Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha bws 100 & fazer s2
    Alıntı mr.freeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah yeni model x city nin fiyatı x-max kadar olmaz

jantları x-max´ e göre öm arka 1´ er inc daha büyük ve enjeksiyonlu x-max karbürotörlü bence 500 - 700 ytl daha pahalı olur. Fiyatınında düşüceğini sanmam daha da zam gelmesinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nehe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ---- Suzuki DL 650
    tuncy09............
    Dün Çırağan'daki sarı x-max li sendin değil mi?

artık şu İstanbul'daki x-max'lerin bir araya gelme zamanı gelmedi mi?

geçenlerde Kelsinus ile eminönü'nde tanıştık...

5-6 x-max şööle bir boğaz turu yapalım...Daha önce böyle bir davet okumuştum bu topicte sanırım...

Keyifli Sürüşler!

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    X-MAX almayı kafaya koymuştum. ama son aylarda yaptıkları tam bir rezalet. biraz tutuldu diye bu kadar fiyat arttırılmaz. altı ayda 6.900'den 10.600 ytl'ye fiyatı çıkarıyorlar. Beldeyama'nın fiyat politikasıda pazarlama açısından hiçte iyi değil. kesinlikle x-max almayacağım.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    haklısın arkadaşım Daelim S2 250 al bence şuan kampanyada 2 tane var 5950 veriyorlar inanki karlı çıkacaksın motur Kymco 250 elektirik aksamıda Kymco 100000 Km motor garantisi var Kymconun kilometrede 10 kuruş benzin tüketimi var

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı ozertr59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuncy09 arkadaşım forumu heralde biz seninle beraber idare edeceğiz diğer arkadaşlar beklemede heralde sözümü geri alıyorum Xmax kaliteli bir motordur fiatı bu kadar yüksek olmasa bende alırım vede almak üzereyim şuan biriyle pazarlık halindeyim bilgine....

ozertr59@hotmail.com msn adresim

Al artık abi şu motoru da beraber gezelim yaww..Artık sende x-max kullanıcısı olarak yazarsın hemi de...

tuncy09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ewt nehe o bendim...ben hafta icin her gun b.tas ciragan yolunda sabah gidis aksam donus olmak uzere yol aliyorum...is nedeniyle...

O gezinti yapalim diye davette bulunanlardan biri de bendim...toplanalim valla yapalim bi tur ufak ufak baslar buyuturuz...b.tas - bebek - b.tas baslangic olarak iyidir...sonralari bunun sariyer'i var...fener'i var...kilyos'u var...belgrad ormanı var...muhtesem geziler oluyor valla biz 3 arkadas mutemadiyen yapıyoruz...

Gec cevaptan oturu kusura bakmayin 2 gundur biraz yogunum bugun sabahtan girip mesaj atayim dedim ama onda da site guncelleniyordu...
    [B]Dance[/B] first [B]think[/B] later...It's the natural order...:wiinkk:

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    Alıntı ozertr59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın arkadaşım Daelim S2 250 al bence şuan kampanyada 2 tane var 5950 veriyorlar inanki karlı çıkacaksın motur Kymco 250 elektirik aksamıda Kymco 100000 Km motor garantisi var Kymconun kilometrede 10 kuruş benzin tüketimi var

İsmail hocam hayırlı olsun...Allah kazasız belasız sürüşler inşaallah.....Artık yakıt hesaplarını x-max e göre yaparsın.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı tekirdağ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al artık abi şu motoru da beraber gezelim yaww..Artık sende x-max kullanıcısı olarak yazarsın hemi de...
    eh arkadaşım sonunda bende xmax 250 sahibi oldum. Çok iyi bir motosiklet aldım bence,beni fazlasıyla tatmin ediyor,hız desen hız var,yakıtta ise çok ideal, motorumdan çok memnunum. şunu sormak istiyorum. Yağ değişimi bakım aralığı kaç kilometrededir.

Motosikleti
    özertr59 hayırlı olsun...
    güle güle kullan...kazasız belasız inşallah.Daelim ile kıyaslama yaparak bir değerlendirmede bulunabilir misin?

Ayrıca ilk 1000km bakımdan sonra her 3000km de bir bakıma gidecek..(1000,4000,7000,10000....gibi)

İstanbullu X-Max sahipleri!!!Yarın boğaz turuna varmısınız?Hava fena görünmüyor...

Nehe mesajini bugun gordum...Hafta sonu pek girmiyorum siteye ve nete :( kesin cikardim tura yaa...seker gibi de hava vardı...tuuuuh
    Neyse kismet...

Motorunu yeni alan arkadasimiza da kazasiz belasiz surusler diliyorum...

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı nehe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özertr59 hayırlı olsun...
    güle güle kullan...kazasız belasız inşallah.Daelim ile kıyaslama yaparak bir değerlendirmede bulunabilir misin?

Ayrıca ilk 1000km bakımdan sonra her 3000km de bir bakıma gidecek..(1000,4000,7000,10000....gibi)

İstanbullu X-Max sahipleri!!!Yarın boğaz turuna varmısınız?Hava fena görünmüyor...
    xmax 250 daelimden daha dengeli,scooterdan çok motosiklet gibi kullanımı, yakıt tüketimi hemen hemen aynı gibi geliyor bence, süratine gelince işte orada film kopuyor daelimde son süratim 140 km, xmax te 160 yapıyor, suziki burgmanla hemen hemen aynı sürati yapıyorlar. birde çok kıvrak hantallık yok, şehir içinde istediğin manevrayı yapabilirsin, hem şehir içi hemde şehir dışına ideal bir scooter, herkese tavsiye ederim.Tek kötü tarafı fiatı epey yükseldi 10.600 YTL gibi

Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    fiyat demek kalite demek hocam.... Var bi bildikleri ki bu kadar fiyat istiyorlar..

chaos106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    yakın zamanda 300 dolar kadar bir zam daha gelecekmiş....
    uçtu bunlar uçtuu

Acaba bu isin icinde bi is mi var diye kendime sormadan edemiyorum...Ali Cengiz oyunu fln?
    Bi anda fuar zamanı dehset bi fiyat dususu ile milleti kendine cekme cabalari olabilir mi?
    300$ zamla beraber aletin fiyatı 11.000YTL üzeri olacak...
    Xcity fln da gelirse onun gelisiyle, fuarda XMAX250 9000YTL derlerse?
    Komplo teorileri bölüm 1

nikneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today / yamaha x-max 250
    arkadaşlar yamaha enteresan bişeyler yapacak heralde ama hayırlısı.zaten x-max fiyatlarında yaptıgı surekli artışın sebebi belli deyilken şimdide t-max in resmini kaldırmışlar siteden.onun yerine x-city var artık.yani artık t-max satılmayacak anlamına mı geliyor bu.gerci fiyat listesinde t-max hala duruyor ama bi karısık durumlar var ortada.bu arada x-city fiyatıda hala yazmıyor sitede.ilginç
    Körler ülkesinde tek gözlü adam kraldır.

Motosikleti
    ocak2007 fiyatları açıklanmadı..fuara kadar zam yok herhalde...

yeni x-city modeli malaguti password modeli ile neredeyse aynı...görüntü olarak x-max daha çekici bence.x-city satacağız diye x-max'i fiyat olarak öldürmeseler bari....

Motosikleti
    Yamaha x-max 250
    selamlar herkese,
    ben motora uygun fiyatlı çanta taktırmak istiyorum izmir de bu işi nerde yaptırabilirim bilgisi olan var mı acaba..Teşekkürler şimdiden
    ::pulp::

scootercı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max
    slm,
    bagajın takılabilmesi için xmax'e özel bir aparat var onuda alman gerekiyor, piyasada onunda fiyatları çeşitlilik gösteriyor sanırım, ankara yolundaki, AKSAN yamaha bayinden almıştım ben geçen yazın başında orda daha uygundu fiyatı ama net hatırlamıyorum 32 lt lik shad marka bir bagajla almıştım ozaman, gerçekten çok net hatırlamamakla beraber 300 TL civarı idi sanırım...

bunun dışında kahramanlarda sanırım biraz fiyatlar uçuyor bence basmane taraflarındaki motorcularada sor ben aldığım zaman onlarda yoktu ama belki getirtmişlerdir.

Motosikleti
    Yamaha x-max 250
    Kahramanlarda sordum ben de,
    shad 44 lt _ 250 tl + takma aparatı 80 euro
    46 lt _ 290 tl + takma aparatı 80 euro
    kappa 46 lt _ 130 euro + 40 euro plate + 80 euro takma aparatı
    Biraz tuzlu gelmişti ama çok da değilmiş sanırım geçen yazın başında 32 lt lik 300 civarıysa.. Düzgün bişey olacaksa en az 300-350 tl gözden çıkarıcam gibi
    ::pulp::

chaos106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    21 ocak pazar gecesi x max imle yolda kaldım. Elektrik kabloları motora çok yakınmış yada ona benzer bir problemden dolayı bir soket yanmış kısa devre olmuş net bir açıklama duyamadım.Lakin benden önce 3 kişi de daha bu sorun olmuş servisin söylediği bu tabe ve fabrika sözde bu sorun için özel bir parça yollayacakmış bayilere satılan xmaxlere takılacakmış(bilginiz olsun arkadaşlar )
    Bu arada motorlarınızın kaskosu var mı ? Benimkinin var ama sözde kaskoymuş bunu yolda kalıp çekiciye ihtiyaç duyunca anladık.
    Gece 00:30 suları idi yolda kaldığımızda çekiciler o saatte olunca gece tarifesi yazıolar galiba karşıyakadan bornovaya 75 ytl istediler.
    Neyse kaskomuz koç allianz ve sabah acenteyi aradığımızda hiçbir sigorta şirketinde motorlar için asistance hizmeti yoktur cevabı ile karşılaştık tabi bu külliyen yalan çünkü bi kaç sigorta şirketini aradığımızda bunun böyle olmadığını öğrenmiş olduk.
    Eğer ki sizinde kaskonuz varsa asistance hizmetinin olup olmadığını öğrenin

kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler