Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    avengers
    Çok teşekkür ederim bu motoru alicam herhalde😂görünüşü ve firen sistemi benimde çok hoşuma gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    0909halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacak kısmetse )
    2017 modeli gelecek mi bu motorun? Ses seda yok uma'dan. Avustralyada 14 beygir olarak satılıyo. Bize de gelecek mi acaba ?

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Lastik basınçları nekadar olmalı. Bilgisi olan var mı?

dummy decoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    On 25 arka 29

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı dummy decoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On 25 arka 29
    Tmm. 29ön 30arka yapmıştım. Düşüreyim

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Arkadaşlar bugün motoru ilk defa +28 derece sıcaklıkta deneme imkanım oldu. Öncelikle "150cc motorda su soğutmaya ne gerek var?" diyen arkadaşlarımı buraya bir daha bekliyorum. Dünyanın yolunu gittim gram şişme yapmadı. Performans da düşmedi. Bugüne kadar 2-3 tık arası gidip gelen hararet göstergesi sıcak havanın da etkisiyle 5'e yükseldi. Radyatör fanı açıldıktan sonra da hızla soğudu motor. Anlaşılan o ki alev gibi yanan temmuz ve ağustos sıcaklarında CBF gibi şişmeyecek bu motor.

Motosikleti
    Yamaha MT 125, Cf Moto 150NK
    Uzun sayılacak bir aradan sonra tekrar merhabalar arkadaşlar, motorumu alalı Bir ay sonra 1 yıl olacak, 7000km oldu şükür bir sıkıntı çıkarmadı, sadece 1den boş vitese geçişte ufak bir zorlanma oluyordu oda düzeldi gibi, yakıt konusunda kafasında soru işareti olan arkadaşlar için,genelde agresif kullanmama rağmen ortalama 13-17krş arası diyebilirim, bu motoru diğer çin motorlarından farklı bir yere koymanızı tavsiye ederim, emin olun donanım olarak birçok Japon'dan daha iyi, 7 yıldır aktif motor kullanıyorum, mondial znu125, yamaha mt125, mondial vulture mr150 derken 4. Kez sıfır olarak aldığım motor ve her yönden iyi bir motor olan yamaha mt125de bile bukadar keyif alarak motor kullanmıyordum, bakımları gayet ucuz, sıradan mondial motorları nekadarsa bunlarında bakımı aynı fiyat,nitekim aynı şirket olan Uğur Motorlu Araçlar tarafından servisi karşılanıyor, arka lastik konusunda şiddetle değiştirmenizi tavsiye ederim, çöp demesekte ufak hatalar ciddi problemler yaratabilir, kısa sürede anlas yada başka bir lastikle değiştireceğim, sigorta konusuna gelince de en düşük 1200 fiyat çıkmıştı ama ben şans eseri sosyal medya aracılığıyla tanıştığım motorcu bir sigortacı aracılığıyla 367₺ ye yaptırdım, isteyen olursa facebook aracılığıyla bana ulaşsın yardımcı olmaya çalışırım, buraya pek sık bakamıyorum, herhangi soru ve fikir almak isteyen olursa Facebook üzerinden benimle iletişime geçsin, severek cevap veririm, tekeriniz düz bassın.

Beyler bu motora yan korumalık taktıran var mı

Motosikleti
    KTM Duke 200
    merhaba arkadaşlar
    yakıt güncellemesi vereyim. motoru 0 aldığımdan beri 135 liralık yakıt almışım, yapılan toplam km 897. tamamen istanbul şehir içi.
    o zamanki yakıt fiyatı ile şimdiki ortalaması ile 100 km de 2.8 litre yakmışım.
    kitapçıkta yaklaşık 2.9 litre yazıyor zaten.

not: avustralya için basılmış ingilizce kitapçıkta türkçesinde olmayan sayfalar ve bilgiler var. lastik basıncı, yakıt tüketimi,zincir bakım aralıkları, düzgün rodaj bilgisi vs. ekstra bilgiler mevcut indirmenizi tavsiye ederim.
    TA6AHE bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Burdan link paylaşırmısınız

Motosikleti
    KTM Duke 200

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    bugün altın elbiseli adam'ın tanıtımını yaptığı motosiklet.

dummy decoy bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    buralar karışcak vaziyet alın
    dummy decoy bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altınlı babuş test ederken beygir 12 den 16 ya çıktı. Ne kadar severek veya duygusal yapıyorsa işi artık haberi yok. Bi ara cbr 250 de tekrde 23 beygirken 17 ye düşürmüştü

Motorun hiçbir şeyini eleştirmedi, bol bol övdü, motorlar hayırlı olsun dedi 9 bin fiyat topuna girmedi! Servis yedek parça da yok

bu arada fiyat 6700 falanken iyiydi. 8900 biraz şakacı bir rakam. denk olmasada 5100 hero t-sport, 5300 hunk, 6600 nafaka vermeden boşayabildiğin hamarat ev avradı cbf var.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Bu motoru eleştiren arkadaşlar, üzerinde cf yazmayıp başkabir japon markası yazsaydı eminim yere göğe sığdıramazlardı. Bu paraya bedava bu motor. AEAdama gelince, işini yapmış

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Ya ben anlamıyorum Çinliler bizden korkularına 5000 km duvar örmüş şimdi bizimkiler korkuyor . Çin e tü pis kaka YBR al CBF al bilmem ne. Bir kere üstüne oturup sürmemiş kimseyi beğenmeyen tipler. Motorun kötü yanlarını söylemiş işte doğru hepsi . Lastikleri kötü sele kötü demiş doğru. Benim motorum cf değil ama bu motoru çok iyi tanıyorum ve sürdüm NET

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Selam arkadaşlar.CFMOTO kullanan bir arkadaşınız olarak kırmızı ışıkta veya biyere park ettiğimde yanıma gelip kaç cc abi diyip beğenen başka mmarka motosiklet kullanan çok arkadaşlar oluyor buda beni açıkçası memnun ediyor.tabi bu memnuniyet bununla kalmasın diyen arkadaşlar olabilir haklılar ama ben ilk ve ikinci bakımlarını yaptırmaya gittiğimde servisindende memnun kaldım.bi Arkadaş parça yok,servis yok demiş acaba Kendi motosikleti Cfmoto'mu değilse bu yorumu neyegore yapmış.kiskananlar çatlasın��

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

[IMG][/IMG]

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hayati01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.CFMOTO kullanan bir arkadaşınız olarak kırmızı ışıkta veya biyere park ettiğimde yanıma gelip kaç cc abi diyip beğenen başka mmarka motosiklet kullanan çok arkadaşlar oluyor buda beni açıkçası memnun ediyor.tabi bu memnuniyet bununla kalmasın diyen arkadaşlar olabilir haklılar ama ben ilk ve ikinci bakımlarını yaptırmaya gittiğimde servisindende memnun kaldım.bi Arkadaş parça yok,servis yok demiş acaba Kendi motosikleti Cfmoto'mu değilse bu yorumu neyegore yapmış.kiskananlar çatlasın��

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

http://<a href="https://hizliresim.c...yb.jpg</a></a>
    Geçen gün Süleyman Demirel Bulvarında künefecinin önünde gördüm park halinde. Plakayı göremedim ama pek kullanan yok sanırım. Siz miydiniz bilmiyorum ama motor gerçekten çok güzel görünüyor. Boyuma göre ufak kalıyor olmasa kesinlikle alırdım.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bir kere yolda gordum dikkat çekiyor alet
    Yakından görmedim

Aea bu kadar övdü ise fiyatı yakında costururlar 400cc için.

Aşırı duygusal bir inceleme olmuş.

Merhaba, her ne kadar internet üzerinde inceleme vb. gibi şeyler yapsam da ne bir makale nede bir teste ulaşabildiğim bu motorun ön fren sistemi hakkında size soru sormak ve mümkünse detaylı bir bilgi almak istiyorum. Şimdi EBS sistemi diye bir sistemden bahsetmişler, bu sistemin adını da Efficienty Braking System demişler yanlış hatırlamıyor isem. Ama internet de böyle bir sisteme ait hiç bir makale veya bilgi yok, Electronic Braking System olan EBS var, şimdi bu motorda ki tam olarak nedir ? Barkın abi videosunda Euro 4 demiş, o zaman bu motorda ABS türevi bir şey olmalı ki Euro 4 olsun, lütfen detaylı bir açıklama yapılırsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)