Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Nihayet kuyruk iptalini hallettim. Komple plakalık-akülük yaptım polyester ile. İlk kez böyle birşeyle uğraştığım için sonuç başarılı gibi geldi bana.
    Sadece bir kenarını fazla taşlamışım. Tekrardan uğraşmak istemedim, bayram sonrasında düzenlemesini yaparım.

Orjinal plakalık zarar verilmemiş halde duruyor. Orjinale çevirmek 15-20 dakikalık iş.

Şuan tek problem sinyaller. Onuda kendinden sinyalli stop lambası alarak halledeceğim. 1 ay önce siparişini vermiştim, bayram sonrası gelir inşallah hongkongtan.

viper17, wolrath, Untamed ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Untamed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Honda CBR600F
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihayet kuyruk iptalini hallettim. Komple plakalık-akülük yaptım polyester ile. İlk kez böyle birşeyle uğraştığım için sonuç başarılı gibi geldi bana.
    Sadece bir kenarını fazla taşlamışım. Tekrardan uğraşmak istemedim, bayram sonrasında düzenlemesini yaparım.

Orjinal plakalık zarar verilmemiş halde duruyor. Orjinale çevirmek 15-20 dakikalık iş.

Şuan tek problem sinyaller. Onuda kendinden sinyalli stop lambası alarak halledeceğim. 1 ay önce siparişini vermiştim, bayram sonrası gelir inşallah hongkongtan.
    Maşallah eline sağlık. Çanakkale'de kalma durumum olursa bir kaç gün daha bi görebilir miyim canlı olarak? bide fikir alayım en azından?
    enxdesign bunu beğendi.
    KALP ATACAK AGA!!!

prixpax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    Motorum üsküdar da kilidi kesilerek çalınmıştır.Sol grenaj ve alternatör kapağı düşmeden dolayı çiziktir sağ grenajda da cbr stickerı yoktur.Görenlerin en yakın karakola başvurmalarını rica ediyorum.Herkese hayırlı bayramlar makinalarınıza iyi bakın insanın içi yanıyo gerçekten

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    geçmiş olsun dilerim bulunur :( çalıntı motor duyurularında konu açsan daha iyi olur herkes görür belki birilerine denk gelir .

prixpax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    Sağol o başlıktan haberim yoktu bi de oraya açaym

Untamed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Honda CBR600F
    dostum çok geçmiş olsun inşallah kısa sürede kavuşursun motoruna. bu şerefsizleri engelleyecek kapalı garaj harici bişi yok mu ya :/
    prixpax bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Untamed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah eline sağlık. Çanakkale'de kalma durumum olursa bir kaç gün daha bi görebilir miyim canlı olarak? bide fikir alayım en azından?
    Çanakkalenin Çan ilçesindeyim hocam, uğrayabilirseniz buyrun beklerim.

Bayramda motorsuz kalmamak için acele ile yaptım. Bayram sonrası bunun kalıbını alarak daha iyi birşey yapmayı düşünüyorum. Fakat gerçekten çok külfetli iş. Polyester desen acayip birşey, 5 dakika da kuruyor. Polyester sonrası ufak bir kesip biçme. Sonrası macun, sonrası zımpara, sonrası boya. Birde bagaj kilidini unutmamak gerekiyor tabi, segman tarzı birşeyi var, biraz uğraştırıyor takarken.

Kaç paraya mal ettin diye sorarsanız;

1- 500gr kadar elyaf: 20 tl
    2- mek ve kobalt: 10 tl
    3- 1.5 litre polyester: 30 tl
    4- macun: 10 tl
    5- fırça: 3 tl
    6- zımpara: 5 tl
    7- sprey: boya 10 tl
    8- işçilik ve toz yutma: paha biçilemez :D

Bayram sonrası bundan daha iyi bir şey yapabilirsem isteyen arkadaşlar için birkaç tane daha yapmayı deneyebilirim.
    gursus ve Untamed bunu beğendiler.
    Ducati 1198SP _ RedLove

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    herkese iyi bayramlar,

enxdesign teşekkür ederim cevabınız için,çalışmalarınız da başarılar,haberleşiriz ileri ki zamanlarda.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı prixpax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum üsküdar da kilidi kesilerek çalınmıştır.Sol grenaj ve alternatör kapağı düşmeden dolayı çiziktir sağ grenajda da cbr stickerı yoktur.Görenlerin en yakın karakola başvurmalarını rica ediyorum.Herkese hayırlı bayramlar makinalarınıza iyi bakın insanın içi yanıyo gerçekten
    http://img62.imageshack.us/img62/963/xqah.jpghttp://img837.imageshack.us/img837/5273/92mi.jpghttp://img138.imageshack.us/img138/6961/kqeg.jpghttp://img600.imageshack.us/img600/2736/qo6z.jpg
    Büyük geçmiş olsun... aynı renk 600f(en samimi arkadaşımın) 2-3 hafta kadar önce gündüz vakti Florya'dan çalındı plakası= 34 dc 6940, 2006 cbr 600f metalik gri-siyah, kısa akrapovic carbon eksoz hariç tamamen stok........herhalde birileri gri-siyah 600f grenaj siparişi verdi MALUM kişiye Tanrı cezalarını verir inşallah....
    The Power of The Dreams.

omer311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar çok sevdigim motorsikletim saglık sebeblerinden dolayı satılıktır ısparta herkeze kazasız sürüşler
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Ilan numarasini yazarmisin ? Bi inceliyim

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilan numarasini yazarmisin ? Bi inceliyim
    siz crf 250l bakıyordunuz sanırım???
    The Power of The Dreams.

omer311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-biri-600-f-mi-dedi-141041611/detay/
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    fiyat Bayağı bir Fazla Değilmi Sence ???

Öyle gibi bence o sebepten,

Alana Satana hayırlı olsun...

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    takıldık kros un enduro nun peşine sonuç =

SonpoL bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Yamaha X-Max 250 Aluminum Slate
    22.10.2013 HÜRRİYET GAZETESİ 3. SAYFA HONDA 600 RR 34 ZA 4968 ÇALINAN MOTORUMUZ VE MOTORLULARI İLGİLENDİREN HABER TAM SAYFA YAYINLANMIŞTIR. BU GİBİ DURUMLARIN SON BULMASI İÇİN UMARIM BİR BAŞLANGIÇ OLUR. BU DAHA BAŞLANGIÇ BULUNANA KADAR ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR. TÜM MOTORCU ARKADAŞLARIMIZIN PAYLAŞMASINI RİCA EDERİZ. MOTOR BULUNAMASA DA HIRSIZLARA KARŞI BASKI İÇİN GEREKLİDİR.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151781481048051&set=a.10151781487 758051.1073741828.746758050&type=1&theater

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Sayfa açılmıyor ki.
    omerta bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Gürsüm nerelere gittiniz böyle . Farklı bir eğlence olmuş senin için. Kazasız, belasız canım kardeşim.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar merhaba.. istanbulda 2006 model ve uzeri tercihen kirmizi 40000 i g3cmemis elo yuzu düzgün f satan va4mi ?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ben düşünüyorumda servise göstermem gerekıyor bir KIRMIZI IŞIK sorunum var ve halen onu arıyorum...
    çözümledikten sonra satışını düşünüyorum,,,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler