Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

MSX 125 düüşk cc ve yüksek fiyatlı bi ürün tabi marka ve kalite ortada umarım uygun bir fiyattan gelir piyasaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam Honda Msx 125 Groom gibi ufak tefek birşeydi. Ben TNT 25'e odaklandığım için çok fazla bakamadım. Buarada 180 yazmasına bakmayın motor 150'lik. Groom tarzı motorları seven buna da bayılacaktır.
    Grom tarzı motorlar güzel bu 150cc olarak gelirse gromdan daha fazla ilgi çekecektir ne zaman geleceği hakkında bilgi verdiler mi ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takoz olsa süper olur ama ne yazık ki düşünülmemiş. koruma demiri yaptıran varmı acaba? nasıl durur ?
    k
    Koruma demiri görüntüsüne Tıtanıc 150 sayfasında bakabilirsin öyle çokta kötü durmuyor o kadar para vermişsin zaten motora görüntüyü dert edip taktırmamazlık yapmayın yazıktır.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri görüntüsüne Tıtanıc 150 sayfasında bakabilirsin öyle çokta kötü durmuyor o kadar para vermişsin zaten motora görüntüyü dert edip taktırmamazlık yapmayın yazıktır.
    Aslında artçı peglerini iptal edip oraya takoz gibi birşey monte edebilsek ama katlanmayan, fena olmazdı

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Aslında artçı peglerini iptal edip oraya takoz gibi birşey monte edebilsek ama katlanmayan, fena olmazdı
    Koruma demiri kadar sağlam olmaz alternatif olabilir ama çok sağlıklı olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Geçenlerde bir ortamda 3-4 motorluya denk geldim ve tanıştık. Adamlar bildiğiniz makine gibi motorlara biniyorlardı. Ben stickerları da söktüğüm için motorun depodaki "Benelli" logosu hariç hangi markanın hangi modeli olduğu pek belli olmuyor, zaten motor da henüz yaygın değil. Birinin gözüne takılmış ayak marşını sorarak muhabbete başladı. Ben de anlattım işte zamanında bütçe yoktu, ilk motorum olacaktı, sıfır motor ararken bu motoru buldum, çok memnunum falan v.s. Motoru ısıtmak için çalıştırdığımda adamlar motorun sesini çok beğendiler, 150'lik bir motora göre gürlüyor dediler. Gündelik yaşamda farkına varmıyoruz ama sanırım egzoz sesimiz fena değil, sınıfına göre dikkat çekici.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    RN 180 nefis motormuş ya. Lastikler önce 120, arkada 140. 120'yle yırtınmadan gidiyor videosunda.

Geçenlerde bir ortamda 3-4 motorluya denk geldim ve tanıştık. Adamlar bildiğiniz makine gibi motorlara biniyorlardı. Ben stickerları da söktüğüm için motorun depodaki "Benelli" logosu hariç hangi markanın hangi modeli olduğu pek belli olmuyor, zaten motor da henüz yaygın değil. Birinin gözüne takılmış ayak marşını sorarak muhabbete başladı. Ben de anlattım işte zamanında bütçe yoktu, ilk motorum olacaktı, sıfır motor ararken bu motoru buldum, çok memnunum falan v.s. Motoru ısıtmak için çalıştırdığımda adamlar motorun sesini çok beğendiler, 150'lik bir motora göre gürlüyor dediler. Gündelik yaşamda farkına varmıyoruz ama sanırım egzoz sesimiz fena değil, sınıfına göre dikkat çekici.
    Zaten ilk sayfalarda'da aynısını söyledik tasarım benelli olduğu için motor çok iri duruyor sesini duymadım bayide gördüm sadece bi video falan paylaşma imkanı bulursan sevinirim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hadi bu da benden gelsin

Motosikleti
    -
    Musaıt zamanınea farklı cephelerden ve bıraz uzak bırazda yakın acılardan cekıp koyabılırmısın? stıckerları nasıl cıkarttın cok ugrastırdımı ?
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

Hadi bu da benden gelsin

http://i.hizliresim.com/0114yW.jpg
    Rks değilde benelli gibi olmuş bu Tekerin düz bassın.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Musaıt zamanınea farklı cephelerden ve bıraz uzak bırazda yakın acılardan cekıp koyabılırmısın? stıckerları nasıl cıkarttın cok ugrastırdımı ?
    Tabii çeker resim koyarım, stickerlar çok kolay çıkıyor. Stickerların üzerine saç kurutma makinesini tutun ve kenarlardan yavaş yavaş stickerı sökmeye başlayın. Az biraz iz kalıyor, o izin de üzerine WD40 sıkarak mikrofiber bezle iyice temizlediğinizde izden eser kalmıyor. Bütün stickerları söküp, temizlemek en fazla 15-20 dakikamı almıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks değilde benelli gibi olmuş bu Tekerin düz bassın.
    Motorun her hali güzel, stickerlı da stickersız da

Hadi bu da benden gelsin

Farklı açılardan çekip atabilir misin ? Motor rks'den çok honda gibi görünüyor

İyi günler 18 yaşında ilk defa motor alacak bir kardeşinizim hiç bir tecrübem yok bir kaç ay sonra ehliyet ve motoru almak istiyorum 1.68 boyunda zayıf birisiyim 60 kg. Sizce motor çok sorun yaşatır mı bana sıkıntı yaşar mıyım acaba çünkü uzun süre kullanacağım pişmanlık yaşamak istemiyorum yaklaşık 4.000 gibi bir bütçem var 2016 model rks titanic 150-s modelini alcam naçizane tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Oguz1636 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler 18 yaşında ilk defa motor alacak bir kardeşinizim hiç bir tecrübem yok bir kaç ay sonra ehliyet ve motoru almak istiyorum 1.68 boyunda zayıf birisiyim 60 kg. Sizce motor çok sorun yaşatır mı bana sıkıntı yaşar mıyım acaba çünkü uzun süre kullanacağım pişmanlık yaşamak istemiyorum yaklaşık 4.000 gibi bir bütçem var 2016 model rks titanic 150-s modelini alcam naçizane tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum tekeriniz düz bassın
    Sevgili kardeşim şimdiden ehliyetin hayırlı olsun, yeni ehliyet kanunuyla bu motoru sürebiliyor musun bilmiyorum. Bulunduğun yerde bayi varsa üzerine oturup denemen en mantıklısı. Ben 1.72 boyumla ayaklarım yere tam deyiyor. Ekipmanlarını tamamladın mı bilmiyorum ama 2. el RKS, üzerine noter masrafı ve sigortayla bu rakamı sanki biraz aşarsın gibime geliyor. Motor sıkıntısız, bakımlarını düzenli yaptırırsan ve de limitleri zorlamazsan üzmez seni. Ama alır almaz lastikleri değiştir. 90-90-17 ön ve 110-80-17 (yeni modellerde 120-80-17) arka için pek fazla takım seçeneğin yok bilgin olsun

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Oguz1636 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy kilo motora uygundur ama tommygun'un dediği gibi önce git bi üstüne otur ehliyet olayını kontrol ettir 150cc motor için 20 yaş sınırı varmıydı yokmuydu tam hatırlamıyorum ehliyetini kesinleştir motor alırken alternatif bir çok motor önerilebilir.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Hadi bu da benden gelsin

Sticker ile sanki daha güzel görünüyordu öyle hatırlıyorum koruma demiri taktırmayı düşünmüyor musun ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sticker ile sanki daha güzel görünüyordu öyle hatırlıyorum koruma demiri taktırmayı düşünmüyor musun ?
    Ben stickersız halini daha çok sevdim, belki de gözlerim alıştığındandır. Normal Titanic.lere takılan koruma demirinden taktırmayı düşünmüyorum ama Pulsarlardaki gibi küçük zarif bir koruma demiri üretilse takarım. O değil de TNT 250'leri çok seviyorum, nasıl, memnun musun?

Ben stickersız halini daha çok sevdim, belki de gözlerim alıştığındandır. Normal Titanic.lere takılan koruma demirinden taktırmayı düşünmüyorum ama Pulsarlardaki gibi küçük zarif bir koruma demiri üretilse takarım. O değil de TNT 250'leri çok seviyorum, nasıl, memnun musun?
    Koruma demirinde haklısın kaba bir görüntüsü var Sticker olarak Benelli yapıştır benziyor da zaten Tekerin düz bassın.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi bu da benden gelsin

Km. başına ne yakıyor dostum hiç hesaplama imkanın oldu mu ? Şehir içi şehir dışı birde hangi devirlerde kullanıyorsun motoru.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)