Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    @Darkform ne güzel yazmışsın bebişim bunu sayfaya koysana tecrubeler kısmına . Bi kez daha sorulursa direkt veririz linkini bidaha bu kadar gevezelik etmezsin biriktirip biriktirip bi anda yüklüyosun abi bünyelerimiz eğilip bükülecek böyle.

MotorcuAhmet , gezinin şaşkınlığını daha yeni attı üzerinden , yaaa gelmeyenler baksın görsün ibret alsın bizim geziler ahanda böyle adamı şaşırtır bir ay sonra anca etkisini üzerinizden atarsınız silkinip kendinize gelirsiniz
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    hayır o diil yazdığı mesaj benim eski mesajım sanırım yanlışlıkla kopyala yapıştır falan yaptı.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @darkform
    muhteşem bir yazı zevkle okudum kendi adıma teşekkürlerimi sunarım yen katılan arkadaşların bütün sorularına cevap olmuş başvuru kaynağı

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    motorcuahmet kimdi ben hatırlayamadım
    @darkform
    yarın siyahus 11 gibi redlinede olucak bende uğrayıp hasanımı bi göreyim diyorum sende gel müsait olursan
    ]

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    sanırım foruma içip içip girsek daha faydalı olacağız...
    en kısa zamanda deneyeceğim....

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    saol umut
    eıheaı ulan derwish koptum
    @ thebarbarian
    Haberim var abi. Uydurmaya çalıştım ama olmuyor, gelemiyorum tüyh..

Selamlar, ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şşşşşt gençlik,
    bi gezi düzenleyin de coşalım yaw özleştik

Motosikleti
    temmuzun ilk haftası için bir plan yapalımmı ne dersiniz
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Şu öss möss açık öğretin cart curt onları bi bitirelimmi önce Katılamayan arkadaşlarımız oluyor. Sanırım bu hafta sonudu sınavlar, yanılıyorsam düzeltin ?

Selamlar, ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    bu haftasonu oks sınavı vardı. Haftaya da öss ondan sonra sanırım sınavlar bitiyor ssaygılarr sevgiler..

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    herkese slm...
    dün akçakocada bizm kampın yanına çadırını kuran sarı asya motorlu abimz burdamı aca???? abim istten akçakocaya gelmişti bizm motorla bide
    125 ZN
    06 ZN 181

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    @darkform
    Süper yazı olmuş eline sağlık.

@all
    Herkese selamlar. Uzun bir aradan sonra motoru servise verdim. Şöyle bir motoru toplattım. Sonuçta yapılanlar:
    - 1 yıl önce çatlattığım sol ayna değişti.
    - Yağ değişti.
    - Yan ayağı motora bağlayan vidanın düşmesi sonucu yan ayak yerinden çıkmıştı O yapıldı.
    - Ön tekerden gelen (hala geliyordu) tak tuk sese bakıldı.
    - Vida ve gevşyen tüm somunlar sıkıldı.
    - Genel bir temizlik yapıldı
    - ve sonuçta 35 ytl ödedim sadece. Şimdi motor canavar gibi gidiyor.

Yakıt tüketimi 8 - 10 kuruş arası değişiyor. Her zaman ki gibi Eskort motora götürdüm. 3 kadar orada kaldı. test sürüşü filan yapmışlar. Benim fark etmediğim bir arıza yokmuş. Arada bir garip tk tuk seslerde kesildi.

Arkadaşlar günü birlik kısa bir pazar gezisi yapsak hiç fena olmaz. Ağustos ayında tatile çıkacağım yanımda ki elemanda işten ayrılınca zaten yoğun olan işlerin 2-3 kat arttı. Artık nette bile sörf yapamıyorum. Ama kısa bir gezi olursa veya en azından bir yerlerde kahve filan içmek için ayarlayalım artık.

Motosikleti
    @kemal
    bakımda sadece bunlarmı yapıldı buji ve hava filtresi ne baktırdınmı ve varyatördeki misketlere misketler çabuk yıpranıyor dikkat etmelisin )
    @darkform evet baba ya öss bu hafta ve bende gireceğim kafadan atıp çıkarım heralde ehuehe
    ]

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    OSS ye girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Allah zihninizi açık etsin.

Gezi için 23-24 Haziran yada 30 haziran-1Temmuz tarihleri arasında düşünelim bence . Çünki millet tatile çıkabilir. temuz ve ağustos tatil zaman ları biliyorsunuz. Bu sefer 2 günlük bir gezi (1 gece cadır konaklamalı) düşünmüştük. İsteyen 2 gün için isteyen günübirlik gelip gitme şeklinde katılabilecek. Gidilecek yer olarakta Şile -Ağva arasında kamp kurulabilien bir alan olabilir dedik. Görüşlerinizi belirtirseniz coğunluğa uymaya çalışarak bir plan yapabiliriz.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kemal
    bakımda sadece bunlarmı yapıldı buji ve hava filtresi ne baktırdınmı ve varyatördeki misketlere misketler çabuk yıpranıyor dikkat etmelisin )
    @darkform evet baba ya öss bu hafta ve bende gireceğim kafadan atıp çıkarım heralde ehuehe
    Vall hiç aklıma gelmedi. Yalnız Erkan usta hava filtresine bir bakalım demişti. Herhalde bakmışlardır. Gidince zaten bırakıp çıkıyorum muhtemelen bakmılardır. Yolda kaldım mı gelirsiniz valla diyorum. O yüzden pek atlıyacaklarını tahmin etmiyorum. Çünkü bir kez yolda kalmıştım en yoğun günlerinde tam takım gelmişlerdi.

Motosikleti
    Mondial 125 Zn
    bi tavsiyede benden. her ne kadar motordan anlıyo olsanızda hakan,orhan,mehmet ustaya sormadan iş yapmayın. ben yaptım anlatıyorum.

bir pazar günü motorumun altının yağiçinde oldugunu farkettim. beşiktaşa arkadaşıma gidiceektim. dedim yarında motoru servise götürürüm. kendimce yağını kontrol ettim. aa yağ yok dedim. sarıyerde açık motorcu aradım,buldum. ama zannımca motorcu değil, pazar günü dükkan açık olsun diye oraya konmuş bi adamdı. dedim bana beşiktaşa gidicek kadar yağ lazım. "oooo 20-50 motor yağ" dedi şıpadanak doldurdu. sonrasını hakan ustanın anlattıklarından anladıgım kadarıyla yazıyorum. adam hem yanlış yağ koymuş hem fazla koymuş. motor bu yağı yakamamış. pistonlara fazla basınç yapmış. piston şişmiş. ayrıcada zincirleme şekilde diger mekanik aksamlara da zarar vermiş kanımca. sonuçta motorn pistonu ve kafadan önemli bazı parçaları değişti(ne değişti pek bilmiyorum açıkça) şimdi 3000de yeniden rodaj yapıyorum hala debriyajdan azda olsa yağ çıkıyo. sağolsun mehmet,hakan,orhan abilerim yardımcı oldular. 22 haziran bodrum seyahitimizden önce (karadan değil feribotla ) bikez daha giricez bakıma. mehmet abiden bi kıyak daha bekliyorum. kendisine burdan saygı sevgilerimi yolluyorum

diceğim şudur ki siz siz olun sormadan iş yapmayın

ayrıca össye giren tüm arkadaşlara başarılar dilemem. çünkü bende giricem. herkes başarılı olursa bizim halimiz noolur
    34 BF 773
    vınn vııınnn

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @pröfösör sanırım sarıyerdeki Yusuf ziya öniş statdının ordaki tamirciye gittin. orası için çok iyi şeyler duyulmuyor
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Mondial 125 Zn
    aehae valla ona gittim
    hakkında pek iyi şeyler duyulmaması normal. adam bide samimiyet yaratmak için sürekli dostuuumm diyodu. uzak durucan böle adamdan arkadaş
    34 BF 773
    vınn vııınnn

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    yakın çevrede motor tamircisi olmadığı için tamirciy vereceğim işçilik yerine el aletleri alıyorum kendi motorumu kendim yapıyorum. mondial 150 rs ile yaklaşık aynı parçalar. mondial internet sitesinden satış yapsa sipariş verip onlara hiç uğramıcam en son.
    az kaldı karbüratör ve motor bloğu ayarlarını da öğrenim bi yerde ben açarım
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Mondial 125 Zn
    eahea bende sarıyer tepesinde acarlarda oturuyorum. ben yaparım diyosan sana getiriim motoru bundan sonra
    34 BF 773
    vınn vııınnn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler