Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio X10 GT 350 ABS Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

X10 350 ABS i.e.

Teknik Özellikler

Motor Tek silindirli 4 zamanlı 4 sübaplı
    Silindir hacmi 330 cc
    Max güç 24.5 kW hp 8.250 rpm'de
    Max tork 32.3 Nm 6.250 rpm'de
    Besleme Elektronik enjeksiyonlu
    Soğutma Sıvı
    Debriyaj Yağlı tip çok diskli
    Vites Değişken akışlı aktarım sistemi
    Arka fren 240 mm disk ile
    Ön fren 280 mm disk ile
    Jant Ölçüleri Ön: 16" x 3.00" Arka: 14" x 3.50"
    Ön lastik İç lastiksiz 120/70 - 15"
    Arka lastik İç lastiksiz 150/70 - 13"
    Uzunluk 2.265 mm
    Genişlik (En geniş yer) 800 mm (aynasız)
    Aks aralığı 1.625 mm
    Sele yüksekliği 760 mm
    Yakıt deposu 15 litre (2 litre yedek içinde)
    Egzost çıkışı Euro 3 normlarında

FİYAT 8.440 €

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sanırım bu modelin pek kullanıcısı yok.
    scooter dünyasında yeni olduğum için ancak keşfettim bu modeli ve resmen aşık oldum. Henüz kullanma şansım olmadı ama eminim sırf tasarımı değil sürüş özellikleri de birinci sınıftır. şu an x-max 250 kullanıyorum. İlk fırsatta bu markaya transfer edeceğim kendimi, bu aleti gördükten sonra x-max oyuncak gibi gelmeye başladı gözüme. inşallah en kısa zamanda sahip olurum bu bebeğe.

LifeisBike
    Misafir
    Sanki yandan bakınca eski majesty anımsattı bana.. Mercek far bir harika Ayrıca 23.600 TL gibi bir satış fiyatı var, maksi scooların fiyat aralığı nedir çok iyi bilmiyorum ama 330 cc bir makine için sanki birazcık pahalı gibi geldi. Tabi doğru yorum maxi sinif scooter kullanan arkadaşlardan gelecektir.

Motosikleti
    Piaggio X10
    Merhaba, Başlık çok aktif değil gerçi ama belki bir cevap alabilirim. Artık X10 üretilmiyor mu? Ya da TR'ye mi gelmiyor? 2. el sitelerine baktığım zaman en yeni olarak 2014 model görebildim.

Üretilmiyor

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Hiç bu kadar ölü başlık görmemiştim. Facebook grubu baya aktif buraya nazaran ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

2016 modele kadar Türkiye de satışı var . Beverly 350 ve Piaggio MP3 350 ile aynı motor ve çekiş sistemleri var.
    Yani parça konusu mekanik anlamda sorunsuzca bulunur ..
    Son ağaç kesildiğinde, son nehir kirlendiğinde,son balık avlandığında; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hadi hareket olsun

Daha dun servis icin gittigim Honda Mutluhan'in showroomunda bir tane gordum, 350 mi baska modeli var mi bilmiyorum ama X10 idi ondan eminim. Ikinci el satisindaydi sanirim, sormadim.

Acaba

Selamlar dostlar Forza 250 kullanıcısıyım öncesinde de sym cruisym 250 kullandım bir tık daha yukarısı için araştırma içindeyim (scooter olarak) acaba x10 350 doğru karar olabilir mi sizce..
    Forzayla kiyaslayarak söylersek
    Daha konforlu mu?
    Daha dengeli mi?
    Daha güçlü mü?
    Vs vs..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Çengelköylü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar dostlar Forza 250 kullanıcısıyım öncesinde de sym cruisym 250 kullandım bir tık daha yukarısı için araştırma içindeyim (scooter olarak) acaba x10 350 doğru karar olabilir mi sizce..
    Daha konforlu mu?
    Daha dengeli mi?
    Daha güçlü mü?
    Vs vs..
    Piaggio nun kendi sitesinde yazıyordu zamanında o 350cc lik bloktan 500cc güç çıkardıklarını söylüyorlardı.. Gerçi 500cc lik versiyonu da var ama Türkiye ye yollanmadı Amerika da çok sattı ..

Forza ile kıyaslanıcak bir şey yok araba kafasıyla söyliyim biri honda ise biri mercedes .. yürüyen saltanat koltuğu çok keyifli güzel şahane bir motor her zaman radarımda bir tane hasarlı falan bulsam tıpalamadık alıp atıp bir köşeye toplamalık alabilirim .. piaggio grubunda en sevdiğim iki modelden biri beverly 500 2005 kasa biri X10 ..:.

Bir tane ilanlarda bakmaya git sahibinden rica et bir tur at gel ne demek istediğimi anlarsın heleki artçın varsa eşin hanımın arkada çok rahat eder sırf artçı için nerdeyse bir selelik alan daha var …

Artı Amerikan versiyonlarında ekranlarına multimedia android eklentileri yapılabiliyor Türkiye dekilerde yok bildiğim kadarı ile 500cc lik versiyonlarına koydular ..

Malzeme kalitesi işçilik falan forza ile kıyaslama hiç ..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Çengelköylü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha konforlu mu?
    Daha dengeli mi?
    Daha güçlü mü?
    Vs vs..
    Bir Forza 250 kullanicisi olarak, tum sorularinizin yaniti muhtemelen evet olacaktir. Tek sorun yedek parca maliyetleri. Her ne kadar artik caponlar da ayni fiyatlara gelse de italyanlar genelde parca olarak pahaliydi eskiden. Sanirim en son 2016 modeli var Turkiye'de.

Yorumlarınız için teşekkürler dostlar

Motosikleti
    Artık Yok...
    Piaggio eskiden pahalıydı parça Japon parçası ucuzdu şu anda japonun parçası da pahalı ..

X10 denk tmax falan olur tmax ön maşa çift amortisör fiyatına bak x10 bak tmax daha pahalı bile olabilir …

En son burda xmas 400 ile beverly 500 parça kıyaslaması yapmıştık xmasın pek çok parçası beverly den pahalı idi .. sadece xmas ufacık arka el tutma parçası 2 bin tl idi ki çift satılıyor 4 bin tl ufacık el tutma aparatı ..

Piaggio larda yek pare tek parça olduğu için genelde kaza anında bir iki parça değişir xmas gibi motorlarda çok parçalı grenaj var haliyle kaza annda bir çöl parça değişmesi gerekiyor bunlarda maliyet ..

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    2013 Model X 10 ile 2016 model joymax takas yapmaya değer mi ? Benim motor 31 bin km de X10 29 bin km de (oynama yapılmadı ise)

X10 larda 13 ve 15 modeller arasında ne gibi farklılılar var acaba netten bulamadım. Bilgilendirecek ark.lar olumlu, olumsuz cevap verirlerse sevinirim. Bugün içerisinde motorumun fotolarını göndereceğim. Hiç bir şartı konuşmadık henüz. Ok derse cumartesi motoru görmeye gideceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)