Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ay ay ay şu güzelliğe bakarmısın

https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski F lerin ön Far kısmı cok etkiliyici özellikle
    dodocum
    kargo takip numaranı yazayımda telefonda rahat rahat sorgulatırsın
    cd176713 aras kargo
    hava filtren bir kargo numarası kadar uzağında artık
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    cbr 600 f
    s.a. nasılsınız f kardeşlerim (özellikle emre abime)
    uzun zamandan beri uykudaydım artık fuarda geldi
    yavaş yavaş uyarıyorum galiba sıcaklar başlasana benim kızıl çıksa garajdan
    offf para olsanda alsak binsen bu yeni f e bukadarda güzel yapılırmı
    dukati gibi komple giydirmeye başladı honda da

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kanka; bu kod ile göremiyorum ki kargo mu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Kanka; bu kod ile göremiyorum ki kargo mu
    kurumsal takip kodu olduğundan kendin bakarsan internetten çıkmaz direk
    telefonda arayıp sorman daha iyi olur bence

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler var mı satan
    nakit hemen alınır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

yarın fuarda olucam. telim 0530 932 55 12
    motorunu satmak isteyen varsa iletişime geçebiliriz.
    selamlar...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    Evet arkadaşlar fuardan alıcaklarımı almış bulunmaktayım k&n hava ve k&n-204 yağ filtresi , sbs street excel marka (734hs)on ,(657ls) arka balatalar,iridium ngk buji cr9ehıx-9kodlu hem ordaki usta bu kodlu dedi hem netten baktım cbr 600f diye gosteriyo modellerde ,motul 5100 ester 10w-40 4t yag ,gomme beyaz sinyaller zero cakması cam kendı uretımlerıymıs hatta adresi http://www.pythonglass.com/ ama guzel gercekten cok koyuda degil cam tam istedigim gibi ama puig cam stili degil zeronun taklıdı bu würth balata temizliyici ve petrochem zincir yagı tabi hepsi biraz tuzlu oldu ama sonucta bakarsan dag olur bakmazsan bag olur misali olsun deger benim evlata hepsinin toplu halde resmini cektim sizinle paylasmak isterdim ama nasıl resim koyuluyor bilmiyorum kodlarına kadar sizinle paylaştım bilgisi olan paylassın olmayan hem bilmiş olur marka modelden umarım ise yarar ve ve yeni f modelinide bakma fırsatım oldu ama acık ve net bisey diyim yeni modeli olması beni uzmedi cunku ben hala bizim kasalara hastayım yani yenisi beni etkilemedi yeni rr bir başka tabi onlar etkiledide ama yeni f etkilemedi tabi sonuçta yeni motor teknoloji ama bana boyle 125 250 cc andırıyo motor bi agırlıgını goremedim sadece gorsel olarak konusuyorum tabıkı test etme sansım olmadıgı ıcın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:54 ----------

resim olayını cozdum gibi bakalım olmusmu buna basınca cıkıcak sanırım

http://img143.imageshack.us/i/127sae.jpg/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:05 ----------

birde arkadaslar aklıma sımdı geldı paylasım sızınlede bazı markalar kımı yerde fıyatı yuksek kımı yerde dusuk burda tabı taklıt mal olması dısında soyle bır sey daha var aklınızda bulunsun bazı fırmalar mal alırken ornek verıyorum 10.000 tl lik mal iskontasıyla 2.000 tl lik malın iskontası farklı oldugundan aynı malı kımı yerde uygun fiyata kımı yerde yuksek fıyata alabılıyoruz fiyata yansıyor aslında aynı mal aynı kalıte birde danısma istedigim birsey var fuarda bor mineralli yag katkısı vardı 4 lt 2 tane koyuluyormus gıdenler gormustur belkı ben dusundum ama almadım kullanan varmı hatta www.spesiyal.com.tr adresınıde verım nedersiniz bu olaya kullanana varsa paylasırsa sevınırım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne kadar tuttu bu kadar malzeme

bujiler ile camın fiyatını ayrıca merak ettim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Merhabalar..dün akşam fuardaydım..Çok hoşuma gitti yeni 600F. döndüm döndüm durdum etrafında.Güzel olmuş gerçekten..aynı şekilde 125 r de çok değişmiş..umarım satış konusunda sıkıntı yaşanmazda yollarda görürüz..herkese kazasız belasız şürüşler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:19 ----------

Bu arada sizlere şunu sormak istiyorum.Gerçi Extrema beni uyardı orjinalini al diye ama..98 model bendeki 600f..180*55*17 üzerindeki lastik ama klavuzlarda 160*60*17 yazıyor 98 modele kadar olanlarda..
    bende 160 almayı düşünüyorum..düşüncem yalnışmı değil mi..? çok virajli yollarda kullandığım yok makineyi..şimdiden teşekkürler..

Motosikleti
    orjinalinde ne yazıyorsa onu al derim ben
    çünkü lastikler ile ilgili hesaplamalarda lastiğin yere basma oranları önemlidir. büyük veya küçük alman farklı sonuçlara yol açacaktır hemde güvenli olmayabilir sandığının aksine...

bende düşünüyorum acaba f sportun arka kuyruk grenajı buna olurmu diye (=

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    sağol ilkay..farkındayım elbette lastik ölçülerinin standart olması gerektiğinin..ama üzerindeki ebatlar belirtilenin dışında olunca tereddüt ettim işte..yani 160*60*17..
    98 modelin orjinali 160 olan..onu almam lazım..

bugün fuarda yeni f i inceleme fırsatım oldu göstergelerinin elektronik olması çooook büyük eksi bence devir göstergesi elektronik olmamalıydı. 250r daki gibi yapsalar göstergeleri gerçekten yakışırdı ama gidip elektronik yapmışlar :(
    onun dışında cihaz çok tehlikeli çünkü yanında 10dk dan fazla bi süre kalırsanız sarılıp üstünde yatmak istiyosunuz yanındaki 1000rr ın üstüne bile oturmadım o derece yani

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fotoğraflarda pek o kadar cekici gözükmüyor ama demek canlısı baska oluyormus
    Birisi alsa da fotoğraflarını yüklese
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Fotoğraflarda pek o kadar cekici gözükmüyor ama demek canlısı baska oluyormus
    Birisi alsa da fotoğraflarını yüklese
    aynen öyle, bende sokaktaki halini çok merak ediyorum podyum resimleri hep aynı oluyo bende çektim ama hep aynı pozlar caddeye çıkarcaksın o fıstığı bak o zaman nasıl poz veriyo

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugrasamam o yollarda acemi sürücülerle
    Yürü beee Remzi

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sevmedim yeni modeli gerek kuyruk gerek koltuk gerekse farı ile.
    eski f daha sportif bir havada
    Eskisi direkt pistlerde yarışan makina kanka, bu sport touring olarak piyasaya sürüldü.
    Ama ben beğendim yine de, çağa ayak uydurmuş ve hem sportif sürüş karakterinde, hem de konfor bakımından amacını sonuna kadar yerine getirecek güzel bir makina yapmış Honda bence.

Alıntı bluebox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. nasılsınız f kardeşlerim (özellikle emre abime)
    uzun zamandan beri uykudaydım artık fuarda geldi
    yavaş yavaş uyarıyorum galiba sıcaklar başlasana benim kızıl çıksa garajdan
    offf para olsanda alsak binsen bu yeni f e bukadarda güzel yapılırmı
    dukati gibi komple giydirmeye başladı honda da
    Kısmet, hayırlısıyla o da olur İnşallah.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler var mı satan
    nakit hemen alınır...
    yarın fuarda olucam. telim 0530 932 55 12
    motorunu satmak isteyen varsa iletişime geçebiliriz.
    selamlar...
    Yahu Emir ne alem adamsın yahu, satıp satıp 600F alıyorsun, bu 3. mü olacak?

Alıntı cbrpc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar fuardan alıcaklarımı almış bulunmaktayım k&n hava ve k&n-204 yağ filtresi , sbs street excel marka (734hs)on ,(657ls) arka balatalar,iridium ngk buji cr9ehıx-9kodlu hem ordaki usta bu kodlu dedi hem netten baktım cbr 600f diye gosteriyo modellerde ,motul 5100 ester 10w-40 4t yag ,gomme beyaz sinyaller zero cakması cam kendı uretımlerıymıs hatta adresi http://www.pythonglass.com/ ama guzel gercekten cok koyuda degil cam tam istedigim gibi ama puig cam stili degil zeronun taklıdı bu würth balata temizliyici ve petrochem zincir yagı tabi hepsi biraz tuzlu oldu ama sonucta bakarsan dag olur bakmazsan bag olur misali olsun deger benim evlata hepsinin toplu halde resmini cektim sizinle paylasmak isterdim ama nasıl resim koyuluyor bilmiyorum kodlarına kadar sizinle paylaştım bilgisi olan paylassın olmayan hem bilmiş olur marka modelden umarım ise yarar ve ve yeni f modelinide bakma fırsatım oldu ama acık ve net bisey diyim yeni modeli olması beni uzmedi cunku ben hala bizim kasalara hastayım yani yenisi beni etkilemedi yeni rr bir başka tabi onlar etkiledide ama yeni f etkilemedi tabi sonuçta yeni motor teknoloji ama bana boyle 125 250 cc andırıyo motor bi agırlıgını goremedim sadece gorsel olarak konusuyorum tabıkı test etme sansım olmadıgı ıcın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:54 ----------

resim olayını cozdum gibi bakalım olmusmu buna basınca cıkıcak sanırım

http://img143.imageshack.us/i/127sae.jpg/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:05 ----------

birde arkadaslar aklıma sımdı geldı paylasım sızınlede bazı markalar kımı yerde fıyatı yuksek kımı yerde dusuk burda tabı taklıt mal olması dısında soyle bır sey daha var aklınızda bulunsun bazı fırmalar mal alırken ornek verıyorum 10.000 tl lik mal iskontasıyla 2.000 tl lik malın iskontası farklı oldugundan aynı malı kımı yerde uygun fiyata kımı yerde yuksek fıyata alabılıyoruz fiyata yansıyor aslında aynı mal aynı kalıte birde danısma istedigim birsey var fuarda bor mineralli yag katkısı vardı 4 lt 2 tane koyuluyormus gıdenler gormustur belkı ben dusundum ama almadım kullanan varmı hatta www.spesiyal.com.tr adresınıde verım nedersiniz bu olaya kullanana varsa paylasırsa sevınırım
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Bu arada bakarsan dağ olmaz bağ olur.
    Bor katkısına ben pek sıcak bakmıyorum açıkcası, belki de eski kafalıyım ama kullanmaktan yana değilim.

Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar..dün akşam fuardaydım..Çok hoşuma gitti yeni 600F. döndüm döndüm durdum etrafında.Güzel olmuş gerçekten..aynı şekilde 125 r de çok değişmiş..umarım satış konusunda sıkıntı yaşanmazda yollarda görürüz..herkese kazasız belasız şürüşler..

Bu arada sizlere şunu sormak istiyorum.Gerçi Extrema beni uyardı orjinalini al diye ama..98 model bendeki 600f..180*55*17 üzerindeki lastik ama klavuzlarda 160*60*17 yazıyor 98 modele kadar olanlarda..
    bende 160 almayı düşünüyorum..düşüncem yalnışmı değil mi..? çok virajli yollarda kullandığım yok makineyi..şimdiden teşekkürler..
    Orjinalinden şaşma dostum.

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    Ne kadar tuttu bu kadar malzeme

bujiler ile camın fiyatını ayrıca merak ettim

Hepsi 640 tl tuttu camın fiyatı 100tl bujı 110 tl tuttu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 ----------

Hayırlı olsun güle güle kullan. Bu arada bakarsan dağ olmaz bağ olur.
    Bor katkısına ben pek sıcak bakmıyorum açıkcası, belki de eski kafalıyım ama kullanmaktan yana değilim.

Dogru diyosun mesajı baya gec saatte yazdım onun etkısı var sanırım evet bor olayı benımde ıcıme sınmedı almadım bende

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    hay kafama kuşlar pislesin ya offf arkadaş ne sabırsızlık yaptım sanki şimdi almasaydım 2006 yı hem motorum çalınmış olmycaktı hemde buna sarılırdım direk fuarda zaten kredi faizleri baya düşüktü hem sıfır motor hem yeni hem güzel hem güzel hem güzel aaaaaaaaaaaaaaaa motorun çalınması yetmiyomuş gibi şimdi bide bu oturdu içime offff

bu ara da bende resimlerde beğenmemiştim bu kızanı ama yakınına gidince gözüm ne 1000rr ne 600rr gördü bunda takıldım kaldım :D
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    yeni 600F'in de cok satılacağı düşüncesindeyim.

Senin motorun mu calındı? nasıl oluyor anlamıyorum arkadas? sigorta felan bişey yapamıyor mu ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    ya ben motoru altım bir kere adam akıllı ben bide kardeşim sürebildi daha ruhsatın ikinci sayfası gelmemişti kasko için gerekliymiş sadecee satış belgesi yetmiyormuş eh bizimde işimize geldi biraz para toparlarız dedik 5 gün oldu 5. gün çalındı motor :S bizde suç ne kasko yapmadığın motorla gezersinki ...
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun kardeş, nerde nasıl oldu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler