Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    jr. verdigin bilgiler için saol gercek bir beatçi oldun cıktın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben bu motoru satmam arkadas =) beat scooterların (maksileri saymayın börgmın falan war orda. acaip abiler onnar) en guzel çizginere sahip olanı, en kenne baktıranıdır. Beat yakışıknıdır. dier motorlarna gezilere cıkabilcek kadar gucnu olsa ben baska motora bakmazdım. war mı gezilere turnara katılabilen?..bana yeni motor aldırtmayın =)
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    abi ben katılıyorum ama yetersiz kalıyo grubu yavaslatıgımı bıle dusunuyorum bazen abilerim onemlı degıl desede bu senın kafanı hep kurcalıyo bence her zaman yanımızda olması gereken bır motor ben cok sewıyorum gercekten ama uzun yol ve grup gezılerınde yetersiz kalıyo gercekten vitesli bir motor benim işimi gorecek bılıyorum ama beat de her zaman yanı basımda olacak olmak zorundaaaa

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    aynen katılıyom. sizin acılmıs motorlar bile o haldeyse benim 2000 kmlik motor naapsıın

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    ewt sonunda aldım YBR'yi...Pazartesi günü altımda olcak.Beati bıraktım ama sizleri bırakmadım arkadaşlar...Bizde satmak olmaz Antalyalıyız biz...Aralarda yazarım yıne sizlere muhabbet ederz ;)
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaslar sızler sayenızde burda bıze gerek kalmadı verdıgınız teknık bılgıler gercekten cok yararlı hepınıze tesekkur edıuyorm.ama beatın gezılerde yetersız kaldıgı dusuncesıne katılmıyorum cunku grup gezıler en fazla 80 km lık hızlarla yapılan gezılerdır beatta cok rahat 80 i gorebılen bır motordur...
    MT ANTALYA

tedirgin62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio fly 100
    arkadaşlar bu motor 100 km kaç litre benzin yakıyor
    Düşlerim tutsak yüreğim sürgün içimde bir çocuk TEDİRGİN

Motosikleti
    Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sızler sayenızde burda bıze gerek kalmadı verdıgınız teknık bılgıler gercekten cok yararlı hepınıze tesekkur edıuyorm.ama beatın gezılerde yetersız kaldıgı dusuncesıne katılmıyorum cunku grup gezıler en fazla 80 km lık hızlarla yapılan gezılerdır beatta cok rahat 80 i gorebılen bır motordur...
    ama bayırlarda 80 goremeyen bir motordur o yuzden grup duzenını bozmaktadır

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    eet......abiler bayırda da 80i koruyabiliyodur =). 6 litreyne 200-220 km benden. bi konuya daa barnak basiym. forumun eski sahifelerinde "gazı werince far daa bi yanıyo. bunnarda far motora baalı" gibi bişi okudum die hatırnamaktan kennimi alamazken sunu da bi yandan merak ediyom. lammu direk motora balı ise motor calısmasken nası yanar? benim fikrim akunun zayıf olması nedeniyle gazı werince akunun sarj olması durumu ortaya cıkar we gelen akım akuyu beslediynden far da daa bi parnak yanar. hatta hintli dayılar da bunun farkında ki ayak marsı koymusnar (beatler meer kalem pille calısıyomus =)). bunu akusu azalmıs arabalarda bile gorebiliriz. sinyal yanarken arka stopları sonuklesir sonerken yanıklasır (ne ifade be) eet konuyu tartısmaya acıyorum benim fikrimmu yonde.

astral09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bir tane kymco movie xl 150 lik motor var 2850ytl peşin diyor 7000 km de bu motor beat e göre çok mu yakar motor gücü 11hp

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bence 150lik kymco 150lik hondadan fazla yakar (sadece teknoloji kıyaslanarak yapılmıs bir warsayım benimkisi). beat bence daha az yakar bu mantıkna bilmem arkadaslarım ne der.

Motosikleti
    beat cok yakcağı kesin sınıfın en az yakanıdır zaten beat ama kyomca beatin 2 katı yakcak hali yok sonucta sana kalmş yani

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    kymco beatten dha fazla yakıor çnkü bizim grupta var beatten inip kymco süper 8 binen bi arkadaş dha çok yktıgını söluor yani...
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    mantıken de oyle....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    walla bende görmedim daha beat ten daha az yakan bi motor..ama sanki ben motoru açtıkça yakıt yakması fazlalaşıyo gibi..yoksa yanlış bi tespit mi benimkisi?

bu araad uni_akrep07 ybr lerinde baya az yaktıını duydum..nası hiç bi ölçüm denemesi yaptınmı?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben 60-70le giderken (yarım gaz) 220 kmyi asıyodu simdi gaz tam acık geziyorum 200 civarı anca ama kırmızıya geldi mi alıyommenzin. demek ki yedek depo falan yesek baya bi gitcek kucuk canawar.

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    eeee..warmı motorunda değişiklikler yapan? taze resimler lazım buraya..

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    valla beati sattım onun için bişii yapmadım motoruma :D
    eskisini bilionuz yani ;) dememe gerek yok :D

astral09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar antalyadan 2.el satılık honda beat varmı.fiyatta anlaşırsak alabilirim.

Motosikleti
    sahibinden.com a bakabilirsin istersen orda güzel temiz 2.el ler mutlaka bulabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler