Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehe hayırlı olsun tekrardan alda seni bi tokatlıyım falan :D bu arada aynı zamanda egsoz daş olucaz :D benim bu two etiketini yapıştıran insan kimse onu saygıyla anıyorum ters yapıştırmış düzeltme şansım nedir :D
    http://img189.imageshack.us/img189/6...0402004924.jpg

Uploaded with ImageShack.us

abi şasedeki sürtmeyi pek bilmemde normalde yatmasına kalkmasına boyasına pek bakmamak lazım sonuçta 6-7 yaşında alet bugün 2012 model aletler bile boyalı olabiliyor motorsiklet bu düşmesi boyanması normal şase destek demirindeki o sürtmeye gelince nasıl olmuş dei sordunmu benim düşüncem grenajsız çıplakken düşürülmüş olunabileceği
    bana bu şekilde aldım dedi birde ön amortisör keçelerinin değişmesi lazımmış. boya olayına bende çok takılmıyorum dediğin gibi boyasız bulmak imkansız gibi bişey

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o şasideki çizik kaldırım yakın bir yerde dururken kaldırıma yattığı amanda oluşabilir,

motorunde sesinde sorun yk ise elbette sorun çıkmaz,
    şimdiden hayırlı olsun.

teşekkür ederim .peki siz hiç amortisör keçe değişimi yaptırdınız mı ?tahmini ne kadar tutar acaba?
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi hiç umduğum gibi bir hareket yok bu forumda . Paylaşımlar yavaşşşş . Canlanın arkadaşlar!

Bebeğimi aldığım da, orjnal aksesuarları ile böyle olacak tam olarak . Sadece tank padim farklı o kadar. Daha sonra almış olduğum ve hala yolda olan, Two bro egzoz, K&N filtre, puig cam, power commander 5, led stop, gömme ön sinyal, koruma topuzları ve rizomalar motosikletime eklenecek . Dolu dolu bir 600F yapacağız...
    Sonpol hayırlı olsun güle güle kullan. Ben arka amortisör korumayı norveçten (100euro) karbon fiber ve ön çamurluğu abd den getirttim (45usd).

Yazdıklarına göre baya bi aksesuar ekliyorsun zevk meselesi tabii ama ben elcikleri bile değiştirmeye karşıyım orjinallik hastasıyım birde power commander bana biraz gereksiz gibi geldi bu motora ama?? bilemicem eklettikten sonra anlatırsan sevinirim. Bu egzos ve commander için falan motorun beynine birkaç yazılımsal fln ince ayar gerekiyor netten okuduklarıma göre.

SonpoL bunu beğendi.

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi hiç umduğum gibi bir hareket yok bu forumda . Paylaşımlar yavaşşşş . Canlanın arkadaşlar!

Bebeğimi aldığım da, orjnal aksesuarları ile böyle olacak tam olarak . Sadece tank padim farklı o kadar. Daha sonra almış olduğum ve hala yolda olan, Two bro egzoz, K&N filtre, puig cam, power commander 5, led stop, gömme ön sinyal, koruma topuzları ve rizomalar motosikletime eklenecek . Dolu dolu bir 600F yapacağız...
    hayirlisi olsun kardesim tekerin duz bassin kuyruk grenaji resimdeki gibi beyaz mi yoksa kirmizi mi? birde o kuyruk alti beyaz uzerinde honda yazisi olan aksesuar camurluga kac lira istediler?
    SonpoL bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirlisi olsun kardesim tekerin duz bassin kuyruk grenaji resimdeki gibi beyaz mi yoksa kirmizi mi? birde o kuyruk alti beyaz uzerinde honda yazisi olan aksesuar camurluga kac lira istediler?
    Teşekkürler. Kuyruk grenajı beyaz renk olacak . Motosiklet resimde görüldüğü üzere aynı olacak. Fiyatı henüz bilmiyorum. Motosikleti aldığında ödersin dediler, ben deo lur dedim. Ben sadece motosikletin ödemesini yaptım şimdilik. İleride fiyatları öğrendiğim de yazarım buraya .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonpol hayırlı olsun güle güle kullan. Ben arka amortisör korumayı norveçten (100euro) karbon fiber ve ön çamurluğu abd den getirttim (45usd).

Yazdıklarına göre baya bi aksesuar ekliyorsun zevk meselesi tabii ama ben elcikleri bile değiştirmeye karşıyım orjinallik hastasıyım birde power commander bana biraz gereksiz gibi geldi bu motora ama?? bilemicem eklettikten sonra anlatırsan sevinirim. Bu egzos ve commander için falan motorun beynine birkaç yazılımsal fln ince ayar gerekiyor netten okuduklarıma göre.

http://img.photobucket.com/albums/v2...4/IMG_1397.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v2...4/IMG_1380.jpg
    Teşekkür ederim. Ben de aslında orjinalciyim fakat bu işe başladımı gerisi geliyor inanın. O yüzden başlamayın .. Ben filtre, egzoz, power commander ve katilizör iptali ile yaklaşık 10 beygir ve üstü güç artışı almayı umuyorum . Tabi bunlar rodaj'dan sonra yapılacak .
    orhanyor bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    Selam arkadaşlar eskiden yazanlar hatırlar belki bu ara uzun süredir yazmıyorum ama takip ediyorum 2000 model f den sonra 2006 f e geçince sorunlar azaldı dolayısıyla foruma yazmamaya başladım şimdilerde can sıkıntısına 600f de değişiklikler yapmaya çalışıyorum yakında burda paylaşıcam karbon folyo ile kaplamayı düşünüyorum bide gopro2 kamera aldım onunlada bazı uzun yol çekimlerim var onları paylaşıcam f lerde görsel anlamda örnek teşkil edebilecek değişiklerde yaptığınız işler varsa paylaşır beraber yorumlarız saygılar

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim .peki siz hiç amortisör keçe değişimi yaptırdınız mı ?tahmini ne kadar tutar acaba?
    250 tl civarı
    Pistolero_10 bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 tl civarı
    Keçenin çifti 50-60 TL sanıyorum. İşçilik ücreti mi yüksek?
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

Alıntı alisoylu38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keçenin çifti 50-60 TL sanıyorum. İşçilik ücreti mi yüksek?
    Orjinal kece 100 tl civarı serviste
    bunun yağı var işciliği var 250 civarı olur diye tahmin ediyorum
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal kece 100 tl civarı serviste
    bunun yağı var işciliği var 250 civarı olur diye tahmin ediyorum
    Ben geçen ay serviste değiştirdim 50 tl işçilik 100 tl keçeler(orjinal) 20 tl yağ = 170 tl honda yetkili servis fiyatı.
    Bu arada servis dışında bir kaç ustaya sordum ve hep 150 tl işçilik fiyatı aldım..
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

Arkadaşlar ben de motorumu satıyorum. Kaza, değişen, çizik ve boya yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-asiri-temiz-cbr600f-120641094/detay/

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    F fiyatları piyasa git gidee yukseliyor bunun sebebi alırken yuksek alıp (12.000 - 13.000) tl lere satarken uzerınede 500-1.000tl koyup satmak olabilir mi ?
    yada yanlış mı dusunuyorum
    bugune kadar değiştirdigim motordan asgari ucret tutarın ca para kazanma mısım dır
    fiyatlar çok ucuk

...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Yağ değişimi dahil yaptıkları bütün masrafları üzerine ekliyorlar sanırım. Bu şekilde düşünen satıcılarla bizzat karşılaştım.
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    S.a öncelikle

600 F kullanıcılarının tecrübelerine ihtiyacım var. 3 sene motosiklet tecrubem var ama apachi 150 ile bu sezon başlamadan ninja 250r aldım 2 aydır sorunsuz biniyorum sezon bittikten sonra satıp 600cc bi makina almak istiyorum ben racing istiyorum zx-6 gibi ama çevremdeki motosever abilerim 600f al diyor. 600f de racing bi makina ama kuyruk kısmı yok der gibi duruyor.

benim sormak istediğim 600f nasıl bi makinadır bi RR la farkı nedir beni üzermi bide uzun yol yapan birisiyim beni çok yorarmı , 15.000tl kadar limitim var. eğerki almakya kalkarsam 600f in nelerine dikkat etmem lazım alırken özellikle şurası çok önemli dediğiniz bi durumu varmı.

Adana da 600f sahibi bi arkadaş varsa tanışıp bi çayını içmek isterim.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F fiyatları piyasa git gidee yukseliyor bunun sebebi alırken yuksek alıp (12.000 - 13.000) tl lere satarken uzerınede 500-1.000tl koyup satmak olabilir mi ?
    yada yanlış mı dusunuyorum
    bugune kadar değiştirdigim motordan asgari ucret tutarın ca para kazanma mısım dır
    fiyatlar çok ucuk

...
    Alıntı alisoylu38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ değişimi dahil yaptıkları bütün masrafları üzerine ekliyorlar sanırım. Bu şekilde düşünen satıcılarla bizzat karşılaştım.
    Kararsızım motoru satınca parayı 600F'emi yoksa altına mı yatırsam
    vlknsyrn bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    piyasa .... kaynıyo dün izmirden bir ...., anlaştığımız halde motoru başkasına sattım diye msj attı gece gece telefonuma. bende dün sıfır hyosung gt 250r ımı satmıştım alıcam diye
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasa .... kaynıyo dün izmirden bir ...., anlaştığımız halde motoru başkasına sattım diye msj attı gece gece telefonuma. bende dün sıfır hyosung gt 250r ımı satmıştım alıcam diye
    11.000
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün bir yağ-filtre değişimi kontrol yağlama ara bakım yaptırdım şu an 8600km de.

vlknsyrn, ömer2 ve Kitivarsuii bunu beğendiler.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Alıntı mastem13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a öncelikle

600 F kullanıcılarının tecrübelerine ihtiyacım var. 3 sene motosiklet tecrubem var ama apachi 150 ile bu sezon başlamadan ninja 250r aldım 2 aydır sorunsuz biniyorum sezon bittikten sonra satıp 600cc bi makina almak istiyorum ben racing istiyorum zx-6 gibi ama çevremdeki motosever abilerim 600f al diyor. 600f de racing bi makina ama kuyruk kısmı yok der gibi duruyor.

benim sormak istediğim 600f nasıl bi makinadır bi RR la farkı nedir beni üzermi bide uzun yol yapan birisiyim beni çok yorarmı , 15.000tl kadar limitim var. eğerki almakya kalkarsam 600f in nelerine dikkat etmem lazım alırken özellikle şurası çok önemli dediğiniz bi durumu varmı.

Adana da 600f sahibi bi arkadaş varsa tanışıp bi çayını içmek isterim.
    Her zaman beklerim tabiki neden olmasın...

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zaman beklerim tabiki neden olmasın...
    o zaman Adana MT nin ilk gezisinde görüşürüz yada çarşamba toplantılarında

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    çok isterdim ama Romatizmamdan dolayı daha hiçbir geziye katılamadım,ve tabi toplantılarada inş.en kısa zamanda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Bir kaç resim atim de renklensin;

alisoylu38 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler