Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

RKS Cityblade

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro görünen oki hepimizi üzecek ve maalesef 2017'den sonra kesinlikle euro 4 hlee dolar düşerse belki fiyatları aşşağı çekerler
    Dolar bu saatten sonra düşmez bakma dolar bozdurma mozdurma kampanyasına doları bu kadar yükseltmeyi başaranlar inmesinede engel olur bu saatten sonra fiyatlar böyle umarım 2018dede iki katını yaşamayız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Cıtyblade çok kaliteli bi tasarıma sahip ama fiyatı düşük bütçeli olan bizlere gelmez rico'da çok güzel görünüyor bayilere dağıtımı 2017 olmadan başlar en azından inceleme yaparız.

Kesinlikle Rico fiyat olarak da uygun olursa çok tercih edilecektir

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıtyblade çok kaliteli bi tasarıma sahip ama fiyatı düşük bütçeli olan bizlere gelmez rico'da çok güzel görünüyor bayilere dağıtımı 2017 olmadan başlar en azından inceleme yaparız.
    Fuarda tanıtılmadan bayiye geleceğini sanmıyorum yinede gören varsa bir iki fotoğraf atarsa sevinirim büyük bayilere tanıtım amaçlı gönderim yapılmış olabilir.

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Rico fiyat olarak da uygun olursa çok tercih edilecektir
    Rico fiyat olarak çok uygun helede emsallaerine oranla kıyasladığında çok avantajlı aynı avantajı cityblade modelindede bekliyoridik ama bir şaşırtıcı oldu bu durum

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rico fiyat olarak çok uygun helede emsallaerine oranla kıyasladığında çok avantajlı aynı avantajı cityblade modelindede bekliyoridik ama bir şaşırtıcı oldu bu durum
    Cıtyblade için fiyat normal euro 4 standartlarına geldiğinden dolayı model euro3 olarak gelseydi fiyatı 5.000 küsür olacaktı çok şık bi tasarımı var zamanla euro 4 fiyatlarına alışacağız.

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıtyblade için fiyat normal euro 4 standartlarına geldiğinden dolayı model euro3 olarak gelseydi fiyatı 5.000 küsür olacaktı çok şık bi tasarımı var zamanla euro 4 fiyatlarına alışacağız.
    Euro4 olması güzel ama şu da var üzerine 3.000 tl daha ekleyip 250cc zafferano veya x-max alınabilir x-max için biraz daha fazla koymak gerekiyor

Merhaba Arkadaşlar RKS ' nin fuar standında gördüğümüz ve merakla beklediğimiz
    Cityblade 2017 Nisan 15 de satışa çıkıyor.
    Euro 4 ( İnjeksiyonlu ) 3 renk seçeneği mevcut.Kırmızı-Beyaz-Siyah
    Fiyat : 7850 TL .Bayiler satışa başlamışlar.
    Ürünü alıp deneyime sahip olanlar lütfen deneyimlerini yazarlarsa seviniriz

motoru yamaha ve honda da bulunan modellerle kıyasladığım zaman fiyatı çok iyi kalitesi neredeyse birebir aynı

Evet Rico fiyat olarak uygun olursa tercih edilir fakat Rico ve City Blade ayrı sınıflarda motorlar. Küçük boyutlarda scooter arayanlar için Rico uygun görünüyor fakat bana kalırsa City Blade daha gösterişli ve kullanışlı duruyor.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Rico euro4 olmadığı birde düşük cc bir güce sahip olduğu için daha çok talep görecektir. Gerçek anlamda scooter zevki yaşamak isteyenlerin tercihi cityblade x-max zafferano vs. vs aralarında motoru bizzat inceleme fırsatı bulamadım ama en uygun fiyata sahip olan cityblade ve zafferano zafferano illaki daha kalitelidir asıl rakipleri veya emsalleri diyelim x-max cityblade bunların biraz altında kalıyor gibi geliyor tabi parça kalitesi vs. hakkında bilgim yok.

Cityblade'in gücü biraz daha yüksek olmalı mıydı diyorum bazen kendi kendime silverblade gibi mesela sonra diyorum Benelli markasıda adamlara ait niye getirsinler 150cc heybetli scooter sevenler için harika bi tasarıma sahip şuan alınabilir ve alabilirim.

Modeli satın alan var mı arkadaşlar ? Bilgi ve boyutları nedir ne değildir. ?

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modeli satın alan var mı arkadaşlar ? Bilgi ve boyutları nedir ne değildir. ?
    RKS motor facebook sayfasında kullanıcı görselleri mevcut orada kontrol edebilirsin. Parça kalitesini bayide incelemiştim kırılacak plastik parçalar kullanmamışlar.Euro4 olması yakıt tüketimini düşürüyor mu acaba ?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    ilk gördüğümde bu ne fiyat demiştim ama euro4 olduğunu fark edince emsallerine oranla kıyasladım fiyat bakımından honda yamha'nın çok altında euro3 modellerinin sonuna gelindiğinde en çok tutulacak olan scooter motor olacak.

Arkadaşlar bugün itibariyle 398 km yol katettim. 55 TL benzin attım. Depo boşaldı. 30 TL ye fulledim ki bu da 6 lt yapıyor.İlk izlenimim şudur 2 kişi bindiğinizde hafif E5 yokuşlarında bile biraz can çekişiyor ancak 60 km ile tırmanabiliyoruz. Motoru güçlü değil öyle kaçayım uçayım filan olmuyor. Ancak çok keyifli olduğunu söyleyebilirim. 93 KM hıza da ulaştım. Çok fazla basmak istemiyorum bi 500 bakımına götüreyim motor açılsın diye yaval yavaş hız yapıyorum. Km de şu anlık 13 kuruş yakıyor. Ancak daha da düşecektir. Ben çok memnunum. Tavsiye de ederim. Benim başlangıç motorum da rks titanic 150 idi. Scooter benim için daha rahat ve keyifli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

[/COLOR]
    Alıntı dobrafilozof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün itibariyle 398 km yol katettim. 55 TL benzin attım. Depo boşaldı. 30 TL ye fulledim ki bu da 6 lt yapıyor.İlk izlenimim şudur 2 kişi bindiğinizde hafif E5 yokuşlarında bile biraz can çekişiyor ancak 60 km ile tırmanabiliyoruz. Motoru güçlü değil öyle kaçayım uçayım filan olmuyor. Ancak çok keyifli olduğunu söyleyebilirim. 93 KM hıza da ulaştım. Çok fazla basmak istemiyorum bi 500 bakımına götüreyim motor açılsın diye yaval yavaş hız yapıyorum. Km de şu anlık 13 kuruş yakıyor. Ancak daha da düşecektir. Ben çok memnunum. Tavsiye de ederim. Benim başlangıç motorum da rks titanic 150 idi. Scooter benim için daha rahat ve keyifli.
    Merhaba ,sele boyu ,oturuş rahatlığı ,genel olarak ergonomi hakkında bilgi verebilirmisin?

Yakıt tüketimini daha yüksek bekliyordum ben ilk etapta ama 13 kuruş gayet uygun ileri ki zamanlarda 100 km'de ne yaktığını hesaplasan herkes için daha iyi olacaktır. 125cc bir motor çokta uçup kaçmaz zaten ki kişi rampaya 60 bence idealdir.

Şu anda motorun en kötü günleri ancak 3 günde 500 km yol oldu. İlk bakımına bu hafta götüreceğim. Gezmeyi çok seviyorum. Sele gayet rahat. Belli bir süre sonra tabiki hareket istiyor vücut. Sele yüksekliğini ölçüp yazarım. Ancak motor fotoğraflarda ufak görünüyorsa aldanmayın. Gayet yakışıklı. Honda sanıyor çoğu kişi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt tüketimini daha yüksek bekliyordum ben ilk etapta ama 13 kuruş gayet uygun ileri ki zamanlarda 100 km'de ne yaktığını hesaplasan herkes için daha iyi olacaktır. 125cc bir motor çokta uçup kaçmaz zaten ki kişi rampaya 60 bence idealdir.
    Kesinlikle yorumu yazacağım. Ayrıca şehir dışı çadır turu da yapacağım. Fotoğrafları da çekip atarım hatta video bile hazırlarım. Çnkü piyasada motor hakkında pek bilgi yok.

Şu anda motorun en kötü günleri ancak 3 günde 500 km yol oldu. İlk bakımına bu hafta götüreceğim. Gezmeyi çok seviyorum. Sele gayet rahat. Belli bir süre sonra tabiki hareket istiyor vücut. Sele yüksekliğini ölçüp yazarım. Ancak motor fotoğraflarda ufak görünüyorsa aldanmayın. Gayet yakışıklı. Honda sanıyor çoğu kişi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Kesinlikle yorumu yazacağım. Ayrıca şehir dışı çadır turu da yapacağım. Fotoğrafları da çekip atarım hatta video bile hazırlarım. Çnkü piyasada motor hakkında pek bilgi yok.
    Motor hakkında neredeyse hiç bilgi yok Benim merak ettiğim Euro4'te performans yakıt tüketimi ve konfor ne düzeyde bilgi aktarmaya devam edersen sevinirim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)