Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    nerde bu millet,nerde bukadar f ciler yav:-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı aadrenalin16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar.arkadaslar dun itibariyle bende 2008 600 rr mi 2006 cbr 600 f ile takas ettim.600 rr i 18 bine almistim ,lakin kasap bi motorcu toplamis elimde kaldi makina!benim bi sikintim var,daha once 2002 cbr 600 f sportum varken,immobiliser isigi normalde kirmiZi yanip sonmuyordu ama en azindan kontagi acinca yesil yaniodu ,bu f 2006 ama immobiliser hic yanmiyor,sizinkilerde nasil acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

yeni kasa f ile gazlamak nasip oldu,fakat hiç hosuma gitmedi.makina altinda kayboluyor,ustune yatiosun burun yok'altinda bisiklet var sanki:-) .hornetin karenajlisi nede olsa...tavsiye etmem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

arkadaslar kavacikta tugaç usta var,hem ucuz hem kaliteli is yapar.motorunu boyatmak isteyene tavsiye ederim.bende namini siteden duydum gittim yanina,cok isimizi yapti,on numara isciligi ve insabligi.bilen bilir beyaz bi f boyamisti daha evvel forumda gormustu herkes. numarasi 05352599060 tuğaç
    Hocam hayirli olsun oncelik F in..
    Tam anlayamadigim bi yer var..hangi motoru kasap motorcu toplamista elinde kaldi F mi ? RR mi

Normal bi F te immobilizer isigi kontagi cevirdiginde yanar motoru calistirdiginda soner .
    ExTReMa bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün itibarı ile yoluma yeni scooterım yamaha cygnus rs ile devam edicem

İlkay kamera aparatı ne oldu bu arada
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

amanın neler duyuyorum enistee naptın F ii piizacı motoru almısın epten bea..saka biyana hayırlı olsun tekerine tas değmesın

evet ilkayyy kamera aparatı ne olduu sormayım sormayım diyodum ;yolla artıkın sezon gelio

.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Satmadım Fi volkan ama çok iyi fiyata buldum cygnusu aldım bende şehir içinde gezmeye scooter olsun heryere Hondayı çıkarmıyorum
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayirli olsun oncelik F in..
    Tam anlayamadigim bi yer var..hangi motoru kasap motorcu toplamista elinde kaldi F mi ? RR mi

Normal bi F te immobilizer isigi kontagi cevirdiginde yanar motoru calistirdiginda soner .
    sagolun .ben iki ay once rr almstim ,kasap bim vatandas toplamis bu arari ve rr elimde yatak sardi.bende rr bozuk haliyle satmaya karar verdim ve 2006 f le taka ettim. benim iki sene once cbr600 f sportum vardi,onda kontagi acinca yesil imo yaniodu sonuodu marsa basiodum.bu yeni aldigim f 2006 olmasina ragmen kontak acinca bile immo yanmiyor.peki kontak acinca immo kirmizimi yanmali yesil mi?

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Satmadım Fi volkan ama çok iyi fiyata buldum cygnusu aldım bende şehir içinde gezmeye scooter olsun heryere Hondayı çıkarmıyorum
    hımm okeyy yengeden vetoo yedıgını dusundum :D

iyi yapmıssın sehir içi lazım ufaklıkk..ne de olsa F te ısınmasını bekleyene kadar gitti 20 liraa
    ...

Nostalji yapalım biraz.

Özlemişim keratayı be..
    vlknsyrn bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr

hayirli olsun hocam.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    sagolun .ben iki ay once rr almstim ,kasap bim vatandas toplamis bu arari ve rr elimde yatak sardi.bende rr bozuk haliyle satmaya karar verdim ve 2006 f le taka ettim. benim iki sene once cbr600 f sportum vardi,onda kontagi acinca yesil imo yaniodu sonuodu marsa basiodum.bu yeni aldigim f 2006 olmasina ragmen kontak acinca bile immo yanmiyor.peki kontak acinca immo kirmizimi yanmali yesil mi?
    ney yatakmı sardı..nası başarmışlar oğrenebilirmiyim hocam ??

şimdi bende onu sorucaktım..F sportlarında ımo ısıgı kırmızı suan kullandıgın ve diğer F lerinde ımo ısıkları kırmızıdır bos ısığın ne renk yanıyor :?

.
    ...

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaslar herkese selamlar
    sızlerın bılgısıne ıhtıyacım var ozellıkle tecrubelı arkadasların yedek su deposundakı suyun tamamını boşaltmam hava yapmaya sebep olurmu acaba bılgı verebılırmısınız ordakı suyu tazelemek ıstıyorum antıfiriz ile şimdiden teşekkürler.
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    yeni motor edinenlere hayırlı uğurlu olsun..

ben yarını bi yapamadım olmuyo olmuyoooo
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    ney yatakmı sardı..nası başarmışlar oğrenebilirmiyim hocam ??

şimdi bende onu sorucaktım..F sportlarında ımo ısıgı kırmızı suan kullandıgın ve diğer F lerinde ımo ısıkları kırmızıdır bos ısığın ne renk yanıyor :?

.
    hocam rr niye yatak sardigini soyle aciklayabilirim;modlli makinalarin blok vidalari tek kullanimlik,birkez soktunmu tekrar kulalanamazsin.yeni vida almamn lazim.cunki her sok tak yaptiginda vidan1 mm uzuyor ve. tork degerinde sikmaya kalkinca kiriliyor.bu adamlar motoru sokmusler neden bilmem ama,toplarken ayni vidalarla toplamislar ve elle sikmislar.bende 300 km zor bindimm ,bok gevsedi yatak kapti...f lere gelince bugun immo yanmaya basladi,sanirim akuden.immo rengi yesil isik,kontagi aciorum benzin pompasinin sesiyle beraber yayesil immo isik yanio sonuo,daha onceki f sportumda da yesildi....bos lambasidaa yesil (n).sizin immo nasil kirmizi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkese selamlar
    sızlerın bılgısıne ıhtıyacım var ozellıkle tecrubelı arkadasların yedek su deposundakı suyun tamamını boşaltmam hava yapmaya sebep olurmu acaba bılgı verebılırmısınız ordakı suyu tazelemek ıstıyorum antıfiriz ile şimdiden teşekkürler.
    hava yapmaz rahat ol.bosaltip yeni suyununekleyebilirsin.hatta zamanin varsa motorun sol tarafinda vites pedalinin ordaki radyotor hortumunu sok,radyotor kapaginida ac,(tabi sag sol karenaji sök)suyu bosalt ve sonrasinda yedek su tankinida bosalttiktan sonra,soktugun sol taraftaki hortumunu yerine tekrar tak ve radyotore suyu doldururken bi yandan sok elinle demin soktugun hortumu sık bırak ki su dolana kadar hava yapmadan su dolum islemi gerceklesir.sonra radyotorun kapagini kapat ve su tankinida doldur antfrizle.motor rolantide fan acana kada calissin ve fanin durmasinida bekle.fan acti ve durdu diyelim sonra motor sogdugu zaman yedek su tankindaa eksilme varsa ilaveni ordan yaparsin.karenaji tekrar sokmezsin ok.kolay gelsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor edinenlere hayırlı uğurlu olsun..

ben yarını bi yapamadım olmuyo olmuyoooo
    sagol dostum hayirli olur insallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

bende bu arada anadolu yakasinda oturuyorum.kemik tayfadanim.ilkay ve çakalaz beni tanir.2007 xx im de oldu zamaninda 8 ay binmistim,lakin sattigima esekler gibi pismanim...çakalazda bilir xx imi.
    vlknsyrn bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar yabancı bir sitede sağ ve sol grenaj etiketlerini buldum,
    ortalama 120 liraya gelıyor,
    ben kırmızı etıketlerden sıparış verdım,
    motor kırmızı siyah oldugundan ihtiyacım onlara cunkı,,,

etiketler gelsın duruma gore resımlerını ve sıtenın adresını yazarım sızede,
    BLaCK_j.W.a bunu beğendi.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda 2012 model hyosung gt 250 r kullanıyorum sıfır gibi motor o yüzden çekincelerim var. 2003 model 600 f le hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum.Birde satacağım zaman çok zarar edermiyim 03' 600f ten ?
    bende 2012 gtr250 den 2006 600f e geçtim inanılmaz zevkli makina gönül rahatlığı ile alabilirsin...

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    arkadaslar bu topik hic guncel degil,ya. nerde bu millet nerde bu devlet:-)

arkadaslar bu topik hic guncel degil,ya. nerde bu millet nerde bu devlet:-)
    Kış geldi o yüzden böyle arkadaşım.
    Mesela benim makina 3 aydır garajdan dışarıya adımını atmadı
    aadrenalin16 bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    çok guzel kar yağışı varr bugun F lik değil ama tam cross luk

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

aylak lık zor iş

.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:42 ----------

.

.

arkdslar motoruna son zamanda trafik sigortası yaptıran oldumu fiyatlar çok yukselmiş diyorlar

.
    aadrenalin16 bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    çok guzel kar yağışı varr bugun F lik değil ama tam cross luk

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

aylak lık zor iş
    http://g1301.hizliresim.com/15/v/jf2m9.jpg

http://g1301.hizliresim.com/15/v/jf2r1.jpg

http://g1301.hizliresim.com/15/v/jf2sq.jpg

http://g1301.hizliresim.com/15/v/jf2tq.jpg

http://f1301.hizliresim.com/15/v/jf2x6.jpg

http://f1301.hizliresim.com/15/v/jf2yu.jpg

http://f1301.hizliresim.com/15/v/jf30d.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/v/jf342.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/v/jf35h.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/v/jf368.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/v/jf376.jpg

http://d1301.hizliresim.com/15/v/jf385.jpg

.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:42 ----------

.

.

arkdslar motoruna son zamanda trafik sigortası yaptıran oldumu fiyatlar çok yukselmiş diyorlar

.
    ben yaptrdim 10 plaka benim f im 140 tl ye axa sigorta yapti,pendikte. sayet istanbul plaka olsaydi 200 250 tutacakti.
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ben yaptrdim 10 plaka benim f im 140 tl ye axa sigorta yapti,pendikte. sayet istanbul plaka olsaydi 200 250 tutacakti.

eyvahh eyvahh.. zam gelmeden önce 80 e yaptırdım ama seneye bende zamdan yararlancam
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler