Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    büyük ihtimalle akü,,ben yazın senelik izine çıkmıştım,1 ay motorum garajda yattı,geldiğimde marşa basayım dedim,bırak marş basmayı ekran bile açılmadı,oto elektrikçide aküyü şarz ettirdim düzeldi ama ben akümü öldü acaba diye merek ettim,servise sordum 1 haftadan fazla bekleteceksen kutup başını çıkart dedi,immobilizer bitiriyomuş aküyü,,o günden beri kullanıyorum problem yok ama hemen hergün motora biniyorum,,

ha birde akü kutup başları gevşek olursa ekran gidip gelir,onada bir bak

zaten bir akü 2 yıl falan gidiyo orijinal akünse normaldir ölmüştür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2016 ya az kaldı. Bayiler ellerinde kalan 2015 ler için fiyatta indirim yaparlar mı 2 ay sonra ? Yani 2016 yı beklemek mantıklı mı?

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    yapabilirler tabi neden olmasın ama xmax eelinde kalan bayii şuana kadar görmedim be

Arkadaşlar merhaba...

Xmax'in benzin deposu metal mi, yoksa plastik mi?

Alıntı aLoneman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba...

Xmax'in benzin deposu metal mi, yoksa plastik mi?
    Xmax'ta metal yok denecek kadar az. Depo da plastik. Hatta xmax'da en sevmediğim yerler deponun kilitli kapağı ile torpido gözlerinin kapaklarıdır. Tutarken elinde kalacakmış gibi gelir.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    tuttacromata aynen sana katılıyorum, kapakları açıp kaparken kırılacak diye çok tedirgin oluyorum,hele torpido kapakları,açıp kaparken 4 cm sağa sola esniyor neredeyse

2015 model 4bin km xmax 250 momo design ile aranıza katılmış bulunuyorum. sürüşü çok keyifli. önceki motorum cbr 250 den daha keyifli oldğunu söyleyebilirim.

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    1 hafta önce xmax abs ile aranıza katıldım göstergede ki saat nasıl ayarlanıyor bileniniz var mı? 2015 model.

Motosikleti
    Yamaha XMAX 250 MOMO
    Alıntı ousi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta önce xmax abs ile aranıza katıldım göstergede ki saat nasıl ayarlanıyor bileniniz var mı? 2015 model.
    Hayırlı olsun. Select tuşuna uzun basınca değişmesi lazım

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Xmax'larına soft yan çanta takan var mıdır hiç? İnternette araştırdım ancak birşey bulamadım bunun ile ilgili. Uzun yol için çok ideal olduklarını düşünüyorum.

Diğer bir çok modelde aksesuar olarak soft yan çantalar var ancak Xmax için göremedim.

Motosikleti
    xmax e yan çantaya pek gerek yok arka 50 lt çanta ve devasa koltuk altı bagaj arabaya alternatif gibi zaten,ama illa istersen nette var ,buyur
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...39635502/detay
    Deltaeagle bunu beğendi.

Arkadaşlar motomaxtan 4rider branda aldim xl olan ayna kisimindan kucuk geliyordu xxl ile degistirdim buda fazlasiyla büyük geldi. Motomaxtan aldığıniz sisy barli xmax a olan baska bir marka branda varsa farkini verip onu almayi düşünüyorum

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı Deltaeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax'larına soft yan çanta takan var mıdır hiç? İnternette araştırdım ancak birşey bulamadım bunun ile ilgili. Uzun yol için çok ideal olduklarını düşünüyorum.

Diğer bir çok modelde aksesuar olarak soft yan çantalar var ancak Xmax için göremedim.
    Deneyerek alabilirsin bende tex marka soft çantalar varı R25 e 1 kere takmıştım güzel olmuştu yani ne sinyalleri kastırdı ne eksoza değdi ne de tehlike oluşturabilicek şekilde oldu, aynı çantaları denemek için xmax a da bağladım ve sonuç gayet güzeldi. X max e daha çok yakıştı, bende sırt dayama var top case pek düşünmedim zaten sürekli o kadar fazla extra hacime ihtiyaç olmuyor extra hacim gerektiğinde de yan çantaları bağlarım.

Dolayısıyla tex inkiler oluyor ama yinee deneyip, straplari ayarlı olanlardan almak lazım.
    Deltaeagle bunu beğendi.

ousi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700X
    Xmax'in orjinal telefon tutucusu benim telefonuma uymuyor. Benim telefona uyan tutucular da motora uymuyor. Alternatif çözüm bulan veya benim gibi bu konudan muzdarip olan arkadaşlar bir ürün buldular ise yardımcı olurlar ise sevinirim. 5 gündür telefon tutucu arıyorum her yerde

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deneyerek alabilirsin bende tex marka soft çantalar varı R25 e 1 kere takmıştım güzel olmuştu yani ne sinyalleri kastırdı ne eksoza değdi ne de tehlike oluşturabilicek şekilde oldu, aynı çantaları denemek için xmax a da bağladım ve sonuç gayet güzeldi. X max e daha çok yakıştı, bende sırt dayama var top case pek düşünmedim zaten sürekli o kadar fazla extra hacime ihtiyaç olmuyor extra hacim gerektiğinde de yan çantaları bağlarım.

Dolayısıyla tex inkiler oluyor ama yinee deneyip, straplari ayarlı olanlardan almak lazım.
    Çok iyi oldu bu haber. Bende motor modeline özel üretim olmaları gerektiğini sanıyordum çantaların. Uzun yola çıktığımda kullanmalık düşünüyorum bende.
    c4gin bunu beğendi.

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    http://www.dr.com.tr/Elektronik/Steelie-Car-Mount-kit-STCK-11-R8/Telefon/Telefon-Aksesuarlari/Arac-Ici-Aksesuarlari/urunno=0000000623694
    Don't ride faster than your angels can fly

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı CBR 250 R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.dr.com.tr/Elektronik/Steelie-Car-Mount-kit-STCK-11-R8/Telefon/Telefon-Aksesuarlari/Arac-Ici-Aksesuarlari/urunno=0000000623694
    Abiler 4000 bakımında nelerin değişmesi gerekiyor? Varyator ve hava filtresini değiştirmek gerekli mi?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler 4000 bakımında nelerin değişmesi gerekiyor? Varyator ve hava filtresini değiştirmek gerekli mi?
    Temizleniyor sadece degistirmiyolar sadece yag degisiyor yamaha yildizda bakim icin 100 tl aliyolar

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temizleniyor sadece degistirmiyolar sadece yag degisiyor yamaha yildizda bakim icin 100 tl aliyolar
    Teşekkür ettim

merhabalar xmax 250 kombine fren sistemine mi sahip bir de abs fren sistemini sevmeyenler var neden yeni duydum bilginiz olsun tek silindirli motorlarda daha çok titreşim oluyormuş yük sadece bir silindire bindiği için sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

bu yıldız motor sirkecide olanmı orda tamir edilecek yer varmı yoksa dışardamı yapıyor bi kere mağazayı göreyim dedim içeri 1 adım bile atmadım her yer malzeme dolu insan mekanını derli toplu tutmalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler