Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Yamaha Nmax 125 & 155 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Servise götür baktır istersen, normal değil. Bende de Nmax 155 var, 1050 km. civarında, marşa bastığında saniyesinde çalışıyor hep.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise götür baktır istersen, normal değil. Bende de Nmax 155 var, 1050 km. civarında, marşa bastığında saniyesinde çalışıyor hep.
    Yani bana da normal görünmedi de asıl sorun servise götürmek en yakın servis 250 km. daha acemiyim nasıl götüreceğimi düşünüyorum, aldığım yer tanıdık bir bayi ama orası da 550 km. nakliye için 1.000 tl. vermiştim. Garantiden değiştirme mi istesem gelip ücretsiz götürürler mi bilemedim. Birkaç gün daha deneyeyim olmadı arayacağım.
    Voltaren ve Mr.wind bunu beğendiler.

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Kasadan ziyade, keylessgo ve start-stop gelmiş ve ekran genişlemiş, tcs geldi mi bilmiyorum, bunların dışında bir değişiklik göremedim.

selamlar

daha önce hiç scooter kullanmadım. honda cbr kullanıyorum normalde. şimdi geldim parkettim diyelim. motoru kilitleyen herhangi bir şey yok mu ? cbr ı viteste bırakınca kaymıyor bu boşta olduğu için kayıyor. olması gereken bu mudur ?

abs devreye girince dızzzz diye motor sesi geliyor. bu normal mi ? geçen biraz sert kaldırımdan indim yine aynı şey oldu ? birde ön fren arka kadar iyi değil. ikinci el aldım 2800 km de 2020 model. baktırmam gerekirmi sizce

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar

daha önce hiç scooter kullanmadım. honda cbr kullanıyorum normalde. şimdi geldim parkettim diyelim. motoru kilitleyen herhangi bir şey yok mu ? cbr ı viteste bırakınca kaymıyor bu boşta olduğu için kayıyor. olması gereken bu mudur ?

abs devreye girince dızzzz diye motor sesi geliyor. bu normal mi ? geçen biraz sert kaldırımdan indim yine aynı şey oldu ? birde ön fren arka kadar iyi değil. ikinci el aldım 2800 km de 2020 model. baktırmam gerekirmi sizce
    - Vitesli motosikletteki gibi viteste biraktim kaymiyor diye birsey yok, bosta hep. Koydugunuz yere dikkat edin, egim/zemin/kayganlik vs.
    - ABS konusunda bir sey diyemem teknik bilgim yok.
    - Scooterda agirlik genel olarak arkada daha fazla oldugu icin arka frenin daha kuvvetli olmasi normal diye dusunuyorum. Vitesli motosikletlerde oldugu gibi on freni cok kullanmamanizi, iki freni birlikte kullanmanizi oneririm.

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    155 olanında depo 11lt, 125 olanında 7.1tl gözüküyor. 155 için bir depo ile yaklaşık 500km. Bakalım ne kadardan giriş yapacak.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aralarındaki tek fark
    6 mm büyüyen silindir çapı
    eskisinde 3 000 ₺ yenisinde kaç ₺ edecek ?

Çap x Strok 52,0 × 58,7 mm
    Çap x Strok 58,0 x 58,7 mm
    MR.BERK bunu beğendi.

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba, nmax 155 almak istiyorum bu ara. mevcut sürüm gayet yeterli görünüyor ancak her zaman en güncelini alma taraftarıyım ekonomik olarak albenisini kaybetmediği sürece. Yeni kasa tanıtıldı ve türkiye ye ne zaman gelir merak ediyorum? ayrıca ne kadar fiyat farkı olur? beklemeye değer mi? yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Alıntı Shine34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba, nmax 155 almak istiyorum bu ara. mevcut sürüm gayet yeterli görünüyor ancak her zaman en güncelini alma taraftarıyım ekonomik olarak albenisini kaybetmediği sürece. Yeni kasa tanıtıldı ve türkiye ye ne zaman gelir merak ediyorum? ayrıca ne kadar fiyat farkı olur? beklemeye değer mi? yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.
    2018 Model Nmax 155 kullandım. Frenler dehşet ısırıyor. ABS ve frenleme konusunda en ufak bir endişen olmasın.Kendi sınıfına göre torku gerçekten iyi. Yenisi konusunda yorum yapamam.

Selamlar daha önce sıfır nmax 155 aldığımı ve 130.km de marşa basınca çalışmadığını ancak gaz verince çalıştığını ve rölantide stop ettiğini yazmıştım, neyse motoru o şekilde bıraktım 6 ay sonra yazlığa geldim, şu anda marşa basınca sorunsuz çalışmaya başladı fakat 30-40 km kadar bindim şimdi de durup dururken arıza ışığı yanmaya başladı, bu arada sele sanki fazla ısınıyor gibi geliyor.
    Servise götürsem en yakını 250 km. motordan çok soğudum artık araç tutarak aldığım yere gönderip satmaya karar verdim. Aklımda bunu satıp honda forza almak vardı ama bilmiyorum benzer olaylar olursa yakınlarda onun servisi de yok. Yamaha beni çok hayal kırıklığına uğrattı.

Motosikleti
    2018 Yamaha nmax 125
    Bu marş basıp çalışmama sorunu bende de olmaya başladı. 2 yıllık motor . Akü boşaldı diye aküyü doldurdum. Aradan 10 gün geçti fakat aynı sorun yeniden başladı. Ankarada servis harici baktırabileceğim yer var mı bildiğiniz?

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Yamaha NMAX 155 Detaylı İnceleme.. Test Sürüşü..

Atına Atla Yüreğinin Götürdüğü Yere Git... Hadi Go!!!!!!!

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R

fancydriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Ns200 - Honda Cb250R - CfMoto Mt650
    Yazıldık bakalım, hayırlısıyla almayı düşünüyorum. İlk başlarda liste fiyatı pahalı geliyordu ancak Kanuni, Rks falan gezerken kalitenin "k"si olmayan motorlara 100+ fiyat biçtiklerini görünce 155'in liste fiyatı çok çekici geldi.

Yeni modellerde amortisör ayarı nasıl yapılıyor. Üstteki halkayı tutup alttakini sağa veya sola çevirerek mi yoksa her iki halkayı da çevirerek mi. Halkayı sola çevirdiğimizde mi sertleşiyor yoksa tam tersi mi.

bayilerde sıfır km nmax 125 veya 155 bulunabiliyor mu yoksa hala karaborsa durumları devam mı ediyor ?

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayilerde sıfır km nmax 125 veya 155 bulunabiliyor mu yoksa hala karaborsa durumları devam mı ediyor ?
    Tek tük bulabiliyorsunuz ama liste fiyatının 50k yukarısından minimum.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)