Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Sewil , liste bellii değil uygun olan ve bu sayfaları yada web üzerindeki duyuruyu okuyan herkes gelecek, hiç olmasak 10-15 kişi kesin olur , bikaç kişi yan çiziyo ama neyse .
    Artık bahar ve yaz planlarınıda konuşmak lazım , projeleri ortaya döküp baharı ve yazı gezilerle taçlandırmak lazım . Bu ay mesela bir yakın veya orta mesafe gezi planlayabiliriz.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial MCT250
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sewil , liste bellii değil uygun olan ve bu sayfaları yada web üzerindeki duyuruyu okuyan herkes gelecek, hiç olmasak 10-15 kişi kesin olur , bikaç kişi yan çiziyo ama neyse .
    Artık bahar ve yaz planlarınıda konuşmak lazım , projeleri ortaya döküp baharı ve yazı gezilerle taçlandırmak lazım . Bu ay mesela bir yakın veya orta mesafe gezi planlayabiliriz.
    sanırım bende gelırım bakalım verdiğin bilgi için teşekürler

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yakın mesafe gezi"
    "orta mesafe gezi"
    iimiş
    şimdi mesela uzun sürecek bi yolculuğa çıksak onun adı ne olio "uzun mesafe gezi" mi yoksa "uzak mesafe gezimi" bide mesafe yerine "mesafeli" kullansak olmuyomu ? misal "uzak mesafeli gezi" gibi.. Bu soruların yanıtını rica edebilirmiyim...

Sonra yok darkform bilir biz bilmeyiz, yok darkform on numara çocuk, yok darkform'suz hayat çok zor...

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    Alıntı darkform adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yakın mesafe gezi"
    "orta mesafe gezi"
    iimiş
    şimdi mesela uzun sürecek bi yolculuğa çıksak onun adı ne olio "uzun mesafe gezi" mi yoksa "uzak mesafe gezimi" bide mesafe yerine "mesafeli" kullansak olmuyomu ? misal "uzak mesafeli gezi" gibi.. Bu soruların yanıtını rica edebilirmiyim...

Sonra yok darkform bilir biz bilmeyiz, yok darkform on numara çocuk, yok darkform'suz hayat çok zor...

ii gunner.
    uzak mesafeli bi gezi dersen sonu belli olmayan gezide diyebilirsin yada acil yardım aracı çağrılacak gezide olur , yada aman hasan kurtar beni yaban ellerden geziside olur tek başına çıkarsan tabii . Benim türkçe li - lı eklerini verimli kullanmaya yetmiyo maalesef bide motorcu ayaaa yapıcam ya kısa olsun öz olsun diye (2 sayfa yazıyom ne diyosam kendimde inanmadım ) uzak mesafeli gezi dedikmi karizmatik olmuyo tercihim uzun mesafe gezi .
    tabi darkform bilir biz bilmeyize katlıyorum ,hatta onsuz biz neederiz hangi uzak mesafelre gideriz, yok selsei olmadan biz neederiz gibi dertlerimiz var ama açık etmemek lazım. saygılar piirim. (türkçeden uzatma işaretleri kalktı mecburen 2 i ile yazdım laf etme soona)

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ siyahus

Çok teşekkür ederim.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüh yaw cuma gecesi 12'de çıkıcam işten

o saatte hala orada olursanız gelirim walla beklersiniz di mi beni

barış olm bak ne buldum, hasan'a çekil dedik o kadar, illa çıkıcam dedi fotoda, kıskanıyo bu adam seni

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @darkform
    şekerim ceza yemediğin için bilemezsin o yusuf yusuf duyguyu .bu ayın 21 inde sınav var alcaz inş.daha yeni yeni yazılabildim kursa.siz hele bi gelin motor polis merkezinin yanında olsa bile çıkarırım.Regal raptor da çok yakışmış parışıma
    Can YERLİ
    06 YC 502

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bugun redlıne a gıttık pırpırla..
    herseyını hallettırdım
    saolsunlar cok ılgılendıler
    fıyatlarıda cok cok uygun..
    tesekkur edıorum bu servısı bulanlara..bu hızmetı saglayanlara..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ dreamdark
    ah cnm bnm resmimi de post edermiş eksik olma ya bu regal güzelmiş hakkaten be. Bu arada cuma gecesi seni beklemek için elimden gelen gayreti göstereceğimdir. Bööle biraz erken sıvışamıyomusun ahh ya bizim zeytinlerden biri yolda kalmış acil çıkmam lazım falan misal

@ canyerli
    teşekkür ederim kardeşim. Biz hele bi gelelimde zen'siz ol sen ol yeter benim motoru alırsın ben barbarian'ın arkasına binerim. Her ne-kadar onun hatunsuz motora bindiğini pek göremediysemde bi şansımı denerim yinede.

@preatorian
    ohh miss geçmiş olsun minik yaza hazır demek

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    Alıntı sewil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoksunuz hiç göremıorum sizleri

valla biz gelmek isteriz ama sizler görünmuosunuz mayısta harıka bi ay tam baharr nezaman topşanıoruz

sewill biz bir kaç arkadaş gitmeyi düşünüyoruz çadır uyku tulumu kamp misali ehueu cuma ortaköye gelirsen ayrıntıları konuşuruz

sevgili gülşah davetin için çok teşekkürler sanırım pazar günü evde dinleneceğim gelmeyi çok isterdim bir dahaki sefere))
    ]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @darkform
    eheuhee zor walla yaw erken çıkmak ama 12'de çıkarsam, maslaktan 10 dk.da gelirim benim canavarla biliyosun beni

@barbarian
    oytun kamp olayı ne zaman yaw, uyarsa ben de çok iterim gelmeyi walla

bu arada arkadaşlar, şu redline'daki avantajlardan benim motorla yararlanma şansım var mı acaba bugün yağ değişimi yapmayı düşünüyorum da

Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar, şu redline'daki avantajlardan benim motorla yararlanma şansım var mı acaba bugün yağ değişimi yapmayı düşünüyorum da
    Tabii git sayfadan bilet bastır yoksa olmaz .

@Darkform , Barışım hakatende regal üstüne cuk oturdun , sana cok yakıştı . Herşey yakısır benim aslan moderatorume.

@canyerli , ehliyet yokken bende cok tırsmıstım yaw, acaip cezası var bide mahkeme falan uğraştırıyolarmış, en güzeli önce ehliyet sonra yol

Motosikleti
    mondial MCT250
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sewill biz bir kaç arkadaş gitmeyi düşünüyoruz çadır uyku tulumu kamp misali ehueu cuma ortaköye gelirsen ayrıntıları konuşuruz

sevgili gülşah davetin için çok teşekkürler sanırım pazar günü evde dinleneceğim gelmeyi çok isterdim bir dahaki sefere))
    gelıcem orada görüşürüz

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    işlerin yoğunluğu dolayısı ile gelemeyebilirim.....

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Beyler ve bayanlar yakıy tüketimleriniz nasıl? Benim kisi sanki biraz fazla yakıyor gibi. Yani 5 YTL'lik benzinle dün ancak şirinevler - taksim arası gidip gldim bu sabah yine taksime geldiğimde kırmızıyı bulmuştum. İnşallah dönüşte yolda kalmam Hep aynı benzinciden benzin almak gibi bir takıntım var. Eğer bugün kazasız belasız eve kadar ulaşabilirsem eğer 5 YTL'lik benzin ile 2 defa taksim - şirinevler arası gidip gelmiş olacağım.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ dreamdark
    abi kupon bastır direkt git. Uygun bişiler yapacaklardır eminim. Bu arada büyük motorlara da bakıyorlar, aklında olsun.

@ kemal
    ytl/km hesabı yazarmısın abicim. şimdi bahsettiğin uzaklık kaç km'dirki... Bende durum şöyle: Şehir içi, 10 YTL ile 100-130 km arası. Kullanıma göre değişiyor.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @kemal

abi şinevler - taksim arası tam 20 km git dön 40 km ve yollarda pek düz sayılmaz dur kalk çok fazla.birde bizim cihazlar gözterde kırmızıdayken baya bi gidiyorlar 30-40 km kadar yani senin cihaz normal bence

saygılar
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @kemal
    biraz oburlaşmış gibi geldi zeytin ama pek kafaya takılacak bi sorun değil bence sürüş alışkanlığı,trafik hava sıcaklığı, lastik basıncı, motorun rölanti ayarı gibi birçk faktör etkiliyor abicim. örnek vermesi açısından benim düldül bir depo benzin ile( son damlasına kadar) 150 km yapıyor. ne yapıp ne ettiysem menzilin artmasını sağlayamadım.
    Bakmayın bizim motorlar acayip benzin yakıyor :( . nerdeyse araba kadar

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı umutpoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @kemal
    biraz oburlaşmış gibi geldi zeytin ama pek kafaya takılacak bi sorun değil bence sürüş alışkanlığı,trafik hava sıcaklığı, lastik basıncı, motorun rölanti ayarı gibi birçk faktör etkiliyor abicim. örnek vermesi açısından benim düldül bir depo benzin ile( son damlasına kadar) 150 km yapıyor. ne yapıp ne ettiysem menzilin artmasını sağlayamadım.
    Bakmayın bizim motorlar acayip benzin yakıyor :( . nerdeyse araba kadar
    Yok be umut... Arkadaşlarda 1.4 dizel var tam 2 katı yakıyo... Yani diğer 125'lere göre çok yaktığına katılıyorum ama bi araba kadarda diil be ?

Bi örnek daha benim 1.000 cc arabamın da yarısından biraz az yakıyor. Gerçi çinlilerin pek çoğu yakış konusunda bu durumdaymış duyduğum kadarıyla.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    asyayla aynı depo hacmıne sahıp oldugunuzu varsayarak konusuyorum
    150km/5lıtre
    100km/3.3 lıtre
    cok yuksek bı rakam dııl bence?,
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler