Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    beyler forum iyice hareketlenmiş iii nice 48. sayfalara hep beraber...bu arada ben zcme bide abi almayı düşünüorum hyosung GT 250R alıcam galiba bakalım HAYIRLISI..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ii abi hayırlısı şimdiden hayırlısı olsun bende forma yeni katıldım

Motosikleti
    scooter
    Vaz geç dostum ÇİN İŞİNDEN.

Motosikleti
    Honda vfr800
    merhabalarrr arkadaslar walla bu aralar hııcc katılımıım napalm ısler ıste yogın nese sızlerle yaza ınsç cok gzel seyler yapcaz herkese tekrar slmlar topcı bırakmayın lutfen

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı Delimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaz geç dostum ÇİN İŞİNDEN.
    hyosung çin malı deil bilader kore malı....

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    hala şu topice cin malı almaın fln yazıosunuz yha o kadar şeyden sonra bn size hiçbişey demiorum arkadaşlar...

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    of yha topic yine ölü durumda!!!

hadi sheltox hadi ozan hadi sky abi katılım ltfn...

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Arkadaşlar inanır msınız burda havalar öyle boktan ki haftalardır yağmur yağıyo MOtorla şurdan şuraya gidemiyorum valla zaten soğudu üstelik motorla seyahat biraz yatıcak gibi....
    BIrak motoru biz evden çıkamıyoz dışarı yağmur çamur...Hal böyle olunca konuda kalmıyo sürekli konuşacak öyle ilginç bi durumdayız yani...

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    napalım sağlık olsun bunlarıda görücekmişiz demekki ölüp ölüp dirilio form aç gündür ilk defa yazdı biri ahh ah...

Motosikleti
    mondi 150MC
    hadi beyler formu diriltelim...arkadaslar motoruma canta taktım sonrada cantaya ses sistemi koydum cok kro oldu beenmedım cıkardım attım nasıl ama ii demi...yaa beyler bu arada aranızda fuara gıdecek varmı c tesi gunu bn arkadaslarla gidicem büyük ihtimal...biletleri felanda ayarladık hadi hayırlısı ...hadi yazın bişiler

Motosikleti
    Honda vfr800
    SLM byler bu ne bu yaw gotumu kaldrcak wakit yoq kac hafta oldu girmeyeli onu bile hatirlayamiorum alla alla ule burdada tam abartisiz 1 gun ara ver di ve tam16 gundur havadan bir an olsun bulut gitmedi 2 haftadan beri sadece motoru peryodik calistirma disinda hic bi halt edemedm zaten forumda kopmus nese artikin yaza canlancazzz cok pis gezilerle geri gelcem soz nese is cok haddi herkese kolay gelsin

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    kafam çok karıştı arkadaşlar yha ozan kardeşimle konustuk brz yeni motor alıcakmıs zc yi satıcakmıs zc yi alma bence dedi sonradan çok sorun çıkartıo dedi off of tm herşey tmm oluo bi sorun çıkıo naapcam bn???....

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Ozan Zc ile o kadar çok oynadı ki tabi çıkartır o ZC değil OZANCE oldu Zc o fiyat/performans olarak bu mondialler veya kanuniler arasında en iyi motordur bence... Ha ama sen çıtayı yükseltirsen tabi Zcden iyiler var...Kimseye kulak asma ZC alacaksan al KRONİK bi derdi yok Çakmaklığı Dışında

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    saol sky abi de çakmaklıkda ne sorun war?

sky abi bizim resimleri unutma haa!!! bekliorum resimleri

iice öldürdünüz topici ama yinede baktımda çoğu topıcden ii topıcımız

//zc forever//
    En ummadığın yerden bişi çıkabilir ve hayatını değiştirebilir! Hayallerinin peşini bırakma, hayat süprizlerle doludur... :cat:

Motosikleti
    mondi 150MC
    kanka bence zc alıcaksan 0 km alma git 2. el al sorunsuz temız 1600den fazla verme 4000 kmden fazla da alma bu sartlarda temız bulabılıyorsan kacırma tabi kış gelıyo fıatlar aşşagı dogru cekılcek acele etme ama nisandan sonra motor alma fiyatlar ucuyo ozmaan kadar al yada 1 sene bekle //zc forever// benim bu laf mesur oldu

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Olm söyledik ya çakmaklığa zırt pırt basarsanız sigorta atabiliyo
    Yani takılı dursun ama kullanma derim yani bende 3-4 kere kullandım sonra bigün yine bi bastım gitti sigorta

Resim diyonda sana resmen ZC resim şov yaptım daha ZC'nin neresinin resimlerini koyayım?Her tarafını koydum içi dahil + zaten yağmur çamur yıkılıyo marmaris

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    peki öle olsun... bn artık yazmaya bilirim haberiniz olsun arkadaşlar herşey için çok teşekkür ederim...
    En ummadığın yerden bişi çıkabilir ve hayatını değiştirebilir! Hayallerinin peşini bırakma, hayat süprizlerle doludur... :cat:

Motosikleti
    Honda vfr800
    hey nere yaw kardesler gitmen yawf nolcak buranin hali sonra hey nere gidionuz huhu gelin bakim ...

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Kızlar bakın size bi konu buldum
    Motoru çalıştırdığınızda sabah vea gece gerçi gece daha da farkeder ama devir saati kaç binde başlıyo ve eğer ısındırmadan binip gazlarsanız kaç binlere çıkıyo??

Benim motor ısınmadan binilirse devir saati 11e kadar çıkıyo ama rölantide şöyle bi 7-10 dakika bekletirsem 2bine düşüyo ve düzeliyo ama motor üşürse yani uzun yola çıkarsa yine devir saati yükseliyo... Sizlerde durum nedir??

BU arada 6018 Kmdeyim MAŞALLLAH

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    bn zc aldıktan sonra aranıza katılırım arkdaşlar siz takılın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler