Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 zn
    Alıntı ilter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar uzun zaman oldu foruma girmeyeli. Fakat, fırsat buldukça sizi okuyor ve takip etmeye çalışıyordum. yeri geldi arkadaşlarımızın küçük çaplı seyahatleri anlatıldı, yeri geldi küçük kazalar anlatıldı ve atlatıldı, hatta yeri geldi seçim zamanları referandumla ilgili politik olaylar konuşuldu.. ama hepsini okumak ayrı bi keyifdi doğrusu. Biz 125 Zn ve As 125 t kullanıcılarının tek bir çatı altında bu dialogları kurması çok sevindirici ve heyecan uyandırıcı doğrusu.. lafı fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum;

Yıllardan beri okul, iş hayatı, maddi, manevi sebepler derken uzatıp da uzattığım şu yolculuğa artık bu sene başlamaya karar verdim. ilk başlarda otostopla denemeyi düşündüğüm bu yolcuğu, 22 Mayıs - 22 temmuz arası 125 Zn ile yapmaya karar verdim. ve şu 6 aydır resmen bu seyahat için değim yerindeyse yanıp tutuşuyorum.. sürekli haritada rota çiziyiorum, gidecek olduğum yerleri işaretliyorum.. İzmir'den başlayıp Ağrı (Doğubayazıt)'da noktalanacak bu uzun yolculuk için yaklaşık 45 günümü gerekirse 2 ayımı feda etmeme sayılı zamanlar kaldı. altta'da gördüğünüz üzere güzergah kısmen bu şekilde belirlenmişdir.

yapacağım yolculuk dediğim gibi 45 gün veya 2 ay ortası bir süre sürecekdir. dönüş Tatvan'dan yapılacak Motorumla değil, Trene yükleyip öyle geri döneceğim.. 45 gün sürmesinin sebebi ise hergün 60-70 Km'de bir tarihi ve turistik özellikle arkeolojik yerlerde vereceğim kamplar olacakdır.. kısa süreli seyahatlerin sebebi ise motorum ve benim yorulmamam, şişmemem gerektiği.. her 1000 Km'de bir bulunduğum yerde iyi bir bakım yaptırmam gerektiğini düşünüyorum. ortalama 3000 km civarı bir yol kat edeceğim otoban veya benzeri bir yol gerektiğince kullanmak istemiyorum daha once keşfedilmemiş köy, kasaba gibi yerlerden rotama ulaşmayı düşünüyorum bu sebeple 3500 km'yi gözden çıkarmış bulunmaktayım. muhtemelen yakıt için harcayacak olduğum para 400 lira civarı. 500ü geçmeyeceğini tahmin ediyorum.. 4-5 gün'de bir 20 -25 lirayı geçmeyen küçük pansiyon tarzı yerlerde, diğer günlerde ise çadırımda konaklamayı düşünüyorum.. yakıt harici +1000 -1250 lira ile yola çıkacağım sanırım.. bu gezimin amacı, öncelikle, Özgürlüğümü doyasıya ve yalnız yaşamam, diğeri ise eski uygarlıkları yakından hissetmem ve en son ise, güneydoğu anadolu'nun gerçek yüzünü görmek istemem ( ki bu yüzden otobanları kullanmak yerine köyleri kullanmayı tercih ediyorum)

Bu yolculuk için iş yerimden istifa mektubumu bile hazırladım. kimileri Manyaksın sen, kimileri paran yetmez yapamazsın, kimileri doğu tehlikleidir, Kimileri yollar tehlikelidir, kimileri o motorla gidilmez diyor.. ama kimin ne dediği umrumda değil.. bu yolculuk Allahım nasip ederse ucunda ölüm olsa dahi yapılacakdır! çünkü yapmazsam inanın gözüp açık gidecek..!

Sizden isteğim bu konu hakkında fikirlernizi paylaşmanız ve motorla ilgili dikkat etmem gereken unsurları söylmeniz..

.

@ hllmr ben senden daha deliyim. çünkü; gece'nin 3ünde arayan bendim seni =) şu gezi hakkında biraz bilgi alabilrmiyim diye düşündüm ve sattığın zn ile ilgili. ertesi günlerde müsait olamadım birtürlü otobüs'de falan arayınca burada yasak olduğu için konuşamadım doğru dürüst. çok iyi zamanlar da araştık yani halilcim =)

@ sepultura zaten amatör olarak fotoğrafçılıkla da ilgilendiğim için başlıca uğraşlarımdan birisi olacakdır fotoğraf çekmek =) forum da olmasada kendi facebook sayfamda gün be gün yayınlamak istiyorum hikayelerle birlikte fotoğraf ve videoları. bi o gün gelsinde =) o servis numaraları olayı benimde aklıma geldi ama çok fazla şehir merkezlerine uğramayacağım için küçük servislere uğrarım sanırım. işin aslı adana'dan sonra güneydoğuya geçtiğimde servis konusunda, bakım konusunda ne gibi süprizler bekliyo bilemiyorum artık =) kadran 90'ı pek görmez gibi geliyo bana kaplumbağa hızında gitsem yeter bana çünkü yolumun üzerinde ki en ufak bir yeri gözden kaçırmak istemiyorum. ( bü yüzden diyorum acaba yürüyerek mi gitsem =) trafik sigortası sorusunu zaten halil cevaplamış, ben de pek anlamıyorum zaten sigorta işlerinden =)

@ The Fantasy teşekkür ediyorum =) ben de istemişimdir bi karadeniz turu lakin şu an bulunduğum yer izmir olduğu için en doğrusu akdeniz üzerinden güneydoğu anadolu gibi geliyor. lakin, ben de istanbulda olsaydım muhtemelen karadeniz turu düşünebilirdim ama mevsimi çok doğru seçmek gerekiyor. çünkü, sen de biliyorsundur ki şu karadeniz, yağmur falan zorlar bu zn leri gibi geliyor bana =) ama bir yerden başla derim. çnkü, biz zn severlerin kafasın da bi kaç tahta eksik olduğuna anormal insanlar olduğumuza eminim =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 lira f,yat çok değil ki hocam. castrol de bu civarda.
    yAa castroller aslında kipalarda falan çok uygun fiyatları, mesela serviste bana koydukları 15TL.lik castrol yağ kipada 7,5TL. çıkmıştı çok moralim bozuldu. Ama dediğin gibi hocam 15-20 TL. arası castrollerde ama işte bu ipone 25TL. bide kargo masrafı var eğer internetten alırsan onada 5 TL.desen 30TL..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

@ hllmr ben senden daha deliyim. çünkü; gece'nin 3ünde arayan bendim seni =) şu gezi hakkında biraz bilgi alabilrmiyim diye düşündüm ve sattığın zn ile ilgili. ertesi günlerde müsait olamadım birtürlü otobüs'de falan arayınca burada yasak olduğu için konuşamadım doğru dürüst. çok iyi zamanlar da araştık yani halilcim =)
    @ilter kardeşim valla sen hakikaten deliymişsin gecenin 3ünde beni arayıp daha sonra sana döndüğümde ben sonra sana dönücem müsait değilim diyim telefunu kapattın, kafaları yedirttin bana olsun böyle öğrenmek nasipmiş beni gecenin 3ünde arayanın kim olduğunu öğrenmek
    hocam eski sayfalara göz atarsan benimde senin gibi planlarım var,
    Denizli-Çanakkale(Şehitlik gezisi)-Bursa-Denizli konulu bir gezi bide
    Denizli-Mersin-Denizli konulu bi gezi planım var bu yaza inşallah. Ama çok dikkat etmek lazım çoğu şeye, ve hakikaten çok zor iş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:32 ----------

aslında ilter hocam denk getirebilirsek, sen gezini tarih olarak biraz daha erteleyebilirsen bende katılabilirim sana, mersinde ayrılabiliriz. Şimdi tekrar aklıma geldi yazıyım dedim, rotana baktım mersinden de geçiosun sanırım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:34 ----------

ben sana Muğla-Ula' da katılırım, Mersin' de de ayrılabiliriz..

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    arkadaşlar acil yardım gerek.

ben bugün kayışı değiştirdim ama ayak marşını bi türlü yerine oturtamadım
    bi yardım edin , bi yol gösterin
    serkan özellikle sözüm sana hocam

serkan-17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) - yamaha ybr (siyah)
    arkadaşlar acil yardım gerek.

ben bugün kayışı değiştirdim ama ayak marşını bi türlü yerine oturtamadım
    bi yardım edin , bi yol gösterin
    serkan özellikle sözüm sana hocam
    aslında acil bir durum değil bende senin gibi söktüm ayak marşını sökme derdim kayışın kopup motorun ön vartörün orada krank keçesi var orası ile sıkışıp çatladı ve karterin sökülüp tornaya girmesi lazımmış adamlar söktü yaptı etti ayak marşını taktı güzelce ondan sonra ben gene bastım gaza ve kayış gene koptu gene aynı sorunu yapacaktı ki ayak marşının dişlileri sıyırmış böyle oraya yapılan kaynağı karter gene gidiyordu karter diyip geçme numaraları var ve değiştirmek 500 tl civarı resmi evraklarla muayeneye girmiyor bakmayan birine gelirseniz ancak sorun olmaz girer neyse işte ogün bugündür kullanmıyorum ayak marşını kullanmamda artık

Motosikleti
    znu 125
    yani hocam ben bişi anlamadım. nasıl yerine oturtabilirim biliyor musun ?

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar motorum satıldı 1400TL.ye hayırlısıyla verdim. Bakalım hem alana hem satana hayırlı olsun inşallah aranızdan ve benim ufaklıktanda ayrılacağım için üzülmüyor değilim ama forumu takip edecem. En kısa zamanda da yeni motorumu alıcam inşallah. Hyosung GT250R alıyorum 2007 model 15.000km.de tertemiz bi alet..

alım satım yaptığımız noter bana 3 ay önce,ruhsatın diğer nüshasının adreime postalanacağını söylemişti..3 ay geçti hala ruhsatın diğer nüshası gelmedi..sigorta yaptırıcam sırf bu yüzden yaptıramadım..şimdi aım satım yaptığım notere mi gitmeliyim yoksa trafik müdürlüğüne falan mı?
    xbox360-psp-wdtvlive-olmazsa olmaz...

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum satıldı 1400TL.ye hayırlısıyla verdim. Bakalım hem alana hem satana hayırlı olsun inşallah aranızdan ve benim ufaklıktanda ayrılacağım için üzülmüyor değilim ama forumu takip edecem. En kısa zamanda da yeni motorumu alıcam inşallah. Hyosung GT250R alıyorum 2007 model 15.000km.de tertemiz bi alet..
    çok sevindim halil. çok iyi bir fiyata vermişsin. gerçi senin motorda fazlasıyla hakediyordu o parayı. ekstralarıyla falan. artı seninde gözün gibi baktığını biliyorum motora. alacağın motorda umarım iyi çıkar.
    Alıntı enesemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alım satım yaptığımız noter bana 3 ay önce,ruhsatın diğer nüshasının adreime postalanacağını söylemişti..3 ay geçti hala ruhsatın diğer nüshası gelmedi..sigorta yaptırıcam sırf bu yüzden yaptıramadım..şimdi aım satım yaptığım notere mi gitmeliyim yoksa trafik müdürlüğüne falan mı?
    enes 15 gün içinde trafik şubeden almazsan postaya verilir. posta adreside senin noterde çıkan adres. o adrese gelip bulamamışlardır seni tekrar trafik şubeye dönmüştür ruhsatın. sen kadıköy tarafındaydın bildiğim kadarıyla. alım satımı kadıköyden yaptıysan ruhsatın bostancı trafiktedir. git al hemen. cezaya girersin yoksa. kolay gelsin şimdiden.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sevindim halil. çok iyi bir fiyata vermişsin. gerçi senin motorda fazlasıyla hakediyordu o parayı. ekstralarıyla falan. artı seninde gözün gibi baktığını biliyorum motora. alacağın motorda umarım iyi çıkar.
    @ertanos hocam eyvallah, çok saoL iyi dileklerin için. sizler gibi süper ZN cilerden ayrılcağım için biraz burukluk var ama içimde ne yalan söyliyim

buarada arkadaşlar benim yarın şimdi temiz kağıdı almam gerekiyor. Emniyet Müdürlüğünden mi alıcam bu temiz kağıdını yoksa Vergi Dairesinden mi? Daha başka herhangi bir evrak tamamlamam gerekiyor mu?

Bir de motoru alacak olan arkadaşın ikametgahı Denizli' de değil, herhangi bir problem olur mu alım satımda bu yüzden?

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    @ertanos hocam eyvallah, çok saoL iyi dileklerin için. sizler gibi süper ZN cilerden ayrılcağım için biraz burukluk var ama içimde ne yalan söyliyim

buarada arkadaşlar benim yarın şimdi temiz kağıdı almam gerekiyor. Emniyet Müdürlüğünden mi alıcam bu temiz kağıdını yoksa Vergi Dairesinden mi? Daha başka herhangi bir evrak tamamlamam gerekiyor mu?

Bir de motoru alacak olan arkadaşın ikametgahı Denizli' de değil, herhangi bir problem olur mu alım satımda bu yüzden?
    O temiz kağıdı muhabbeti bitti artık. Aracın ödenmemiş vergisi falan varsa zaten noterde çıkıyor. Satışı yapılamıyor. Ama alan kişi illa istiyorsa vergi dairesinden alınıyor diye biliyorum. Alacak kişinin denizli dışından olması bi problem oluşturmaz. Noterde alacak kişiye soruyorlar plakayı değiştirmek istiyormusunuz diye. Değiştirirse kendi ikametine aldırır bu onun bileceği şey. internet vergi dairesinden bi bak istersen motorun üzerine ceza falan gözüküyormu diye. Son anda bi aksilik çıkmasın.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    O temiz kağıdı muhabbeti bitti artık. Aracın ödenmemiş vergisi falan varsa zaten noterde çıkıyor. Satışı yapılamıyor. Ama alan kişi illa istiyorsa vergi dairesinden alınıyor diye biliyorum. Alacak kişinin denizli dışından olması bi problem oluşturmaz. Noterde alacak kişiye soruyorlar plakayı değiştirmek istiyormusunuz diye. Değiştirirse kendi ikametine aldırır bu onun bileceği şey. internet vergi dairesinden bi bak istersen motorun üzerine ceza falan gözüküyormu diye. Son anda bi aksilik çıkmasın.
    eyvaLLah ertanos hocam, doğru söylüosun yeni sistem benim tamamen aklımdan çıkmış, bu çok iyi oldu. Buarada motoru alacak arkadaş öğrenci motoru alıcak götürmücek burda yani Denizli' de kullanacak o açıdan plaka değşimine falanda gerek yok. Bu vergi Dairesinden ben bi kontrol ediyim ozaman var mı motorun üzerine ceza diye ne olur ne olmaz ama yok yani..

Motosikleti
    125 zn
    @ hllmr tabi ki hafız =)memnuniyetle. benim 22 mayıs en geç 26 mayıs da çıkmam gerek çünkü, 1 ağustos da stajım başlıyor. tekrar güzergaha ve konaklayacağım noktalara baktım da 15 -16 günlük bir süreyi alıyor ula'dan mersine gelmem. fethiye'den antalya'ya doğru lykia kral yorulunu geçmeye çalışacağım yaklaşık 10 arkeolojik nokta'da günübirlik konaklayacağımı düşünüyorum. antalya sonrası ise tamamen genel bir turistik gezi manavgat, alanya, anamur, silifke, erdemli ve mersin. bana katılman mutluluk verir açıkçası =)

dip not: motosikletini satmışsın olum!! 1,400'e o huysungmudur nedir. motosikletden pek anlamam ama netten baktığım kadarıyla baba birşey =) beraber gezerken arkandan nalmı toplatcan evlat? =)

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    @ hllmr tabi ki hafız =)memnuniyetle. benim 22 mayıs en geç 26 mayıs da çıkmam gerek çünkü, 1 ağustos da stajım başlıyor. tekrar güzergaha ve konaklayacağım noktalara baktım da 15 -16 günlük bir süreyi alıyor ula'dan mersine gelmem. fethiye'den antalya'ya doğru lykia kral yorulunu geçmeye çalışacağım yaklaşık 10 arkeolojik nokta'da günübirlik konaklayacağımı düşünüyorum. antalya sonrası ise tamamen genel bir turistik gezi manavgat, alanya, anamur, silifke, erdemli ve mersin. bana katılman mutluluk verir açıkçası =)

dip not: motosikletini satmışsın olum!! 1,400'e o huysungmudur nedir. motosikletden pek anlamam ama netten baktığım kadarıyla baba birşey =) beraber gezerken arkandan nalmı toplatcan evlat? =)
    hocam valla şuan ben tam bir tarih veremediğim için tam net bişey söyleyemiyorum sana şuan için ama hakikaten süper olur diye düşünüyorum
    evet hocam hayırlısıyla sattım motoru, birazdan devir işlemlerini halletmek için çıkıcam evden öğle tatilinin bitmesini bekliyorum Hyosung GT250R alıcam işte doğru görmüşsün ama merak etme beraber tıngır mıngır gideriz, nede olsa benimde istediğim böyle bir seyahatti, gezimizi yapa yapa gideriz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    Hayırlı olsun hocam yeni motorun fotoları bekliyoruz

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Serkan;

Daha önce bi aralar bahsetmiştim benim motorun arada çalışma problemi olduğundan sen emme manifoldunda sorun olabilir demiştin. Neyse bugün tesadüf motorcuya gitmiştim orada yaptı aynı sorun. adam hemen alıp inceledi bujiyi çıkarıp ateşlemeye baktı yok. statör'de dedi sorun. ısınınca yapar soğukken yapmaz dedi. doğru. ama 60 lira fiyat çekti. şimdi mondialin sitesine girip fiyata baktım 18 lira fiyatı var. dellendim. peki bunu ben değiştirebilirmiyim acaba. 42 lira işçilik biraz fazla geldi

youtube'den izledim değiştiremem sanırım. hehehehe.... yapsa yapsa kerem yapabilir bunu ancak.

Motosikleti
    znu 125
    ertanos hocam ben dün kayışı değiştirdim onu yaparken ayak marşını bozdum sonra iptal ettim şimdi ayak marşım yok, söktüm hepsini koydum kutuya servise gidersem bunuda yeniden taktırırım yerine
    statör nedir nerdedir ne işe yarar bilmem ama yaparız sen al parçayı gelim yada sen gel yapalım beraber
    serkan hocadanda destek alırız
    zn cilerin dayanışması sayesinde hiç birimiz servislere malzemenin 10 katı işçilik vermeyiz

Motosikleti
    ertanos hocam ben dün kayışı değiştirdim onu yaparken ayak marşını bozdum sonra iptal ettim şimdi ayak marşım yok, söktüm hepsini koydum kutuya servise gidersem bunuda yeniden taktırırım yerine
    statör nedir nerdedir ne işe yarar bilmem ama yaparız sen al parçayı gelim yada sen gel yapalım beraber
    serkan hocadanda destek alırız
    zn cilerin dayanışması sayesinde hiç birimiz servislere malzemenin 10 katı işçilik vermeyiz
    valla yardımcı olmak isterim ama statör dediğin alet sargıdır 5+1 sargı fiyatı 28 veya 20 tl dir sargıyı alıp sen değiştiremezsin dostum değiştirmen için sanayi yapımı bir parçan olmalı tornacıda yaptırıyorsun ben derim ki motorcu yapsın sende dikkatli bak izle ve motorcuyla pazarlık yap 45- 50 liram var sonra üstünü veririm de motora binmem lazım de ne olur bi güzellik yapsan bak başka sorun olunca sana gelicem dedin mi oldu bitti bu iş dostum bu arada dostum rolantin düşüp çıkıyor mu lambalarda beklerken motorla şehir içinde gezerken o zaman sorun emme manifoltudur arkadaşım.

kerem dostum burası sana statör dediğim motorun yağ kapağının olduğu yerin ön tarafındaki siyah çizgili asya yazan pervaneye benzer bir çark var motorun bütün elektiriği oradan geçiyor orada yıkamadan ve yağmurdan dolayı oksitlenme oluyor ve statör görevini yerine getiremiyor sorunda bu o kapağı açmak için dediğim gibi tornacı yapımı bir parça lazım kılavuza benzer değişik bir parça iyi akşamlar

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı serkan-17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yardımcı olmak isterim ama statör dediğin alet sargıdır 5+1 sargı fiyatı 28 veya 20 tl dir sargıyı alıp sen değiştiremezsin dostum değiştirmen için sanayi yapımı bir parçan olmalı tornacıda yaptırıyorsun ben derim ki motorcu yapsın sende dikkatli bak izle ve motorcuyla pazarlık yap 45- 50 liram var sonra üstünü veririm de motora binmem lazım de ne olur bi güzellik yapsan bak başka sorun olunca sana gelicem dedin mi oldu bitti bu iş dostum bu arada dostum rolantin düşüp çıkıyor mu lambalarda beklerken motorla şehir içinde gezerken o zaman sorun emme manifoltudur arkadaşım.

kerem dostum burası sana statör dediğim motorun yağ kapağının olduğu yerin ön tarafındaki siyah çizgili asya yazan pervaneye benzer bir çark var motorun bütün elektiriği oradan geçiyor orada yıkamadan ve yağmurdan dolayı oksitlenme oluyor ve statör görevini yerine getiremiyor sorunda bu o kapağı açmak için dediğim gibi tornacı yapımı bir parça lazım kılavuza benzer değişik bir parça iyi akşamlar
    akşam işe gelirken başka bi motorcuya sordum o eğer sorun statörde ise 40-45 liraya hallederim dedi. onada götürüp baktırıcam. neyse ya halletcez artık bi şekilde.
    bi tane mct ilanı görmüştüm sahibindende. adamla her şeyde anlaştık sayılır. bakalım kısmet. hiç aklımda yokken bende terfi edebilirim yakında.

serkan sen motor konusunda benden daha tecrübelisin mct'yi nasıl bilirsin titreşim haricinde?

birde bi ilan daha gördüm gülmekten öldüm. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama motor bence tam mundar olmuş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34170007/detay

merhaba 125 zn mondial scootera mazot kouyulursa nolur acaba bilginiz var mı yanlışlıkla koydu pompacı bieşy olmaz dedi ama ben şüpheliyim

Motosikleti
    akşam işe gelirken başka bi motorcuya sordum o eğer sorun statörde ise 40-45 liraya hallederim dedi. onada götürüp baktırıcam. neyse ya halletcez artık bi şekilde.
    bi tane mct ilanı görmüştüm sahibindende. adamla her şeyde anlaştık sayılır. bakalım kısmet. hiç aklımda yokken bende terfi edebilirim yakında.

serkan sen motor konusunda benden daha tecrübelisin mct'yi nasıl bilirsin titreşim haricinde?

birde bi ilan daha gördüm gülmekten öldüm. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama motor bence tam mundar olmuş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34170007/detay

MCT hiç kullanmadım dostum yakınımda kullanan biriside yok ki yardım edeyim MaCiTin görüntüsü hoş bence ama kullanmadım hiç konu hakkında yorum yapmak istemem ama alırsan hayırlı olsun vitesli motor güzeldir ama külfet oluyor bezen ama mct forumda vardır kullanan oradan bakabilirsin sorun var mı yok mu diye iyi günler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler