Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    havalar düzelsin bir boğaz turu yaparız kilyos garipçe rumeli feneri
    ]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    Alıntı tamorga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben buradayım ancak ben de yeni aldım zen'i. pek bilgim yok. tecrübeli arkadaşların desteğini bekliyoruz tabi ki
    tamorga her türlü sorununda yazabilirsin.severek yardımcı olurum.bende ayın 15inde ankaraya gelicem tecrübe olarak her türlü yardımı yapaırm .

Motosikleti
    YAMAHA CYGNUS RS
    selam arkadaşlar. ben trabzondan ilker, forumdaki antikacı'nın kuzeniyim motor sevdasını o sardı bana. neyse ehliyetimi aldım, şimdi sıra scooterda. önce kymco düşünüyodum ama çok tuzlu geldi, sanırım bende 125 ZN alcam.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Vay gençler güneşi gören koşuyo bakıyorum, yine canlanmış sayfalar. Bu arada 3. dalyada olmuş hayırlı olsun vatana millete. Barbarianım hala sana uğrayamadık kusura bakma arkadaşım hep benim yüzümden , bi organizasyon yapacam ama bazı durumlardan yapamıyorum bi türlü. derwishle, darkformla da evlerimiz 10 dakka mesafede onlarla bile görüşemiyom. Ama bi baskın yapmak istiyoz. Dreamdarkım , cilala parlat üstadım naber sesini soluğunu duymayalı cok oldu. Sanırım eski guruptan herkes motorları büyüttü. Ama şöyle güzel bi havada bi yakın mesafe gezisi yapılır güzelde olur. eski günlerin anısına yeni elemanların hatırına . Sağlıcakla kalın.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    Mondial Zn 125
    @34DM4070
    Ankara'dayım hocam ama İstanbul'a da sık sık geliyorum. Görüşmeler olursa mutlaka katılırım.

@skakfilozofu
    yardım önerin için çok teşekkürler, çok ihtiyacım olacak. 15'inden sonra Zn'nin bir durumuna bakarız hatta? Yarın bilumum motor malzemeleri alacağım (kask, eldiven, çanta vs.) Bir yer önerin var mı? nereden ucuz ve kaliteli yollu alabilirim?

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    ah ah zn ile uag arasında kalmıştık uag aldık.Bin pişmanım

Motosikleti
    ZN
    herkese merhaba arkadaşlar aktif olarak foruma katılmasamda daima yazılarınızı yorumlarınızı okuyordum ve yıllar sonra ilk motorumu almaya karar verdim hemmen kredimi çektim ve kısmetse 1-2 güne kadar bende aranıza katılacağım elbette 125Zn alıyorum size sormak danışmak istediğim bir kaç konu var alırken serviste nelerine baktırayım nelerine dikkat ettireyim size sormak istedim aklınıza ne gelirse söylerseniz sevinirim ilgi ve alakanıza teşekkür ederim saygılar...

arkadaşlar yarın sabah gidip alacağım umarım bir an evvel mesaj gelir :(

hoşgeldin arkadaşım.eğer anadolu yakasındaysan motorunu gösterebileceğin iki sağlam usta biliyorum biri altunizadede diğeri küçükbakkalköyde sevpada.sen götür onlar sesinden anlalar motorun ne durumda olduğunu.sana herkonuda yardımcı olurlar kazasız belasız hayırlı keyifli sürüşler dilerim.

merhabalar.benim motorum 1500 km de.
    1000 de bakımı yaptırılmış.
    alınan yere goturdum dedım kaca bakım olur 80 dedı
    bana bıraz fazla geldı normal bır fıyat mı acaba bu?
    şehir Ankara bu arada.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Çok bence hesaplarsak,Yağ hadi en kalitelisinden koydu 19tl işçilk hadi 5de ona etti 242000 kmde değişecek parçası yok bir yağ 2 hava filtresine hava tutlulur başkada bişeyine bakılmaz
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ serhatapikog

bu 80 ytl'ye neler dahildir diye bir açıp sorun bence. Belki kayış mayış değiştirelim falan diye mi düşündü nedir, günahını almayalım. Yoksa imkansız o rakkam. mach1'ın da dediği gibi ve benim de hatırladığım kadarıyla sadece yağ değişecek 1000'de. Keyifli sürüşler.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

tsekkurler cevpalarınız ıcın.
    valla bende şaşırmıştım demekki haklıymışım şaşırmakta.
    başka yerleri deniyim o zaman.ankarada olup biyer tavsiye
    edecekler varsa memnun olurum.

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    istanbuldan temiz classic scooter arıyoruz asya jinlun mondial farketmez fazla km yapmamış ve temiz olması önceliğimiz satan varsa haberdar ediversin

Motosikleti
    YİYNG YY125T 19

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    Alıntı serhatapikog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsekkurler cevpalarınız ıcın.
    valla bende şaşırmıştım demekki haklıymışım şaşırmakta.
    başka yerleri deniyim o zaman.ankarada olup biyer tavsiye
    edecekler varsa memnun olurum.
    çankırı caddesinde dışkapı girişinde sol tarafta mondial servisi ve bayii var.orada bana hava filtresi değişimi+ yağ değişimi dahil 60 tl demişlerdi.
    2 teker tek ruh tek yol.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    2. motorum zen olacak

Motosikleti
    henüz yok =)
    herkes merhabalar arkadaslar nasılsınız , arkadasım kendisine keeway 125 aldı benim hiç merakım yok ama takii arkadasım 125 zn alana kadardı o kadarmı hoş bi alet olur ya arkadas hiç anlamıyorum ama gercekten almayı düşünüyorum evden sahile acık havada turlamak için =) ama bir sorun var sanırım boyum 1.87 arkadaslar kilom 73 bu motor benim için olmazmı ..allah hepinize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin cvp larını bekliycem bu arada ben yeni katıldım 125 zn meraklısı olarak =)))

slm

herkese merhaba arkadaslar; bikac gundur yazilarinizi okuyorum, çünkü bir iki hafta icinde bende bir ZN sahibi olmayi planliyorum
    motor konusunda uzun zamandir cok hevesliyim. ZN ilk motorum olucak yani...
    bi sorum olucak benim; ben cihangirde oturuyorum ve otopark problemim var gibi gozukuyor, evim giriş katta, evin onune bağlasam motoru bi problem olurmu acaba, yada (biraz zor ama) apartmanin icinde bağlı olarak bıraksam bi sorun olurmu sizce (hirsizlik vb.) bu konudaki fikrinizi almak istiyorum. Bide ehliyetimi almama 1 ay var, idare edebilirmiyim o zmna kadar ehliyetsiz??
    neyse sorular bi yana bianonce kavusmak istiorum ZN'ime ve sanirim faaliyetler duzenliosunuz haftasonlari vs. Bende katilmak isterim...
    herkeze iyi surusler
    :bounce:

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    perşembe günü öğle vakti yolda kalan motorumu çekme kablosu ile kadıköye kadar çeken kaan arkadaşıma (sarı zn) teşekkür etmeyi borç bilirim

teşekkürler zn kardeşliği..

125 zn bendede vardı sattım gitmiyor ya Kmside cok iyimser basınca hemen 70e fırLıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler