Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Mondial 125KT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm Bende Mondıal Kt Cıyım Hemde Ne Kt Cı Ben Mondıalın Uretım Fabrıkasında Calısıyorum Nazıllı De Duymak Bılmek ıstedıklerınız Varsa Elımden De Gekırse Seve Seve ıyı Surusler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Slm Bende Mondıal Kt Cıyım Hemde Ne Kt Cı Ben Mondıalın Uretım Fabrıkasında Calısıyorum Nazıllı De Duymak Bılmek ıstedıklerınız Varsa Elımden De Gekırse Seve Seve ıyı Surusler

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    arkadaşalr ben de yeni kt cilerdenim ama kimse kalmamış duruma göre noldu yaw.. sıkıldınızmı..

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Satanlar oldu. Yeni kullanıcılar da sanırım nete girmiyor.
    Bayrak sizde artık. Foto, soru, yorum vs. ile şenlendirin topiği.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin shelbycobra
    binerim motoruma götürdüğü yere kadar

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    evet ya bişeyler yapalım.. ben biraz dış görünüşü elden geçirmem laızm paslı yerler war mondial yazısını çıkarıcam oraya orjinal güzel bi sticker istiyorum.. birinde gördüm land crusier gibi bişey wardı çok hoşuma gitti nerdne bulabiirm ne öneriosunuz ??

Alıntı motorcu_009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktci olduğuna göre motorun nasıl olduğunu en iyi sen bilirsin görüşlerin neler kalitesi nedir anlat bakalım

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satanlar oldu. Yeni kullanıcılar da sanırım nete girmiyor.
    Bayrak sizde artık. Foto, soru, yorum vs. ile şenlendirin topiği.
    abi seni msn ekledim ama. uygunsa sanada görüşmek isterim..
    highspeed172000@msn.com

Motosikleti
    kanuni motorun 150-vfr800
    arkadaşlar üsküdar veya ümraniye de bildiğiniz mondial servisi var mı?internet sitesinde yakınlarda bulamadım

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    kimse yok sanırım...

mondıal 125 kt

selam arkadaslar mondıal 125 kt 2005 model sizce nasıl bır motor
    duydugum kadarıyla herkez çin motorları soyle boyle falan dıyor ama ucuz yanı 93 model java falan alana kadar sızce bu daha ıyı olurmu?

ltf yardım

İyi olur hatta çin motorları arasında çok tutan sağlam modellerden ama titreşim var yinede alınabilir km kaçta kaç paraya alıcaksın motoru bence güzel titreşim rahatsız etmez dersen al.;)

mondıal 125 kt

Slm çetin kardeş bende 2006 kt 125 var herkeski gibi jiklesiz çalışmama sorunu dışında bi sorun yok. Gayet güzel bir motor.

Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaslar bu kt 125 nasıl bısi???
    resmını koysanızda bı gorek olmazmı?
    benımkı bıras modıfıyelı ama bakabılırsın boyle bısey

Alıntı amigoex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar.bir haftadır 125kt'mi sabahları çalıştırmakta problem yaşıyorum.ilk denememde çalışacak gibi oluyor ama çalışmıyor.jikle'yi açıyorum yine aynı oluyor.bu sefer jikle'yi kapatıyorum ateşliyor ama devir çok ağır sayıyor ve 25-30sn sonra yine stop ediyor.bu işlem bağzen 3-4 defa tekrarlıyorum anca oluyor.bu ğün servise götürdüm ama ne yazıkki servislerimiz içler acısı.inanın durumumuz vahim.neyse karbürator'den olabileceğini soylediler ve temizlediler ama durumda pek de bir değişiklik yok.bundan sonra bende karar verdim yetkili servis olayını bitirdim.iyi usta olsun çamurdan olsun nerede olursa olsun bulacam bir tane.ist/büyükçekmecede oturuyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.ve boyle bir problem yaşayan arkadaşlar varsa paylaşsınlar lütfen.
    arkadaslar bu sorunu motosıkletınız genelde sogukken ılk calısma esnasında yapar onun nedenıde karburator ve sıbob ayarından tamamen yada motorunuz bı yerınden hava alıyodur bence ıyı bı bakımcı ulun yoksa motorunuz servıslerde heba olur yazık etmeyın o guzelım motora ii surusler

en ilk cıktıgında almıstım halada kullanıyorum benım motorum 2005 model bu makına hakkındada bılmedım yok cok sukur cok deneyımım oldu bu motorla cokta yarıs kazandık bırlıkte eklemek ısteyen olursa msn sweetkarizma_468@windowslive.com

İST-KüÇüKÇeKMeCe/KaNaRYa OKUL: EDiRNe-KeŞaN
    Motosikleti
    MoNDiaL 125 KT
    slm 125 kt ciler yaz geldi motorlarınızdaki son durumlar nedir ??

hazırmıyız bir buluşma veya geziye

konu cok sessiz kalmış bu kadar kt ci olmasına rağmen :(
    [B][COLOR="Blue"].:: TaYFuN ÖZKaN ::. [/COLOR]_-_ [COLOR="DarkRed"]İSTaNBuL-KüÇüKÇeKMeCe/KaNaRYa [/COLOR]_-_ _-_ [COLOR="Red"]MoNDiaL 125 KT İLe HeR ZaMaN ARaNıZDaYıM !!![/COLOR][/B] :wiinkk: :cat: [B][COLOR="Purple"][/COLOR][/B]

bypro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 kt, bordo
    herkese selam dostlar
    ÖyküLerin ßittiği Yerde SessizLik, YaLnızLık ve öLüm Konuşur ..!

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    slm arkadaşlar
    benim kt125 şuan 530 km de .
    motoru aldığımın ikinci günü şarj sorunu vardı konjektörü garantiden değişti.
    bugün bi yerde park ettim dedim direksiyonu kilitleyim oda ne kilit yerinde yok düşmüşşu anda en önemlisi vites problemi var bazen 1 den 2 ye attığımda vites boşa çıkıyor sizce neden olabilir motosiklete yeni başlayan biri olarak beni harbi üzdü yani bi keyfini süremedim bu kadarını beklemiyodum

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    125 kt gerisi hikaye bende çok memnunum

bendede vites geçişlerinde bazen sorun oluyor ama o kadar önemsenecek kadar değildir üzme kendini

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı aktör56 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 kt gerisi hikaye bende çok memnunum

bendede vites geçişlerinde bazen sorun oluyor ama o kadar önemsenecek kadar değildir üzme kendini
    saol arkadaşım

aslında gün gectikçe alışıyorum motoruma
    beklentilerimi karşılıyo artçıyla falan yokuşlarda banamısın demiyo keçi gibi tırmanıyo

Arkadaşlar Kt aksesuarlarını her yerden bulabilirmiyiz ? Herhangi bir chopper camı aşağı yukarı kaça mal olur, birde o 4 çanta aşağı yukarı ne kadara mal olur ???

Motosikleti
    mondial kt 125
    bu kt lerde titreşimi kesen oldu mu

Olmamış heralde

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler