Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Falcon Freedom 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence aldıktan sonra biraz kullanmadan tadilata girişme. Eğer olur da beğenmezsen satması zor olur. Videodaki sesinden, pek titreşimli olmadığını düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Freedom 250 -> Honda CB250R -> Honda NC750x
    Sadece logo sökeceğim. Fazla bir işlem yapmayacağım ki satma durumum olmayacak. Evladiyelik bir ürün değil ama benden kardeşime geçer.
    Titreşim konusunda balansörlü denildi. Hatta tam olarak ' Egzantrik Zincir Balansörlü ' dediler. Ve videoda da öyle söyleniyor. Ne demek olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. Dakika 1:56'da başlıyor Freedom'un ürün tanıtımı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Balansör dediği şey motor dengeleyicisidir. O videodaki adam ne dediğini kendisi de anlamıyor, "egzantrik zincir balasörlü" dedi .

Motosikleti
    Derbi öncesi saha reklamı olarak Falcon motor yazdı babamın şirketinin reklamı çıkmış gibi sevindim. Reklam demek satış demek, satış demek yedek parça alt yapısının gelişmesi demek.

Motosikleti
    Freedom 250
    Bende falcon fredom 250 kullanıcısıyım. Uzun süredir cross motorlara biniyordum en son ayak bileğimi kırdım ve araziye çıkmam tehlikeli ondan dolayı sakin ve az yakan bi motor düşünüyordum. Falconun fabrikası konyada ve konyada satış fiyatı 5500 tl. tipini gerçekten güzel yapmışlar ve birazda ondan dolayı aldım. 40 liralık benzinle yaklaşık 260-280 km gidiyor en az titreyen tek silindirlerde bile arkçı titreşim hisseder ama bu motorda arkçı titreşim hissetmiyor sürücüdede zaten bir titreşim yok. tabi 8 bin devirin üstünde titreşim hissettiriyor.Uzun yol için düşünenlere söyleyeyim 5. viteste 5.500 devirde hızı 100 km 2 kişi ile.Ve yokuş yukarı 2 kişi 120 yi çok rahat görüyor. yedek parçası fabrikası türkiye de olduğu için sıkıntı oalcağını sanmıyorum.Tek gözüme batan depo göstergesi oldu ibre yerinde durmuyor bir sağa bir sola sallantı içinde ve yarı deponun altında benzin göstermiyor.Çok dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim gittiğim her yerde motorun başına birileri toplanıyor . Bu güne kadar japon motorda kullandım italyanda kullandım çinlide. bu fiyata bir italyan yada japon yok olsada bu motorla kıyaslanacak bi motor değildir çekiş olarak görüntü olarak , model olarak. Hor kullanılan her motor patlak verir bir çinlide hor kullanılmadığı sürece olmadık bi yerinden olmadık bi sorun çıkarmaz yani ben öyle bi sorunla karşılaşmadım ne bunda nede önceden kullandığım çin mallarında. motorunuzu severseniz ilgilenirseniz ve eziyet etmezseniz en dandik çinli de olsa üzeceğini sanmıyorum.
    oenaj, anilcanmutlu, karacabeg ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yüreğime su serptin kardeşim. Varsa fotoğraflarını bekliyoruz.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konyada mı üretiliyormuş bu motor,

Motosikleti
    Freedom 250

Aynen parçaları çinden temin ediliyodur ama fabrika konyada ve türk malı olarak geçiyor.
    polo34, nemesis-83, RooySee ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Fabrikası Konya'da. Kolat Motor A.Ş tarafından işletiliyor.

Motosikleti
    Freedom 250

polo34, nemesis-83, RooySee ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

orhun93
    şuan motorunuz kaç km de,
    herhangi bir sıkıntı çıkarttı mı?
    400km üstü uzun yolculuğa çıktınız mı hiç?

Motosikleti
    Freedom 250
    Daha motoru alalı 3 hafta oldu ve ayağımdan alçı yeni çıktığı için çok uzun süre süremiyorum. en uzun gittiğim mesafe 100 km oldu git gel 200 km yol yaptım motor sadece 800 km de. havalar yoluna girdiği zaman 1000 km kadar bi uzun yola çıkmayı düşünüyorum. şu ana kadar sorun yaşamadım ilerleyen günlerde gelişmeleri haber ederim.
    oenaj ve anilcanmutlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mesaj kutuna bakabilir misin ?

Alıntı orhun93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha motoru alalı 3 hafta oldu ve ayağımdan alçı yeni çıktığı için çok uzun süre süremiyorum. en uzun gittiğim mesafe 100 km oldu git gel 200 km yol yaptım motor sadece 800 km de. havalar yoluna girdiği zaman 1000 km kadar bi uzun yola çıkmayı düşünüyorum. şu ana kadar sorun yaşamadım ilerleyen günlerde gelişmeleri haber ederim.
    Teşekkürler bilgilendirmelerin için,
    Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin,,,
    serkan45 bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı orhun93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende falcon fredom 250 kullanıcısıyım. Uzun süredir cross motorlara biniyordum en son ayak bileğimi kırdım ve araziye çıkmam tehlikeli ondan dolayı sakin ve az yakan bi motor düşünüyordum. Falconun fabrikası konyada ve konyada satış fiyatı 5500 tl. tipini gerçekten güzel yapmışlar ve birazda ondan dolayı aldım. 40 liralık benzinle yaklaşık 260-280 km gidiyor en az titreyen tek silindirlerde bile arkçı titreşim hisseder ama bu motorda arkçı titreşim hissetmiyor sürücüdede zaten bir titreşim yok. tabi 8 bin devirin üstünde titreşim hissettiriyor.Uzun yol için düşünenlere söyleyeyim 5. viteste 5.500 devirde hızı 100 km 2 kişi ile.Ve yokuş yukarı 2 kişi 120 yi çok rahat görüyor. yedek parçası fabrikası türkiye de olduğu için sıkıntı oalcağını sanmıyorum.Tek gözüme batan depo göstergesi oldu ibre yerinde durmuyor bir sağa bir sola sallantı içinde ve yarı deponun altında benzin göstermiyor.Çok dikkat çekici olduğunu söyleyebilirim gittiğim her yerde motorun başına birileri toplanıyor . Bu güne kadar japon motorda kullandım italyanda kullandım çinlide. bu fiyata bir italyan yada japon yok olsada bu motorla kıyaslanacak bi motor değildir çekiş olarak görüntü olarak , model olarak. Hor kullanılan her motor patlak verir bir çinlide hor kullanılmadığı sürece olmadık bi yerinden olmadık bi sorun çıkarmaz yani ben öyle bi sorunla karşılaşmadım ne bunda nede önceden kullandığım çin mallarında. motorunuzu severseniz ilgilenirseniz ve eziyet etmezseniz en dandik çinli de olsa üzeceğini sanmıyorum.
    Eeee açın o zaman buraya bir başlık motoru tanıyalım. Motor görsel olarak hiç hafife alınacak bir motor değil. İnsanlara motoru tanıtın ki bir faydanız olsun arkadaşlar.
    oenaj ve serkan45 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    fuarda bi ben mi bu motoru beğendim diye düşünüyordum, yalnız olmadığıma sevindim.

Motosikleti
    Eğer diğer kullanıcı kardeşim açmazsa ben teslim aldığım gün açacağım konuyu.

anilcanmutlu
    hocam geldi mi motorunuz?
    şu motoru cidden merak ediyorum,

Motosikleti
    Yok hocam daha gelmedi alet. Sevkiyatta bir problem çıktı kargoda. Bende bekliyorum. Benim açımdan iyi oldu ehliyet önümüzdeki salı çıkıyor, ruhsat-sigorta parasını da o zamana ayarlayabiliyorum şükür herşey olması gerektiği gibi. Gelince haber veririveririm.

Aldığım ekipmanlar;
    Agv K3 - SV Beyaz
    Hudson Robocop Tekstil Ceket
    Five Gloves korumalı yazlık eldiven
    Masterlock kilit
    Ayakkabı vites koruması

Bu listeye birde dizlik ekleyecem bugün Kevlar pantolon alabilme durumum yok alsamda giymem heralde. Kızıltopraktan gidip bugün ceketle kaskı teslim alacağım. Hakkımızda hayırlısı.

Dipnot: Atilla abi kullanıcı başlığı açtım ama daha adminler onaylamadı sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Motosiklet gelmiş almaya gidiyorum
    oenaj, AttilaXtreme ve Salih_T bunu beğendiler.

Hadi bakalım gözünaydın kardeşim,
    Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin,
    Fotoğraf ve video atarsan çok makbule geçer,,,

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)