Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozanercanakc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max
    Tasarımı falan güzel. zira bu motoru tasarlayan firmayla, duke ü tasarlayan firma aynı.
    Fiyat biraz pahalı olsa da ihtiyacına göre alanlar olacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun kasası gerçekten albenili . Fakat belirtilen güç değerleri bana da biraz düşük geldi :( .

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce bir sitede reklamına denk geldim görünüşü çok hoş fakat hiçbir bilgi yok biryerde . 7000tl fiyatı var ktm duke 125 e benzettim ben . Fuarda gören bilgisi olan var mı? İlerde iyi satış yapabilir gibi duruyor .. http://www.cfmoto.com.tr/model/touring/150-nk
    Malesef Uğur Motorlu Araçlar (Mondial) fuarda yoktu o yüzden 150nk yı göremedik. Hayal kırıklığı oldu benim için.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir yanlışlık mı var diye firmanın orjinal sitesine de baktım gerçekten tork ve güç değerleri böyleymiş. Yani 150 cc motor nasıl olur da 125 cc motor torku verebilir anlamıyorum ?

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce bir sitede reklamına denk geldim görünüşü çok hoş fakat hiçbir bilgi yok biryerde . 7000tl fiyatı var ktm duke 125 e benzettim ben . Fuarda gören bilgisi olan var mı? İlerde iyi satış yapabilir gibi duruyor .. http://www.cfmoto.com.tr/model/touring/150-nk
    CF Moto'yu Uğur mondial getiriyor, yedek parça sıkıntısı muhtemelen çok olmaz.

Bosch yakıt enjeksiyonu varmış, su soğutma da varmış...

yahu... alsak mı ki acep? Hışı çıkmış bir cbr250 alağıma ya da cbr125

Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hemen git al bu motoru stokları tükenmek üzereymiş yamahayla mondiali aynı kefeye nasıl koyuyorsun ybr hepmi 6.180 tl idi hayır zamlanarak buralara geldi ilk çıkan ybr 2003 yılında ülkemize geldi vede 2.300tl idi bu daha yeni çıkmış 7 bin tl çok bu rakam çok verilmezde mondial bu alırsın arızası bitmez satarsın yüzüne bakmazlar ama yamaha çok çabuk satılır çin malı mondi yamahadan üstün olamaz üst rakamlarada satmaz.
    ybr ilk geliği zaman da ucuz değilmiş:,

Ocak 2003'ün 2300TL'si Ocak 2016'nın 6992TL'sine denk. > http://www3.tcmb.gov.tr/enflasyoncalc/enflasyonyeni.php

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yanlışlık mı var diye firmanın orjinal sitesine de baktım gerçekten tork ve güç değerleri böyleymiş. Yani 150 cc motor nasıl olur da 125 cc motor torku verebilir anlamıyorum ?
    Adamlar muhtemelen gerçek değerleri yazmışlar da ondan, malum motosiklet dünyasında büyük firmalar da dahil rakamlarla oynama mevcut. Örnek isterseniz CBR250 kaç beygir? 23 mü 18 mi? Ya da performans egzozu kaç beygir güç artırır? Yoksa düşürür mü?

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-cfmoto-cf-moto-ile-2016-ya-damga-vurun-261308081/detay

mart sonunda satışa başlanması planlanıyormuş buda bir ilanı
    fena durmuyor motor benim hoşuma gitti bide gerçekte görüp denemek lazım.

Motosikleti
    honda cbr 250
    ya bende bi sorun var yada ciddi ciddi mt-25 e benziyor hemde az buz değil
    yamaha mt 25
    150nk

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Cizimler zaten kiskadan tasarim felaket duruyo kagit ustunde de gayet yeterli bir makine umarim beklentileri karsilar çevremizde goruruz

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Tasarımı ve rengi çok hoş. Şuan rakibi pulsar 150ns görünüyor fiyat aralığında fakat 12bg düşük gibi geldi bana

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sitemizin anasayfasında eşşek kadar reklamı var aylardır,yenimi gördünüz helal

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bence çok hoş motor. CF Moto bana göre çok yol kat etti. Ben önümüzdeki yıllarda pazarda pay sahibi olacağını düşünüyorum dünyada.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Firmaların gerçek beygir güçlerini yazmadıkları konusu iddiadan başka bir şey değil. Ne söylüyorlarsa inanmak durumundayız. İspatla deseler kimse iddiasını ispatlayamaz ama gerekirse firma çıkarır test sonuçlarını koyar. Üretici firma dışındaki taraflar motosikleti test cihazında test edebiliyor olsalar da cihaz sdadece tekerlek gücünü verecektir, oysa teknik özelliklerdeki güçler krank çıkış güçleri oluyor. Şahsen ben güç üzerine yapılan muhabbetlerin hiçbirisine inanmıyorum, bana göre firma ne diyorsa doğrudur. Aksini söyleyen olursa da ispatla derim konu kapanır.

Performans egsozu falan da bana göre hikaye. Geçen gün Akrapovic satan firmanın sitesinde bakıyorum, 100 küsür BG'lik motorun gücü bunu takınca 2.5 BG artıyormuş. Fiyatı ne 4000 TL ? Yarışa falan girmiyorsanız verilen paraya yazık.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Motorda bir duke havası var. Kafa garenajı filan andırıyor. Bence hoş motor. Böyle ciklet gibi rengi var
    seko nun çektiği fotoğrafta jantlar siyah yalnız.

Ya bu motorla 500-600 km lik geziler yapilabilir mi?

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firmaların gerçek beygir güçlerini yazmadıkları konusu iddiadan başka bir şey değil. Ne söylüyorlarsa inanmak durumundayız. İspatla deseler kimse iddiasını ispatlayamaz ama gerekirse firma çıkarır test sonuçlarını koyar. Üretici firma dışındaki taraflar motosikleti test cihazında test edebiliyor olsalar da cihaz sdadece tekerlek gücünü verecektir, oysa teknik özelliklerdeki güçler krank çıkış güçleri oluyor. Şahsen ben güç üzerine yapılan muhabbetlerin hiçbirisine inanmıyorum, bana göre firma ne diyorsa doğrudur. Aksini söyleyen olursa da ispatla derim konu kapanır.

Performans egsozu falan da bana göre hikaye. Geçen gün Akrapovic satan firmanın sitesinde bakıyorum, 100 küsür BG'lik motorun gücü bunu takınca 2.5 BG artıyormuş. Fiyatı ne 4000 TL ? Yarışa falan girmiyorsanız verilen paraya yazık.
    Egzoz konusunda hem fikiriz, ancak firmalara inanma konusunda:

https://www.google.com.tr/search?q=vw+emisyon

Cihazı uygun şekilde bağlansan kranktaki gücü de ölçebilirsin, hem de hiç zor değil bilinmeyen bir uygulama da değil.

Alıntı Only2wheels adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende bi sorun var yada ciddi ciddi mt-25 e benziyor hemde az buz değil
    yamaha mt 25
    150nk
    MT25'den de güzel görünüyor hem ters maşa amortisörü de var

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Alıntı lostmymindd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılır > http://www.motorumla.net/

halisakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Grom
    yamaha m-slaz 150 kopyası

Motosikleti
    honda cbr 250
    Alıntı lostmymindd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam delight ile istanbul samsun yaptı kardeşim millet bisikletle dünyayı dolaşıyor tabiki yaparsın yeterki seni yolda bırakmasın bırakırsa büyük sıkıntı rezil kepaze olur motoru parçalar otobüse atlar dönersin sinirden :D

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı halisakal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha m-slaz 150 kopyası
    Da Türkiye de yok yamahanin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)