Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    bu pazar degıl kardes burda yagıs var haftaya pazara bu arada ısım neydı tanıstıysakta unuttuysam affola
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

METEHAN DOSTUM MEMNUN OLDUM ONUR

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    bende dostum makıne nasıl nerden aldın foto felan koymadın
    street king

Motosikleti
    XMAX250
    Yarın buluşma yokmu Onur? yağış yok yarın bulutlu 18 derece

DOSTUM MOTORUN İLK SAHİBİ ANTALYADAN ONDAN SONRA BİZİM BİR ARKADAŞIN TANIĞI ALIP VANA GETİRMİŞ BENDE ONDAN ALDIM. BUGÜN USTAYA GÖTÜRDÜM MOTORU DEBRİYAJDAN DOLAYI. MOTORU ON N UMARA DEDİ. ZATEN DAHA 19500 DE MAKİNE. SES TIKIRTI FALAN YOK KAZASI YOK. SADECE SOL GRENAJDA ÇİZİKLER VAR DÜŞMEDEN DOLAYI. ŞİMDİLİK ÇOK MEMNUNUM. TEK MASRAFI VAR ÖN TEKER BİTİK. ACABA ÇOK ZARARI OLURMU DİYORUM BU SEZONU ÇIKARTIRMI. VİRAJLARDA FALAN ÇOK RİSKE SOKARMI BİLEMDİM . SİZCE DEĞİŞTİREYİMMİ. BEN YARIN GÜNDÜZ GÖZÜYLE FOTOLARI ÇEKER YOLLARIM. BİR DE BURADAN 600 RR CI BİR ARKADAŞ BULDUM BUGÜN ZATEN KOCA SİİRTTE İKİ MOTOR VAR BÜYÜK CC Lİ

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı Blackboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın buluşma yokmu Onur? yağış yok yarın bulutlu 18 derece
    yarın ara ara yagıs var tahsın kardesım bız 22 nısan a dusunmuş oyle yazmısıtık sen yanlıs anladın sanırım 18 derece (200 e cıkınca 0 a yaklasır sıcaklık ) ve ıslak asfaltta gazlamak pek tatmın etmıyor benı zaten bendekı lastıler pıst lastıgı zor ısınıyor yanı ısınmadanda pek yol tutuş saglamıyor 80 100 de benı pek kesmıyor anlastık mı ?

Alıntı somunsu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOSTUM MOTORUN İLK SAHİBİ ANTALYADAN ONDAN SONRA BİZİM BİR ARKADAŞIN TANIĞI ALIP VANA GETİRMİŞ BENDE ONDAN ALDIM. BUGÜN USTAYA GÖTÜRDÜM MOTORU DEBRİYAJDAN DOLAYI. MOTORU ON N UMARA DEDİ. ZATEN DAHA 19500 DE MAKİNE. SES TIKIRTI FALAN YOK KAZASI YOK. SADECE SOL GRENAJDA ÇİZİKLER VAR DÜŞMEDEN DOLAYI. ŞİMDİLİK ÇOK MEMNUNUM. TEK MASRAFI VAR ÖN TEKER BİTİK. ACABA ÇOK ZARARI OLURMU DİYORUM BU SEZONU ÇIKARTIRMI. VİRAJLARDA FALAN ÇOK RİSKE SOKARMI BİLEMDİM . SİZCE DEĞİŞTİREYİMMİ. BEN YARIN GÜNDÜZ GÖZÜYLE FOTOLARI ÇEKER YOLLARIM. BİR DE BURADAN 600 RR CI BİR ARKADAŞ BULDUM BUGÜN ZATEN KOCA SİİRTTE İKİ MOTOR VAR BÜYÜK CC Lİ
    ön teker bizim hayat sigortamız metehan bız genelde arka teker yol tutar sanırız ama oyle degıl butun denge ve yol tutusun buyuk kısmı on tekerdır on fren olmazsa bız duramayız anı bır fren anında motorun tum agırlık merkezı one dogru kayar eee on teker de ıyı degılse kaza rıskımız cogalır senın tecbure nedır bılmıyorum metehan aman dıkkat deyım 300 tl lık bır on teker ıcın sana bısey yada motora bısey olsa yazık
    street king

BENİM SİZLER KADAR TECRÜBEM YOK . DAHA ÖNCE 125 VE 250 LİK ÇOK KULLANDIM SENELERCE TEMEL SAĞLAM . AMA TEORİKTE EKSİK BİLGİLERİM VAR HEMEN ŞİMDİ SİPARİŞ VERİYORUM OZMAN . 170 55 17 DEMİ BİZİM ÖLÇÜLER. BİR BU ÖN VE ARKA FREN DENGENİN BASİT KURALI NEDİR. NE ZMAN HANGİSİNİ KULLANMAMIZ DAHA MANTIKLI OLUR

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Lastikler Ön 120 / 70 ZR17 M/C (58W)
    uzman tv yaz kardesım google a ordan bıraz arastırma yap cok faydalı bılgıler var
    bısey bulamazsan yazarım ben sana ama onlar cok daha uzman bu ıste uzmanın agzından dınlemek gormek baska bız baska

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

22 nısan pazar tanısma randewumuz insaAllah

[QUOTE=onur_600f;2646249]1.tahsin
    2.serkan
    3.zagor (nasıpse )
    street king

Motosikleti
    XMAX250
    Ok yanlış anlamışım sorun değil Onur maksat tanışmak olsun diye düşünmüştüm neyse haftaya kısmetse katılımda fazla olur daha ii olur benim sevdiğim havalar bunlar naked değilki üşüyelim ekipmanlarımızı giydikten sonra sıkıntı yaratmaz bende trafik olayına gelemem pazar günü güneşi gören arabasını alıp sahil kenarına piknik alanlarına koşturuyor Egsozu taktıktan sonra bende pek düşük devirde takılmıyorum anlaştık ne diyelim görüşmek üzere...

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    [/COLOR]
    Alıntı Blackboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok yanlış anlamışım sorun değil Onur maksat tanışmak olsun diye düşünmüştüm neyse haftaya kısmetse katılımda fazla olur daha ii olur benim sevdiğim havalar bunlar naked değilki üşüyelim ekipmanlarımızı giydikten sonra sıkıntı yaratmaz bende trafik olayına gelemem pazar günü güneşi gören arabasını alıp sahil kenarına piknik alanlarına koşturuyor Egsozu taktıktan sonra bende pek düşük devirde takılmıyorum anlaştık ne diyelim görüşmek üzere...
    sorun degıl tahsın kardesım cok sıcak cok soguk ve yagıslı hawalarda ben pek tatmın olmuyorum
    gecen aydı sanırım serkanla lewentte bulustuk usudum ıslandım gazlayamadım eee malum ıst da ıkı damla yagmur dusse trafık felc
    street king

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    hadi arkadaşlar haftaya randevuya liste kabarsın accıkın
    Hava güzel olacak buyuk ıhtımal o sebepten haftaya randevulaşıyoruz

evet katılımcı olacak kişilerden buluşma yeri tavsiyesi...

avrupa yakasında yine LEVENT BP uygun olacaktır...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi arkadaşlar haftaya randevuya liste kabarsın accıkın
    Hava güzel olacak buyuk ıhtımal o sebepten haftaya randevulaşıyoruz

evet katılımcı olacak kişilerden buluşma yeri tavsiyesi...

avrupa yakasında yine LEVENT BP uygun olacaktır...
    her yol paris diyorum serkan levent bp uyar ama sonra nereye gazlıcaz şöyle tatlı bir yol bilen var mı?
    street king

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    levent mevent paklamaz kopun cıkın gelin istanbuldan yaa tekirdağa dogruu gazlayın acın ciğerlerii...otobandan kapatın silivriden tekirdag arası sıyah canavar gibi asfalt..karsılayalım sizi burdaa...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    levent mevent paklamaz kopun cıkın gelin istanbuldan yaa tekirdağa dogruu gazlayın acın ciğerlerii...otobandan kapatın silivriden tekirdag arası sıyah canavar gibi asfalt..karsılayalım sizi burdaa...
    ben cok ısterım ama yakıt işi beni üzer bakalım millet ne diyecek ben çoğunluğa uymaya çalışırım teklifin için teşekkür ediyorum volkan

yaa ben buraya birkaç faydalı bilgi yazmıştım silinmiş nasıl oluyor ya yazılan bir mesajı silebiliyorlar mı yoksa ben mi bişey yaptım anlamadım neyse
    street king

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    yakıt üzmezz üzmezz yau aslanın yediğine bakılmaz...sen cogunluga söyle gelin balık ekmek için herzaman bekliyorum..
    diğer silinme konusuna gelince evet bu sitede benımde silinen bazı yorumlarım olmustur. :@???
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt üzmezz üzmezz yau aslanın yediğine bakılmaz...sen cogunluga söyle gelin balık ekmek için herzaman bekliyorum..
    diğer silinme konusuna gelince evet bu sitede benımde silinen bazı yorumlarım olmustur. :@???
    cok tesekkur ederım kardesım dawet ıcın bakalım hafta ıcı olgunlasır gezımız napcaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:12 ----------

hayır ya anlamadıgım yazdıgım seyler bırkac faydalı surus bılgısıydı. kufur degıl reklam degıl kı burada reklam marka yazmak serbest
    vlknsyrn bunu beğendi.
    street king

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    evet arkdaslar forumda paylaşmıstım..fuull bı depo ıle sakın kullanım tam 260 km yol gittigimi..simdi tam tersi nı denedim bi depo ile sehır dısı sıkıstırarak en az kac km yol gider ve sonucu 98 km sonra depom bittii..

...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Benım İçinde Sorun Olmaz,
    Maksat Gezmek Gazlamak Dolaşmak,
    ''Bu Arada Gazlamak Deyince Sakın Bir Biri İle Yarışmak Algılanmasın Sağlıklı Güvenli Gazlamaktan Kast'ım''
    Otobanda izmit körfeze giderken 2 gt 250r ile arkadaşım feci yaralanmışlardı,
    yol boş olur gazlanır trafik artan yavaşlanır...
    Ölüm Kalım İçin Gidilmeyecek Gezmek Maksatlı Sonuçta...
    vlknsyrn bunu beğendi.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yol paris diyorum serkan levent bp uyar ama sonra nereye gazlıcaz şöyle tatlı bir yol bilen var mı?
    onurcum istanbula yakın en tatlı yol bence şile ağva arasındaki yol muhteşem bir yol ben çok keyif alıyorum o yolda motor kullanmaktan

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Güzel bi gun + Viraj + Şarköy =

...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler