Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial X-Treme MAXX - 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Ön arka lastikleri değiştirdim. Titresim biraz daha iyi hala geldi. On jantı da küçültmeye gideceğim ileri zamanlarda duruma gore . Uygun bir zamanda fotoğraf ekleyecegim. Virajlar ve yol tutuş müthiş bir değişiklik oldu.

Motora sahip olanlara iki çift sorum olacak.
    Arka taraftan baktığıniz zaman ust gövde maşalardan yamuk duruyor mu ? Ön arka lastikler yolda tam art arda gitmiyor gibi. Aynı çizgide değiller'miş gibi . İki motorda da aynı problem var ilk çıktıkları zaman aldık . Varsa başka aynı problemi olan Mondial 'e iletişime geçelim. Parca değişikligi isteriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön arka lastikleri değiştirdim. Titresim biraz daha iyi hala geldi. On jantı da küçültmeye gideceğim ileri zamanlarda duruma gore . Uygun bir zamanda fotoğraf ekleyecegim. Virajlar ve yol tutuş müthiş bir değişiklik oldu.

Motora sahip olanlara iki çift sorum olacak.
    Arka taraftan baktığıniz zaman ust gövde maşalardan yamuk duruyor mu ? Ön arka lastikler yolda tam art arda gitmiyor gibi. Aynı çizgide değiller'miş gibi . İki motorda da aynı problem var ilk çıktıkları zaman aldık . Varsa başka aynı problemi olan Mondial 'e iletişime geçelim. Parca değişikligi isteriz.
    Eğer arka zincir gerginleri eşit değilse yapar
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Normal doğru yani , aynı kademede iki tarafta

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal doğru yani , aynı kademede iki tarafta
    Ikinci el aydıysan yada sert atlama yaptıysan yada yapıldıysa arka masa eğilmiş olabilir
    Daha önce başımıza geldi
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ikinci el aydıysan yada sert atlama yaptıysan yada yapıldıysa arka masa eğilmiş olabilir
    Daha önce başımıza geldi
    İki motorda da aynı şey var başkasına bakamadim. Ekstra değişen bir sey olmadı ikinci ellik bir durum yok. Arka masa nasıl yamulsun ilk alındığından beri aynı şey var .
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Merhaba arkadaşlar. Ön dişliyi küçültüp arka dişliyi büyüterek arazide performans artışı sağlamak istiyorum. Bulunabilen en küçük ön dişli ve en büyük arka dişli sayılarını bilen var mı?

Motosikleti
    Honda NC700S
    Konjektör arızası yaşayan var mı arkadaşlar?

Motosikleti
    Alıntı erdemts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ön dişliyi küçültüp arka dişliyi büyüterek arazide performans artışı sağlamak istiyorum. Bulunabilen en küçük ön dişli ve en büyük arka dişli sayılarını bilen var mı?
    vites geçişleri çok kısalır. Güçlü bir motorda olmadığından çok fazla keyif alacagını sanmıyorum. Yinede denemekten bir şey çıkmaz. Çıkma bulup bir dene olmadı değştirirsin..
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    Şuanda Yok:(
    selamun aleykum
    cumleten hayırlı günler

x treme max 200 almayı planlıyorum ilk motorum olucak anlık yorum yapabılıcek varmı titreşim konusu uzun yol içinmi gecerli merak ettim
    ben even işe işten eve gitmek için kullanıcam sadece dik bayırlarda var bizim buralarda sizce bi sorun cıkartırmı yardımcı olursanız sevınırım

Motosikleti
    Alıntı çilingir751 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum
    cumleten hayırlı günler

x treme max 200 almayı planlıyorum ilk motorum olucak anlık yorum yapabılıcek varmı titreşim konusu uzun yol içinmi gecerli merak ettim
    ben even işe işten eve gitmek için kullanıcam sadece dik bayırlarda var bizim buralarda sizce bi sorun cıkartırmı yardımcı olursanız sevınırım
    Aleyküm selam..

Titreşim yüksek devirlerde gidince hissettiriyor ama zamanla alışırsınız. Çok problem olmaz. Yazdıklarınıza kullanım alanınıza uyar. Lastikleri değiştirirseniz çok ufaktan biraz titreşimi engellemişte olursunuz.

Motosikleti
    çok teşekkur ederim bugun siparişi verdim 20 gün içinde gelicek dedi mondial bayisi

çok satılmayan bir motormu acaba yanı bayinin elinde her çeşit vardı ama bi bu 200lük olanı yoktu
    umarım bir sorun cıkartmaz
    iyi günler

Motosikleti
    Alıntı çilingir751 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkur ederim bugun siparişi verdim 20 gün içinde gelicek dedi mondial bayisi

çok satılmayan bir motormu acaba yanı bayinin elinde her çeşit vardı ama bi bu 200lük olanı yoktu
    umarım bir sorun cıkartmaz
    iyi günler
    Bende aynı şekilde almıştım çok düşündüm ettim ama şükür sıkıntı çıkarmadı.
    https://youtu.be/dHojFzSuUuA

https://youtu.be/dHojFzSuUuA

Motosikleti
    selamun aleykum arkadaşlar

ben mondial xtreme max 200 siparişi vermiştim 19 nisanda bügün telefonla arayıp o modelın üretiminin aktif olmadıgını 20+10 gün içerisinde bana getiriceklerini söylediler sizce bi sıkıntı cıkarmı bu durumdan dolayı üretilmeyen bi motormuş sanırım anlayamadım ama bi sizede danısıyım dedim yardımcı olursanız sevınırım

kimler ne durumda bakalım dostlar? bende yeni aldım maşallahı var gayet memnunum sudan bile geçtim :D performansı 250 cc v twin eski makinemden çok çok daha tatmin edici titreşimi evet fazla ama zaten arazi motoru yol motoru değil yani

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimler ne durumda bakalım dostlar? bende yeni aldım maşallahı var gayet memnunum sudan bile geçtim :D performansı 250 cc v twin eski makinemden çok çok daha tatmin edici titreşimi evet fazla ama zaten arazi motoru yol motoru değil yani
    20.000 km deyim gayet memnunum
    2012 de sıfır almıştım
    Max la yola devam
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

smyRRna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150MR VULTURE & AS 150T1 Scooter
    Herkese iyi sürüşler; 150CC Scooter Kullanıcısıyım (151RS) İlk sahibiyim , motosiklet 2005 Model ve daha 6.000Km'de yazdan yaza kullandığımdan dolayı. Aküsünü , lastiklerini değiştirdim. Karbüratör temizliği + subab ayarı da yapılınca köpek gibi gitmeye başladı. Tek kişi 120 Gördüğüm oluyor GPS'te , kalkışları da başarılı. Xtreme Max 200 Düşünüyorum Mart gibi kullandığım yola daha uygun bir makine çünkü , yol baya bozuk ve sıkıntılı Enduroluk bir yol.

2 Sorum var; Scootera artçı olarak ailem çok rahat binebiliyordu , Xtreme Max'e kısa boylu artçı nasıl binebilir? Binebilir mi ? 500Metrelik bir yolculuk...

Diğer sorumsa Xtreme Max 200-150 arası hissedilir mi güç farkı var mı? Almışken 200CC Alayım diyorum , scooterdan sonra tatmin eder mi? Son hızı kaç?
    (İdeal olarak titreşimin ve motorun elverdiği) (150CC scooter tek kişi olunca köpek gibi gidiyor)

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...96228091/detay

Arkadaşlar motorum satılıktır
    Gerekli açıklamalar ilanda mevcuttur.
    Her zaman Tek marş çalışır.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Selam arkadaslar. Baslikta hic hareket yok kimse bu motora binmiyomu. Benim km 350 oldu. Dagda bayirda esek niyetine biniyorum. 5500. Tl ye almistim. Parasini fazlasiyla haketti. Yasattigi sikintiysa arka kuyruk vidasi dusmus onu taktik. Parasina gore bence cok iyi motor.

Sefacakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS DRAGSTAR 650
    Motoru alirken detayli arazi bilgisi gormedim alicak arkadaslara paylasiyim alali 2 hafta oldu 1200 km yol yaptim bende dragstar650 var onu unuttum nerdeyse az yakiyor ciddi anlamda ona gore kokluyo ama arazi performansi beni cok sasrtti evet cok hard kullanima uygun degil araziden geldim on fren pompasi degistirdim ve gevseyen vidalar oldu ama hard kullandim bu hafta sonu yine cikicam araziye fiyat performans cok iyi oncelikle cin mali oldugunu unutmayalim beklenti artmasin ama beb cok sevdim
    Videoyu paylasamadim arkadslar hedabim acik instagram:(sefacakir) hesabimdan bakarsinz paylasim yapabilirim zamanla
    gecen hafta kullanim seklim bu sekildeydi
    İzledikten sonra anlarsiniz ama keci yollari filan gayet iyi suan arkadan sinek kadar bi ses geliyo cozemedim onuda cozersem degmeyin keyfime ayrica parca fiyatlari standarlarin altinda bunun bakimi komple elden gecirdigimde 140 i gecmiyo tabi bu fiyata iscilik dahil degil kemdim hallediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)