Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arctic Cat Alterra 700 X

Motovento
    REKLAM ALANI

Yok mu fuara gidip bilgi alan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2 Model getirilmişti fuara isimlerini hatırlamıyorum TRK 502'yi sırasını beklerse uzaktan bakmıştım

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Model getirilmişti fuara isimlerini hatırlamıyorum TRK 502'yi sırasını beklerse uzaktan bakmıştım
    Tüm forumu gezdim fuarla ilgili neredeyse tüm konularda trk 502 adı geçiyor ne modelmiş arkadaş

Merhaba arkadaşlar amcam bi tane atv almayı düşünüyor bana iki modeli araştır dedi biri Arctic Cat TRV 550 Diğeri ise Kuba M550 tabiki Arctic cat daha kaliteli ama fiyat farkıda ortada ne dersiniz ?

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar amcam bi tane atv almayı düşünüyor bana iki modeli araştır dedi biri Arctic Cat TRV 550 Diğeri ise Kuba M550 tabiki Arctic cat daha kaliteli ama fiyat farkıda ortada ne dersiniz ?
    Kalite dersen tabiki arctic cat ama fiyatta önemli ve Kuba kendi markasını üretirken arcitc cat'i örnek larak üretiyor bunuda unutmamak lazım türkiye atv piyasasının bildiğim kadarıyla %40 50 gibi bir seviyesi MJ group'a ait yani Kuba'ya atv alınacaksa bu firmadan alınacaktır.

Bayiye gidip ikisinide ayrı ayrı inceleyip bilgi alman gerekiyor yakışıklılık olarak bence m550 linhai firmasına ait diye biliyorum dünya büyük bi firma yani satın alınabilecke bi model kuba t3 olarka geldiği için ucuza geliyor biraz daha

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiye gidip ikisinide ayrı ayrı inceleyip bilgi alman gerekiyor yakışıklılık olarak bence m550 linhai firmasına ait diye biliyorum dünya büyük bi firma yani satın alınabilecke bi model kuba t3 olarka geldiği için ucuza geliyor biraz daha
    T3 olarak gelmesi bir dönem şehir içi kullanıma yasak olduğu söyleniyordu ama öyle bişey yok şehir içi b sınıfı ehliyet ile kullanılabilir.

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    T3 olarak gelmesi bir dönem şehir içi kullanıma yasak olduğu söyleniyordu ama öyle bişey yok şehir içi b sınıfı ehliyet ile kullanılabilir.
    T3 traktör diye geçiyor şehir içi her alanda kullanım olmayabilir ama net olarak bilmiyorum ben kimseyi yanıltmayayım

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    T3 traktör diye geçiyor şehir içi her alanda kullanım olmayabilir ama net olarak bilmiyorum ben kimseyi yanıltmayayım
    T3 belgeli olarakta alınsa veya diğer şekilde yanlış değilsem oda l7 oluyor ikisindede b ehliyeti ile kullanılabiliyor.

Bulunduğum ildeki bayide arctic cat görmedim ama bayide M550'yi gördüm çok iri duruyor 1.60 1.70 gibi bir yüksekliği var sanki

Bulunduğum ildeki bayide arctic cat görmedim ama bayide M550'yi gördüm çok iri duruyor 1.60 1.70 gibi bir yüksekliği var sanki
    M550'nin korkutucu bi büyüklüğü var desen yeridir tabiri caizse hayvan gibi bir makina Arcticcat'ler biraz daha ufak ama güçlüdür.

M550 Kuba'nın en iyi ATV'si olduğu söyleniyor zaten kendi sınıfında Kuba bu atv sektörünün en kalitelisi mondial ve diğer markalara oranla

Bu model görünüş olarak tek geçer canlı gördüm sürmedim ama arkadaş sürdü sesi falan sanki 1000rr çalıştırıyor :D

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model görünüş olarak tek geçer canlı gördüm sürmedim ama arkadaş sürdü sesi falan sanki 1000rr çalıştırıyor :D
    Zaten 1000'e yakın bir model Bayide görmüştüm görüntü falan güzelde aküsüz'dü çalıştıramadık

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten 1000'e yakın bir model Bayide görmüştüm görüntü falan güzelde aküsüz'dü çalıştıramadık
    Akü'yü taktıklar zaman garanti süreci başlıyor o yüzden fabrikadan aküsüz gelir normalde bayilerin takması lazım aslında ama o zamanda biz sıfır yok mu diye söylenmeye başlarız :D

Akü'yü taktıklar zaman garanti süreci başlıyor o yüzden fabrikadan aküsüz gelir normalde bayilerin takması lazım aslında ama o zamanda biz sıfır yok mu diye söylenmeye başlarız :D
    Tüm motorlarda bu böyledir akü'nün montajı demek garanti süresinin başlaması demektir.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motorlarda bu böyledir akü'nün montajı demek garanti süresinin başlaması demektir.
    Tüm markalarda olay böyle ama çok saçma bir uygulama motorun sesini duymadan satın almak zorundayız.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm markalarda olay böyle ama çok saçma bir uygulama motorun sesini duymadan satın almak zorundayız.
    Empati kuracak olursan sende çalıştırılmamış bir makina almayı istersin. Herkes ister.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)