Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawa z750s
    lastik arayan arkadaşlara:okmeydanında avon lastikleri satan bir yer var.600 km kadar kullandım.çok güzel lastikler.ömrü hakkında henüz yazamasam da tutuş gayet başarılı.210 kiloluk banditoya neredeyse tek elle peg sürttürecek kadar iyi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 ----------

ne 600'ü 6000 ya.kendi kendimi eleştiririm,hiç acımam...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsettiğin yeri biliyorum, bu arkadaş kendisi ithalatçı olduğundan fiyatları uygun; hatta bizim bujilerin tanesini 30 TL'den satıyor. Gittiğimde lastiklerden de bahsetmişti.

Motosikleti
    kawa z750s
    valla avonların tadını unutamıyorum.bandit 600 le dediğim gibi baya bir yol yaptım.şimdi z750 de michelin var.sıfır ve taze lastik olmasına rağmen tutunmuyor.bugun bir gsxr750 ile sarıyere kadar sahilden gazladık.ısınmadı ısınmadı.her viraj girişinde arka başka alemlerde,çıkışta ise bambaşka alemlerde.3. viteste bile boşa donüyor...avonu deneyin...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Emir.
    Ama maalesef dediğin rakamlara pek güçlü makina yok sen de biliyorsun, mecbur GT250 filan bakacaksın artık. Biraz daha ekleyip ER6 da olabilir tabi.
    sağol Emre.
    ya şimdi 250cc ye düşmek istemiyorum 500cc 50 hp civarı bişeyleri zorlamak istiyorum. honda cbf500 hoşuma gidiyo hem 57 hp hem su soğutmalı hem de 150 arka lastik var baya kalıplı cc sine göre. gerçi onlarda ortalama 8 bin fiyat istiyolar 2006 modele.
    anlamıyorum zorlasan 600f gibi makineyi 11 bine alırsın aynı model 500cc makine 8 bin. yani hepi topu aralarındaki fark 3 bin mi anlamıyorum.
    istanbulda bi tane 2006 cbf500 var 6.800 demiş. düzgün gözüküyo onu zorlayabilirim belki satılmazsa bu aralar. ama hafta içi istanbula gelip satış almak zor olucak ankarada da adam gibi motor yok
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selam.
    dün itibariyle motorumu sattım :(
    buji filtre lastik derken dün ilana ciddi bi müşteri geldi çok da düzgün genç bi arkadaşımdı motora baktı 500 tl kapora verdi bugün de noter satışını verip motoru teslim edicem.
    inşallah hayırlısıylaq hayrını görerek kullanır.

600f'e çok alışmıştım inanlmaz da seviyordum şimdi motor almadan da duramam. fuardan aldığım kask da elimde patlar sonra hem
    bana acil motor önerin arkadaşlar ne alabilirim. 5-6 bin seviyesine. 250cc ye inmek de istemiyorum zaten 109 hp den sonra neye binsem kesmeyecek :(((
    Hayırlı olsun diyelim.... Daha iyisini en kısa zamanda yeniden kavuşursun inşallah...Er 5 lere bak derim... Güzel makinelerdir... Tabi tarz olsun demezsen...

sağol Emre.
    ya şimdi 250cc ye düşmek istemiyorum 500cc 50 hp civarı bişeyleri zorlamak istiyorum. honda cbf500 hoşuma gidiyo hem 57 hp hem su soğutmalı hem de 150 arka lastik var baya kalıplı cc sine göre. gerçi onlarda ortalama 8 bin fiyat istiyolar 2006 modele.
    anlamıyorum zorlasan 600f gibi makineyi 11 bine alırsın aynı model 500cc makine 8 bin. yani hepi topu aralarındaki fark 3 bin mi anlamıyorum.
    istanbulda bi tane 2006 cbf500 var 6.800 demiş. düzgün gözüküyo onu zorlayabilirim belki satılmazsa bu aralar. ama hafta içi istanbula gelip satış almak zor olucak ankarada da adam gibi motor yok
    500cc karbüratörlü ve üretimden kalkmış bir makinaya 8 bin verene kadar, 8500 TL'ye 2006 ER-6N alma şansın var. Ama bu fiyatlara çıkma durumun yoksa eğer, alternatiflerin ER-5, GS-500, GT250 gibi görünüyor.

Aşağıdaki ilanı buldum:
    http://www.sahibinden.com/13_500_er_...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:21 ----------

http://www.sahibinden.com/650cc_er6f...XQQdisplayitem

Emir bir de GT650 ler var tabi:
    http://www.sahibinden.com/uygun_fiya...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/hyosung_gt...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    500cc karbüratörlü ve üretimden kalkmış bir makinaya 8 bin verene kadar, 8500 TL'ye 2006 ER-6N alma şansın var. Ama bu fiyatlara çıkma durumun yoksa eğer, alternatiflerin ER-5, GS-500, GT250 gibi görünüyor.

Aşağıdaki ilanı buldum:
    http://www.sahibinden.com/13_500_er_...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:21 ----------

http://www.sahibinden.com/650cc_er6f...XQQdisplayitem

Emir bir de GT650 ler var tabi:
    http://www.sahibinden.com/uygun_fiya...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/hyosung_gt...XQQdisplayitem
    ilnalar için çok teşekkür ederim Emre.
    şimdi dediğin gibi alternatifler fazla değil. gönül er-6 istiyor ama bakıyorum 8 bin seviyesindeki er-6 lar biraz yorgun alıp lasik zincir dişli balata girişmek gerekiyor o zaman da geldi motor 9 bine ve 600f i satmış olmanın esprisi kalmıyor o zaman :(
    cbf 500 konusunda haklısın. çok yüksek fiyat istiyorlar asla 8 bin lira vermem o motora. eğer 6500 -7000 aralığında olursa mantklı olacak yoksa gerçekten alınmaz o rakamlara.
    gt250 hiç istemiyorum en azından bi 45-50 hp olsun diyorum motorda ama dediğin gibi gt650 ler uygun duruyo benim için ama hyoya güvenemiyorum.
    dün ankarada 2007 bi gt650r buldum 7000 gibi alınır hatasız olduğu söyleniyor ama ne bileyim hyodan ciddi çekiniyorum. acaba diyorum gs500 hem daha ucuz hem de daha mı güvenilir olur hyosunga göre ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:19 ----------

Alıntı Baytar_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun diyelim.... Daha iyisini en kısa zamanda yeniden kavuşursun inşallah...Er 5 lere bak derim... Güzel makinelerdir... Tabi tarz olsun demezsen...
    teşekkür ederim hocam, yanımdan hızlı geçmeyin tamam mı
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Hyo'dan o kadar korkma yahu, ben 1 sene 19000 km GT250R kullandım ki, GT650 kalite olarak 250'likten çok daha üst seviyede. Zaten kullanılan motor Suzuki DL650 motoru, lastikler Bridgestone, şase sağlam. Bence bu fiyata alınabilecek en güçlü makine. ER6'dan da 7 HP güçlü. Hatta sana tavsiyem, forumdaki kullanıcılarıyla bir irtibata geç.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kullanıcısı 3 tane 5 tane
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar bakıyorum ciddi ciddi makinalara. hyo 650 gt ve gtr lar da cazip gözüküyor en azından şekil olarak gtr lar tatmin edici, bi yandan cbf500 kovalıyorum bakalım havalar ısınıp fiyatlar yükselmeden almam lazım , ah bi istanbulda olsam çok kolay olucaktı burada doğru düzgün motor yok :(

arkadaşlar bakıyorum ciddi ciddi makinalara. hyo 650 gt ve gtr lar da cazip gözüküyor en azından şekil olarak gtr lar tatmin edici, bi yandan cbf500 kovalıyorum bakalım havalar ısınıp fiyatlar yükselmeden almam lazım , ah bi istanbulda olsam çok kolay olucaktı burada doğru düzgün motor yok :(
    Buradan bizim yardımcı olabileceğimiz birşey olursa haber ver Emir, ciddi ilgilendiğin makina olursa biz de gidip bakarız istersen, sen de son aşamada almaya gelirsin.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Buradan bizim yardımcı olabileceğimiz birşey olursa haber ver Emir, ciddi ilgilendiğin makina olursa biz de gidip bakarız istersen, sen de son aşamada almaya gelirsin.
    çok saol Emre, sana yakın yerde bi motor olursa rahatsız ederim seni çok da iyi olur gerçekten, çünkü bu aralar işte çok yoğunum ve ancak bir gün kaçıp gelip satın alıp dönmem gerekir önceden anlayan bi arkadaşın motora bakması alınır ya da alınmaz demesi harika olur.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Tam seviniyoduk havalar ısındı artık motorlarımıza atlayıp gezebilicez derken bırakın motoru arabama bindiğimde bile donuyorum bu sezon ne zaman açılcak

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Slm arkadaşlar biz sezonu biraz erken açtık galiba... hafta sonu gölbaşı çevre yolunda gazladık biraz, öğle saatlerinde güzeldi hava tam bahar havası.. ama aşkam dönerken baya bir üşüdük...

Birde nasıl oldu anlamadım sol gidon denge topuzum düşmüş...zaten belliydi yolda viraya yatıyorum sola doğru motor sağa doğru kaçıyor ben yatıyorum o kaçıyor... birde durduk mola verdik baktım gidon topuzum düşmüş...

Şimdi elciklerle birlikte değiştireceğim değiştirmesini de... rizomalar baya bir uçuk.. sadece ellik 110 tl ve en büyük denge topuzu 65 gr olanı oda 110 tl, smal denge topuzu ise 65 tl..

Bir arkadaş yurt dışından getirttiği elcik ve denge topuzu var.. 50şerden 100 tl.. elcikte kısa orta ve uzun gaz aparatı yok.. zaten rizoma alsamda orta olanı kullanacağım için çok önemli değil...

Ama aklımı karıştıran denge topuzları.. bir tanesini tarttırdım 0,178 kg geldi. uyku sersemi benmi yanlış anladım yoksa kadınmı yanlış tarttı onuda anlamadım ya.. bu ağırlık yeterlimi onuda bilmiyorum...

manetler nikelajlı olduğundan elcikleride gümüş renkli olandan takacağım.. kırmızı düşünüyordum ama kırmızısı çok pembemsi cırtlak birşey...

yüzde elli fark arada rizoma ile birisi 220 tl birisi 100 tl hangisini taktırayım hala düşünmekteyim...

Siz ne dersiniz?

Motosikleti
    cbr 600 f
    Slm arkadaşlar biz sezonu biraz erken açtık galiba... hafta sonu gölbaşı çevre yolunda gazladık biraz, öğle saatlerinde güzeldi hava tam bahar havası.. ama aşkam dönerken baya bir üşüdük...

Birde nasıl oldu anlamadım sol gidon denge topuzum düşmüş...zaten belliydi yolda viraya yatıyorum sola doğru motor sağa doğru kaçıyor ben yatıyorum o kaçıyor... birde durduk mola verdik baktım gidon topuzum düşmüş...

Şimdi elciklerle birlikte değiştireceğim değiştirmesini de... rizomalar baya bir uçuk.. sadece ellik 110 tl ve en büyük denge topuzu 65 gr olanı oda 110 tl, smal denge topuzu ise 65 tl..

Bir arkadaş yurt dışından getirttiği elcik ve denge topuzu var.. 50şerden 100 tl.. elcikte kısa orta ve uzun gaz aparatı yok.. zaten rizoma alsamda orta olanı kullanacağım için çok önemli değil...

Ama aklımı karıştıran denge topuzları.. bir tanesini tarttırdım 0,178 kg geldi. uyku sersemi benmi yanlış anladım yoksa kadınmı yanlış tarttı onuda anlamadım ya.. bu ağırlık yeterlimi onuda bilmiyorum...

manetler nikelajlı olduğundan elcikleride gümüş renkli olandan takacağım.. kırmızı düşünüyordum ama kırmızısı çok pembemsi cırtlak birşey...

yüzde elli fark arada rizoma ile birisi 220 tl birisi 100 tl hangisini taktırayım hala düşünmekteyim...

Siz ne dersiniz?
    abi belki işine yarar
    http://www.sahibinden.com/rizoma_den...keyword=rizoma

karizmada farklı marka var aynı tasarım ordada 75 keşke istanbulda otursaydın

Siz ne dersiniz?
    Alternatif olarak düşünürsen ben elcik olarak Harris (silikon), denge topuzu olarak da Yoshimura kullanıyorum.
    Elciklerin Rizoma'dan daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum, Rizoma kullanan birçok kişi bir süre sonra eli acıttığını söylüyor. Zaten Rizoma'nın olayı işlevsellikten çok görsellik bence.
    Gidon denge topuzlarını rahmetli Tuğper'le beraber Mototal'dan almıştık, o zamanlar fiyatı 50-60 TL gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam..

Aşağıya fotoğraflarını ekliyorum:

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ikiside güzel... rizoma zaten marka... ama dediğin gibi gösteriş ön planda sanırım...aslında onuda arıştırdım yarışlarda kullanılan bu bizim aldıklarımız değilmiş.. yarışlarda kullanılan rizoma elciklerin fiyatı 285 tl.. denge topuzu hariç..özelliği ise eli rahatsız etmemesi ve rahat bir sürüş sağlaması... 100 tl ye satılanlar aynı fonksiyonda ama diğeri gibi hassas değil ve görüntü öncelikli...

bluebox kardeşim verdiğin linki açtım.. 85 tl diyor sadece elcikmi yoksa topuzu ile birliktemi acaba... onu nasıl öğreneceğiz.. valla aynen dediğin gibi...motorcular için istanbul ayrı bir güzellik ayrı bir ayrıcalık... orada olmak vardı..

ikiside güzel... rizoma zaten marka... ama dediğin gibi gösteriş ön planda sanırım...aslında onuda arıştırdım yarışlarda kullanılan bu bizim aldıklarımız değilmiş.. yarışlarda kullanılan rizoma elciklerin fiyatı 285 tl.. denge topuzu hariç..özelliği ise eli rahatsız etmemesi ve rahat bir sürüş sağlaması... 100 tl ye satılanlar aynı fonksiyonda ama diğeri gibi hassas değil ve görüntü öncelikli...

bluebox kardeşim verdiğin linki açtım.. 85 tl diyor sadece elcikmi yoksa topuzu ile birliktemi acaba... onu nasıl öğreneceğiz.. valla aynen dediğin gibi...motorcular için istanbul ayrı bir güzellik ayrı bir ayrıcalık... orada olmak vardı..
    Linkdeki fiyat sadece topuz için geçerli, elcikleri tanıtmak amaçlı koymuşlar oraya.
    Buradan birşey lazım olursa siz beğenin, bizden yakın olan arkadaş alıp gönderir size beyler.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Linkdeki fiyat sadece topuz için geçerli, elcikleri tanıtmak amaçlı koymuşlar oraya.
    Buradan birşey lazım olursa siz beğenin, bizden yakın olan arkadaş alıp gönderir size beyler.
    Eyvallah sağolasın.... öyle olacak zaten... oralardan birşey lazım olduğunda kimden yardım isteyeceğiz başka kimimiz var ki

bende sonradan fark ettim yazıyı yazdıktan sonra topuzun fiyatıymış.. elcikle birlikte nerden baksan 200 tl eder... bizi aşar...

benim elciklerde bire bir aynısı gibi bir kagıda Rizoma yazıp selebantla yapıştırdım mı oldu sana rizoma elcik

exposy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride 200i evo
    [IMG]belgelerim/resimlerim/my motos/my cbr 600f/Goruntu(431).jpg[/IMG]
    motorcu adamın geri vitesi olmaz!!!
    hep ileri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler