Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    arkadaşlar bu gün satıcı bi bayi ile görüştüm ruhsat + plaka onlara ait herseyi ile onlar ilgilenicek 1700 TL 500 TL Peşin kalanı 12 ay senet ile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alicetka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı muratalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün satıcı bi bayi ile görüştüm ruhsat + plaka onlara ait herseyi ile onlar ilgilenicek 1700 TL 500 TL Peşin kalanı 12 ay senet ile
    bayi nerde acabaa?

heryer senetle taksit yapmıyor, bulursam ben de almayı düşünüyorum

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı alicetka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayi nerde acabaa?

heryer senetle taksit yapm?yor, bulursam ben de almay? dü?ünüyorum
    sali gunu geliyor kirmizi 125 zn ferrari korna ve ferrari amblemi aldim ilk isim onlari taktirmak olucak

ne zor oluyor ufacik ekrandan yazi yazmasi genelde disarida oldugum icin blackberryden takip ediyorum forumu

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Arka balatalar 3700 km de bıter mı...servıse goturdum bıtmıs dedıler arkadaslar.. 30 tl balata ımıs.. bıde on fren hava yapmıs guya...olabılıyormu ole ..
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    mondial 125 zn
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım..motorumu dün aldım henüz plakası bile takılmadı..çok fazla motorum konusunda bilgim yok ne gibi şeylere dikkat etmem lazım ve benzin olarak ne kullanmalıyım.Teşekkürler..
    Label : Plastic City
    Genre: Tech-House.
    KeEp iT UnDerGrOuNd

Arkadaslar Hepınıze cok selamlar.
    Gecen sene uye olmustum sıteye cok bocaladım zn almak ıcın ama kısmet olmadı.sımdı nısanım var 5 temmuzda kısmetse ve hemen 2 ncı gun alıyorum zn ı(kırmızı).onerılerınız varmı yada ılk aldıgımda yapmam gereken nedır nelere dıkkat etmelıyım.
    Sımdıden sızlere cok tsr ederım ıcım kıpır kıpır oldu son yorumları okuyunca.
    bu arada zen sıtesı vardı kapanmıs :(( uzuldum acıkcası.

Saygılar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:15 PM ----------

bırde bır sorum daha olacak sızlere Bursada Bakımdan Anlayan usta varsa bılgılendırırmısınız.

tskler.

Motosikleti
    CBR 600 RR
    arkadaşlar hayırlı olsun benimkide salı geliyor siyah kalmadiği için kırmızı aldım

Motosikleti
    yamaha r6 125zn
    arkadaşlar hayırlı olsun benimkide salı geliyor siyah kalmadiği için kırmızı aldım
    Kırmızı Çok tatlı duruyo ama benmkide çarşamba geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 PM ----------

Hocam bayi izmir karsiyaka serinkuyu da ama senet yapmasi icin daha once alisverisinin olmasi gerekiyor yoksa herkeze senet yapmiyorlar sali gunu geliyor kirmizi 125 zn ferrari korna ve ferrari amblemi aldim ilk isim onlari taktirmak olucak

ne zor oluyor ufacik ekrandan yazi yazmasi genelde disarida oldugum icin blackberryden takip ediyorum forumu
    hocam ferrari kornası kaça mal oldu

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı dj_ramos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı Çok tatlı duruyo ama benmkide çarşamba geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:23 PM ----------

hocam ferrari kornası kaça mal oldu
    buradan bakabilirsiniz

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?Categoryid=262169&Productid=ot m311129

of_lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 rr fireblade
    Alıntı proximaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka balatalar 3700 km de bıter mı...servıse goturdum bıtmıs dedıler arkadaslar.. 30 tl balata ımıs.. bıde on fren hava yapmıs guya...olabılıyormu ole ..
    arka balata sirkecide 7 tl.taktırmaya da 10 lira verirsin.sen bakma ahlaksız servislere.

Motosikleti
    mondial 125 zn
    Alıntı of_lee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka balata sirkecide 7 tl.taktırmaya da 10 lira verirsin.sen bakma ahlaksız servislere.
    Tesekkurler.
    sırkecıde nerde var servıs bakım yapan . tam bılmıorum orda motor satıcıları var , tamırcı hıc gormedım..
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Motosikleti
    yamaha r6 125zn
    Tesekkurler.
    sırkecıde nerde var servıs bakım yapan . tam bılmıorum orda motor satıcıları var , tamırcı hıc gormedım..
    3700de balaat itiyoısa kardeş ya sen ço kfren kullanıyon yada frenelri ço kdandik

Motosikleti
    mondial 125 zn
    tamırcı dedı kArdes baktı ole dedıı belkıde bızı yedıı para almak ıcın balata bıtmıs dedı..anladınn kardes

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:56 PM ----------

7 8 ay kullanılmayınca fren kolu yumusamıs tutmuodu.... telı sıktrdım vıdasını sımdı tutuoda adam balata bıtmıs dedı...

Motosikleti
    yamaha r6 125zn
    tamırcı dedı kArdes baktı ole dedıı belkıde bızı yedıı para almak ıcın balata bıtmıs dedı..anladınn kardes

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:56 PM ----------

7 8 ay kullanılmayınca fren kolu yumusamıs tutmuodu.... telı sıktrdım vıdasını sımdı tutuoda adam balata bıtmıs dedı...
    kolpa kardeş sen arkadaki ayar çubuğuna bak o çzgi sana gösterir balkatının durumunu

İşteee Sonunda

Bugun Teslım aldım motorumu kırmzızı renkte cok mutluyum sızlerle paylasmak ıstedım.

Motosikleti
    mondial 150 kn
    Alıntı emrewolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence fiyat güzel motor da harika tam istediğim gibi klasik tipli fakat ben bu servis işinden korkuyorum ne olursa olsun her şeyi garanti dışı yapıyolar bu garanti ne işe yarıyorsa...
    bi halta yaramıyo bende 150 kn var yagını dahi servise degiştirmedinmi motorun garantisi pert oluyo garanti süresi içinde servisten ayrılma tabi servisin adam gibi adamsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:16 PM ----------

alırsanız direksiyona acaip bir sallantı veriyor sanki vibratör kullanıyosunuz fabrika diyoki ön dişliyi bir boy büyült o zaman fabrika niye büyültmüyo aldıgıma pişmanım mondiali kınıyorum

Motosikleti
    yamaha r6 125zn
    evet millet motorumu bugun aldım bende oldukça seri ve yolda çılgın gidiyor arkımla vatan cadesinde 100 gördük iki kşi şu an için süper b alet onu dieblrim size bakalım ilerde nereler olucak

Motosikleti
    CBR 600 RR
    hocam güle güle kullan istediğim renk gelmemiş bnm hala bekliyorum yarın gelicek dediler gelir insallah! herkez cok seri olduğunu söylüyor bu makineye Deli Fişek Koyacam Adına :D :D

arkadaşlar bi çok kişi bu motor hakkında olumlu olumsuz sözler söyler önemli olan sizin bunu kullanırken zevk alıp almayacağınızdır o kadar aşırı bir fiyatı olan ürün değil neticede üstünde zevk alıyorsan boşverin milletin yaramaz demesine bende alıcam ama rengine karar veremedim daha gri ve siyah çok klasik sarı ve kırmızı çok iddalı mavi çok sıradan :D bi karar versem alıcam hemen

Motosikleti
    Yeni motor alıcak :)
    Beyler bu aletler denildiği kadar kof motorlarmı yani 2-3 aya kalmadan dökülüyrlarmı yoksa iyi baıldığında 2 sene fln iyi iş yapar mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler