Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanuni Puma 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Arkadaşlar Kanuni Puma adında yeni bir model çıkarmış güzel bir şeye benziyo sizinle paylaşmak istedim...
    Fotoğrafını koyamadım yardımcı olunursa sevinirim

http://www.kanuni.com.tr/Pages/Urunl...Puma&Id=42&k=1

Özellikleri :

Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Motor Hacmi: 147 cm3
    Motor Çapı: 57x57.8 mm
    Motor Sıkıştırma: 10,5:1
    Motor Soğutma: Hava soğutmalı
    Maksimum Güç: 11.56 HP/8500 d/d dev/dk
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: 5 Vites
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    Ağırlık: 122 kg
    Depo: 14 litre
    Ortalama Yakıt Tüketimi: 100 km/ 2,2 lt
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Helezonik yaylı
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Tambur
    Ön Lastik: 2.75 - 18 TUBE
    Arka Lastik: 3.25 - 18 TUBE

Kullanım Kılavuzu
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB

Uploaded with ImageShack.us

Güzel motor.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    3400tl bıraz pahalı ama göruntu guzel çift şase ama kanuni servıs parça bakımından kötü
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı motoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

Güzel motor.
    Teşekkür ederim fotoğraf için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:17 ----------

Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3400tl bıraz pahalı ama göruntu guzel çift şase ama kanuni servıs parça bakımından kötü
    3400 Tl buna verileceğine aslında ybr 125 veya cbf 150 alınabilir. Ama kaliteli bir üründe olabilir artık kullanan arkadaşlardan yorumları dinleyeceğiz
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Mondial 151 RS, Mavi -08
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim fotoğraf için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:17 ----------

3400 Tl buna verileceğine aslında ybr 125 veya cbf 150 alınabilir. Ama kaliteli bir üründe olabilir artık kullanan arkadaşlardan yorumları dinleyeceğiz
    Kazanmak icin risk almak gerek dostum Abi guzel diyorsunda herkez Honda, Yamaha alirsa Kanuni'nin, Mondial'in hali ne olacak

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı numan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazanmak icin risk almak gerek dostum Abi guzel diyorsunda herkez Honda, Yamaha alirsa Kanuni'nin, Mondial'in hali ne olacak
    Ben mesela kanuni windy s kullanıyorum fiyatına göre memnunum tabi puma da güzel olabilir göreceğiz

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bunu alana kadar ybr 125 almak daha mantıklı bence....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    o sıkıştırma oranına o hp değeri çok az! ayrıca o devir çok fazla ve o jant kolları çok harika rüzgar tutar çamur sıçratır..

aferim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sıkıştırma oranına o hp değeri çok az! ayrıca o devir çok fazla ve o jant kolları çok harika rüzgar tutar çamur sıçratır..

aferim
    Birde dostum 100 km de 2.2 LT yakıyo deniyo bence sallamasyon

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    bende kanuni tigrina var yan plastiklerini değiştireym dedim koskoca kuralkan da bulamaım buna nasıl güvenicez peki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 ----------

yazdıklarım sakın yanlış anlaşılmasın kanuniyi kötülemek için sölemiyorum motorumu seviyorum ama parça sıkıntısını çözemedim bir türlü
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    windy 150 yazıyor internet sitesinde, fakat modellerin içinde yok.. windy 150 çıkacak mı ?
    Yorum yok!

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Salihyet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    windy 150 yazıyor internet sitesinde, fakat modellerin içinde yok.. windy 150 çıkacak mı ?
    İlerleyen günlerde çıkacağını düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Kanuni cup 100 ümü yeni aldım.Pumada güzel görünüyor..Fiyatına göre eder yani.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    3400 artı 300 plaka şu bu 3700 bi kanuni kullanıcısı olarak bu tür seçeneklerde ''cbf alırım ybr alırım '' diyenlere ifrit olurdum ama şu meblayı verip kanuni alıcama
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3400 artı 300 plaka şu bu 3700 bi kanuni kullanıcısı olarak bu tür seçeneklerde ''cbf alırım ybr alırım '' diyenlere ifrit olurdum ama şu meblayı verip kanuni alıcama
    Nekadar fazla motor piyasaya sürülürse o derece rekabet artar böylelikle fiyatlar düşer ve bizde bundan yararlanırız

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    cesur abi bu model benim motorun üretildiği yerle aynı yerde üretiliyor jianshe fabrikasında ybr de zaten o fabrikada üretiliyor kalitesinden ödün vermeyecek bir motor bence alınabilir ybr yada cbf ye o kadar para vereceğime
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cesur abi bu model benim motorun üretildiği yerle aynı yerde üretiliyor jianshe fabrikasında ybr de zaten o fabrikada üretiliyor kalitesinden ödün vermeyecek bir motor bence alınabilir ybr yada cbf ye o kadar para vereceğime
    Kardeş güzel ozaman , kaliteli motor alacak arkadaşlar için seçenekler çoğalıyor

Motosikleti
    KANUNİ PUMA R6 2011
    ................
    [B][COLOR="Red"][U]ANADOLU SİGORTA HER TÜRLÜ SİGORTA İŞLEMLERİ
    05548311017[/U][/COLOR][/B]

mrb. ben kanuni puma kullanıcısıyım motordanda hiç memnun deilim. 1.2.3 üncü viteste adam akıllı gitmior çok bagırıor vites yükseltme istio habire motor. 115 dende yukarı cıktıgını grmedim. servisinden hiç memnun deilim zaten hatta bgn kavga ettm.motorun 10000 bakımı yapıldı on tane motor kullanmayı bilen adam binecek üzerine bu ne ya diyeceğine eminim. yakıt 60-70 km arası deişior 2litre benzinle. hatta şikayet etmeyi bile düşünüorum ana bayiisine ama onlarında diyeceği belli orayı begenmiorsan başka yere git. lanet olsun bida mı asla almam. bin bin ikiyiz zararına satıcam bidamı kapımdan içeri girmesin kanuni. o kadar diorm yani.

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Bende kullanıyorum ama memnunum şu anda... 4300km de... Benim de çıkabildiğim hız 110-115km/h ve bence normal bu motorun 150-160kmyi de görmesini bekleyemeyiz... Bir arkadaşıma verdim o benden oldukça zayıf ve biraz kisa, o arkadaş 130km yi gördü benim motorla...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)