Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sym Hd2 200i Kullanıcılarıı/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar motoru kisa sure önce aldım ve pek bilgi paylaşımına ulaşamadım bu motorda articili ve artcisiz ön arka lastik basıncı ne olmalıdır kullananlar yardımcı olursa sevinirim birde sele içindeki kapak su icinmidir keşke orda olmasaydı kask koymaya engel oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    hocam lastik basınçları dizlerin önünde yer alan askının hemen orda yazıyor. artçısız 25 e 28, artçlı 25 e 30 olması lazım.
    su koyma yeri ise askının orda küçük kapak var anahtarla açılan yer, orası. koltuk içinde ne kapağı var merak ettim. koltuğun altında depo ve motor kısmı var direk.
    Moto43 bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

sym hd2 200

merhaba ben bir senedir bu motoru severek kullanıyorum almadan önce ilk bu forumda bir fikir edinmeye çalışmıştım evet fazla kullanıcısı yok ama bu kesinlikle kötü bir motor olduğu anlamına gelmiyor her gün ortalama 50 km yol yapıyorum iş ev arası istanbulda ayrıca fırsat bulunca geziye falanda çıkıyorum 150-200 km lik genelde bahsi gecmeyen konulara ağırlık vermek istiyorum ki insanlarda fikir sahibi olsun mesela son hızı nedir?
    bende dr pulley baga takılı zorladigimda düz yolda 130 u gördüm ama 100 -110 konfor için ideal yakit bahsedildiği gibi 3lt ortalama yedek parça fiyatları normal ve yamaha honda gibi olamasada bulunabiliyor
    sele altina yarim xxl kask ve eldivenimi koyabiliyorum tam kask sığmaz, tekerler büyük olması zaten benim alma nedenlerimden birincisi virajlarda çukurlar da bir orman yoluna girince iyiki almışım dedirtiyor
    frenler iyi şimdi benim yorumlarim yılların motorcusu yorumu değil daha önce pulsar 150 daha sonra xmax 250 en sonda bu motorla devam kiyaslamamda bu orantida
    bu motoru almadan önce aklımdaki diğer motor honda pcx 150 idi ancak uzun arastirmadan sonra bu motoru seçtim çünkü pcx in yakıt dışında bana bir artısı olmayacakti bence bu motor güç olarak cüsse olarak daha iyi
    eksileri neler derseniz ben uzun boylu bir insanim boy 1.90a yakin altimda biraz ufak kalıyor gibi yani benim hakkım xmax 400 gibi bir makina
    onun dışında xmaxtaki ayak mesafesini arıyorum açıkçası, ani hizlanan çok atik bir motor değil güç olarak burgman 200 gibi olsaydı hiç laf etmezdim ama burgmaninda o küçücük tekerlerini sevmiyorum her an yere surter korkusuyla yolculuk edemem ve çoğunlukla artcili sürmekten zevk alıyordum ben başka ne olabilir birde cok fazla aksesuar seçeneği yok yani uzun lafin kısası bu makina beni üzmedi hep işimi gördü artık birazda güç istiyorum o sebeple 300cc bir scooter düşünüyorum eger durumum el verirse bunu satmadan yanina birde büyük makina koyup güzel bir kombin yapmak istiyorum umarım faydalı olmuştur.
    potasyum bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)