Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

1 yildan fazla suredir motosikletim olmayinca artik canima tak etti ve cbr 600f almaya karar verdim, su an amerikadayim ve burda gercekten uygun fiyata guzel motorlar var.

Turkiyedeyken hyosung gt250r kullaniyordum, 4 yil kullandiktan sonra satmak durumunda kaldim simdi de cbr 600f almak istiyorum, 1700 dolara 1995 model cbr 600 f3 buldum, daha motoru inceleme firsatim olmadi ancak adam kazasi, cizigi, kirigi yok diyor, motosiklet 50 bin km civarinda ancak kilometre sayaci ve rpm gostergesi bozukmus, zincir ve dislileri de degistirmem gerekebilir alinca. Sizce alinmaya deger mi? Ilana da burada ki linkten bakabilirsiniz. http://fortmyers.craigslist.org/chl/mcy/2739993238.html

Bu motoru 1 yil kadar kullanip, ekonomik durumumu duzelttigim zaman min. 2005 model bir seyler almayi planliyorum.

Ayrica: kilometre sayaci ve rpm gostergesini degistirmek masrafli bir sey mi? Eger alirsam kesinlikle bunlari tamir ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı manve_13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

1 yildan fazla suredir motosikletim olmayinca artik canima tak etti ve cbr 600f almaya karar verdim, su an amerikadayim ve burda gercekten uygun fiyata guzel motorlar var.

Turkiyedeyken hyosung gt250r kullaniyordum, 4 yil kullandiktan sonra satmak durumunda kaldim simdi de cbr 600f almak istiyorum, 1700 dolara 1995 model cbr 600 f3 buldum, daha motoru inceleme firsatim olmadi ancak adam kazasi, cizigi, kirigi yok diyor, motosiklet 50 bin km civarinda ancak kilometre sayaci ve rpm gostergesi bozukmus, zincir ve dislileri de degistirmem gerekebilir alinca. Sizce alinmaya deger mi? Ilana da burada ki linkten bakabilirsiniz. http://fortmyers.craigslist.org/chl/mcy/2739993238.html

Bu motoru 1 yil kadar kullanip, ekonomik durumumu duzelttigim zaman min. 2005 model bir seyler almayi planliyorum.

Ayrica: kilometre sayaci ve rpm gostergesini degistirmek masrafli bir sey mi? Eger alirsam kesinlikle bunlari tamir ederim.
    bence almışken 2000üstü en sonun bi önceki kasasından al.
    orada parçaları ebayden ucuza alırsın ama işcilik çok pahalı diye duydum.Eğer elin anahtar tutuyosa al derim.Zincir dişli periyodik bakımlarını kendin yapabilirsen yani.

Ne güzel yahu çil çil motorlar 1500-1700dolar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ya iste simdi sole 1 sene idarelik bir sey almak istiyorum 2000 ustu motorlar 2500 dolar civari, onlara da simdilik benim gucum yetmez. Bugun gidip motosiklete bakma firsatim oldu, fiyatina gore guzel bir seye benziyor sadece tek sorunu var gibi geldi bana. Rolantide calisirken gazi acip biraktigin zaman tikirtili bir ses olusuyor 1-2 saniye falan, ama sadece yuksek devire cikip biraktiginda. Neden olabilir bu? Adam cam chain diye bir seyden bahsetti onu degistirmem gerekiyormus sanirsam da onun ne oldugunu tam bulamadim. Sorunun ne oldugunu bilen var mi ? Bir de ufak bir video cekmistim videonun sonlarina dogru sesi duyabilirsiniz.

http://youtu.be/uwHMF17hpdI

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    ya iste simdi sole 1 sene idarelik bir sey almak istiyorum 2000 ustu motorlar 2500 dolar civari, onlara da simdilik benim gucum yetmez. Bugun gidip motosiklete bakma firsatim oldu, fiyatina gore guzel bir seye benziyor sadece tek sorunu var gibi geldi bana. Rolantide calisirken gazi acip biraktigin zaman tikirtili bir ses olusuyor 1-2 saniye falan, ama sadece yuksek devire cikip biraktiginda. Neden olabilir bu? Adam cam chain diye bir seyden bahsetti onu degistirmem gerekiyormus sanirsam da onun ne oldugunu tam bulamadim. Sorunun ne oldugunu bilen var mi ? Bir de ufak bir video cekmistim videonun sonlarina dogru sesi duyabilirsiniz.

http://youtu.be/uwHMF17hpdI
    şahsi fikrim bence biraz daha beklemenizden yana olacaktır. Sol taraf cızık icinde sanırım grenaj tarafıda oyleydı, lastikler tamamen ölmüş durumda pist lastigi gibi olmuş ortaları. Ayrıca sanırım motoru kullanan kişi motor anahtarının anahtarlıgına bir kac anahtar daha takmış gidon tarafı cizik icindedir(pad yoksa). Yani siz bunu ucuza alabilirsiniz ama binebilmek icin yine masraf yapacaksınız. 16 senelik makine yani. 16 senede biz bile bir yerimizi düşüp kırıyoruz ciziyoruz. o motorda nasıl olmasın ben kıl adamım motorum temiz olsun isterim bu yüzden şahsi görüşüm böyleydi. bana önyargılı diyenler olacaktır tabiki burada

yardımdan cok moralimi bozdun derseniz affola

Motor onceden bir sola yatmis, bu adam alinca da komple grenajlari falan degistirmis, ilk aldigi halini gosterdi de, sol taraf cizik icindeymis, bir de rengi mor olunca gidip yeni grenaj almis direk. Iste motor biraz yasli falan ama yaklasik bir 10dk kullandim, vites gecisleri, hizlanmasi, frenleri falan gayet iyi durumda.

Lastik konusunda haklisiniz arka lastigi degistirmem gerek ama on lastik gayet iyi durumda.

Hani bir tasit almam gerekiyor, burada toplu tasima neredeyse sifir denecek duzeyde, butcem de cok izin vermedigimden, hani gene ne alirsam alayim sorunlu olacak, nasilsa kendim garajda ugrasmayi sevdigimden, her seyiyle ilgilenirim.

Benim kafama takilan soru gazi biraktiktan sonra gelen ses, eger cok onemli bir sey degilse pazartesi almayi planliyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar Yogun bir sekilde Şu motor Üzerinde Durmaktayım...
    Eğer Satıcısı ile anlasabilirsek, haftaii gelmeyi düşünüyorum...
    Bilen tanıyan var mı aramızda ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3760867/detay/
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Motor onceden bir sola yatmis, bu adam alinca da komple grenajlari falan degistirmis, ilk aldigi halini gosterdi de, sol taraf cizik icindeymis, bir de rengi mor olunca gidip yeni grenaj almis direk. Iste motor biraz yasli falan ama yaklasik bir 10dk kullandim, vites gecisleri, hizlanmasi, frenleri falan gayet iyi durumda.

Lastik konusunda haklisiniz arka lastigi degistirmem gerek ama on lastik gayet iyi durumda.

Hani bir tasit almam gerekiyor, burada toplu tasima neredeyse sifir denecek duzeyde, butcem de cok izin vermedigimden, hani gene ne alirsam alayim sorunlu olacak, nasilsa kendim garajda ugrasmayi sevdigimden, her seyiyle ilgilenirim.

Benim kafama takilan soru gazi biraktiktan sonra gelen ses, eger cok onemli bir sey degilse pazartesi almayi planliyorum.
    satan kişinin sana bahsettiği cam chain dediği mevzu egsantirik zinciri oluyor. bunu değiştirdiğin zaman beraberinde egsantirik paleterini de değiştirmen gerekecek. türkiyedeki fiyatı ortalama 500 lira felan yapıyor bu 3 parçanın toplamı ama orada ne kadardır bilemeyeceğim. muhtemelen bu fiyatın dolar karşılığına yakın bir rakam olacağını söyleyebilirim ama. km itibari ile değişim zamanı gelmiş çünkü.

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Yogun bir sekilde Şu motor Üzerinde Durmaktayım...
    Eğer Satıcısı ile anlasabilirsek, haftaii gelmeyi düşünüyorum...
    Bilen tanıyan var mı aramızda ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3760867/detay/
    f'i sattın yine f alıyosun ne adamsın ya (=
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Almıyorum;
    Ceşitli modellere bakıyorum fakat temiz bir F bulursam da alırım yani
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Almıyorum;
    Ceşitli modellere bakıyorum fakat temiz bir F bulursam da alırım yani
    Doğan zinciri değiştirip satayım benimkini sana cillop gibi makine. :D

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    11 'e anlasalım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğan zinciri değiştirip satayım benimkini sana cillop gibi makine. :D
    fiyat alalım da ortalık kızışsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

11 'e anlasalım
    cakalaz piyasayı yükseltme 8 den aç kapıyı
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat alalım da ortalık kızışsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

cakalaz piyasayı yükseltme 8 den aç kapıyı
    ve kaaan 12.800 diyoorr (zinciri yaptırılmış hali)

Motosikleti
    ve kaaan 12.800 diyoorr (zinciri yaptırılmış hali)
    11.1 yok mu arttıran.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.1 yok mu arttıran.
    Valla 12.800 benim makineye az bile :p ustaya götürsek 15 ten aşagı demez :D:D

Motosikleti
    Valla 12.800 benim makineye az bile :p ustaya götürsek 15 ten aşagı demez :D:D
    şakasına takılıyorum üstadım ben 2008 ve üzeri 600rr bakınıyorum. şu an piyasa çok yüksek geçen sene arkadaşımda vardı 2010 modelini 18.5 sattı 6000 deki motoru. iki gün önce bir r6 modern kasa gördüm nette siyah 2008 10000 km de 15 e ilanı gördüm aynı gün satılmış.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de 2006 Model 20ooo lerde cok cok temiz bir RR buldum. Onunla ilgileniyorum. Bunun yanısıra; 2004 Model 1200S BanDit Ve bir kaç model daha var aklımda. bakalım hangisi olur, hayırlısı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    bi satsam benimkini :D alacağım motor belli 22binde kaymak gibi 2006 movistar ama dur bakalm hele

selam dostlar... temiz 600 f arıyorum satmak isteyen arkadaşlarla görüşmek isterim...sevgiler

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Ben de 2006 Model 20ooo lerde cok cok temiz bir RR buldum. Onunla ilgileniyorum. Bunun yanısıra; 2004 Model 1200S BanDit Ve bir kaç model daha var aklımda. bakalım hangisi olur, hayırlısı
    sen bişe alamazsın
    daha alacağın modeli bilmiyorsun önce bir karar ver olum ne istediğine maymun iştahlılık yapıyosun sonunda hiç birşey alamayacaksın bak diyorum sana...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bişe alamazsın
    daha alacağın modeli bilmiyorsun önce bir karar ver olum ne istediğine maymun iştahlılık yapıyosun sonunda hiç birşey alamayacaksın bak diyorum sana...
    +1 İlkay :D 1 haftada 6 motor baktın. gsx750f, gsx650f, 1100xx, 600rr, 600f, suzuki bandit 1200s. Hangisini alcan bunların sen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler