Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Hero Karizma R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaslar merhaba;

Hero Karizma ile ilgili yazdığımız test yazısına sizlerin de yorumlarını eklemek istiyorum.

Artıları,eksileri vb istediğiniz özelliklere değinerek,yakıt tüketimi,hız,tork gibi konulardan da bahsederek mini bir inceleme yazısı yazabilirseniz linkteki yazıya eklemek isterim.

http://www.motosiklet.net/forum/test...st-yazisi.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle uzun yol vb yapanlar mini bir inceleme yazısı tadında yazarsa konunun ilk mesajına ekleyeceğim. Farklı görüşler de olsun istiyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

istanbuldaki karizma kullanıcılarıyla bir buluşma yapalım beyler, ne dersiniz?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu kuruş hesabını bir bırakın artık ya. Ben benzinin litre fiyatını ezbere bilmek zorunda mıyım ?

Motosikleti
    Mondial kt150
    malesef çok yakıyor anlamış değilim araba gibi yakıtı var kuryeciler uzak dursun derim

Alıntı By bandit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef çok yakıyor anlamış değilim araba gibi yakıtı var kuryeciler uzak dursun derim
    Haklisin malesef az yakiyo diyenlere inanip guvenip aldim arabayla paket atiyorum say clio alsam daha az yakardi pakette

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kuruş hesabını bir bırakın artık ya. Ben benzinin litre fiyatını ezbere bilmek zorunda mıyım ?
    Sende haklisin ama ben kuryelik yapiyorum yakit normale gore gunluk 5 - 7.5 tl arasi cepten gidiyo aylik 200 - 250 tl yapar sen dusun artik

Subra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache rtr 150 edge
    çok yakıyo diyenlere şaşırıyorum 150lik gibi yakıyo.orantısız gazlama mı yapıyosunuz ne

Alıntı mkitis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba bu grenaj ziriltisini yok ettiğinizi yazmışsınız bir de resimle tesbit ederek izah ediniz ki izmirdeki ve türkiyenin her yerindeki karizma kullanan arkadaşlarımız da kendileri yapabilsinler diye dusunuyorum
    tabiki mustafa abi müsait bir zamanda ayrıntılı resim veya video çekerek buraya atarım. artı olarak arkadaşların çoğu dişli değiştirdi gerçi değiştirmeyenlere 520 dişli 34t dişli değişimini tavsiye ederim
    mkitis bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial kt150
    neden gazla yapalım ya bizim motorlarda Problem var ya bizde yada az yakıyor diyenlerde aldık mecbur az yakar çok yakar kullanıcaz ama bi çaresini arıyoruz ii kötü yorumumuzu yaziyoruz

Subra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache rtr 150 edge
    çok yakıyo diyenler servisleri boşverin iyi bir ustaya götürün.benim de başıma gelmişti servis sıkıntı yok dedi sonra tanıdığım iyi bir ustaya götürdüm ne yaptıysa artık hem motor daha iyi çalıştı hem de yakıt normale döndü.

Motosikleti
    Mondial kt150
    bencede iyi bir ustaya goturmek lazım karburotorde de terleme var onu da gostericem yakıt konusu da inşallah hallolur

mkitis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 2016 model
    Teşekkürler adaşım

mkitis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 2016 model
    Tüm karizma sahibi kardeşlerimizin kurban bayramı mübarek olsun

Merhaba arkadaşlar karizma r yedek parçalarını nerden temin edebilirim örneğin kardeşim arkama inip binerken sinyal lambaları kırıldı sıfır olarak taktırmak istiyorum sipariş edebileceğim bir site falan varmı

karizma yedek parça ve fiyatları.
    heromotor.com.tr/img/1DcUzHeo.pdf

Motosikleti
    Yamaha mt 700 tracer
    Hiç bir şeye benzemiyor.Kuru gürültü japonların eline su dökemez.4 marka. Y. H. K. S. Gerisi teferruat
    dyavol-77 bunu beğendi.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Fiyat 5900 diolar.hatirlisi olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    beyler hazırlık yapın buralar çok karışıcak 5900 karizma.açık ara fiyat performans ürünü.tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Mondial kt150
    Daha önce yedek parça pdf dosyasını indiren var mı varsa paylaşırsa sevinirim hero nun adresine guncelleme gelmiş yedek parça pdf görünmüyor

/COLOR]
    Alıntı levent3410 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şeye benzemiyor.Kuru gürültü japonların eline su dökemez.4 marka. Y. H. K. S. Gerisi teferruat
    Sen bu motoru kullanmamissin Y.h.k.s nin bu gucte bu klasmanda olan motorlarinin fiyatlarinida yazarmisin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Ahmet135 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    /COLOR]

Sen bu motoru kullanmamissin Y.h.k.s nin bu gucte bu klasmanda olan motorlarinin fiyatlarinida yazarmisin
    Japon'dan şaşma diyenlere doğrusu acıyorum. Hele bunun bir de İtalyan yerine bile Japon tercih edenleri var ki onlar daha da beter oluyorlar. Genelde telefon olarak da Samsung ve Iphone'dan başkasını tanımazlar. Dümdüz, macerasız, heyecansız, klişe bir hayat.

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)