Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FJR 1300 - 2006

Motovento
    REKLAM ALANI
    Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    2006 YAMAHA FJR 1300

Yeni 2006 Yamaha FJR 1300 Piyasada ! Bu modelde en büyük yenilik elektrikli debriyaj sisteminde. Yanlış okumuyorsunuz, Yamaha mühendisleri debriyaj levyesini tarihe karıştırmak üzereler.
    Vites değiştirmek için normal vites pedalını yada sol elciğe yerleştirilmiş +/- padlerini kullanıyorsunuz... Debriyajla uğraşmaca yok!
    Bu elektrikli debriyaj/vites sistemi FJR ın sadece AE modelinde bulunuyor. Bununla beraber FJR ın standart modeli de AE gibi baştan aşağı yenilendi. Daha iyi bir aerodinami. Ayarlanabilir ergonomi bunların başlıcaları.

ABD de $13,499 fiyatla Mart 2006 da piyasaya cikmasi beklenen yeni FJR icin webde buldugum bilgi ve fotograflarla bir sayfa duzenledim. Ilgilenenler bakabilir...

Link : http://donald.hypermart.net/MCWeb/MCs/YamahaFJR1300.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    valla donald abi zamanla ne levyeleri kaldıracaklar bakalım bize motora binip gaz vermek kalacak sade zamanla mekanikler hep otomatikleşçek
    hadi hayırlısı

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Benim en sevdiğim touringlerden biri fjr 1300 , tamamen otomatiğe geçmeyip tiptronik denen vites sistemine geçmeleri , vites değiştirme zevkinden vazgeçmemeleri iyi olmuş. Yeni görüntüsünü de çok beğendim.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    çok güsell
    :bounce: 0546465246900

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler