Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks 150s
    Merhaba
    Uzun süredir forumu okuyorum bugün bende bişeyler yazmak istedim.
    Lastikleri ilk dönem yenide olmasının etkisiyle berbattı ama yavaş yavaş oturmaya ve daha iyi yol tutmaya başladı artık. Şuan 1200 km de motor ve bence tek eksiği 6.vitesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu 150-S yazısını sökersen eğer motor 200 250 cc gibi heybetli duruyor birde silindir olayı vardı deil mi ?
    Üstat ben dalga geçmesinler diye "Titanic" yazısını söktüm ama yapışkan izini çıkarana kadar epey bir WD 40 ile uğraştım. Üşenmesem 150 S yazısını da sökeceğim. 2000 bakımını da atlattım ses, gidiş, vites geçişleri çok güzel.

Tıtanıc ile niye dalga geçiyorlar fıstık gibi model ismi işte batmayan titanic bu :D

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tıtanıc ile niye dalga geçiyorlar fıstık gibi model ismi işte batmayan titanic bu :D
    Valla hocam motor güzel de isim hakikaten çalışılmadan, düşünülmeden bulunmuş

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar aman diyim;

Cordiallere ne 2000'de ne 10000 de güven olmuyor, alışması düzelmesi falan yok.İkibinliralık motosikletlerde daha iyi lastik var emin olun..

5 derece altındaki havalarda ve ıslakta yağmurda çok çok dikkat edelim, gazla milimetrik oynayalım.

Bu dediğim koşullarda yanlaması öyle böyle değil, sanırım iyi bi kullanıcıyım

Kazasız belasız hepimize..

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Arkadaş benelli tasarımı olduğunu nasıl belli etmişler.bu ortaklık rks ve kubanın çok işine yaradı

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Lastik değiştiren var mı? Orjinal ebatlara göre ne buldunuz?

Alıntı Serdar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş benelli tasarımı olduğunu nasıl belli etmişler.bu ortaklık rks ve kubanın çok işine yaradı
    Zaten s modelini benelli mühendisleri yeniden tasarlamış umarım bundan sonraki tüm modelleri benelli tasarlar

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Sadece google a şu u yazın benelli 150 vlm. Bak bakalım karşına kim çıkıcak.titanic s in aynısı Türkiye 'ye benelli değilde titanic olarak sokulmuş gibi birebir aynısı

Sadece google a şu u yazın benelli 150 vlm. Bak bakalım karşına kim çıkıcak.titanic s in aynısı Türkiye 'ye benelli değilde titanic olarak sokulmuş gibi birebir aynısı
    Nerden bulduysan harika bi detay olmuş bu benelli türkiyede tnt olan serisi bazı ülkelerde farklı isimlerde satılıyor vlm'de bu serilerden olabilir RKS markası ne yapıyor bilmiyorum ama Benelli modelini RKS diye getiriyor ise büyük bi kalite vardır ortada.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Şöyle bir şey var rks kuba benelli ortaklar.tasarım ve motor tamamen benelliye ait geri kalanı çinde imal esiliyor.titabic ten müşterilerin menmun olmasının sebebi budur.benelli Türkiye'ye girmeden önce rks bu modeli sokup benellinin satacağı miktarı hesaplamak için soktu.ön satış talep olayı yani. Baktıki iyi satılıyor sonra benelli nin modelleri geldi. İlk tnt300 giriş yaptı ama pahalıydı geri çekildi, sonra tnt250 ama fiyat biraz ağır geldi insanlara ve tnt25 olan tek silindirliyi soktu ve patlattı.amaç benelliye ait farklı modelleri sokup insanların görünüme alışması idi galiba

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Titanic S'den çok memnunum, yaza doğru durumlar uygun olursa Tnt 25 alacağım inşallah

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanic S'den çok memnunum, yaza doğru durumlar uygun olursa Tnt 25 alacağım inşallah
    Tnt25 kullanıcısıyım acayip menmunum duruşu egzoz sesi yakıtı inanılmaz.bi egzos sesi varki anlatamam kesinlikle denemen lazım.aldığıma asla pişman etmedi beni.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tnt25 kullanıcısıyım acayip menmunum duruşu egzoz sesi yakıtı inanılmaz.bi egzos sesi varki anlatamam kesinlikle denemen lazım.aldığıma asla pişman etmedi beni.
    Ben alana kadar inşallah kur artışından çok gol yemeyiz

Motosikleti
    Benelli tnt25
    İnşallah herşey dilediğince olur ;)
    tommygun bunu beğendi.

Hayırlı pazarlar herkese
    Alacak olan arkadaşlar varsa bende deneyimlerimi yazmak istedim
    Ortalama 11.000 km yaptım bu motorsiklet ile fiyatına göre makul mur motor diyebilirim Küba ile kıyaslama var çoğu yerde Küba ya göre titreme sorunu biraz daha az ama arka Amortisörler biraz sert iki kişi gidiyorsan biraz yorabilir
    Bana göre en büyük de avantajı uygun ölçülerde lastik bulman çok zor sava mc serisi veya irc var onun dışında Michelin Goodyear 700 liraya yakın bir fiyat oluyor neredeyse
    Onun dışında bu km ye kadar yaşadığım en sık arıza arka göbek ve arka pabuç sürekli arıza çıkarıyor 40 lira birşey aslında ama her ay değiştiriyorum neredeyse gazı açarken nazik olman lazım onun dışında karşılaştığım büyük bir problem olmadı çok şükür
    Ne olur ne olmaz 3 binde bir yağı değişiyorum castrol power 1 10w40 koyuyorum 2. Değişimde yağ filtresini değişiyorum
    Bir kere ön far patladı onu değiştirdim
    He bir arızası da egzoz sürekli servise gidiyor 3 4 ayda bir zırıltı yapıyor sürekli garantiden tamir ediliyor oda
    Onun dışında söyle bir tavsiye de bulunabilirim sele nin içini açtırıp sert sünger attirin 20 3p liraya yapıyorlar biraz daha rahatlatıyor
    Lastikleri bence direk değişin hele bu havada kimse yok arka lastik kilitleniyor farkında bile olmazsınız ama değişirken de dikkat edin ben sava mc 50 serisi almıştım ama ön lastik te orjinal ebatlarında yoktu çok az değiştirmek zorunda kaldım garanti dışı bıraktılar hemen
    Onun dışında aklınıza takılan herhangi birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım
    Kazasız belasız sürüşler olsun

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Armagan77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı pazarlar herkese
    Alacak olan arkadaşlar varsa bende deneyimlerimi yazmak istedim
    Ortalama 11.000 km yaptım bu motorsiklet ile fiyatına göre makul mur motor diyebilirim Küba ile kıyaslama var çoğu yerde Küba ya göre titreme sorunu biraz daha az ama arka Amortisörler biraz sert iki kişi gidiyorsan biraz yorabilir
    Bana göre en büyük de avantajı uygun ölçülerde lastik bulman çok zor sava mc serisi veya irc var onun dışında Michelin Goodyear 700 liraya yakın bir fiyat oluyor neredeyse
    Onun dışında bu km ye kadar yaşadığım en sık arıza arka göbek ve arka pabuç sürekli arıza çıkarıyor 40 lira birşey aslında ama her ay değiştiriyorum neredeyse gazı açarken nazik olman lazım onun dışında karşılaştığım büyük bir problem olmadı çok şükür
    Ne olur ne olmaz 3 binde bir yağı değişiyorum castrol power 1 10w40 koyuyorum 2. Değişimde yağ filtresini değişiyorum
    Bir kere ön far patladı onu değiştirdim
    He bir arızası da egzoz sürekli servise gidiyor 3 4 ayda bir zırıltı yapıyor sürekli garantiden tamir ediliyor oda
    Onun dışında söyle bir tavsiye de bulunabilirim sele nin içini açtırıp sert sünger attirin 20 3p liraya yapıyorlar biraz daha rahatlatıyor
    Lastikleri bence direk değişin hele bu havada kimse yok arka lastik kilitleniyor farkında bile olmazsınız ama değişirken de dikkat edin ben sava mc 50 serisi almıştım ama ön lastik te orjinal ebatlarında yoktu çok az değiştirmek zorunda kaldım garanti dışı bıraktılar hemen
    Onun dışında aklınıza takılan herhangi birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım
    Kazasız belasız sürüşler olsun
    Üstat senden sonra Mitas'ın sitesine baktım MC50 serisinde 110 80 17 arka lastik yok, 110 80 17 ebadında ön lastik var. Sen ebatta nasıl bir değişiklik yaptın? Ya da farklı bir model serisi önerir misin?

Motosikleti
    Rks 150s
    Motorumdan ne kadar memnun olmasamda kişisel nedenlerden satmak zorundayım şuan. 2016 Ağustos trafik çıkışlı 1190 km de almak isteyen olursa sonuna kadar kefilim en ufak bir çizik bile yok.

Üstat senden sonra Mitas'ın sitesine baktım MC50 serisinde 110 80 17 arka lastik yok, 110 80 17 ebadında ön lastik var. Sen ebatta nasıl bir değişiklik yaptın? Ya da farklı bir model serisi önerir misin?
    Dediğin gibi şimdi komple stoklara bakyım arka lastik tamamen tükenmiş durumda ikisi içinde ön kullan diyecektim ama kanal farkı çok fazla arkaya göre. Mc18 e bakabilirsin o zaman gene sava nın serisi onda da sadece ön lastik değişiyor arka lastik ebadı aynı ön lastik 90 80 oluyor bu lastikle de sürdüm motoru mc50 ye göre kanalları çok kalın serçe parmak girecek kalınlıkta neredeyse fakat bu lastikleri hep yazın denedim önümüz kış hatta şu anda deli gibi yağmur yağıyor kış porformansı nasıldır kesin birşey söylemem yanlış şu anda ama genel itibari ile her halukarda üstündeki cordial den kat kat iyi olacaktır. şu an ortalama fiyatına bakıyorum da çiftinin sahibinden de bir arkadaş satıyor 280 yazmış çiftine sıfır ama alırken üretim tarihi vs göz önünde bulundurup sorarak al

Kur artışı hız kesmeden devam ediyor maalesef :( Bu arada sıfır almayı düşünüyorsan 2017'de gelecek olan modeller abs ve lastikten dolayı biraz daha fazla olacaktır.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)