nasıl geçiliyor hala anlayamadım..bir üyelikmi gerekiyor ben giremiyorum siz link vermedikçe ..deli olucam yaa

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Üye olamayacağız galiba.
    Yukarıdan login kısmına girdim. Orada joining a member diye bir bölüm var. Oraya tıkladım. Sonuşta gelen ekranı koreceden ingilizceye çevirdim. Fakat orada isim yanında resident number yani vatandaşlık numarası istiyor. Dolayısı ile pek üye olabilecek gibi görünmüyoruz. Fakat şu adamların mail adresini bulabilirsem mail atıp bize göndermelerini isteyeceğim. Ana sayfayı açarken çıkan popup penceresinde bir kampanyadan bahsediyor. Sanırım 30/10/2006 ya kadar S2 alırsanız yanında arka çantayı da veriyorlar. Korece öğrenmek lazım .

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Yav ordaki kırmızı arka çantadan istiyorum ben!korece bilen arkadaşım var,sitenin linkini yolladım,yardımcı olucak..resimdeki çantanın üstünde Freewing yazıyo..acaba sipariş versek öylemi gelicek..valla merak etim heheh..ayrıca forum okumak için almancada öğrenmemiz gerekicek

Motosikleti
    üzülmeyin arkadaşlar yaptırırız belki

toplanıp, motomaxtan rica etsek çanta ve diğer aksesuarları. Onlar da cuzi bir karla bize satsalar

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Hehe keşke...ama imkansız yapmazlar..sonra herkes toplanıp almak istiycektir

walla ben şansımızı denemekten yanayım...şimdiye kadar motomaxtan çok şikayet duydum ama ne yalan söyleyeyim ben aldığım andan beri (ki aldigim fiyat inanılmaz cazipti) bir ilgisizliklerini görmedim...

eminim ki firmanın sahibi motosiklete gönül vermiş biridir ve biz motorcu arkadaşlarının bu masum isteğine kayıtsız kalmaz....sonuçta bedavaya istemiyoruz....tek istediğimiz kullandığımız motosikletler için ücret karşılığı orjinal aksesuar edinebilmek....

...ben çok mu hayalciyim...hadi yanılt bizi motomax

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Motomax büyük bir zevkle bence o aksesuarları getirir,ama toplu alıyoruz diye bi indirim yapma ihtimali çok düşük bence...

Motosikleti
    ticaret bu kimse bu işi hayrına yapmaz motomax de dahil. ben kendi çantamı kendim bulacağım

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920212230 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler