Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @latifpolat

hayırdır abi neden satıyorsun bide fiyatı biraz yuksek çekmemişmisin?inş istediğin fiyata satarsın.buykçekmecede de çok buyuk bir motor pazarı var acil birşeyse oraya götür derim.

saygılar...
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    [QUOTE=talla;439813]@latifpolat

hayırdır abi neden satıyorsun bide fiyatı biraz yuksek çekmemişmisin?inş istediğin fiyata satarsın.buykçekmecede de çok buyuk bir motor pazarı var acil birşeyse oraya götür derim.

Yapma gözün sevem talla kardeş,

Sıfırı 1650 ytl. Daha 460 km deki sıfır gibi motoru 400ytl eksikle satıyorum. Daha napiim 500milyonamı satiim.
    Yok abi acil bişey yüksek lisans için başvuru yapıcam yakın bi zamanda. Para toparlıyorum ordan burıdan. Zaten benim amacım bu yaz keyifini almaktı. Çok kullanamadım ama tadını aldım. Hem sizlerle de tanışmama vesile oldu. Daha ne olsun dimi.
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

Motosikleti
    BLACK ZN
    @latifpolat

gönül isterki 1.650ye sat ama bunalrın fiyatı alınca zaten direk 3te1 değer kaybediyor benim bildiğim kadarıyla inş istediğşn fiyata satarsın diyorum tekrardan.

bende yazın keyfini almak sonrada satmak için almıştım ama bağımlılık yaptı bakalm aile baskı kuruyor sat diye ama satmayı pek düşünmuyorum açıkcası.

gezilerimize gelirsina rtık byblade kardeşimize başsağlığı vermeye gidices bekleris orda daha detaylı konuşrus

saygılar...

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

bulent sari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    @latif
    Yapma gözün sevem talla kardeş,

Sıfırı 1650 ytl. Daha 460 km deki sıfır gibi motoru 400ytl eksikle satıyorum. Daha napiim 500milyonamı satiim.
    Yok abi acil bişey yüksek lisans için başvuru yapıcam yakın bi zamanda. Para toparlıyorum ordan burıdan. Zaten benim amacım bu yaz keyifini almaktı. Çok kullanamadım ama tadını aldım. Hem sizlerle de tanışmama vesile oldu. Daha ne olsun dimi.[/QUOTE]

irtibatı koparmayalım da...

@oytun
    bir ara görüselim de bendeki stickerleri sana veriyim...
    Sticterler konusunda söylicem bikaç şey var.Stickerlerin parasını biz de katkı sunduk tabi ama büyük oranda siyahus (hasan) ve barış (darkform) kardeşimiz karşılamışlar. Tabi henüz herkes ulaştırmayı çeşitli nedenlerden ötürü gerçekleştirememiş olabilir. Sanırım kil nill sormuştu diğer sayfada. Bu anlamda katkı sunmak isteyen arkadaşlar hala bu anlamda katkıda bulunabilirler herhalde. Malum hosting meselesi de var dı. Bir ikinci husus da stickerler beni pek tatmin etmedi (işi yaptıran ben olduğum halde) bu anlamda bu stickerler daha çok kartvizit gibi kullanılacak nitelikte üzerinde selafonu olmadığı için yani kötü değil güzel ama daha iyi olmalıydı. ve ben bunu bu kez herhangi bir ücret vermeden işi eksik yapanlara yaptırmaya çalışacam.
    Yani diyorum ki bunlarla idare edelim daha güzeli olacak...
    SIYAH DAMALI
    UZJ 63

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Selamlar,

arkadaşlar az veya çok, 5-6 kişi katkıda bulunuldu şimdiye kadar. Dolayısıyla eksiğimiz halen mevcut. Halen katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımız için zaman limiti yok. Banka hesap bilgileri web sitemizde mevcut. Sonuçta sticker için olmasa bile, toplanan paralar kulüp hayrına kullanılacak ve katkıda bulunan tüm arkadaşlar tarafımdan mali durum hakkında eposta yoluyla bilgilendirileceklerdir.

Şimdiye kadar katkıda bulunan arkadaşlar:

Siyahus & Eşi
    Bulent Sari
    Urban
    Derwish
    DarkForm

Elden verecek olan arkadaşlarımız var tabiki daha.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    125 ZN
    evet arkadaslar stickerlerden memnun değilim demiştim ve cuma günü bunun üzerine matbaayla konuşmuştum. Telafi için 2000 kadar daha basıp selafonunuda yapmışlar bugün banada sürpriz bir şekilde ulaştı. BELEŞ...

yani 90 kaada 3000 civarında yaptırmış olduk
    SIYAH DAMALI
    UZJ 63

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı bulent sari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar stickerlerden memnun değilim demiştim ve cuma günü bunun üzerine matbaayla konuşmuştum. Telafi için 2000 kadar daha basıp selafonunuda yapmışlar bugün banada sürpriz bir şekilde ulaştı. BELEŞ...

yani 90 kaada 3000 civarında yaptırmış olduk
    OHA Bülent OHAAAA !

Harikasın be abi. Kutluyorum seni
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    125 ZN
    tskkürler bi sekilde ulaştırırm size artıkın... derwishin bi önerisi vardı bi sehir içi toplantısı yapalım diye birde bilmiyorum hakanın durumu ne zaman uygun olur ama ona bassaglıgıa gideceksek oralarda da görüsürüz...
    SIYAH DAMALI
    UZJ 63

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    yuhaaa bülent yuhaaaa süper olmuş en kısa zamanda elden vericeğim parayı
    ]

Motosikleti
    125 ZN
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuhaaa bülent yuhaaaa süper olmuş en kısa zamanda elden vericeğim parayı
    bana diil biliyosun (darkform'a)
    sen buraya spora geliyo musun hala geliyosan sana veriim bi kısmın bu aksam?
    SIYAH DAMALI
    UZJ 63

Forumdan Uzaklaştırıldı Dharma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    08 CBR 125R (tabiğki siyah!!)
    Alıntı latifpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar,

Zeytinimizi satma kararı almış bulunmaktayız (Çoğul konuşuyorum malum)
    Satılıklar bölümüne de yazıcam ama ilk önce burdan duyurayım dedim,

Mondial 125zn
    Model: 2006 Haziran
    Renk: Siyah
    Km: Henüz 465
    Fiyat: 1250 YTL (pazarlıksız)
    En ufak bir çizik, darbe vs imkansız bulamazsınız. Hiçbir kazası yoktur. Zaten km'ye bakarsanız az kullanıldığını görürsünüz. Zaten Şile gezisine gelen arkadaşlar motoru görmüşlerdir.

Bayblade;
    İnanılmaz üzüldüm sabah sabah. İnan ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah rahmet eylesin. Mübarek aylarda vefat etmiş inşallah mekanı cennet olur.

Kyox,
    Kerimcim taaaaaa geçen haftadan beri senden bi pm bekliyorum. Anlarsınya

zaten alım satımı 300küsür tutuyor zor satarsın bu fiyata düşün taşın istersen ben 500lira peşin vereyim

bir arkadaşın babası vefat etmiş başı sağolsun üzüldüm okuyunca

ders olsun diyorum altındaki motoru harley sanıp kullananlara işin şakası yok aklınızı başınıza alın sonra çok vurursunuz kafanızı duvarlara..

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @bulentsarı
    baba sen salonda vedat var istersen bırakabilirsin benim gidiş saatim belli olmuyor
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @dharma

arkadaş... adamın Kahvesi yere dökülmemiş, babası vefat etmiş. Biraz daha üsluplu olamazmısın...

@ latifpolat
    Latif. 300 liraya yakın alım satım olduğu doğru. Ancak 500 liraya da satmak kerizlik, önermek de terbiyesizlik olur... 800 lira ile 1000 lira civarlarına gidiyor, Aklında olsun.

Saygılar.
    SYM Wolf 125 Classic

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Alıntı Dharma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten alım satımı 300küsür tutuyor zor satarsın bu fiyata düşün taşın istersen ben 500lira peşin vereyim
    ders olsun diyorum altındaki motoru harley sanıp kullananlara işin şakası yok aklınızı başınıza alın sonra çok vurursunuz kafanızı duvarlara..
    Bu dharmada tam mezarcı çıktı üstüne başka bi şey istiyomusun. Mezarcılığının yanı sıra acaipde densiz bi adammışsın sen . Biz o saçma sapan yazılarına hep alttan alarak cevap verdik iyi niyet gösterdik senin yazdığın şu yazılara bak. Kendini bilmeyen adamdan ne kendine ne başkasına hayır gelmez. Bu klube ve burdaki arkadaşlık ortamınada yakışmıyosun. Tavsiyem kendin gibi adamlar bul onların arasında yaz burada yerin olduğunu sanmıyorum . Sana hayatta başarılar.

@All , arkadaşlar üslüptan dolayı sizlerden özür dilerim. Ancak sinirime hakim olamıyorum. Tekrar kusura bakmayın.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    arkadaslar mrb ... topiginizdeki bilgi paylasımı cok güzel cok hosuma gitti keske bütün topicler böyle olsa...

arkadaslar 125zn topigi sürekli acılıs sayfasında duruyordu ve ne kadar cevap yazıldıgını görünce merak ettim ve sayfaları okumaya basladım ve motorsiklet cok hosuma gitti...

simdi size bir kac soru sormak istiyorum... benim boy 1.88 acaba bu motordan alsam altımda nasıl durur _? oturus mesafesi flan nasıl dizler ön konsola deger mi_?

ya da daha büyük hacimli ve daha fazla kalıplı bu tarz bir motorsiklet modeli var mı_?

Motosikleti
    BLACK ZN
    Alıntı red adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar mrb ... topiginizdeki bilgi paylasımı cok güzel cok hosuma gitti keske bütün topicler böyle olsa...

arkadaslar 125zn topigi sürekli acılıs sayfasında duruyordu ve ne kadar cevap yazıldıgını görünce merak ettim ve sayfaları okumaya basladım ve motorsiklet cok hosuma gitti...

simdi size bir kac soru sormak istiyorum... benim boy 1.88 acaba bu motordan alsam altımda nasıl durur _? oturus mesafesi flan nasıl dizler ön konsola deger mi_?

ya da daha büyük hacimli ve daha fazla kalıplı bu tarz bir motorsiklet modeli var mı_?

benimde boyum 1.86 hiçbir zorluk çekmiyorum gayet de güzel duruyor tavsiye ederim bundan daha kalıplı bu tarz bir motrsikelt modeli yok hepsi bu boyuttadır.dizlerin değmiyor hatta boşluk kalıyor baya bi tabi arkanda oturan kişinin kilosuyla da alakalı bunlar ama çok rahat bir mototr diyebilirim.istersen bir gün buluşmamıza katıl test sürüşü yaparsın

saygılar...

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    @Dharma
    siyahusun kendi mecrandaki insanlara akma tavsiyesini kulağına küpe yapmanı tavsiye ederim. hem hoca hocayı tekke de sen de akranını dakka da bulursun. Bu şekilde provakatif mesajlara devam edersen üzülerek Dharmanın sonuna Dhuman ekini eklemek zorunda kalacağım. Bu sebepten dolayı biraz daha insan olmaya gayret etmeni de ben tavsiye ederim. Ya da daha sağlıklı düşünceler ile aramızda seni görmekten kendi adıma mutluluk duyarım.

Yukarı da yazdığım paragraf kadar gereksiz bir işi de bana yaptırdığın için ayrıca seni kınıyorum.

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Dharma
    Yukarı da yazdığım paragraf kadar gereksiz bir işi de bana yaptırdığın için ayrıca seni kınıyorum.
    Ya hakkaten yuh be. şu çocuğu bile tetikledinya... Bu adamın tam 105 sayfadır paylaşım ve katkı içermeyen tek bir mesajı yok. Kızma sen barışım boşver

@ red
    merhaba red. ben 1.80 civarlarındayım. Herhangi bir şikayetim yok oturuş ve kullanım ile ilgili. Birde genelde motora binen ve motoru gören arkadaşlardan aldığım tepki "ya bu kocaman bi motosikletmiş ya" şeklinde oluyor. Dolayısıyla sanırım boyutları itibariyle diğer pek çok scootera kıyasla oldukça yapılı. Bu bağlamda oturuş ve kullanımda pekde öyle bir sıkışıklık söz konusu değil.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Bunun pembesi var mı arkadaşlar ?

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun pembesi var mı arkadaşlar ?
    Selamlar,

Mondial'de bu sezon için sadece 3 renk var: Siyah, Kırmızı ve Metalik Gri.

Asya Motor'da pek çok renk seçeneği mevcut. Bunlara Pembe'de dahil. Harika renkler ve renk tonları var Asya'da.

Pembesini bizzat ve her gün Damla Otomotiv'in showroom'unda görüyorum:
    DAMLA OTOMOTIV
    Kayışdağı cad. Eğitim Mah. No:111/1 34742 Ziverbey / Kadıköy-İstanbul
    Telefon: (216)3473738 (216)3481432 (533)6265586

Sanırım Mirage'da da Pembesi vardı:
    www.miragecycles.com/
    ama bu pek satılan bir marka değil. Yollarda bir kez dahi görmedim. Genelde satılanlar Mondial ve Asya.

Sevgiler.
    SYM Wolf 125 Classic

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler