Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 Mg Superboy-x Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Bunu alacağıma 100 lük alır 150 liğe çevirir yıllarca vergi ödemem ;)
    trcn bunu beğendi.

Erdorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFM
    arkadaslar alıp kullanan yokmu

Ben de almayı düşünüyorum. Çok araştırdım ve bana birçok arkadaşımın dediği "Çok seri beklentini karşılar" gibi cümleler oldu. Alıcam bakalım inşallah öyledir

MericM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Kullanan arkadaşlar güncel bir yorum yapabilirler mi ? Memnun musunuz ?Motor hakkında çok az bilgi var internette. Sıfır almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Sayfa ne kadar sakinmis. Bu motoru yeni aldim arkadaslar 5000 tl. 11 ay taksitle(fakirligin gozu kor olsun) bekledigimden daha iyi oldugunu soyleyebilirim. Sorusu olan varsa yanitlayabilirim. Motorda en garip gelen 4'lü var olmasi

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfa ne kadar sakinmis. Bu motoru yeni aldim arkadaslar 5000 tl. 11 ay taksitle(fakirligin gozu kor olsun) bekledigimden daha iyi oldugunu soyleyebilirim. Sorusu olan varsa yanitlayabilirim. Motorda en garip gelen 4'lü var olmasi
    Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin bende nisan ayında aldım alırken beklentilerim azdı işe götürüp getirsin kafi diyerek tabiri yerindeyse attan inip eşşeğe bindik almamdaki sebeb fiyat olarak uygun olması ve 100 lük modelinde motor vs olarak sorun yaşamadık bu sebebden 150 lik süperboy tercihim oldu nisandan bu yana sorunsuz biniyorum çarşamba günü sübab ayarı yaptırdım biraz bollaşmıştı onun dışında sorun çıkartmadı benide bayağı şaşırttı gidişi vs Ama yakıtı biraz yakıyor gibi 100 km de 3,5-4 litre kadar yakıyor birazda basıyoruz haliyle ama daha az yakabilirdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Facebook sayfası daha aktif sorunlar çözümler vs bilgi akışı daha iyi orayıda eklemeyi unutma far ayarı hakkında bilmiyorsan bilgi alabilirsin genelde yeni alanların şikayet ettiği bir durum
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Cok Tesekkurler. Bu ara havalar hep yagisli bende tatli su motorcusuyum. Onun icin kullanma sansim pek olmadi. Markete falan ancak gidiyorum firsat olursa. Zaten Ankara trafigine hala alisamadim istanbulda bu kadar zorlanmamistim. Burda motosikleti hic takmiyorlar (araclarida pek taktiklari soylenemezde) Dominardan sonra buna binmek biraz garip oldu tabi ama yavas yavas sevmeye basladim kisa mesafe icin cok rahat. Umarim sorunsuz bir sekilde en azindan taksitleri bitene kadar kullanirim😃

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)